Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 822161 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 24, 2009, 12:13:32 am »
Nie, bo silnik z Killzona jest z wewnętrznego studia od SONY, a SONY nie ma praw do Mortal Kombat i pewnie nigdy chcieć nie będzie, SONY nie rozdaje swoich kart innym beznadziejnym developerom, dlatego gry największej klasy pod względem technicznym jak i graficznym (patrz Killzone 2, Uncharted 2, Heavy Rain, Lost Guardian) przodują w swoim gatunku i gry konkurencji mają ciężko je dogonić. Nie mówiąc, że jeszcze minie kilka lat zanim powstanie taki FPS graficzny jak Killzone 2 (a w produkcji jest już Killzone 3, po którym sam nie wiem jakiego skoku graficznego będziemy się musieli spodziewać, jak już druga część odstawiła całą resztę na kilka dobrych lat).

Tak więc powracając do MK zostanie przy Unreal Engine z braku kasy albo ekipa Boon jakimś cudem przejdzie na inny silnik, np teraz bardzo popularny HAVOK :) Tym bardziej, że możemy spodziewać się najprawdopodobniej, że nowy MK nie zostanie już wydany przez Midway tylko przez Warner Bros albo Ubisoft. Oby nie ale wszystko na to wskazuje, a my musimy być dobrej myśli.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 24, 2009, 11:12:28 am »
nic nowego w sumie ale już onet też pisze o nowy m Mortalu http://gry.onet.pl/1995051,,Mortal_Kombat_ponownie_krwawy,wiadomosc.html

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 24, 2009, 12:30:29 pm »
Nowy mortal ? Hmmm... Moje podjaranie wyczerpało się po ostatniej odsłonie serii. Zawiodłem się, więc teraz nie wiem na co liczyć. Pewnie podejdę do tego na luzie i poczekam na jakieś konkretniejsze info. Na obecną chwile wszystkiego można się spodziewać. Dlatego już się nie zdziwię jak powstanie znów nie taki mortal na jakiego liczyłem... Jednak jak zobaczę dobrze wykonaną bijatykę, spełniającą moje pożądanie, to na pewno zwrócę na nią specjalną uwagę.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 24, 2009, 02:54:50 pm »
O.o wrocil nasz Hero myslalem ze o nas zapomniales  ;D A i jak bo kiedys mowiles chyba ze nie bedziesz kupywal MKvsDC i jak podazales za ta wypowiedzia ?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 24, 2009, 07:43:59 pm »
Podążałem  :) W pewnym sensie dałem plame jako fan MK, ale wydaje mi się, że wiele nie straciłem. Jednak w głębi duszy bym sobie tak z tydzień popykał w MKvsDC ( planuje zakup  ;D ) Do MK9 jeszcze daleko a ja praktycznie wszystkie mortale sprzedałem  :-\ ( Armageddon jedynie został ) Teraz skupiłem swą uwage na klasykach serii i chyba przez dłuższy czas przy nich zostanę  ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 24, 2009, 08:56:18 pm »
Hero, masz tylko MKA bo go nie sprzedałeś czy dlatego że nikt go nie chciał kupić? ;)
Jedno jest pewne: Ed już mnie nie zaskoczy. Po 18 kwietnia jestem przygotowany na wszytko co może wymyślić i zrobić z MK.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 24, 2009, 09:19:02 pm »
Hero, masz tylko MKA bo go nie sprzedałeś czy dlatego że nikt go nie chciał kupić? ;)
Jedno jest pewne: Ed już mnie nie zaskoczy. Po 18 kwietnia jestem przygotowany na wszytko co może wymyślić i zrobić z MK.
Hah  ;D Mam, bo chciałem go zostawić. Przyczyniło się do tej decyzji wiele mocnych argumentów  ;) Głównie moich osobistych... Co do MK9 to, żeby się nie rozczarować tak jak ostatnio wole o nim woglę nie myśleć pod względem jaki on powinien być  ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 24, 2009, 09:30:52 pm »
a ja Armageddona wyrzuciłem do śmietnika ;D stwierdziłem, że po co ma mi się kurzyć na półce kawał chłamu

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 24, 2009, 09:40:21 pm »
NO WIESZ!! mogłes mi wyslac :P

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 24, 2009, 10:28:57 pm »
Podążałem  :) W pewnym sensie dałem plame jako fan MK, ale wydaje mi się, że wiele nie straciłem.
Straciłeś. Mortal Kombat to nie tylko nowe Mortale ale i społeczność :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 25, 2009, 09:12:23 am »
Podążałem  :) W pewnym sensie dałem plame jako fan MK, ale wydaje mi się, że wiele nie straciłem.
Straciłeś. Mortal Kombat to nie tylko nowe Mortale ale i społeczność :P
Bądź dla niego łaskawy Elder Godsie, Hero to mądry chłopak; jeszcze nas zadziwi; Imperator to Ci mówi....

Davidkozie jeśli kiedyś znów byłbyś skłonny wyrzucać coś związanego z MK do śmieci to skontaktuj się ze mną uprzednio... Dobrze?

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 25, 2009, 09:35:36 am »
Hero: "Podążałem   W pewnym sensie dałem plame jako fan MK, ale wydaje mi się, że wiele nie straciłem".
Adept: "Straciłeś. Mortal Kombat to nie tylko nowe Mortale ale i społeczność"

Mortal Kombat to nie lajz laczacy sie z jakims szajsem. To jest gra z klasa, kazdy wie ze Ed wykorzystal DC dla kasy. Miejmy nadzieje ze sie to wiecej nie powtorzy. I powiem wam ze jednym z najwiekszych fanow dla mnie jest tutaj "Hero" Gratzki    ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 25, 2009, 10:53:08 am »
Straciłeś. Mortal Kombat to nie tylko nowe Mortale ale i społeczność :P

Racja, pod tym względem zawiodłem... Nie mam się co usprawiedliwiać, bo i tak nic nie podważy tego  ::) Po prostu miałem "doła mortalowego" i niestety nie mogłem sobie z nim poradzić  :-\ Ale czas leczy rany  ;D Dlatego jeśli kogoś kiedyś zawiodłem, to przepraszam  ;)

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 25, 2009, 02:10:04 pm »
Oby tylko nie zamieniły się słowa Boona w MK vs Marvel Universe X_x bo od tego już nie daleko do MK vs Ponyland czy jak się to zwałoXD Czarne wizje snuje oj czarne...

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 26, 2009, 01:33:28 pm »
Fajnie, że znowu można przeczytać news o nowym Mortalu w produkcji :) I tak jak pewnie większość z Was, ja tez po ostatnich ich wyczynach podchodze do tego ze sporym dystansem; nie ma się co zbytnio podniecać - zeby potem się srogo nie zawieść (tak jak to było ostatnim razem ;/)
Chociaż pamiętajmy, że to wciąż mortal, który ma wyjść spod ręki ludzi, w których umysłach powstały krwawe MK II czy MK4... więc.... kto ich tam wie ;)
Ale ,rzecz jasna, news cieszy :D