Ankieta

Która z postaci według Ciebie miałaby się pojawić w formie DLC

Rain
22 (32.8%)
Shinnok
11 (16.4%)
Kenshi
6 (9%)
Robo - Smoke
6 (9%)
Nowa postać
12 (17.9%)
Tanya
4 (6%)
Fujin
3 (4.5%)
Reiko
3 (4.5%)

Głosów w sumie: 66

Autor Wątek: Postać - DLC  (Przeczytany 78221 razy)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #195 dnia: Lipca 24, 2011, 01:04:03 pm »
Wszyscy zapominacie, że to jest MK, a nie kolaż jak u Capcom. Jestem na nie dla takich praktyk jak ta z Fredem i Kratosem (mimo ,iż go na początku broniłem). Takie motywy niech sobie zostawią na grę pokroju NRSvsOTHERS ,a  nie wciskają na siłę do dobrej gry, której świat jest zdefiniowany. Na pewno zbędne są sisiory rzędu Freddy, Kartos, Jason, Tinky Winky , Pink Power Ranger.

Srały muchy będzie wiosna... Ja nie wiem czemu wy znowu ryjki drzecie :P Jestem chyba jedyną osobą tutaj, która przyjęła go od razu z otwartymi rękoma... Zresztą ludziom się to podoba co widać po likeach na chocby YT...
Freddy to Freddy i dobrze, że znalazło się dla niego miejsce, dlaczego?
Dlatego, że to największy Freak z dotychczasowych wojowników i ma szanse dodać tego jeszcze bardziej "psychicznego" nastroju :P

Jesteś jedna z niewielkiej grupki, która nawet nie grała w MK9 to jest pewne ;D Ludziom na YT (dzieciom) wszystko się podoba co im się wciśnie. poczytaj na tematycznych forach takich jak trmk, testyourmight co ludzie sądzą o Ferdku. Dobrze, że znalazło się dla niego miejsce??? A co z innymi postaciami z MK, którym możliwe ,że zabrał miejsce ? Podkreślam to jest MK ,a nie Guest fighting game.

Ja nie rozumiem tego całego zamieszania wokół Krugera. Przecież to jest dobra postac, której w dodatku NIE musicie kupowac. Nie porównywał bym też nowego mortala do mkVSdc.

Właśnie skoro to nie jest gra pokroju MKvsDC to co on tutaj robi ???

Poza tym Freddy jest o wiele bardziej klimatyczny niż jednya żałona postac w nowym mk czyli Stryker.

O.o Ty tak na poważnie ?? Bez dalszego komentarza :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2011, 01:08:43 pm wysłana przez Semek »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #196 dnia: Lipca 24, 2011, 01:08:15 pm »
Semku w Mortala grałem już jakis czas temu i serio nie widzę żadnych powodów dla których ktokolwiek miałby się srać o Freddiego... Przecież oczywiste jest to, że MK doczeka się jeszcze kilku DLC więc nie ma o co płakać :/

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #197 dnia: Lipca 24, 2011, 01:13:53 pm »
Semku w Mortala grałem już jakis czas temu i serio nie widzę żadnych powodów dla których ktokolwiek miałby się srać o Freddiego... Przecież oczywiste jest to, że MK doczeka się jeszcze kilku DLC więc nie ma o co płakać :/

Otóż jest o co plakać, bo patrząc wstecz nie było takich bezsensownych praktyk. Gdzie w MK- MK7 byli goście ? Nie było i przynajmniej klimat był niezachwiany obcymi spoza świata MK.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #198 dnia: Lipca 24, 2011, 01:26:12 pm »
W MK5 był Mokap... Czyż to nie było gościnne? ;>

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #199 dnia: Lipca 24, 2011, 01:27:26 pm »
Wielki teoretyk Mortala, który uważa Sindel za najlepszą postać, choć nie umie nawet jednego comba nią zrobić. Wiesz dlaczego ludzie śmieją się z fanów Mortala? Ja Ci powiem dlaczego. Bo właśnie większość to takie dzieci jak z YouTube, którym się Freddy podoba i ich jedyna egzystencją jest chwalenie klimatu, otoczki czy wyglądu postaci. Coś jak Ty z Sindel, którą grać nie umiesz, a uwielbiasz nad życie. Podczas gdy fani innych bijatyk, a zwłaszcza Tekkena spędzają swój czas pisząc praktycznie tylko o rozwoju postaci, combach, czy technikach w poszczególnych walkach.

Nikt pewnie tego nie pamięta, ale kiedyś była tu dość znana postać, Ana. Była tu moderatorką, ale odeszła, bo właśnie ona chciała grać w Mortala, a jedyne co od lat tutaj miała to właśnie takie osoby, które gadały i gadały i gadały o świecie Mortala, ani słowem nie pisząc o gameplay`u. Jej pożegnanie skończyło się zjebaniem fanów MK, którzy właśnie prezentowali podobne stanowisko do Twojego.

Ja również mam dosyć osób, które lubią Mortala i na napisaniu postu na forum o tym jak Sub-Zero jest fajną postacią, ich miłość do tej gry się kończy.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #200 dnia: Lipca 24, 2011, 01:36:01 pm »
Adepcie nie wiem pod jakim wzgledem oceniasz moj styl gry Sindel jak ostatecznie nawet nie zagraliśmy razem... to raczej ty oceniasz a nie widzisz... Ja Sindel nigdy nie uważałem za najlepszą postać(najciekawszą może i owszem, ale później była Tanya i Nitara), owszem można nią kosić i to nieźle, ale do tego trzeba sporo cierpliwości mi natomiast wystarczy wygranie kilku rund lub walk grając kilkoma combosami...

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #201 dnia: Lipca 24, 2011, 01:52:59 pm »
Ja gram w Mortala codziennie przez kilka godzin więc nie tylko gadam o tym jak to Cyrax, Sub-Zero czy Mileena są super postaciami. Moim zdaniem zamiast tego Freddiego można dać Cameloeona. Trzeba przyznać, że do nowego Mortala postać by świetnie pasowała

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #202 dnia: Lipca 24, 2011, 02:05:20 pm »
Ja gram w Mortala codziennie przez kilka godzin więc nie tylko gadam o tym jak to Cyrax, Sub-Zero czy Mileena są super postaciami. Moim zdaniem zamiast tego Freddiego można dać Cameloeona. Trzeba przyznać, że do nowego Mortala postać by świetnie pasowała


Szkoda tylko, że z pisownią nazwy tej postaci gorzej :P OK OK nie czepiam się już ;)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #203 dnia: Lipca 24, 2011, 02:25:19 pm »
Oj przepraszam zapomniałem dodać literkę "h" i już awantury się robią ?

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #204 dnia: Lipca 24, 2011, 02:31:31 pm »

poczytaj na tematycznych forach takich jak trmk, testyourmight co ludzie sądzą o Ferdku.

Rozczaruję Cię, krzykacze głośno jebią FK więc wydaje Ci się że jest ich pełno tymczasem popatrz na wyniki sondy na TRMK... NRS obłowi sie na Freddim i to sporo. Mi już nie przeszkadza że jest, tylko szkoda po prostu kilku rdzennych Mortalowców.


Ja również mam dosyć osób, które lubią Mortala i na napisaniu postu na forum o tym jak Sub-Zero jest fajną postacią, ich miłość do tej gry się kończy.

Tropisz mortalowych pozerów? :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2011, 02:33:32 pm wysłana przez ildjarn »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #205 dnia: Lipca 24, 2011, 11:41:04 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2011, 07:19:55 am wysłana przez Maniak »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #206 dnia: Lipca 25, 2011, 12:29:16 am »

poczytaj na tematycznych forach takich jak trmk, testyourmight co ludzie sądzą o Ferdku.
Rozczaruję Cię, krzykacze głośno jebią FK więc wydaje Ci się że jest ich pełno tymczasem popatrz na wyniki sondy na TRMK... NRS obłowi sie na Freddim i to sporo. Mi już nie przeszkadza że jest, tylko szkoda po prostu kilku rdzennych Mortalowców.
Jest ich bardzo wielu :) Ankieta jest na ~300 osób z czego 2/3 są na tak. Teraz wejdź sobie na tematy związane z niezadowoleniem i zobacz ile jest postów. Wiadomo pewnie się dublują ludzie piszący. Jednak jest ich od groma. I to nie jest jakieś niszowe zjawisko jak starasz się jemu łatę przypiąć ;)


Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #207 dnia: Lipca 25, 2011, 10:17:39 am »
Ja gram w Mortala codziennie przez kilka godzin więc nie tylko gadam o tym jak to Cyrax, Sub-Zero czy Mileena są super postaciami. Moim zdaniem zamiast tego Freddiego można dać Cameloeona. Trzeba przyznać, że do nowego Mortala postać by świetnie pasowała


Chameleon'a już nie będzie. Podobnie jak Hsu Hao i paru innych. Ed to potwierdził.

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #208 dnia: Lipca 25, 2011, 11:34:06 am »
Hehe, nadodawali tych przypadkowych postaci w Mortalach, czy to dla jaj czy z innych powodów, a potem musieli każde byle gówno obrabiać na nowo w Armageddonie. Dlatego, o ile nie wyjdzie kolejna sumaryczna gra w stylu Trilogy/Armageddon, nie pojawią się już Chameleon, Khameleon, Meat, Mokap. Z normalnych fajterów faktycznie Ed potwierdził brak Hsu Hao, o których innych Ci chodzi?

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postać - DLC
« Odpowiedź #209 dnia: Lipca 25, 2011, 01:08:40 pm »
A ciekawe czemu ma nie być Chameleona