Ankieta

Która z postaci według Ciebie miałaby się pojawić w formie DLC

Rain
22 (32.8%)
Shinnok
11 (16.4%)
Kenshi
6 (9%)
Robo - Smoke
6 (9%)
Nowa postać
12 (17.9%)
Tanya
4 (6%)
Fujin
3 (4.5%)
Reiko
3 (4.5%)

Głosów w sumie: 66

Autor Wątek: Postać - DLC  (Przeczytany 78458 razy)

Offline jar_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #180 dnia: Lipca 23, 2011, 01:50:00 am »
ja tam jestem zdania ze kratos i freddy zabijaja klimat mk. I pamietam filmy z krugerem i uwielbiam je, stary juz jestem ale mimo wszystko mk dla uniwersum mk i tyle w temacie :)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #181 dnia: Lipca 23, 2011, 07:52:35 am »
Bio Freddy'ego (skoro wyciekło to znaczy że nie będzie vignette?)

A malevolent spirit of the Dream Realm, Freddy Krueger preys on the souls of the living as they sleep. When Shao Kahn began to steal Earthrealm's souls - souls Freddy considered his own - Freddy battled the emperor in the Dream Realm. But Shao Kahn's will was too strong. He pulled Freddy into the real world, where he was mortal, and defeated him. A badly injured yet determined Freddy fitted both his hands with demonically enhanced razor gloves. Once he has killed Shao Kahn he will find a way back to the Dream Realm, where he will torment Earthrealm's souls for eternity.

W sumie nie jest źle zrobiony, fajne fatale i xray... nie mam w sumie większych obiekcji przed gościnnymi postaciami, ale też trochę szkoda mi slotów... dodatkowych postaci jest zaledwie 4 sztuki, losy kolejnych dopiero się ważą - gdyby miały być w sumie np. 3 sezony po 4 postaci czyli 12 postaci to niech nawet będą 3 guest charaktery, ale jeśli 1 z 4 to słabo. Chociaż, paradoksalnie, duża kasa zarobiona na Freddim może przyczynić się do decyzji o kontynuowaniu produkcji nowych postaci, co mogłoby nie mieć miejsca bez gościa... sam nie wiem, zobaczymy.

PS. dobrze i tak że to nie Yoda i Vader jak w Soul Calibur

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #182 dnia: Lipca 23, 2011, 12:09:13 pm »
Ale co innego Soul Calibur, a Mortal Kombat. W sumie to może coś dobrego coś wyjdzie z Freddiego. W sumie to moim zdaniem jest lepszy niż Kratos. Niech dadzą mu Babality :D

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #183 dnia: Lipca 23, 2011, 05:34:57 pm »
hmmm jak dla mnie postac Kruegera jest genialna ale jak dla mnie do MK ona nie pasuje nie powinno jej byc w MK z calym szacunkiem bardziej Kratos pasuje do MK niz Freddy choc fatale lepsze i bardziej pasujace do MK ma Freddy ale poczekamy zobaczymy moze wyjdzie cos dobrego

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #184 dnia: Lipca 23, 2011, 05:55:36 pm »
Ja nie wiem czemu niektórzy sądzą iż Freddy ma być ostatnią postacią DLC wydaną przez NRS

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #185 dnia: Lipca 23, 2011, 07:29:39 pm »
ale nikt nikomu nie każe tego ściągać :) mi jest to obojętne niech robią nawet Bronka Komorowskiego jak będę chciał to go kupię jak nie to nie :)

Wszystko super, ściągać na pewno nie będę. Tylko dlaczego jestem skazany na walkę z tym cieciem ??

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #186 dnia: Lipca 23, 2011, 07:57:14 pm »
Szkoda gadać... Wczoraj jak z rana wlazłem sobie na forum i przeczytałem tego niusa to szlag mnie trafił... Jak patrzę co oni robią z tym mortalem to ps3 mi się kupować odechciewa... Gdyby chociaż był Jason to jeszcze bym przebolał... On to chociaż ma postawę wojownika i warunki do walki... A dają mi jakiegoś panka z pazurkami co nawet 2 letniego gówniarza w depresji nie byłby w stanie przestraszyć... Nie mogę...

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #187 dnia: Lipca 23, 2011, 08:42:52 pm »
No też bym wolał Jasona V. ale właśnie Boon zdemetnował możliwość jego pojawienia się, tzn był rozważany jako 4 DLC, ale ostatecznie zdecydowano się na Freddiego. Ja chcę Kirę.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #188 dnia: Lipca 23, 2011, 11:17:13 pm »
A ja poproszę Chameleona. Na pewno byłby jakimś dobrym nabytkiem ale jednak żałuję, że z jednej przyczyny nie mogę posiadać Raina, a bardzo bym go chciał.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #189 dnia: Lipca 24, 2011, 07:42:01 am »
wydaje mi się że Jasona też zrobią, a co do Freddiego to napoczątku też nie byłem zachwycony, ale tak po namyśle to klimatyczny jest dosyc, dobre fatale ma, i nawet nawet jest spoko. Ale też bym wolał postac z MK niż z innego świata, kogo dadzą następnego laleczkę Czaki, albo Harrego na miotle.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #190 dnia: Lipca 24, 2011, 10:34:13 am »
Srały muchy będzie wiosna... Ja nie wiem czemu wy znowu ryjki drzecie :P Jestem chyba jedyną osobą tutaj, która przyjęła go od razu z otwartymi rękoma... Zresztą ludziom się to podoba co widać po likeach na chocby YT...
Freddy to Freddy i dobrze, że znalazło się dla niego miejsce, dlaczego?
Dlatego, że to największy Freak z dotychczasowych wojowników i ma szanse dodać tego jeszcze bardziej "psychicznego" nastroju :P

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #191 dnia: Lipca 24, 2011, 11:10:16 am »
Ale mogli chociaż go odwzorować w 100% jakoś w filmie nie widziałem jego 2 rękawic.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #192 dnia: Lipca 24, 2011, 11:38:29 am »
Ja nie rozumiem tego całego zamieszania wokół Krugera. Przecież to jest dobra postac, której w dodatku NIE musicie kupowac. Nie porównywał bym też nowego mortala do mkVSdc. Co jak co ale Kratos, Kruger czy, mam nadzieje w przyszłości, Jason to nie są postacie typu Super Man albo Zielona Latarnia. Poza tym Freddy jest o wiele bardziej klimatyczny niż jednya żałona postac w nowym mk czyli Stryker.
 Mam nadzieje że postaci z DLC ukaże się jeszcze więcej( ciągle czekam na Tanye i Motaro- chocby w postaci niegrywalnego subbossa), przydały by się też jakieś nowe lokacje... ;D

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #193 dnia: Lipca 24, 2011, 12:50:54 pm »
Szkoda, że nie da się wyłączyć tych postaci bo mnie wkurza jak ktoś gra postacią DLC.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #194 dnia: Lipca 24, 2011, 12:52:15 pm »
Szkoda, że nie da się wyłączyć tych postaci bo mnie wkurza jak ktoś gra postacią DLC.

Mwahahahaha! ^.^ Niby dlaczego Ciebie wkurza?
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2011, 01:40:45 pm wysłana przez robaczek »