Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Mateuka

Strony: [1]
1
Nowości / Nowy Mortal Kombat? - Już sie robi!
« dnia: Lipca 30, 2013, 07:31:35 pm »Wygląda na to, że NetherRealm Studios po Injustice: Gods Among Us wraca do przekultowego uniwersum Mortala. Tak przynajmniej wywnioskować można ze słów producenta sieciowego serialu Mortal Kombat Legacy, Lance'a Sloane.

W trakcie wywiadu udzielonego serwisowi GamerHub.TV, Sloane napomknął o nowej grze w kontekście pełnometrażowego filmu, o którym rozmawiano już na tegorocznym Comic-Con:


"Mamy zielone światło ze strony władz studia i świetny scenariusz. Na pokładzie jest też znakomity reżyser - Kevin Tancharoen. Teraz musimy tylko ogarnąć stronę biznesową, terminy produkcji i wydania oraz sposób, w jaki powiążemy całość z premierą gry, nad którą obecnie pracują [NetherRealm]. Z każdym dniem jesteśmy bliżej celu".


A my z zapartym tchem czekamy tak na film (oby dobry!), jak i najprawdopodobniej next-genową inkarnację Smoczego Turnieju.


News ze strony ppe.pl
http://www.ppe.pl/news-23499-nowe_mortal_kombat_w_produkcji.html

2
Filmy / Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« dnia: Lipca 15, 2012, 07:20:32 pm »
"Pamiętacie może miniserial Mortal Kombat: Legacy, który pojawiał się co tydzień przed premierą gry Mortal Kombat? Otóż będzie kolejny, drugi sezon tego serialu. Dlaczego tyle musieliśmy czekać? Jak wyjaśnia producent, przez ten czas pisany był skrypt by spełnił on oczekiwania fanów. Dlatego też druga seria pokaże nam tylko i wyłącznie turniej...

Zapomnijcie więc o przedstawianiu postaci i pieprzenia bez sensu. Dostaniemy same walki, brutalne i zrobione z pomysłem. Poniżej zwiastun drugiego sezonu i potwierdzenie, które postaci się w nim pojawią."


[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SfmyVkkDMrU[/youtube]

News z PS3Site.pl

3
Inne / Najstraszniejsze gry w jakie graliście
« dnia: Sierpnia 19, 2011, 07:36:12 pm »
Podawajcie tutaj tytuły gier w które baliście się grać. Napiszcie tez co dokładnie w tych grach było przerażającego.  Mnie jakis juz czas gry nie straszą niestety, a bardzo chciałbym w takowa zagrac.

4
Pomoc / Mortal Kombat 4 na PSX wersja PAL
« dnia: Stycznia 28, 2011, 08:23:45 am »
siemano :D ludziska ma ktoś linki do Mortal Kombat 4 na PSX w wersji PAL? bo chciałbym odpalić na szaraku a nie moge tej wersji znaleźć ;) pozdrawiam.Proszę iść na strony z pirackimi grami, tu na forum nie popieramy piractwa. -mod

Strony: [1]