Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat 3D

Postaci 3D - dyskusja ogólna

<< < (8/8)

Huunreh:
Wiem, ze odnawiam temat, ale chuj. Jak postrzegacie aleternatywny strój Havika? Bo to miał być altermative dla Nooba w Deception. Pasowałoby, ubiór ninja, bez maski bo ją stracił jak Scorpion go wykonczył, stąd goła czacha ponizej oczu. Ale dali to Havikowi... Przez co mamy Nooba kolorowego lub czarnego :/ bezsens. Ale, czy według Was należy zaliczać w ogóle stroj alternatywny (ze wzgledu na pochodzenie bo pochodzi od Noob'a) Havika do ninja? Nalożyć mu maske, to bylby ninja malowany. Tyle, że jak pisalem stracil w walce ze Scorpionem i czache widac bo go ojebal, więc dali same zębicha. Jak do tego podchodzicie?
I czy Reiko to ninja?

SlaveMe TortueMe KillMe:
https://www.flickr.com/photos/sunnyboiiii/10998045505
A oto i on...

Szczerze mówiąc mi ten alt strój mega słabo pasuje na ninję....... Tzn dla mnie większość strojów w MKD jest brzydka, a niektóre alty wołają o pomstę do nieba [np. Sub-Zero].
Poza tym jak napisałeś to to strój nie ma maski..... No kurwa, Ninja bez maski? Noł fakyn łej.....
Do tego strój wzięty od Noob Saibota przestaje mieć  z nim cokolwiek wspólnego kiedy dostaje go nowa postać. Od tej pory jest związana z nowym wojownikiem, w tym wypadku z Havikiem..... To, że strój przypomina stroje Ninjasów z pierwszych MK nie gra roli.... Raiden też na podobny ciuch a nikt go pod ninję nie podciąga....
Na wykończenie sprawy dodam, że typowy ninja powinien należeć do jakiegoś klanu [Lin Kuei, Shira Ryu.... dobra, dobra wiem... Lin Kuei to nie nyndża :P odwalta się nooby :) ], a Havik jest związany z Klerykami Chaosu, a to bardziej wyznanie czy sekta niż klan... chociaż chuj wie......

Reiko nie jest Nyndżą...... Słyszałem natomiast, że jest bratem Jaxa.......

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej