'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy na PC (Windows XP)  (Przeczytany 54578 razy)

Luna

• Gość
Odp: Odpalanie Mortal Kombat Trilogy
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 22, 2008, 05:09:13 pm »
Ogólnie chyba najlepsze wersje to te "arcade", dlatego ze swojej strony polecam odpali? mame <pierwsze 3 cze?ci +UMK3>. Trilogy jak co? to dobrze ?miga to z PSXa, ale tej cz?sci osobi?cie nie trawi? <chyba za fatala Sub-Zero....taki straszny ?e trzeba by?o ocenzurowa?, albo mo?e mia?a dzia?a? wyobra?nia?>.

Offline Huunreh

• U?ytkownik
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 27, 2009, 05:42:41 pm »
Nie wiem jak u Was, ale u mnie zale?a?o od sterów grafiki czy dzia?a MKT czy nie. ?aden patch xp nie pomaga?. Naszcz??cie mam teraz stery, ?e na ka?dej grze dobrze ?migaj? i na MKT w??cznie.

Offline H! Vltg3

• U?ytkownik
  • LK-4D4
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 20, 2009, 12:40:32 pm »

Offline Huunreh

• U?ytkownik
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 24, 2010, 11:04:07 pm »
Dzi?ki H! Vltg3 ! Zainstalowa?em MKT i o dziwo nie by?o d?wi?ku mimo, ?e sprz?t ten sam i system te?. Ale ten patch naprawi? wszystko. Polecam.

Offline yoroshi

• U?ytkownik
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 06, 2010, 11:22:51 pm »
Ja mo?e od?wie?? ten w?tek bo sporo osób ma problemy z tym tytu?em. Niedawno natkn??em si? na fanowski projekt unikatowej edycji Mortal Kombat Trilogy Enhanced Edition, w której zosta? zaimplementowany ten sam patch, do którego linka poda? u?ytkownik H! Vltg3. Dotychczas uda?o mi si? sprawdzi? j? pod systemami Windows XP i Vista, ale wed?ug informacji podanych przez autora,  gra rusza równie? pod systemem Windows 2000 i 7 (seVen).
I w zwi?zku te? z powy?szym chcia?bym przedstawi? edycj? Updated Edition, która bazuje na powy?szym projekcie i w której w sk?ad wchodzi ?cie?ka d?wi?kowa uruchamiana przy samym starcie gry (wymagana p?ytka z instalk? w nap?dzie). Nie b?d? podawa? bezpo?redniego linku wi?c najlepiej trafi? mo?ecie na ni? poprzez wyszukiwark? Google wpisuj?c "mortal kombat trilogy updated edition".

PS. Obie edycje nie wymagaj? patchy, gdy? s? ju? one domy?lnie zaimplementowane!

Pozdrawiam wszystkich ;)

Równie? pozdrawiamy, ale zanim co? takiego si? wstawi, to nale?y czyta? regulamin, w którym to zabrania si? wstawiania linków do pirackich filmów i gier MK, a ten link niew?tpliwie do takiej gry prowadzi, dlatego te? zosta? usuni?ty. Je?li kto? b?dzie chcia? to ?ci?gn??, to prosz? si? umawia? na PW lub GG, a nie na publicznym forum. - mod
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2010, 12:11:09 pm wysłana przez yoroshi »