Autor Wątek: Kombo challenge??  (Przeczytany 33561 razy)

Offline cajrus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Kombo challenge??
« dnia: Lutego 11, 2009, 08:52:21 pm »
W koncu kuppilem sobie (nowego :P) mortala. Krece przy nim troche probuje sobie dzialac cos w kombat challenge i natrafilem na zanczek  biala obraczka z strzalka w srodku. Co to jest za ruch. Trche kombinuje i nie wiem czy to lewy analog pod skosemm w gore czy gora plus przod z innym guzikeim np X..

Z gory dzieki za odpowiedz:D

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2009, 04:51:07 pm »
biała obrączka ze strzałką w środku oznacza podskok, czyli następujący po nim cios lub ciosy zadaje się w powietrzu.
Podobny problem mogą wzbudzić ikonki pięści i miecza w kombach Baraki i Deathstroke'a, oznaczające ciosy zadane z wyciągniętą bronią lub bez.

bronku

  • Gość
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2009, 08:46:45 pm »
biała obrączka ze strzałką w środku oznacza podskok, czyli następujący po nim cios lub ciosy zadaje się w powietrzu.
Podobny problem mogą wzbudzić ikonki pięści i miecza w kombach Baraki i Deathstroke'a, oznaczające ciosy zadane z wyciągniętą bronią lub bez.

ladnie wytlumaczone ... chetnych zapraszam na sparing bo cos malo polakow gra   ... ;]

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 14, 2009, 12:50:36 am »
no to kolejny który będzie się męczył z Kombo Challenge. Jedna z najtrudniejszych rzeczy jaką mieliśmy w serii Mortal Kombat.

Jak komu idzie? Ja ostatnio przestałem je robić, a zostało mi ze 6 przy czym 9 Shang Tsungu jest strasznie trudne i jak na razie dla mnie nie wykonalne :D

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 14, 2009, 05:11:21 pm »
Cytat: davidkoz
Jak komu idzie? Ja ostatnio przestałem je robić, a zostało mi ze 6 przy czym 9 Shang Tsungu jest strasznie trudne i jak na razie dla mnie nie wykonalne :D

Masakra jakaś! Mam trzech a dla kojelnych jakichś dziewięciu zostało mi po jednym-dwa kombosy, z którymi nie mogę sobie dać rady. Nawet dla tych niby-łatwych (Batmana, Shao Kahna, Sub-Zero, Luthora)

Offline gzarus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:14:34 pm »
od momentu jak przeczytałem recenzję Kaliego w PE nie mogłem odpuścić sobie tego treningu... dla chcącego nic trudnego. udało mi się pocisnąć wszystkie czelendże na pedalskim padzie od x360... najwięcej bawiłem się z raidenem i 2 ostatnimi shanga ;p polecam!!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:27:20 pm »
Z Shangiem mam problem, nie umiem poradzić sobie z 9 challengem, nie chwyta mi całego komba, a co do ostatnich dwóch Raidena to mistrzostwo świata ;D nigdy sobie nie poradzę, a tylko oni mi pozostali + Scorpion którego i tak nie zrobię, bo nigdy nim nie gram i nie zagram ;D

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 21, 2009, 09:57:40 pm »
No zajebiście ja nikim jeszcze nie zrobiłem :(
Flashem jestem w 4 wykonuje to całe mam 6 hit 21 % damnge i mi kurde nie zalicza szok.... Wgl to te Kombo są po sr*ne... Prze ciężko... POMOCY!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:05:14 pm »
Wiesz Cobra, dopiero masz MK kilka dni i dlatego wydaje Ci się to trudne, z czasem zrobisz większość.

Z tego co wiem to co ludzie gadają to największym problemem jest Shang Tsung i Raiden, reszta do zrobienia :)

Działaj, działaj i działaj, nie poddawaj się i uda się, zobaczysz ;)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:12:25 pm »
Drogi Dawidzie ale ja nie mam cierpliwości... Rozumiesz to przechodzę Flash'em i doszedłem do 4 co nie? i mam to czwarte wykonuje: Trójkąt, Trójkąt, Tył Przód Kółko, Jest Jakaś Biała Kreska, Dół Tył Kółko, Trójkąt, Trójkąt... WYKONUJE i mi wychodzi 6 Hit 21% Damange i co? i chuja za przeproszeniem (sorry ale wkurzony jestem)...... Ahhh brak słów....  :-\
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2009, 04:55:11 pm wysłana przez Cobra »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:37:19 pm »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:42:14 pm »
Ty mi lepiej nic nie szukaj, bo ja wiem jak wyglądać mają :) takie filmiki to już na pamięć znam i nic nie pomogą jak nie dojdziesz sam do wprawy :)

Offline cajrus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 20, 2009, 06:13:21 pm »
Pisze tu bo nie bede zakladal nowego tematu. Mam pytanie jak odblokowac ENDINGS w zakladce EXTRAS. \??????/

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 20, 2009, 07:02:19 pm »
przejsc gre postacia w Arcade

Offline cajrus

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 20, 2009, 08:00:26 pm »