Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

Postaci z mk 3D

(1/3) > >>

arti91:
pomyślałem nad stworzeniem nowego wątku w celu ożywienia tego forum, jestem od nie dawna forumowiczem
czytam wiele postów na temat postaci które pojawiły się w mortalach 3D, czyli: 4, deadly alliance, deception, armageddon, doszedłem do wniosku, że większość nie jest zaakceptowana przez fanów, jedni mówią, że zostali wciśnięte na siłę, by ktoś był nowy, albo z pośpiechu, a inne po prostu nie mają nic oryginalnego w sobie, dlatego pomyślałem o tym by może część z tych postaci miała w sobie coś unikatowego, oryginalnego, myślę, że dobrym pomysłem by było gdyby część z tych postaci pojawiła się w filmie, serialu no i na pewno kolejnej odsłonie gry Mortal Kombat, byśmy mogli wszyscy się z nimi jakoś zżyć, piszcie swoje propozycje: fatality, strojów, ataków(np. Sub- zero zamraża to Darriuss niech rzuca czymś), albo propozycja rozwinięcia biografii
prosiłbym o pisanie dla konkretnych postaci co w niej byście po prostu zmienili na lepsze, a co byście usunęli tak by się wszystkim mogła spodobać(no może nie wszystkim, bo nie da się każdemu dogodzić)  :)
miło by było gdybyście uzasadnili swoje wybory i zmiany jakich byście dokonali
jeżeli chcecie, możecie napisać swoje jakieś postaci, przez was wymyślone, myślę że i to by było ciekawe :)

Gor0:
Ja bym niektóre postacie zwyczajnie usunął, bo według mnie nie mają przyszłości w tym uniwersum np.Reiko  :P

arti91:
a dlaczego, mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź, no i dlaczego akurat Reiko?

Gor0:
Hmm a więc jak mówiłem uważam że niektóre postacie typu Reiko powinny zostać usunięte lub przynajmniej zepchnięte na dalszy plan,z tego powodu iż  WEDŁUG MNIE nie mają przyszłości, ich historia i design nie zachwycają.
To tylko moaj opinia oczywiście   ^-^

arti91:
ja uważam, że Reiko mógłby być postacią nad którą trzeba popracować, chodzi mi o jego fabułę, a dokładnie o jej rozwinięcie, można by z niego zrobić prawą rękę Shao Kahna, może jednak warto byłoby go uwzględnić w następnej odsłonie mortala, albo w filmie czy w serialu.
ma ciekawe ruchy, dobrze wygląda, nie jest zły
podałeś go jako jeden z przykładów, może masz kogoś jeszcze do zaoferowania?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej