Autor Wątek: Wielki QUIZ o Mortal Kombat  (Przeczytany 111686 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #270 dnia: Marca 31, 2010, 10:12:45 pm »
mk3

Kombat Codes to specjalne symbole, które wpisuje się podczas VS Screen.
     Dzięki odpowiednim kombinacjom aktywujemy różne kody.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2010, 10:14:36 pm wysłana przez davidkoz »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #271 dnia: Marca 31, 2010, 10:30:12 pm »
Bravo!
Twoja kolej Elder Gods.... :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #272 dnia: Marca 31, 2010, 10:36:42 pm »
Gdzie i kiedy możemy zobaczyć takie coś:

"Udowodniłeś że jesteś niezwykłym wojownikiem
Mortal Kombat. Starsi Bogowie zstąpili teraz na
Twój świat, by przyznać Ci wieczną siłę. "


Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #273 dnia: Marca 31, 2010, 10:42:39 pm »
Po przejściu MK, po pokonaniu Tsunga....
Strzał... :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #274 dnia: Marca 31, 2010, 10:44:13 pm »
W Mortal Kombat 3, kiedy pokonamy Shao Kahna na poziomie Master. Pokazuje się dodatkowy obrazek właśnie z tym tekstem.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #275 dnia: Marca 31, 2010, 10:45:45 pm »
Kur.... w MKI było tylko że się jest Supreme czy coś.... :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #276 dnia: Marca 31, 2010, 10:56:49 pm »
Bravo Adept

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #277 dnia: Kwietnia 01, 2010, 06:42:14 pm »
Gra na skojarzenia i znajomość Mortal Kombat. Ukryłem w obrazku pewną ilość wojowników. Kto zgadnie kto pod czym się ukrył  ;) ? Imiona wraz z uzasadnieniem DLACZEGO (Czyli co łączy dany przedmiot z wojownikiem), proszę przesyłać tylko i wyłącznie na moje PW (Prywatna Wiadomość). W ten sposób każdy będzie miał okazję sam użyć szarych komórek w odgadywaniu znaczeń. Wszystkie odpowiedzi użytkowników opublikuję później. Także będzie śmiechu. Miłego szukania  8)

http://img143.imageshack.us/img143/4968/adeptozagadka.gif

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #278 dnia: Kwietnia 01, 2010, 09:33:12 pm »
Ku*wa! STOP! Czemu znów używacie mojej zacnej fotki tzn chodzi o moją twarz! no nie ma tak!

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #279 dnia: Kwietnia 02, 2010, 12:55:56 am »
Ciekawa, śmieszna i momentami trudna alternatywa dla zwykłych pytań... Miła odmaina :)
Czekam na wyniki....

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #280 dnia: Kwietnia 02, 2010, 07:43:15 am »
Wiadomo, że najbardziej zdolną i jedyną osobą na tym forum umiejącą ułożyć ciekawe zagadki jestem JA!, no ale dzięki temu, że Adept jest moim BFF i za bardzo się ze mną koleguje, czasem jakiś kawałek mojej mądrości przechodzi i na jego osobę, dzięki czemu mamy tak świetne zagadki. Brawo Adept ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #281 dnia: Kwietnia 02, 2010, 10:57:31 pm »
Wiadomo, że najbardziej zdolną i jedyną osobą na tym forum umiejącą ułożyć ciekawe zagadki jestem JA!, no ale dzięki temu, że Adept jest moim BFF i za bardzo się ze mną koleguje, czasem jakiś kawałek mojej mądrości przechodzi i na jego osobę, dzięki czemu mamy tak świetne zagadki. Brawo Adept ;)

Po pierwsze, Twoje zagadki z wektorami były najgłupszymi jakie w życiu widziałem (Bo dotyczyły matematyki :p). Po drugie, to ja jestem najfajniejszy i najśmieszniejszy na forum. Po trzecie I love You Mary Jane! :) Ok, a teraz do sedna. Niektórzy z Was dobrze odpowiedzi, a niektórzy z Was widzieli postacie o których ja nawet nie marzyłem by umieścić w moim obrazku  :) Więc po kolei:

1. Rayden -> Mortal Kombat II -> Pokonanie Shao Kahna.



2. Frost -> Mortal Kombat:  Deadly Alliance -> "FROSTa, smaczna i prosta".



3. Noob-Saibot -> Mortal Kombat 3 Ultimate -> Babality.



4. Sheeva -> Mortal Kombat 3 Ultimate -> Babality.



5. Stryker -> Mortal Kombat 3 Ultimate -> Narzędzia jego rzemiosła.



6. Mileena -> Mortal Kombat 3 Ultimate -> Friendship.



7. Jax -> Mortal Kombat 3 Ultimate -> Metalowe Ręce i kawałek glana.



8. Hsu Hao -> Mortal Kombat: Deadly Alliance -> Podobieństwo i liczne podteksty na forum na temat tej postaci. Najlepsze jest to, że sam Davidkoz napisał o nim jako o pedale z "Błękitnej Ostrydze", a kiedy go umieściłem jako Hsu Hao, to nie wiedział kto to jest  ;D



9. Motaro -> Motal Kombat 3 Ultimate -> Podczas swojej teleportacji.



10. Kano -> Mortal Kombat 3 Ultimate -> Animality.



11. Kabal -> Mortal Kombat 3 Ultimate -> Podczas jego ciosu specjalnego "Spin".



12. Imperator Shao Kahn -> Mortal Kombat 2 -> Jego pancerz na stojaku.



13. Liu Kang -> Mortal Kombat 2 -> Friendship.



14. Shinnok -> Mortal Kombat 4 -> Pancerz i debilna czapka biskupa/clowna. Żeby nie było wątpliwości z "kapłanem haosu" Havikiem dodałem specjalnie pancerz Shinnoka. Wystarczyło zerknąć okiem na strój Starego Boga i nie było by wątpliwości. Dodatkowo umieściłem obok Shao Kahna tak by łatwo się było zasugerować, iż to również Boss.



15. Reptile -> Mortal Kombat 2 -> Reptilion. Dodatkowo by nie było wątpliwości z Chameleonem dodałem dokładnie taki sam język z Fatality Reptile`a.



16. Kitana -> Mortal Kombat 2 -> Friendship.



17/18. Cyrax i Sektor -> Mortal Kombat 3 -> Ich pierwsze nazwy. Wystarczyło czytać forum.



19. Baraka -> Mortal Kombat 2 -> Friendship.



20. Smoke -> Mortal Kombat 3 -> Fatality. Gdyby to był Cyrax, to byłby jeden granat, a nie kilkanaście, a tyle właśnie wyrzuca z siebie Smoke przy swoim Fatality.



21. Kung Lao -> Mortal Kombat 2 -> Znak na jego stroju. To jedna z najbardziej sprawiających problemy zagadek, co mnie bardzo dziwi, bo przecież znak duży jak byk. Oj mało gracie Kungiem, mało  :)



22. Nightwolf -> Mortal Kombat 3 -> Ending.



23. Sonya -> Mortal Kombat 1 -> Jej projectile.



24. Sindel -> Mortal Kombat 3 -> Animality



25. Scorpion -> Mortal Kombat 1 -> Hanzo Hasashi. Czyli Scorpion za życia. A tyle kłopotów to pytanie sprawiło  :)



26. Johnny Cage -> Mortal Kombat 2 -> Friendship! Friendship? Again?  :)



27. Meat -> Mortal Kombat 4 -> Mięso, czyli Meat.



28. Sub-Zero -> Mortal Kombat 2 -> Sub-Zero czyli "poniżej zera". Lodówo-zamrażarka.



29. Shang Tsung -> Mortal Kombat 2 -> Friendship.



30. Kobra -> Mortal Kombat: Deception -> Nasz Cobra i ten Mortalowy :).



31. Ermac -> Mortal Kombat 1 -> Oczywiście chodzi o Error Macro.



32. Fujin -> Mortal Kombat 4 -> Trąba powietrzna. Nie dość, że miał takie Fatality, to jeszcze podstawowy cios ("tornado"), a nadto, jest bogiem wiatru.



33. Human Smoke -> Mortal Kombat 2 -> wychylanie się zza drzewa na planszy Forrest. Niektórzy mylili z Chameleonem znów, ale tylko jeden ninja w historii Mortal Kombat się tak wychylał zza rogu i był to tylko Human Smoke.



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trzydzieści trzy postacie.  A teraz odpowiedzi uczestników Quiz`u:

Piekielny Scorpion:

1. Wśród piorunów jest Raiden
2. Jax ukrył się za kolumną
3. Sheva i Noob Saibot to dwa niemowlaki po Babalicie z MKT
4. Stryker to pistole do Fatality, pałka do ataków przeciwnika i znak stop z Friendship
5. Kano to pająk Aniamlita z trójki
6. Prezent Baraka Friendship z MK 2
7. Bomby Smoke Fatality z MK 3
8. Musztarda Cyrax pierwsza jego nazwa wymyślona przez ekipę Midway
9. Sektor keczup powód ten sam co Cyrax
10. Hełm i zbroja Shao Kahna
11. Kula dyskotekowa Friendship Liu kanga z MK 2
12. Portret wilka Nightwolf jego Animalita
13. Osa Animalita Sindel z MK 3
14. Zdjęcie na lodówce Johny Cage Friiendship z Mk 2
15. Zdjęcie na górze lodówki to Scorpion za życia
16. pocisk na kolumnie Sony`i
17. Smoke człowiek ukrywa się za kolumną
18. Tęńcza Frindship Shang Tsunga z Mk 2
19. Mięso czyli Meat z jego nazwy
20. Jaszczur Reptile bo gad
21. Szybki bieg Kabala

Pięknie zgadł Hanzo Hasashiego jako Scorpiona. Wynik Piekielnego Scorpiona to: 21/33 pkt.


Franqey:

1. Raiden - pioruny
2. Noob - babality
3. Sheeva - babality
4. sub-zero - w piorunie
5. jax- za kolumną
6. hsu hao - Mercury
7. Shao - maska
8. alkohol - Bo'rai cho
9. plama- smoke
10. pajęczyna - Jarek ?
11. szczelba, pała, stop - Stryker
12. lusterko - niatara
13. stroboskop ( gówno z dyskoteki ) - Johny
14. smaczna i prosta - Frost
15. pajęczak - skorpion
16. znak smoka na podłodze - onaga
17.symbole innych postaci - Shang-tsung, Shinook, Chameleo, Khameleon
18. Czaszka na stroju Shao - Quan Chi
19. biskupia czapa - Shinook
20. ognie na wieżach - scorpion

Franqey stworzył za to jakąś abstrakcję i nie wiem co pił/zażywał, że widział niektóre postacie tam, gdzie nawet nie marzyłem by je zobaczyć  ;D Po SlaveMe, także Franqey zauważył butelkę alkoholu na zdjęciu Cobry i wywnioskował z niej Bo Rai Cho. Oczywiście, butelka ta nic nie znaczyła, ale daje do myślenia :)

Wynik Franqey: 9/33


Cobra:

1. Pioruny z tyłu planszy przedstawiają raczej Raidena gdyż Raiden jest Bogiem piorunów.
2. BABALTY! Noob Saibot jako dziecko przedstawia oczywiście Nooba Saibota xD
3. A obok niego sheeva, więc sheeva ?
4. pęknięte lustro, SINDEL!, babunia się przeglądała, zrobiła Sonic Scream i lustro pękło i 7 llat nieszczęścia XD.
5. Pałka policjanta, STOP, i podajże paralizator xD Stryker, czemu? bo jest policjantem a to są ewidentne "uzbrojenie" policjanta.
6. Kolumna z rękoma, Jax, tak mi się zdaję, nie umiem wyjaśnić czemu xD nie wiem, bo jest twardy ? xD.
7/8. KETCHUP I MUSZTARDA na stole przedstawiają Cyraxa (MUSZTARDA) oraz Sektora (KETCHUP), a czemu? bo na początku nie mieli dla nich nazwy i nazwali ich MUSZTARDĄ I KETCHUPEM
9. No i jeszcze te BOMBY pod stołem należą do Cyraxa, ta umiejętność pokazała się pierwszy raz w MK3 i były dwie kombinacje aby wykonać ten atak z bombami jedna z nich się nazywała Short Bomb.
10. Maska Imperatora i mhhh jak to nazwać, napierśnik? xD hehehe Przedstawiają Shao Khana, tłumaczyć chyba nie muszę bo jest to wiadome, jego strój
11. obok mamy strój tzn część stroju Shinnoka, jego ojca, czapka z krzyżem, bardziej na humorystycznie zrobione jest to, gdyż Shinnok nie miał takiej czapki, lecz powszechnie jest nazwywany BISKUPEM
12. Jaszczuraka na kolumnie przedstawia Jaszczura? oczywiście mowa o Reptile, przebiegłym jaszczurze
"Strażnik co nic nie czuje, choć zawsze czujny,
nie poruszy się, nie zdradzi go żaden gest.
Służba jest dla niego nagrodą samą w sobie,
poprzysiągł bowiem swego pana strzec."

13. Tornado za oknem? oczywiście kolejny starszy bóg który ukazał się po raz pierwszy w MK4, jest nim Fujin. Czemu tak sądzę? gdyż Fujin jest BOGIEM WIATRU.
14. Dym, a na nim plama z błota, zdaję mi się że Smoke, wnioskuję po dymie, tzn po tej otoczce takiej XD plama? nie wiem po co tam ;P :D chyba po to aby zauważyć :) (chodzi oczywiście o teleport Motaro. Cobra zobaczył tam błoto w dymie :) - Adepcik)
15. Z lewej strony na ścianie obraz gangstera z wąsem, KANO! Też taki czarny charakter, wąsik, włochy na klacie, spojrzenie zabijaki, i taki menelek xD KANO bez dwóch zdań. No i na obrazie jest właśnie przedstawiony gangster/złodziej, Kano również jest złodziejem poszukiwanym przez Special Forces.
16. Z prawej strony kolejny obraz, przedstawiający wilka, którego szanowny Adept uciął z obrazka którego mogliśmy zobaczyć jak przeszliśmy grę Nightwolf'em w MK3, oczywiście to Nightwolf gdyż jest on w połowie wilkiem tzn w 2 odsłonie filmu MK mogliśmy zobaczyć scenę gdzie się na Liu skoczył wilk i się przemienił akurat czy odmienił w człowieka/szamana/indyjskiego historyka, Nightwolfa.
17. Tęcza za rogiem, mhhhh kojarzy mi się w pięknym miejscem jakim jest Edenia, a jak wiemy w edeni możemy spotkać piękne kobiety np Księżniczkę Kitane, Zdrajczynie Tanye, Jade, matkę Kitany o której już pisałem Sindel i również klona Kitany, Mileene która pochodzi z Outworld i ma za zadanie zabić Kitanę. (Tu się uśmiałem jak nigdzie ;D Odstaw tą ruską wódkę ;D - Adepcik)
18. Lodówka, pod niej zamrożone mięso, Sub-Zero, Ludzka hybryda, czemu myślę że to właśnie Sub? Gdyż Sub kontroluje siłę lodu.
19. Komputer a w nim Error, oczywiście Ermac nasz czerwony ninja. Ed Boon - W naszym diagnostycznym oknie pisało "Ermac 5" i ludzie myśleli że jest to coś złączonego z grą, ale w rzeczywistości to nie miało nic wspólnego z grą, więc pomyśleli że to będzie postać imieniem Ermac. Ermac z początku był zwykłym błędem w grze, lecz Ed postanowił właśnie ją ulepszyć, dać jej swoje ciosy i historie i ją dodać :). Nazwa pochodzi z Error Macker (czy jak tam się piszę) Er-mac ermac
20. Kula dyskotekowa z lat 80 przedstawia Liu Kanga, ostatnio podajżę na colgatehumor dodali parodię mk i tam przedstawiali różne typy FATLITY, i było tam jedno z nich takie że nagle wyskoczyła boombox w którym leciał hit ozone, i kula dyskotekowa, i Liu zaczął tańczyć do tej muzyki
21. na górnych drzwiczkach od lodówki przyczepione zdjęcie Johnego Cage z autografem, nasza HOLLYWOODU'cka gwiazda, w MK2 właśnie miał tkaie wykończenia o ile to można nazwać wykończeniem, FRIENDSHIP, wyciągał swe zdjęcie podpisywał i dawał przeciwnikowi.
22. Na lodówce w ramce przedstawione zdjęcie Hanzo Hasashi ale lepiej znamy go jako Scorpiona, czemu mówię że to on, bo tak wyglądał przed zginięciem i zostaniem widmo, ten obrazek mogliśmy zobaczyć dopiero po przejściu gry Scorpionem w 1 części Mortal Kombat.
23. nad obrazem wilka widzimy obrazek przedstawiający special Sonyi KTÓRY mogliśmy zobaczyć już w 1 części mortal kombat wciskając odpowiednią kombinacje, ten atak specjalny zwie się RING TOSS, więc obstawiam że chodziło tu o Sonye.
24. Reklama: Frosta, Smaczna i Prosta, chodzi tu o żeński odpowiednik Sub-Zero, Frost. F R O S T / A.
25. Obraz przedstawiający mnie, użytkownika forum mk o nicku Cobra, obstawiam że chodzi o postać Kobra który ukazał się 1 raz w MK Deception.
26. Za kolumną z prawej strony Human Smoke.
Resztę nie pamiętam lub nie wiem.

BONUS:

27. ten znak i pod nim napis WAS HEAE, właśnie mi to wyleciało z głowy xD no i ta lodowa podłoga, właśnie! obstawiam że to Sub-Zero z MKII, czyli młodszy brat Byłego Suba, obecnie Noob Saibot, gdyż to on miał taką specjalność o nazwie GROUND FREEZE. a tamta lodówka to obstawiam że Sub-Zero bez maski z MK3 :) gdyż to on miał FATALITY w MK TRIOLGY czy gdzieś tam że zamrażał podchodził i rozwalał przeciwnika zostawiając pod nim części ciał (po lodówką na Twoim obrazku). (??? WTF - Adepcik)


Cobra również popłynął nieco na wyobraźni ;D Najlepsze jest to jak napisał, że gej z "Błękitnej Ostrygi" to Kano bez dwóch zdań  ;D Uśmiałem się zdrowo. Wynik Cobry: 21/33 I pięknie poznał Hanza jako Scorpiona.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2010, 11:03:55 pm wysłana przez Adept »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #282 dnia: Kwietnia 02, 2010, 10:57:47 pm »
Davidkoz:

1. Jax zaczął bawić się w chowanego z całą ekipą Mortal Kombat. Pomyślał o kolumnie, jako o dobrej kryjówce, lecz zapomniał, że chowając twarz wciąż będzie widać jego wielkie ramiona.
2. Sonya postanowiła ukryć się dwa filary dalej. Dzięki jej kobiecym kształtom, nie było jej widać zza filara, ale puszczając swój różowy fireball wprost na zdjęcie...
3. ...Cobry, które powiesił tam jego sobowtór chcący się ukryć o imieniu Kobra, zapomniała, że uwieczni się on na murze, nad którym przelatywała...
4. ...Sindel zamieniona w coś, co pozwoli jej szybciej uciec od przylepionego do filara...
5. ... Reptile'a, który nie mając wiele styczności ze swą rasą, cofnął się w rozwoju do wcześniejszego stadium, a jak to zwykle była przy jego wykończeniach chciał liznąć Sindel.
6. Nightwolf był mądrzejszy i poszedł drogą Kobry robiąc sobie zdjęcie na tle księżyca. Pomyślał, że w ciemnościach w pełni księżyca zmieniając się w wilkołaka, nikt nie znajdzie go w tej całej zabawie w chowanego.
7. Najbardziej zdenerwował się tym faktem Liu Kang, który zawiesił kulę imprezową i chciał potańczyć, lecz gdy wszyscy zaczęli się bawić uciekł zapominając kuli, lecz kula  spodobała się innym m.in...
8/9. Shao Khanowi oraz Havikowi, którzy postanowili zostawić przy niej swoje rzeczy. Shao Kahn pozostawił swoją prawdziwą garderobę, ale Havik był sprytniejszy i pomyślał, że nikt nie skapuje tego, że papieska czapka kapłana pasuje jak ulał do tego, że on sam jest kapłanem chaosu.
10. Zaraz pod jego odzieniem zawisły dwa zęby ONI, które przedstawiały ukrytych ich członków: Molocha oraz Drahmina.
11. Shang Tsung tak szybko chciał się schować, że wypadł przez okno, a wiadomo, że zuchwały cham, więc stworzył lecąc w dół tęcze mając nadzieję, że spadnie na jej końcu i odnajdzie skarb. Kto inny jednak miał inną nadzieję, albowiem...
12. ...Kitana sądziła, że Shang upadku nawet przy tęczy nie przeżyje i postanowiła uczcić to, przynosząc tort.
13. Baraka, że zawsze myśli tylko o sobie i Shanga miał dość postanowił iść za ciosem Kitany i wpakował się sam do prezentu i czekając w nim ma nadzieję, że poszerzy komuś uśmiech.
14/15. Sektor i Cyrax chcieli dołączyć się do świętowania ale nie mieli nic. Kasy, dziwek, kasy i dziwek i jeszcze raz haszyszu, więc dzięki temu, że byli cyborgami postanowili się transformować i tak przetransformowali się w Ketchup i Musztardę i stanęli obok tortu, nad prezentem Baraki.
16. W całym pomieszczeniu było strasznie ciepło, więc Sub-Zero postanowił podłączyć tam lodówkę i właśnie do niej się schować. Bał się, że może się roztopić przed tym, zanim ktoś go odnajdzie. Tak się zamknął, że...
17. ...nie pozwolił już wejść tam do zamrażalki Meat'owi, a więc ten rozłożył swoje kawałki pod lodówką. Pomyślał, że gdzie indziej jak nie tam jest najniższa temperatura.
18. Inni też skorzystali z kryjówki Sub-Zero. Johnny Cage postanowił się dalej lansować i przybił tam swoje foto. Ahh, ehhh prawie jak Davidkoz  ;)
19. Kano zmęczony był szukaniem Sonyi w budynku, na piętrze. Znalazł sobie pajęczynę i tam, że od czasu do czasu lubił być pająkiem, postanowił odpocząć śmiejąc się ze wszystkich spoglądając na nich z góry.
20. Stryker pomyślał, że wychuja wszystkich i schowa się poza budynkiem. Mając mało czasu ruszył z kopyta i nie zauważył, że jego akcesoria wypadły mu z kieszeń i wszyscy inni się nie kapną, że złamał zasady.
21. Kabal, jako jeden z pierwszych pokapował się i pędząc x2 do potęgi 14 udał się za nim pozostawiając za sobą rozmycie samego siebie. Co za koleś.
22. Human Smoke chyba jak i Jax rozgarnięty nie jest, bo schował się za ostatni filar i wychylał co chwilę głowę, spoglądając...
23. ...na komputer, w którym wystąpił błąd, dzięki któremu powstał Ermac.
24. Raiden nie brał udziału w zabawie. Na zewnątrz spoglądał na wszystkich otoczony grzmotami pilnując, aby wszyscy przestrzegali zasad, a jeżeli ktoś złamałby je, pierdolnąłby takiego piorunem.
25. Aaaa obok Raidena piorunem jeszcze jebnął Rain, bo zapomniał, że przeszedł tuning i teraz włada tylko wodą.
26. Mileena chciała dać małego friendshipa wyciągając lusterko. No ale jak spojrzała do niego to znowu pękło i wqrwiona Mileena po prostu wyszła. No niesłychane.
27. Frost chyba przeszła na emeryturę albo rentę po walkach z Sub-Zero, a dlaczego? A bo musi siedzieć non stop przed telewizorem i oglądać reklamy, że wstawiła tabliczkę z napisem "Smaczna i Prosta" aaa tak Frosta.
28. Nikt z nas nie wiedział, że Scorpion lubił malować, a w szczególności w czerwoności. Namalował sobie swój znaczek z podpisem, że tu był. (Nie Scorpion, a Kung Lao :p - Adepcik)
29. Oczywiście homoseksualista musiał dać swoje największe zdjęcie, wieszając je za drugą kolumną. Nie ma to jak czapeczka z baru "Błękitna Ostryga" Hsu Hao. Tak Hsu, a myślałeś, że nikt Cię nie znajdzie.
30. Sektor jest najlepszy! Jest po prostu The Best i ma wszystkich i wszystko w dupie, bo rozrzucił bomby pod stołem, dzięki którym wiedział, że wszystko, no po prostu wszystko wyleci w powietrze! (Nie Sektor, a Smoke :p - Adepcik)
31. Na całą ta zabawę chciał i zdążyć Fujin. Wiedział, że jest na to tylko jeden sposób!!!!! Wykorzystać swą moc władania nad pogodą i z prędkością trąby powietrznej przybyć na czas na zabawę w chowanego.
32/33. No i teraz nudne dzieci. Sheeva i Noob Saibot, a tacy byli wielcy  :P
34. Jeszcze obok Kabala zaczął teleportować się Motaro, pozostawiając ślad teleportacji. Głupi ciul.


Davidkoz jak zwykle pięknie i ładnie wszystko opisał. Dodał też kilka postaci od siebie :) Raina niestety nie ma na obrazku, ani Drachima, ani Molocha. Punktacja Davidkoza: 29/33


SlaveMe:

01. LORD RAIDEN - widać go w tle i są błyskawice przy nim....
02. RAIN - pewności nie mam ale skojarzyłem go z samotnym piorunem podobnym do tego z jego ciosu nieopodal błyskawic Raidena.
03. FROST - ".... smaczna i prosta" :)
04. NOOB SAIBOT - jego mniejsza wersja z Babality
05. SHEEVA - j.w. wersja KID z Babality
06. JACKSON 'JAX' BRIGGS - wiadć metalowe łapy zza kolumny...
07. KURTIS STRYKER - znak STOPu, pałka policyjna i lutownica kmiecia...
08. MILEENA - pobite lusterko z jej Friendshipa
09. HSU HAO - obraz stałego bywalca baru "Pod Błękitną Ostrygą"
10. MOTARO - rozmazany fragment pod obrazem geja, czyli jego sławny teleport
11. KABAL - podczas swego sławnego ciosu Web Spin...
12. KANO - pająk z jego Animality w MK3
13. IMPERATOR SHAO KAHN - zbroja i maska Shao a do tego trzykrotnie jego Wieża w tle ;)
14. LIU KANG - "kryształową kulą dostaniesz  między oczy" z Friendship z MKII
15. REPTILE - jaszczur z jęzorem czyli jego Fatal
16. KRÓLOWA SNDEL - osa którą łapie jaszczur jest z jej Animality z MK3
17. SONYA BALDE - cios Ring Toss z MK3 obok osy
18. CYRAX LK-4D4 - musztarda na stole, jego nickname podczas produkcji MK3
19. SEKTOR LK-9T9 - ketchup obok musztardy i również jego nazwa we wczesnej fazie produkcji MK3
20. KSIĘŻNICZKA KITANA - tort na stole jest tortem który wręcza podczas swojego Friendshipa w MKII
21. BARAKA TARKATA - prezent spod stołu jest z jego Friendshipa z MKII
22. SMOKE LK-7T2 - bomby pod obok stołu pochodzą z jego Fatality
23. NIGHTWOLF - obrazek z wilkiem na tle księżyca w pełni [to strzelałem; myślałem ze to Robert Pattison moze być też...]
24. KSIĄŻE GORO - stół ma cztery nogi tak jak Goro cztery ręce [wiem wiem naciągane :P]
25. CZARNOKSIĘŻTSUNG SHANG TSUNG - tęcza jest z jego Friendshipa
26. MEAT - ochłapy mięsa przed lodówką
27. SUB-ZERO - lodówka.... [a zamrażarka to jego starszy brat - Klassic Sub ;)]
28. JOHNNY CAGE - zdjęcie z autografem na lodówce jest z jego Friednshipa z MKII
29. KUNG LAO - krwawy znak "XXX Was Here" należy do KUNGA LAO jest z jego koszuki z MKII
30] LORD FUJIN - tornado za oknem
31. ERAMC - w kompie jest napis Error czy geneza Ermaca
32. KOBRA - bo na jest na filarze zdjęcie Kobera
33. BO' RAI CHO - bo na zdjęciu z Koberem jest flaszka a Bo' jest pijakiem
34. NINJA SMOKE - to moja kontrowersyjna teza: zza filaru wygląda postać wygląda na Smoke'a bo jest szara ale nie "dymi się" i wg mnie ma białe oczy co karze sądzić ze to Chameleon. Brakuje także czarnego paska na srebrnej części jego stroju. A może to Wielki Przekręt i to Chameleon zmieniony w SMOKE'A czyli 2 postacie w jednej.... Jednak obstawiam Ninja Smoke.
35. SHINNOK - Tiara

+ BONUS:

35. Kiedy rozszyfrowałem napis i byłem pewien ze nie należy do Scorpiona zająłem się zdjęciem na lodówce. Miałem teorię totalnie pojechaną: Że zdjęcie z autografem nawiązuje do SCORPIONA bo w najgłupszej scenie śmierci w filmie MK Andersona po wybuch zostaje nadpalone zdjęcie J.C. z autografem a zdjęcie na lodówce jest aktora grającego Johnny'ego w grze MK. Jednak Zdjęcie z autografem jest żywcem wyjęte z Friendshipa Cage'a ..... A aktor czyli Daniel Pesina grał oczywiście nie tylko Johnny'ego ale także inne postacie. Tak więc podsumowując mój przydługi wywód
- SCORPION - zdjęcie an lodówce to zdjęcie Daniela Pesiny który grał min. Scorpiona w grach MK...

SlaveMe również pięknie, lecz pomylił się i zdjęcie na lodówce to po prostu Hanzo Hasashi, a nie Daniel Pesina :) Wynik SlaveMe`go: 32/33


CukieR:

1. Frost - Frosta Smaczna i Prosta
2. Raiden - Z tyłu po lewej za oknami
3. Noob Saibot - Babality
4. Sheeva - Babality koło nooba
5. Stryker - na dole znak stop, pistolet i pałka
6. Mileena - Friendship - lusterko
7. Jax - za filarem - widać mu stalowe ręce
8. Kabal - na środku , rozmazany, używajacy "czara"
9. Shao Khan - nad kabalem - jego czaszka i zbroja
10. Shinnok - koło Shao khana - jego "czapka" i ten piękny "szal" :)
11. Liu Kang - Friendship z MKII pomiędzy Shao Khanem a Shinnokiem
12. Shang Tsung - Tęcza - Friendship z MKII za oknami
13. Night Wolf - obrazek wilka na ścianie
14. Sonya - "czar" sonyi nad obrazkiem night wolfa
15. Smoke - po prawej za filarem
16. Johny Cage - Friendship - Przylepiony na lodówce
17. Kobra - Obrazek Cobry w prawym górnym :)
18. Meat - Mięso pod lodówką
19. Reptile - Na filarze łapiący "sindel" xD
20. Sindel - Animality z MK3 itp. (patrz reptile)
21. Kano - Animality z MK3 zamieniony w pająka
22. Ermac - Error w komputerze po prawej
23. Kung Lao - Znak na ścianie pod obrazkiem night wolfa
24. Kitana - Friendship z MKII - Tort
25. Baraka - Friendship z MKII - Prezent
26. Mustard - Na stole koło tortu, pierwsza nazwa cyraxa
27. Ketchup - Na stole koło musztardy, pierwsza nazwa sektora
28. Cyrax - bomby pod stołem
29. Fujin - Tornado, wiatr za oknem (Fujin Bóg wiatru)
30. Hsu Hao - Obraz na scianie
31. Drahmin - Tutaj strzelam. Drahmin mi się kojaży z bruden. Dla tego to błoto pod obrazem Hsu Hao :P
32. Sub-Zero - Lodówka.
33. Bo Rai Cho - Błoto koło Kabala.

Wynik CukrA: 30/33


Death Dealer:

1. Rayden i piruny - strzelam, ze to jest Rayden
2. Babality Noob Saibota - Noob Saibot
3. Babality Sheevy - Sheeva
4. Akcesoria policyjne - Striker
5. Lustro - Meleena
6. Rozmydlona i romziamziana brazowa plama. Teleport Motaro - Motaro
7. Metalowe ręce Jaxa wystające zza filaru - strzelam, ze to Jax z MK3
8. Obraz z klubu dla gejów - Hsu Hao
9. Druga romziamziana brązowa plama z głową Kabala. Atak Kabala - Kabal
10.Strój bojowy Shao Kahna - Shao Kahn (lub Reiko)
11. Kula dyskotekowa. Friendhip Liu Kanga - Liu Kang
12. Pająk na pajęczynie. Kano zamienia się w ogromnego pająka podczas Animality. - Kano
13.Strój Biskupa. Shinnok wyglada jak biskup więc... - Shinnok
14. Kechup. Nazwa beta dla Sektora - Sektor
15. Musztarda. Nazwa beta dla Cyraxa - Cyrax
16. Tort. z Friendship Kitany - Kitana
17. Prezent. Baraka w Frienship daje prezent pokonanemu - Baraka
18. Ładunki wybuchowe w kształcie kul. Smoke wysadza nimi kulę ziemską - Smoke
19. Gad z wystawionym jezorem na filarze - Reptile.
20. Rózowe Koła olimpijskie (energia rzucana przez Sonyę) - Sonya
21. Obraz z Wilkiem - Nightwolf.
22. Czerwony symbol/znak. Pochodzi ze stroju Kung Lao - Kung Lao
23. Tęcza. Ta piekna tęcza to Friendship Shang Tsunga- Shang Tsung.
24. Na lodówce zdjęcie Hanzo Hasash zwanego Scorpionem - Scorpion
25. Lodówka - Sub-Zero
26. Mięco pod lodówką. Ukryta postać z MK4 - Meat
27. Za filarem ukrywa się... - Smoke
28. Komputer z błędem ("Error"). Geneza nazwy ninja - Ermac.
29. Zdjęcie Cage'a na lodówce - Johnny Cage
30. Trąba powietrzna za oknem, żywioł wojownika z MK4 - Fujin
31. Zdjęcie chłopca, uzytkownika forum o ksywie Cobra. Zbuntował się na forum, żeby nie szastac jego wizerunkiem ...i tym samym się zdradził - Kobra
32. Komar obok jaszczura to Animality Sindel - Sindel.
33. Smaczna i Prosta jest Frosta - Frost


Wynik Death Dealera: 33/33 MAMY ZWYCIĘZCĘ! O Jeden punkt przed SlaveMe  ;D PIĘKNIE. Ostatni dodał (przed chwilą) i zgarnął wszystko. Brawo :)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #283 dnia: Kwietnia 02, 2010, 11:05:35 pm »
Ale się uśmiałem... no dobrze i 21 pkt, to jak z tym oddzielnym tematem chłopaki? ja jestem za!

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« Odpowiedź #284 dnia: Kwietnia 02, 2010, 11:06:03 pm »
Brawo Death Dealer! :D

http://www.youtube.com/watch?v=_FF22cBZJsU
For All ....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2010, 11:21:52 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »