Polskie Forum Mortal Kombat > Nowości

Nowy kinowy film Mortal Kombat

(1/4) > >>

Adept:


Wytwórnia Warner Bros. ogłosiła, że rozpoczyna prace nad projektem nowej ekranizacji gry Mortal Kombat. Poznaliśmy także nazwiska twórców produkcji.

Kinowa produkcja „Mortal Kombat” spoczęła w rękach Jamesa Wana, twórcy hitu „Szybcy i wściekli 7”. Zajmie on stanowisko producenta. Scenariusz przygotują Oren Uziel („Mortal Kombat: Legacy”) i Dave Callaham („Niezniszczalni”, „Godzilla”).

Głównym bohaterem filmu ma być mężczyzna, jednak nie ujawniono tożsamości tej postaci. Szczegóły fabuły również nie są znane, jednakże wiadomo, że bohater zostanie powołany do miedzy-wymiarowego turnieju walk, gdzie będzie musiał odkryć swój prawdziwy potencjał.

Słuchy o powstaniu nowej kinowej wersji „Mortal Kombat” krążyły kilka lat temu. Wówczas jednak Kevin Tancharoen, reżyser serialu internetowego „Mortal Kombat: Legacy”, który miał być również reżyserem filmu, wycofał się z projektu i o projekt pozostawał w zawieszeniu aż do dziś.

Gra „Mortal Kombat” od Midway Games zadebiutowała na rynku w 1992 roku. Fabuła rozgrywki polegała zwyciężeniu w turnieju sztuk walki, w którym brali udział wojownicy z 18 światów. Trzy lata po premierze gry powstał kinowy film „Mortal Kombat” w reżyserii Paula W.S. Andersona, który stał się hitem. Sukces produkcji zaowocował sequelem oraz animowanym serialem i dwoma aktorskimi serialami.

Warner Bros. nie podało jeszcze daty premiery swojego widowiska z serii „Mortal Kombat”. Nie wiadomo również kogo zobaczymy w obsadzie tej produkcji.

źródlo: http://www.kawerna.pl/aktualnosci/filmy/item/9923-nowa-kinowa-wersja-mortal-kombat.html

johnx:
Jak widzę te nazwiska to boję się, że zrobią z tego kiczowaty film sensacyjny bez jakichkolwiek praw fizyki. Nie wiem czy zdołają zrobić lepszy film od MK The Movie. Dzięki Adept za złapanie newsa, wrzuciłem na FB MKPL.

Kornixon:

--- Cytat: johnx w Sierpnia 08, 2015, 07:59:44 pm ---Jak widzę te nazwiska to boję się, że zrobią z tego kiczowaty film sensacyjny bez jakichkolwiek praw fizyki. Nie wiem czy zdołają zrobić lepszy film od MK The Movie. Dzięki Adept za złapanie newsa, wrzuciłem na FB MKPL.

--- Koniec cytatu ---

Masz rację johnx, nie chcę znów usłyszeć przy oglądaniu filmu Mortal Kombat tekstu od mojego taty typu "Co to za latające pajace ("chińczyki")", chciałbym by pierwszy raz to zabrzmiało to przynajmniej tak: "O co to za film", a miałbym orgazm jakby to zabrzmiało tak: "Jaki tytuł ma ten fajny film" :D.

Filx:
Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okolicznościach  ;D
Mi to się marzy, żeby film był kanoniczny. Coś w okolicach MKX, ale pewnie będzie kolejne dzieło o Liu Kangu. Mam tylko nadzieję, że nie będą przekładali jak z filmem Uncharted, bo będzie dupa.

Kornixon:

--- Cytat: Filx w Sierpnia 08, 2015, 10:49:48 pm ---Dostajesz orgazmu w bardzo nietypowych okolicznościach  ;D
Mi to się marzy, żeby film był kanoniczny. Coś w okolicach MKX, ale pewnie będzie kolejne dzieło o Liu Kangu. Mam tylko nadzieję, że nie będą przekładali jak z filmem Uncharted, bo będzie dupa.

--- Koniec cytatu ---

Wiedziałem że Filx coś dogryzie, ale ja Cię w MKX przytemperuje, i się skończą żarciki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej