Autor Wątek: MK: History of Jade  (Przeczytany 14565 razy)

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
MK: History of Jade
« dnia: Marca 25, 2008, 06:09:23 pm »
Witam, witam mam do zaprezentowania topic o mojej grze, która powstanie za kilka miesięcy a dokładniej: MORTAL KOMBAT: HISTORY OF JADE

Głównym bohaterem jak się domyślacie będzie Jade. Będzie to zupełnie nowa historia. Gra dzieje się po MK Armageddon.

Story:
Jade ma wizje, dowiaduje się z niej że Kitana zostaje porwana przez naszą ukochaną Mileene.
Będziemy musieli więc ją uratować. Odwiedzimy takie lokacje jak:

Mroczna Edenia - opanowana przez Quan Chi Edenia staje się mroczna, ciemna i przytłaczająca.

Pałac Kitany - Pałac Kitany do którego musimy się dostać. Będą tam czyhali na nas strażnicy i inni wrogowie (znajdziemy tam pierwsza broń)

Ogród - dostaniemy sie do niego poprzez cofnięcie się w czasie, znajdziemy tam mapę która doprowadzi nas do Kitany

Lochy - Komnata cała w krwawym mięsie, to tam dojdzie do ostatecznego starcia, spotkamy tam pająki, mutanty, węże, jaszczurki szkielety oraz Mileene

W grze będą króciutkie przerywniki (Cutscenki). Gra będzie się różniła od niektórych mortali, będzie w 3D. Gra powstaje w programie Tomb Raider: Level Editor, bardzo dobry program do robienia gier typu Tomb Raider. Będzie trzeba w grze zdobywca klucze itd.
W grze nie będzie można się bić gołymi rękoma (niestety) możliwe że będzie się strzelało ognistymi kulami, a w ekwipunku znajdziemy kuszę oraz inną (prymitywną) broń palną.

Gra będzie w miarę brutalna, więc mam nadzieje że klimat MK nie zniknie.

A oto model Jade, którą będzie się grało. Nie jest ona jeszcze do końca skończona, z góry mówię że broń z jej nóg zniknie :)

http://i28.tinypic.com/166lwr4.jpg

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2008, 08:20:48 pm »
Gra powstaje w programie Tomb Raider: Level Editor, bardzo dobry program do robienia gier typu Tomb Raider.

NO poprostu super .  Nienawidze albo mugenowskich albo robionych w jakiś głupich programach gier MK zrobionych przez fanów.  Przecież widać na oko że to program do przerabiania tomb raider ( ten model jade patrz pistolety ) . Jade z pistoletami ? NO poprostu bomba  ???

Seria mk się kończy  :-\

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 25, 2008, 08:59:26 pm »
A ty to co krytyk jakiś ? jak jesteś taki mądry i masz takie duże doświadczenie w robieniu gier to może sam coś zrobisz? Wiem ,że gra zrobiona w programie do przerabianie Tomb Raidera to nie jest spełnienie marzeń fanów MK ale po jednym screenie nie można tego oceniac. Jak projekt zostanie skończony i okaże  się kiepski to se go zjedziesz narazie daj na wstrzymanie.

LK-7T2 napisał:Jade z pistoletami ? NO poprostu bomba 

 jak byś czytał posty do końca to pistolety z nóg Jade zostaną usunięte.
A i jeszcze jedno strasznie mnie wkur!@#$ ludzie którzy nie doceniają MUGENA.
Jak byś nie wiedział mugen to najlepszy darmowy program do robienia bijatyk w 2D , więc się nie dziw ,że wiele powstaje mortali własnie w tym programie

« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2008, 09:08:50 pm wysłana przez Dantos »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 25, 2008, 09:02:23 pm »
Może wybitny to projekt nie jest ale liczy sie kreatywność  ;)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 25, 2008, 09:14:56 pm »
Gra powstaje w programie Tomb Raider: Level Editor, bardzo dobry program do robienia gier typu Tomb Raider.

NO poprostu super .  Nienawidze albo mugenowskich albo robionych w jakiś głupich programach gier MK zrobionych przez fanów.  Przecież widać na oko że to program do przerabiania tomb raider ( ten model jade patrz pistolety ) . Jade z pistoletami ? NO poprostu bomba  ???

Seria mk się kończy  :-\

A kto ci w nie każe grać.  Chyba dobrze, że ktoś ma ambicje zrobić sobie gierkę i niech robi jak chce i w jakim chce programie.
A co mają projekty fanów do oficjalnych gier Midwaya?

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 29, 2008, 02:59:59 pm »
A ja takich ludzi podziwiam. Nie przejmuj się komentarzami, rób swoje. Życze powodzenia w ukończeniu projektu i trzymam kciuki :).

Offline Hydro_SMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 29, 2008, 05:03:27 pm »
Ciekawie się zapowiada . Trzymam za ciebie kciuki ;)

Offline Powhart

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #7 dnia: Września 17, 2009, 03:12:29 pm »
O kórcze :D A ja tak lubię Jade :D mam nadzieję że będzie można to gdzieś ściągnąć ;)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #8 dnia: Września 19, 2009, 01:16:21 pm »
odświeżyłes post po roku... gra prawdopodobnie umarła i jej juz n ie zobaczymy

Offline Demon Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • I rule this account.
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #9 dnia: Września 23, 2009, 07:52:00 pm »
Jak bym coś takiego umiał to bym przerobił moją ulubioną grę i dodał postacie z MK ;D

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #10 dnia: Września 26, 2009, 01:46:10 pm »
Małe pytanko co do Jedu Sindel:Czy projekt upadł ?

Offline Kr!s

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 21, 2010, 06:32:55 pm »
Witam

Tu Jedu Sindel, niestety pod nowym nickiem, gdyż długo mnie tu nie było i zapomniałem hasła do poprzedniego profilu.
Projekt przez pewien czas był "martwy" lecz ożył z nowym pomysłem.
Gra będzie dość feministyczna gdyż wszystko będzie się obracać w okół płci pięknej.
Głównym bohaterem będzie Sonya Blade, a przeciwnikiem Kitana. Fabuły jako takiej nie mam, lecz mam nadzieje że wkrótce się pojawi wraz ze screenami :)

Pozdrawiam

Offline Kr!s

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 23, 2010, 10:01:45 pm »
Witam,

tak więc gra będzie nosić tytuł:
Mortal Kombat presents:  Sonya

Gra nie będzie długa bo 3-4 poziomowa.

1. - Ying Yang Island
2. - Outworld
3. - Nigatra - coś ode mnie :D
4. - ???

Story:

Sonya dostając zaproszenie do kolejnego turnieju Mortal Kombat, odrzuca je. Okazuje się że zostaje zaproszona nie bez powodu. W zamian za odrzucenie zaproszenia rodzice głównej bohaterki zostają zabici. Sonya rusza na poszukiwania zabójcy.

Postacie:

Sonya
Mileena
Shao Kahn [głos]
Kitana
Jax [głos]

Niektóre postaci będą pojawiały się tylko momentami, jednych w ogóle nie zobaczymy (Shao Kahn, Jax] Sonya będzie w klasycznym stylu, krótka bluzka, spodnie moro, kitek. Co do Mileeny mam zamiar ją nieco dopieścić ;)

Load Screen:

http://zapodaj.net/images/eb79f4e572ac.jpg [nofollow]

Jak na razie jest beznadziejny, z czasem na pewno będzie lepszy.

Screeny:

Wkrótce...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2010, 10:03:38 pm wysłana przez Kr!s »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 25, 2010, 07:12:14 pm »
Sonya dostając zaproszenie do kolejnego turnieju Mortal Kombat, odrzuca je. Okazuje się że zostaje zaproszona nie bez powodu. W zamian za odrzucenie zaproszenia rodzice głównej bohaterki zostają zabici. Sonya rusza na poszukiwania zabójcy.

Najpierw zabijają jej brata, teraz rodziców? Ta Sonya powinna krewnych trzymać w sejfie pancernym  :)

http://zapodaj.net/images/eb79f4e572ac.jpg
Widzę wzorowanie na Ninie Williams z Tekkena :)

Offline Kr!s

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: MK: History of Jade
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 25, 2010, 08:11:27 pm »
Ogólnie jest to przeróbka innego rendera (nie Niny) :) Trzeba być kreatywnym nie XD ? A co do Niny to nie widzę żadnego podobieństwa. Oczywiście ten projekt Sony jest wstępny :) A nawet gdyby, to chcę z Sony zrobić mega ostrą lachę, chcę by była bardziej zgorzkniała tak więc...  ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2010, 08:26:42 pm wysłana przez Kr!s »