Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

BO RAI CHO kontra RESZTA ŚWIATA

(1/6) > >>

SlaveMe TortueMe KillMe:
Zakładam temat o Bo ponieważ w temacie o MKvsDC powstała dyskusja na jego temat i wygląda na to że nie skończy się szybko....
Przy okazji można by posty o Bo Rai Cho z tematu MK8 - Dyskusja Ogólna wrzucić tutaj.

Po pierwsze chodziło mi o to [kiedy zacząłem się "burzyć" na krytykę BRC] to to że posty nie wyrażały osobistego zdania osób które je wstawiały tylko określały Bo jako oficjalnie najgorszą postać w MK. Naprawił to Adept pisząc że "dla nas(...)Bo jest najgorszy".

Po drugie chcę tu omówić parę argumentów przeciw Bo Rai Cho.
Czekam...

Piekielny Scorpion:
Mi tam osobiście Bo Rai Cho nie przeszkadza dla mnie już gorsze postacie to np. Jarek Dairou czy Darius i nawet podobała mi się jego fatalita w deception z zabójczym gazem

SlaveMe TortueMe KillMe:
Podzielam Twoje zdanie, dla mnie Bo jest jakiś w porównaniu z innymi nowymi postaciami a nawet w porównaniu z niektórymi starymi.....

'Dranzer:
Ja nic nie mam do Bo', a nawet go lubię. Zastanawia mnie dlaczego znacząca liczba forumowiczów uważa go za NAJGORSZĄ postać. Bo' Rai Cho jest jaki jest, ale mogę podać co najmniej dziesięć postaci, które są od niego gorsze. Żeby nie było tak różowo powiem napiszę, że dla mnie jego Fatality w Deception to zniewaga, która nie powinna mieć miejsca w Mortal Kombat. Innych wad u niego nie widzę...

Kitana,Sindel,Tomek:
ta... od Bo zdecydowanie gorsza jest Li Mei czy Sareena...
Komizm był w pewien sposób od poczatku obecny w tej grze...
Człowieczek wyskakujący z rogu ekranu, żywe mieso :P, dla niewtajemniczonych chodzi mi o Meat'a;) Mocap, Puzzle i Motor Kombat ;) wychodząc z ponurego klimatu gry mozemy zabawić się jak małe dzieci ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej