Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 384986 razy)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1665 dnia: Listopada 23, 2008, 01:34:12 am »
Po obejrzeniu paru scenek z MK vs DC powiem tylko, ze myslalem ze ta gra chociaz jest polaczona z DC Universe ale bedzie posiadala jakis klimat ... Ale sie niestety rozczarowalem juz po obejrzeniu fatali widze ze zaloba zaloba i jescze raz zaloba ... Jak napisal Hero brak pomyslow innaczej mowiac slabe wykonczenia co to ma byc Liu spuszcza jakis klocek na swojego przeciwnika lub typiara caluje typiare a ta zamienia sie w jakis balon ? Albo Jax strzelajac z karabinu ? Przypomina mi to troche Armageddon, zawiodlem sie ... Zal, dobrze ze przynajmniej sa do wybory z jakimi przeciwnikami chcesz walczyc czyli " Z MK, DC czy chcesz mieszanke xD " Ale to nie wystarcza ... Chodz nie dziwie sie gra jest w koncu od 15 lat + Powiem krotko ten produkt jest zrobiony tylko dla kasy ... Wydac kiepska jakosc a zarobic duzo wiecej niz jest to warte . Rzycze Midway uzbierania duzego ilosci miodu, ale nie wiem czy beda sie tak cieszyc zasprzedawajac produkt i tytul "Mortal Kombat"

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1666 dnia: Listopada 23, 2008, 01:48:32 am »
Mat znowu zaczynasz wałkować w kółko to samo? już to słyszeliśmy, że MK vs DC jest ble ble ble i jeszcze raz ble.

Nie grałeś i się wypowiadasz. Żal mi Ciebie. Tyle Ci powiem, bo jest to jeden z lepszych mortali jaki wyszedł do tej pory. Grałem to mogę się wypowiedzieć. Ty nie grałeś, więc się nie wypowiadaj.

Już mam tego wszystkiego serdecznie dość a takich jak Ty w dupie.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1667 dnia: Listopada 23, 2008, 03:05:22 am »
Ooo, to już wyszło  :o tak nagle  ;D Parę dni ne sprawdzałem forum, a tu się okazuje, ze już Davidkoz w nią gra.
Co do not w serwisach, to chyba większość gier dostaje dobre noty. A naprawdę dobre, to są takie do których się ciągle wraca, nawet po kilku, kilkunastu latach. Tak jak swego czsu w resetach czy SS się widziało 8/10, 9/10, czasem 7/10 czy 10/10. A i tak większość z tych gier nikt nie pamięta.
Co do mnie to raczej w gry dużo nie gram, PS3 nie mam i nie widzę wielkiej potrzeby jego kupna, w końcu na PC też wychodzą gry. A że mordobić nie ma, to trudno, zreszta musze stwierdzić, że większość z nich szybko sie nudzi, odblokuje się wszystkie postacie, przejdzie się nimi grę i już się mało co do niej wraca (z wyjątkiem oczywiscie starych mortali i paru SF)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1668 dnia: Listopada 23, 2008, 03:28:15 am »
Bo to juz mnie wqrza Davidkoz, Albo robia Mortal Kombat albo niech robia sobie gry dla dzieci typu ty ;] Niech sie w koncu zdecyduja a nie robia jakams zalosna mieszanke klimatow zal zal zal " ZAAaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaa aalllllllllllLLLLLLLLLlllllllllLLLLLLL " ...

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1669 dnia: Listopada 23, 2008, 06:37:25 am »
Ja zdam swoją relację z gry jakoś na początku tego tygodnia bo jak na razie u mnie w okolicy wciąż czekają aż im dowiozą mają tylko wersje na xbox 360 więc muszę jeszcze poczekać

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1670 dnia: Listopada 23, 2008, 11:05:15 am »
OK, naszło mnie na elaborat... Kto chętny do czytania? Dobra, dość żartów...



MALKONTENCI

Cytuj
MAT: dla mnie osobiście ta gra mogłaby nie istnieć...
DAVIDKOZ: świetnie
MAT: Ok;) TYLKO ŻE ZAMIAST NIEJ OCZEKIWAŁEM MORTAL KOMBAT , nie bajki dla dzieci. Ja rozumiem, davidkoz, ze Ciebie bawią jeszcze takie rzeczy, jak Batman, superman etc. Ale ja już z tego wyrosłem Chichot Przecież to kompletnie nie pasuje jedno do drugiego!! A gdzie krypta; create a fighter...? Tu nie ma NIC!

Davidkoz już raz ci napisał, ale ja go jeszcze powtórzę... Najgorzej jest jak na jakiś temat wypowiadają się osoby nie znające się na rzeczy. Tak, o TOBIE mowa. Batman, owszem, w pewnych aspektach jest dla dzieci (są serie dla małolatów), ale nikt, absolutnie NIKT nie wmówi mi, że osławione już "Arkham Asylum" jest dla dzieci! W DC, jak w każdym ogromnym przemyśle, są produkty przeznaczone i dla dzieci, i dla starszych. Niewiedza na ten temat i wypowiadanie się w taki sposób dobitnie pokazują jakim ignorantem jesteś.

Co do reszty... Krypty i KAF'a ci się zachciało? I czego jeszcze? Może lizaka ci dać? MK to nie krypta, puzzle, motor kombat, tylko typowy VS (lub arcade, jak kto woli) oraz fabuła nierozerwalnie związana z Outworld i turniejem Shaolin, ale widać ty i tobie podobni, o tym zapomnieli.

Cytat: Mat
Zakończenie, jako filmik, w którym twórcy mogą popisać się wyobraźnią, według mnie to świetny dodatek. A mamy tylko obrazek i napisy. ŻAL.

Żal to mi ciebie (ale właściwie nie...). Praktycznie od początku wiadomo było, że będą obrazy i napisy pod spodem, więc nie wiem w czym masz znów problem? Tak samo było w osławionym MK2, a potem w MK3, MK:DA, MK:D i świetnie się sprawdziło. Dla mnie (i myślę, że nie tylko) to również jeden ze znaków rozpoznawczych serii MK, ale rozumiem cię. Narzekanie dla samego narzekania jest zajęciem bardzo zajmującym i fascynującym. Kontynuuj więc, a ja się pośmieję.

Cytat: Mat
Wiesz co, niech każdy gra w co sie mu podoba. Tutaj problem polega na tym, że Ed Boon obiecuje mocny powrót do korzeni, a dostajemy zupełnie co innego. Ja zostałem oszukany i mówię o tym głośno. I jestam pewien, że to nie ostatni (O ZGROZO!!!) crossover MK...

Ed obiecuje i obiecuje to w MK8. Więc gnoić go będzie dopiero można jak MK8 wyjdzie i nie spełni oczekiwać, a nie teraz, więc odpuść sobie. A że nie jest to ostatni crossover? Hmpf, może jakby "prawdziwi" Mortalowcy kupowali mortale to by Ed nie musiałby uprawiać najstarszego zawodu świata i sprzedawać się DC, bo miałby pieniądze na prawdziwy MK. A tak, musi robić skoki w bok, by zarabiać kasę na późniejsze zadowalanie malkontentów.

Cytat: Luna
Panowie żenada i porażka. Upoić swe żądze w MKvsDC to jak najebać się bezalkoholowymXD Gra jest pozbawiona niemalże wszystkiego czym MK prało czache. Juz widzę te recki...gamespot 8.0, gametrailers 8.0, PSX Estreme 6-7... Nie żebym był za prorokowaniem czegokolwiek bez oglądania stuffu, ale...patrząc na to co robią z tą licencją chce mi się płakać.

To popłacz sobie i ci lepiej będzie... Jakoś jak na ekrany wszedł MK:Annihilation, to takiego wrzasku nie było, choć był o wiele gorszy od MKvsDC.

Cytat: Mati
Po obejrzeniu paru scenek z MK vs DC powiem tylko, ze myslalem ze ta gra chociaz jest polaczona z DC Universe ale bedzie posiadala jakis klimat ... Ale sie niestety rozczarowalem juz po obejrzeniu fatali widze ze zaloba zaloba i jescze raz zaloba (...) Rzycze Midway uzbierania duzego ilosci miodu, ale nie wiem czy beda sie tak cieszyc zasprzedawajac produkt i tytul "Mortal Kombat"

Jakoś te fatality nikomu nie przeszkadzały w MK1/2/3, a teraz już tak? I od razu widać, że kolejny malkontent.

Cytat: Adept
Na coś trzeba narzekać  Poza tym nie na tym się wychowaliśmy. A co jest ważne dla nas i idzie w złym kierunku, to trzeba o tym otwarcie mówić, tak jak to zrobił Luna

A kto mówi, że idzie w złym kierunku? Jak gra się sprzeda, to i MK8 będzie szedł we właściwym dla całej serii kierunku, więc wszystko jest jak najbardziej w porządku.

Cytat: Davidkoz
Moje ironiczne podejście jest zabawne. Niestety tylko nie którzy je rozumieją (patrz Adept). Jeżeli zakończenia w postaci filmików są robione dla fanów i świadczą o grze przeznaczonej właśnie dla nich, a nie tylko dla siebie i swych własnych kieszeń to jest to świetna teza. Od dzisiaj wpiszę sobie ją w życie.

Dobre, Davidkoz XD. Wygląda na to, że oboje mamy spaczone poczucie humoru... Ah, well, starość nie radość... eee... znaczy... młodość XD.



FATALITY

Cytat: Piekielny Scorpion
O matko ta fatalita jokera to jak dla mnie fatality noob saibota w Mortal Kombat Deception tyle że używa kart zamiast shurikenów chyba niemieli już pomysłów na 2 fatala

Według mnie jeśli chcą już cenzurować fatality to mogliby zrobić 2 wersje MK vs DC z cenzurą dla młodszych graczy i bez dla starszych

Nie zgadzam się. Joker uwielbia rzucać kartami (szczególnie w Batmana), tak samo znany jest jego patent z pistoletem z chorągiewką, więc oba te fatale są tutaj jak najbardziej na miejscu. A to, że jeden z nich pokrywa się z poprzednimi MK, to cóż... ciężko jest wymyślić coś nowego, gdy wszystko już tak naprawdę było... Ja to traktuję jako przypadek.

A z tym drugim nie ujdzie, bo MKvsDC jest przeznaczony dla młodszych graczy, a starsi sobie poczekają na MK8 i dopiero wtedy będą mogli się powyżywać na skopanych fatalach. To tak jak z komiksami DC. "The Batman" jest dla dzieci 5+ "Arkham Asylum" było dla tych 18+. Oba są dobre, ale, siłą rzeczy, dla starszego czytelnika "The Batman" to chała i chłam. Po prostu niektórzy muszą zrozumieć, że różne grupy wiekowe wytwarzają różną podaż, więc i produkty dla tych grup będą inne. MKvsDC jest dla młodszych i tak jest skonstruowany, to wszystko. Jeśli spojrzy się na niego z tej perspektywy, można powiedzieć, że grze niczego nie brakuje. Jest fabuła, walka, trochę akcji i grozy (fatality). Ogólnie, całkiem nieźle. Dla docelowej grupy wiekowej. Czy wyrażam się dość jasno, czy znów ktoś czegoś nie rozumie? O.o

Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
A Raiden? Dziwne, nie wiedziałem że wyładowania elektryczne teleportują tkankę mięśniową i właściwie wszystko oprócz szkieletu gdzieś w peezdoo...

Boże, dzięki Ci za MK które odkrywa przed nami tajemnice świata. jakże ubogą mielibyśmy wiedzę bez prawd objawionych w MK...

Magia, synu, magia... XD.

Cytat: repugnant
Pod względem finisherów najlepiej prezentuje się Deathstroke. Znalazł ktoś może fatale Shao i Darkseida?

Z tego, co mi wiadomo, to ani Shao Kahn, ani Darkseid nie mają fatali. To dość oczywiste, biorąc pod uwagę fakt, że w serii MK bossowie nigdy nie mieli wykończeń.

Co do reszty twojego posta się nie wypowiem, bo nie będę tego wałkować po raz n-ty.



WYGLĄD POSTACI

Cytat: Piekielny Scorpion
Shao Kahn wygląda praktycznie tak samo jak w Mortal Kombat Armegedon  a darksaid nieciekawie według mnie

I tu znów się nie zgodzę. Darkseid wygląda naprawdę świetnie... jak na Darkseida, ofkorz. A gdzie TY widzisz Shao Kahna z MK:D pozostaje poza granicami mojego pojmowania. Tamten wyglądał jak killer, a ten nie dość, że ma paradontozę, to jeszcze grzybicę rąk i stóp... ZGROZA! Co to ma być?! Imperator z odzysku?! Prawdziwy Kahn nie chciał dołączyć do obsady, to sobie w Jamach z Ciałami zrobili nowego? No, to im chyba trochę nie wyszło... dobra, muszę się uspokoić... ARGH!

I jeszcze przy okazji poruszę temat Dark Kahna... No cóż, czegoś takiego to się chyba NIKT nie spodziewał... nie wyłączając mnie. W normalnym MK, to by mnie odrzuciło na kilometr, ale w elseworldzie nie mam nic do pomysłu. W końcu trzeba było wymyślić coś jeśli DC nie zgodziło się na "Infinite Crisis", prawda? I wyszło wcale nieźle.

Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
Zawsze to czego nie lubiłem w Shao to to że nie nosi spodni...... No nie wiem poprostu mnie to wkurza.... i tu też ich nie ma, a poza tym wygląda jak w poprzednich częściach 3D..... Darkside przypomina mi trochę Buke z Muminków.... Nie wiem jak wygląda w komiksie ale pewnie tak samo.... tylko czemu ma buty Kitany...

Ale Shao Kahn miał spodnie... w MK:D i uważam, że w tym stroju wyglądał naprawdę świetnie; maskę też miał niczego sobie. A Darkseid? Może po prostu lubi się przebierać w damskie ciuszki? XD



INNE

Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
Co jest w Edycji Kolekcjonerskiej?

Gra, plakat namalowany (dosłownie!) przez Alexa Rossa oraz 16 stronnicowy komiks Tobiasa opowiadający jak doszło do MKvsDC. W normalnej wersji jest, zdaje się, tylko gra.

Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
A o Jokerze nie napisze nic bo jak usłyszałem jaki on dźwięki wydaje to się polałem...Kurde on jest totalnie nie dostosowany do walki ale czy na pewno niepotrzebny? I akcja z 7:29 mnie zabiła

I jeszcze jedno: GDZIE JEST KURDE-BELE LOBO?

Joker... powalił mnie tekst Shanga: "You were beaten by a CLOWN?!" XD No i pokazało się, że jednak scenarzyści mają poczucie humoru XD. Ogólnie zdołował mnie brak Kevina Conroya i Marka Hamilla w obsadzie, ale jakoś przeżyję ich brak.

Co do Lobo... teraz mnie oświeciło, że tego najprawdopodobniej nie będzie. Dlaczego? Z tego co pamiętam, komiksy o Lobo były dla pełnoletnich ze względu na przemoc w nich zawartą, więc nie wcisną go do superbohaterów, którzy znani są głównie młodszym. Proste. Ale poczytaj zagraniczne fora... ludzie zwykle jako jego zamiennik dają Solomona Grundy'ego lub Etrigana. I się z nimi zgadzam.



FABUŁA

Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
Jak wygląda fabuła? TAK! Mnie ona interesuje. Napiszcie mi w wolnej chwili czemu światy sie połączyły i co z tego wynikło.

Proszę bardzo (dla wszystkich rządnych filmików), wszystkie filmiki z MKvsDC, mam nadzieję, że ci wystarczy XD http://www.youtube.com/user/BifordusMaximus

A mam jeszcze takie pytanie... Czy Story Mode z obu światów uzupełniają się nawzajem, czy to oddzielne historie? Na razie znam tylko MK SM, nic nie wiem o DC SM, więc proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy opłaca mi się oglądać DC (znaczy, po prostu mnie do tego nie ciągnie, a jeśli to to samo, to nie ma sensu).

Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
Tak mi do głowy przyszło. Wiadomo że MKvsDC nie jest osadzone w chronologii MK jako pełnoprwane wydarzenie ale jest na zasadzie "co by było gdyby". A jednak jestem ciekaw  czy twórcy gry wpasowali te wydarzenia w jakiś konkretny okres dziejów ukazany w MK. Łapiecie? Bo jeśli to jest "co by było gdyby" i jakby jednak było to kiedy???

Pomiędzy MK3, a MK4, robaczku. Sub-Zero pracuje dla Lin Kuei, a Quan Chi dla Shinnoka, więc w miarę łatwo to umiejscowić. Są, oczywiście, rzeczy całkowicie bzdetne (e.g. Shang pełniący rolę podnóżka dla Quan Chi O.o tego to nie przeżyję! ARGH!) i wprowadzające zamieszanie, ale to w końcu elseworld, a nie pełnoprawny MK, więc można przymknąć oko.

Co do prawdziwego zakończenia całej gry, to wszystko zostało wyjaśnione w trybie arcade dla postaci. To tam należy się kierować po ostateczne zakończenia postaci.

Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
KTO PO PREMIERZE I OBCZAJENIU GRY MKvsDC [W MNIEJSZYM LUB WIĘKSZYM STOPNIU Z WIADOMYCH WZGLĘDÓW] JEST ZA A KTO PRZECIW NIEJ.

Ja jestem "za", mogę się pod tym podpisać. Osobiście uważam ten tytuł jako nabijacz kasy, więc jeśli z głównym wątkiem fabularnym ma tyle wspólnego co piernik z wiatrakiem, to mi nie przeszkadza. Poza tym uważam, że mogło być o wiele gorzej, a wyszło całkiem nieźle, więc nie ma się czego czepiać. Mam tylko nadzieję, że MK8 będzie świetny. I życzę Boonowi, by gra sprzedała się jak najlepiej, bo skorzystamy na tym tylko my, gracze i fan(atycy).



POMOCNA DŁOŃ ROBACZKA

Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
ADEPT znów mam problem z pradawnymi klątwami japońskich magów...

I.C.E. call ShangTsung-666-666 XD.

Ktoś jeszcze potrzebuje pomocy...?
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2008, 11:14:51 am wysłana przez robaczek »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1671 dnia: Listopada 23, 2008, 11:47:32 am »
Davidkoz już raz ci napisał, ale ja go jeszcze powtórzę... Najgorzej jest jak na jakiś temat wypowiadają się osoby nie znające się na rzeczy. Tak, o TOBIE mowa. Batman, owszem, w pewnych aspektach jest dla dzieci (są serie dla małolatów), ale nikt, absolutnie NIKT nie wmówi mi, że osławione już "Arkham Asylum" jest dla dzieci! W DC, jak w każdym ogromnym przemyśle, są produkty przeznaczone i dla dzieci, i dla starszych. Niewiedza na ten temat i wypowiadanie się w taki sposób dobitnie pokazują jakim ignorantem jesteś.


I w tym momencie całkowicie przesadziłaś! Nigdzie, ale to nigdzie nie pisałem, że DC jest tylko i wyłącznie dla dzieci. Pisałem wręcz odwrotnie! Albo czytaj ze zrozumieniem albo się nie wypowiadaj.

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1672 dnia: Listopada 23, 2008, 12:08:36 pm »
Cytat: Davidkoz
I w tym momencie całkowicie przesadziłaś! Nigdzie, ale to nigdzie nie pisałem, że DC jest tylko i wyłącznie dla dzieci. Pisałem wręcz odwrotnie! Albo czytaj ze zrozumieniem albo się nie wypowiadaj.

O.o ... ... ... a-ale o co się rozchodzi, robaczku? Przecież cię popieram w całej rozciągłości. Nie doczytałeś, czy jak? Jako przykład podaję "Arkham Asylum", który to wyszedł ze stajni DC i jest typowo dla dorosłych... Przecież chodziło mi właśnie o to, że DC posiada w swoim asortymencie tytuły nie tylko dla dzieci, ale też dla starszych, lub zupełnie dla dorosłych, więc się z tobą zgadzam... nie wiem o co ci chodzi? Coś znów źle? O.o

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1673 dnia: Listopada 23, 2008, 12:13:26 pm »

A mam jeszcze takie pytanie... Czy Story Mode z obu światów uzupełniają się nawzajem, czy to oddzielne historie? Na razie znam tylko MK SM, nic nie wiem o DC SM, więc proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy opłaca mi się oglądać DC (znaczy, po prostu mnie do tego nie ciągnie, a jeśli to to samo, to nie ma sensu).

Uzupełniają się - tzn nie jest to alternatywna historia, tylko brakujące elementy jednej całości. Warto się z tym zapoznać, fajnie to wygląda np.pojedynek o wyspę Shang Tsunga z Wonder Woman, bo akurat tam przebiegła linia graniczna wymiarów.


Pomiędzy MK3, a MK4, robaczku. Sub-Zero pracuje dla Lin Kuei

To jest akurat agrument na zaprzeczenie tej tezy :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2008, 12:15:22 pm wysłana przez repugnant »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1674 dnia: Listopada 23, 2008, 01:17:54 pm »
robaczek.... napawa mnie zdumieniem i lekkim przerażeniem wielkość twych postów i ilość zawartych w nich informacji :) rispec+

Z chęcią bym pogadł z tobą o tym z czym sie nie zgadzam [chociaż więcej jest tego z czym sie zgadzam, a właciwie nie pamiętam z czym się nie zgadzałem] to jednak nie mam dostępu do MKvsDC i nie chcę sie wypowiadać ...........

Magia, synu, magia... XD.
Kind of Magic.....

Ale Shao Kahn miał spodnie... w MK:D i uważam, że w tym stroju wyglądał naprawdę świetnie; maskę też miał niczego sobie. A Darkseid? Może po prostu lubi się przebierać w damskie ciuszki? XD
Niestety nie miałem okaji pocinać w MKUnchained bo chyba chodziło Ci o to, ale to zawsze dodatkiowy + żeby kupić PSP. A tak swoją drogą to zastanawiające jest że Shao lubi spacerować tylko w skórzanych majtkach a Darkside nosi damskie kozaczki... Przez to są jeszcze bardziej przerażający...

Co do Lobo... teraz mnie oświeciło, że tego najprawdopodobniej nie będzie. Dlaczego? Z tego co pamiętam, komiksy o Lobo były dla pełnoletnich ze względu na przemoc w nich zawartą, więc nie wcisną go do superbohaterów, którzy znani są głównie młodszym. Proste. Ale poczytaj zagraniczne fora... ludzie zwykle jako jego zamiennik dają Solomona Grundy'ego lub Etrigana. I się z nimi zgadzam.
No niby racja, ale w kreskówke go wsatwili więc jego pojawienie sie w grze niebyło totalnie nierealne [chociaż jaką mieliby szanse wojownicy MK gdyby Lobo stanął na przeciw nich, tak włąściwie reprezentacja Dc też by nie maiła lekko :) kurde właściweiie to Lobo by zakurdebelował wszystkich nawet nas przed TV] Etrigana lubie i Graundy też by namieszał ale powiedzszczerze czy oni mogli by zastąpić Rzeźnika?  :)

Dzieki za filmiki..... obczaję wieczorem bo teraz już spadam
Do dyskusji po między davidkozem a Matem nie przyłanczam się z wiadomych wzgledów.... :) Powodzenia w konwersacji....

PS: robaczek, skąd ty masz infornacje o starojapońskich klątwach????;D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1675 dnia: Listopada 23, 2008, 01:59:14 pm »
Cytat: Davidkoz
I w tym momencie całkowicie przesadziłaś! Nigdzie, ale to nigdzie nie pisałem, że DC jest tylko i wyłącznie dla dzieci. Pisałem wręcz odwrotnie! Albo czytaj ze zrozumieniem albo się nie wypowiadaj.

O.o ... ... ... a-ale o co się rozchodzi, robaczku? Przecież cię popieram w całej rozciągłości. Nie doczytałeś, czy jak? Jako przykład podaję "Arkham Asylum", który to wyszedł ze stajni DC i jest typowo dla dorosłych... Przecież chodziło mi właśnie o to, że DC posiada w swoim asortymencie tytuły nie tylko dla dzieci, ale też dla starszych, lub zupełnie dla dorosłych, więc się z tobą zgadzam... nie wiem o co ci chodzi? Coś znów źle? O.o
Robaczku, David źle przeczytał, daruj mu to, gdyż całą noc robił dział Mortal Kombat Vs. Dc Universe i mało spał, pewnie to dlatego się pomylił  :) Oczywiście, że go popierasz i Twe słowa skierowane były do Matiego :)


Swoją drogą, tłumacząc biosy do działu "Mk vs. DcU" nasuwa mi się tylko to, iż fabuła obsadzona jest bezpośrednio po trzeciej części.

PS: robaczek, skąd ty masz infornacje o starojapońskich klątwach????;D
Nie pytaj... Im mniej wiesz, tym więcej żyjesz

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1676 dnia: Listopada 23, 2008, 02:38:57 pm »
Hę??? Właśnie zrobili to tak, że lepiej nie można. Z pomysłem i z jajem np. spotkanie Jokera ze Scorpionem - pycha.
Jak na dzisiejsze czasy zdecydowanie można  ;) Nie mam na myśli dialogów i historii ukazanej przez postacie, ale wykonanie przerywników, które na moje oko są niedopracowane i zostawiają wiele do życzenia. Ja po prostu inaczej wyobrażałem sobie przedstawienie historii tego MK... W innym stylu, bardziej rozbudowanym.

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1677 dnia: Listopada 23, 2008, 03:26:52 pm »
Mat znowu zaczynasz wałkować w kółko to samo? już to słyszeliśmy, że MK vs DC jest ble ble ble i jeszcze raz ble.
Chyba mnie z kimś pomyliłeś :>

Już mam tego wszystkiego serdecznie dość a takich jak Ty w dupie.
Tez Cię lubie.


Davidkoz już raz ci napisał, ale ja go jeszcze powtórzę... Najgorzej jest jak na jakiś temat wypowiadają się osoby nie znające się na rzeczy. Tak, o TOBIE mowa. Batman, owszem, w pewnych aspektach jest dla dzieci (są serie dla małolatów), ale nikt, absolutnie NIKT nie wmówi mi, że osławione już "Arkham Asylum" jest dla dzieci! W DC, jak w każdym ogromnym przemyśle, są produkty przeznaczone i dla dzieci, i dla starszych. Niewiedza na ten temat i wypowiadanie się w taki sposób dobitnie pokazują jakim ignorantem jesteś.
ALE TUTAJ NIE CHODZI WCALE O TO, CZY ŚWIAT DC JEST DLA DOROSŁYCH CZY DLA DZIECI! Chodzi o to, że te dwa światy kompletnie do siebie nie pasują!! Ohh...

Co do reszty... Krypty i KAF'a ci się zachciało? I czego jeszcze? Może lizaka ci dać? MK to nie krypta, puzzle, motor kombat, tylko typowy VS (lub arcade, jak kto woli) oraz fabuła nierozerwalnie związana z Outworld i turniejem Shaolin, ale widać ty i tobie podobni, o tym zapomnieli.
Nie praw mi tu kazań o tym, w co już grałem, kiedy Ciebie pewnie jeszcze na świecie nie było. Jednocześnie piszesz o  historii MK: turnieju i Outworld, ale nie masz nic przeciwko, kiedy Boon wprowadza do tego świata DC? Ciekawe.

A, i jeszcze jedno: Nie mów mi o czym zapomniałem, bo ja akurat jestem wierniejszy dawnemu MK, niż temu co z nim zaczęto wyprawiać po Deadly Alliance.

Tu jest dla mnie ważne tylko co było, a czego nie ma - Bo po co robić coś, co zajęło by im tyle czasu, skoro zyski i tak będą takie same? To samo mam na mysli z zakończeniami - lepiej dać obrazek z tekstem, niz poswięcić o wiele więcej kosztów no i oczywiście czasu na filmik. Czy Ty naprawde nie rozumiesz o czym ja piszę?

Żal to mi ciebie (ale właściwie nie...). Praktycznie od początku wiadomo było, że będą obrazy i napisy pod spodem, więc nie wiem w czym masz znów problem?
Dlaczego miałoby być od początku wiadomo, że nie będzie filmików końcowych? To jest gra na PS3; oczekuje czegoś więcej, niz powielania tych samych schematów!
Ale zostawmy już te filmiki. Wiesz, to te moje sentymentalne podejscie - przypomina mi się MK4; pamiętam, że zrobiło to na mnie cholernie pozytywne wrażenie, że w gruncie rzeczy to był jednak świetny, acz zapomniany juz, niestety, dodatek.

Ed obiecuje i obiecuje to w MK8. Więc gnoić go będzie dopiero można jak MK8 wyjdzie i nie spełni oczekiwać, a nie teraz, więc odpuść sobie. A że nie jest to ostatni crossover? Hmpf, może jakby "prawdziwi" Mortalowcy kupowali mortale to by Ed nie musiałby uprawiać najstarszego zawodu świata i sprzedawać się DC, bo miałby pieniądze na prawdziwy MK. A tak, musi robić skoki w bok, by zarabiać kasę na późniejsze zadowalanie malkontentów.
Ty naprawdę wierzysz że jeszcze kiedys wyjdzie taki mortal?  Jeśli czekasz na swojego MK8 to życzę wytrwałości, choć ostrzegam też, że możesz się nań już nie doczekać.

PS A czy mogłabyś zapodać link, gdzie Ed mówi coś (coś tam, coś tam??) o MK8? Bo jakoś nigdy na taką informacje sie nie natknąłem (po oficjalnie zapowiedzianym MKvs DC, oczywiście).

I nie mów że sprzedaż MK jest taka niska, bo piszesz, a sama nie wiesz o czym... Ta seria ma najlepszą sprzedaż odkąd sie pojawiła, a kolejne części tylko to przebijają. Midway zarobiła juz na tych prawdziwych fanach krocie. A skąd ich nagły problem finansowy? nie wiem, i nie interesuje mnie to specjalnie. Nie mogę sie za to pogodzić, że znów chcą się na tych fanach wzbogacić. Ja tego nie kupuję. I nie jestem w tym zdaniu odosobniony.

Narzekanie dla samego narzekania jest zajęciem bardzo zajmującym i fascynującym. Kontynuuj więc, a ja się pośmieję.
A więc co proponujesz? Wydać pieniądze na gniot, który oferuje mi Midway i siedzieć cicho? To ja się smieje z Ciebie; masz mentalność na poziomie tych dresów pod swoim blokiem. Ja nie mam niby co robić i z nudów narzekam? Uwierz mi że chciałbym mieć tyle wolnego czasu, co pewnie Ty. U mnie pieniądz ma bardzo duzą wartość, bo muszę sobie na niego wcześniej zapracować. Tobie pewnie mamusia z tatusiem płacą na twoje zachcianki. I według ciebie to ja jestem ignorantem? zastanów się lepiej nad sobą.

Nara...
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2008, 03:29:06 pm wysłana przez Mat »

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1678 dnia: Listopada 23, 2008, 04:10:26 pm »
co by tu ugotować;)?

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1679 dnia: Listopada 23, 2008, 05:27:22 pm »
Nie gralem w MK 1,2,3, ale jezeli w MK 1 jest typu spadanie klocka na typa albo zamienianie sie w zabawny balon to zwracam honor Midway chodz nie do konca bo w koncu jest MK vs DC Universe  :( Samo mowi za siebie ;]