Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 656854 razy)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1140 dnia: Lutego 27, 2015, 05:43:13 pm »
OK,no dobra, skopali torby. Teraz wszystko, co leży na wątrobie. Po kolei:
1. Wolę Errona od Strykera. Przynajmniej jego projekt ma jakiś klimat. Stryker zawsze mnie wkurwiał swoim wyglądem policjanta-krawężnika. Także Erron na +
2. Ta Sindel i Kitana wyglądają jakby były opętane przez coś, co by potwierdzało moją tezę o wcieleniu do armii Shinnoka co niektórych poległych z mk9 w postaci demonów.
3. Kiedy zaprezentują kogoś, kto przejmie ciosy Kabala? Oby to nie był Mavado, bo koleś wygląda jak kochanek Hsu Hao i do tego skacze na gumce od majtek.
4. Nie mogę się doczekać,aż zademonstrują w akcji Shinnoka, coś czuję że będzie zdrowo nakurwiał magią.
5. Gdzie są do chuja cyborgi ???????
6. Gdzie są Noob i Smoke ???????
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2015, 05:45:12 pm wysłana przez Semek »

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1141 dnia: Lutego 27, 2015, 06:44:13 pm »
Siema wszystkim, nigdy nie mialem parcia na zarejestrowanie się ale zawsze jest ten pierwszy raz (wiekowy fan mortala od czasu II) ;)

A co do trailera, to bardzo mi się podoba.

-Wszystko będzie się kręciło wokół czwórki młodych wilków. Bardzo spoczo!

-Badass Mileena jest kozacka.

-Załamałem się ludzkim Scorpionem żywcem wyjętym z komiksu :/ Popierdzielili to trochę

-No i nie wiem czy ktoś wspomniał (bo nie zauważyłem wcześniej), ale chyba już mozna śmiało stwierdzić, że naszym Sub-Zero jest nie kto inny, a stary dobry Kuai Lang, bez Cyber osłony, prawdopodobnie wskrzeszony na takiej samej zasadzie co Kung Lao i Kitana. W dodatku na początku storyline trailera gdy rozmawia z Cassie to jego oczy wydają się być trupie jak u Scorpiona swego czasu ^^


Już nie mogę się doczekać (i to na równi jak swego czasu nie mogłem się doczekać dziewiątki)! :)

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1142 dnia: Lutego 27, 2015, 07:00:12 pm »
nie oglądąłem streama, więc niech mnie ktoś oświeci - brutality robi się "samo", jeśli rundę zakończymy wyjebanym kombosem?

co do trailera z dzisiaj - jak by tak uczciwie spojrzeć , to w pewnym sensie mileena już była czymś na kształt bossa - na końcu wieżyczki w MK9. w MKX prędzej będzie bossem ona, niż shinnok - wciąż podtrzymuję, że shinnok nie będzie niespodzianką, a podobno boss ma taką być.

w dzisiejszym filmiku widać kawałek fatality takedy (w 1:30) - urywa ręce tym swoim batem(?) , po czym uderza nim w stronę twarzy (czyli pewnie finalnie urywa głowę).
grywalne postaci z filmu to na 100% jaxówna (widać xraya), łucznik (kung jin? widać fatality) i takeda (też fatality), pozostałe dwie nie mam pojęcia.
jeśli mileena ma być  bossem, to nie będzie grywalna, raczej nie powtórzą błędu z mk4. baraka byłby w pytę, ale niestety już ferra wydaje się zbyt barakowa (nawet ma barakowego xraya z ostrzami w oczach). stawiam na errona, który wygląda najlepiej z wyżej wymienionych do bólu chińskich kolesi. ludzki scorpion ssie fiuty

6. Gdzie są Noob i Smoke ???????

tam, gdzie inne słabe postacie - poza grą (oby)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1143 dnia: Lutego 27, 2015, 07:35:06 pm »
CT z MK9 nie liczy się do bycia bossem, a boss z MKX musiał już nim być. Co według Was jest w Mileenie, co czyni ją silniejszą od innych wojowników i co jednocześnie pozwala jej na noszenie tytułu bossa?
Mi osobiście Ferra nie przypomina Baraki ani trochę. Co do Errona, to on tez raczej jest jedną z tych 5 postaci. Nooba nie nazwałbym słabą postacią, jest całkiem spoko.
Skoro liczba i skład rostera są na razie nieznane, to można by jeszcze trochę po spekulować, ale może później. Tym czasem wypadałoby pomyśleć nad fabułą.
Ogólnie zapowiada się genialne. NRS nie kłamano,  to rzeczywiście może być interesującą historia. Ja widzę ucieczkę Shinnoka z tego Amuletu, dostanie się tam Kotala i z pewnością wątek Drużyny, Suba i Scorpa. Amulet na pewno odegra ważną rolę w historii, więc pewnie Quanowi się obecnie za ukradniecie go.
Wracając na chwilę do postaci, to Shinnok wypada całkiem fajnie.

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1144 dnia: Lutego 27, 2015, 07:54:16 pm »
CT z MK9 nie liczy się do bycia bossem, a boss z MKX musiał już nim być. Co według Was jest w Mileenie, co czyni ją silniejszą od innych wojowników i co jednocześnie pozwala jej na noszenie tytułu bossa?
Mi osobiście Ferra nie przypomina Baraki ani trochę. Co do Errona, to on tez raczej jest jedną z tych 5 postaci. Nooba nie nazwałbym słabą postacią, jest całkiem spoko.
Skoro liczba i skład rostera są na razie nieznane, to można by jeszcze trochę po spekulować, ale może później. Tym czasem wypadałoby pomyśleć nad fabułą.
Ogólnie zapowiada się genialne. NRS nie kłamano,  to rzeczywiście może być interesującą historia. Ja widzę ucieczkę Shinnoka z tego Amuletu, dostanie się tam Kotala i z pewnością wątek Drużyny, Suba i Scorpa. Amulet na pewno odegra ważną rolę w historii, więc pewnie Quanowi się obecnie za ukradniecie go.
Wracając na chwilę do postaci, to Shinnok wypada całkiem fajnie.

ta mileena jako boss w wieżyczce nie była całkiem serio...
noob jest postacią, która jest po prostu przesadzona - co to za postać, która napierdala swoimi cieniami, którym nie można nic nie zrobić, a do niej samej nie można praktycznie podejść, bo wyjebie ci cieniem albo fakerskim teleportem? z komputerem jeszcze da się wygrać, ale przy grze z człowiekiem noob jest kompletnie bez sensu, bo może cię zblokować tak, że się z miejsca nie ruszysz. taka postać dla ciot, co to grać nie potrafią, więc skoro nie można wybrać shao khana, to wezmą noob saibota. i tak samo smoke - teleport, który robi tyle zamieszania, że nie wiadomo co się dzieje na ekranie, którym może walić na zmianę z jakąś lamerską chmurką. gra przeciwko tym postaciom zwyczajnie nie ma sensu, ale noob saibot jeszcze chociaż kozacko wygląda i wystarczyłoby go trochę osłabić, żeby się nadawał, zaś smoke to porażka na całego, dodana na siłę (ciosy, wygląd, fatality)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1145 dnia: Lutego 27, 2015, 08:06:20 pm »
A mi tam się ludzki Scorpion bardzo podoba nowe postacie także a najbardziej Kung Jin, a co do Nooba nie mam nic przeciwko niemu mógłby się pojawić w MKX, a Smoke no tu już niezbyt po prostu są ciekawsze postacie.

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1146 dnia: Lutego 27, 2015, 08:17:39 pm »
CT z MK9 nie liczy się do bycia bossem, a boss z MKX musiał już nim być. Co według Was jest w Mileenie, co czyni ją silniejszą od innych wojowników i co jednocześnie pozwala jej na noszenie tytułu bossa?
Mi osobiście Ferra nie przypomina Baraki ani trochę. Co do Errona, to on tez raczej jest jedną z tych 5 postaci. Nooba nie nazwałbym słabą postacią, jest całkiem spoko.
Skoro liczba i skład rostera są na razie nieznane, to można by jeszcze trochę po spekulować, ale może później. Tym czasem wypadałoby pomyśleć nad fabułą.
Ogólnie zapowiada się genialne. NRS nie kłamano,  to rzeczywiście może być interesującą historia. Ja widzę ucieczkę Shinnoka z tego Amuletu, dostanie się tam Kotala i z pewnością wątek Drużyny, Suba i Scorpa. Amulet na pewno odegra ważną rolę w historii, więc pewnie Quanowi się obecnie za ukradniecie go.
Wracając na chwilę do postaci, to Shinnok wypada całkiem fajnie.

ta mileena jako boss w wieżyczce nie była całkiem serio...
noob jest postacią, która jest po prostu przesadzona - co to za postać, która napierdala swoimi cieniami, którym nie można nic nie zrobić, a do niej samej nie można praktycznie podejść, bo wyjebie ci cieniem albo fakerskim teleportem? z komputerem jeszcze da się wygrać, ale przy grze z człowiekiem noob jest kompletnie bez sensu, bo może cię zblokować tak, że się z miejsca nie ruszysz. taka postać dla ciot, co to grać nie potrafią, więc skoro nie można wybrać shao khana, to wezmą noob saibota. i tak samo smoke - teleport, który robi tyle zamieszania, że nie wiadomo co się dzieje na ekranie, którym może walić na zmianę z jakąś lamerską chmurką. gra przeciwko tym postaciom zwyczajnie nie ma sensu, ale noob saibot jeszcze chociaż kozacko wygląda i wystarczyłoby go trochę osłabić, żeby się nadawał, zaś smoke to porażka na całego, dodana na siłę (ciosy, wygląd, fatality)

Ty trollujesz czy tak na serio? O jakiej formie gry ty piszesz? Skoro Noob był takim brokenem, to czemu nikt nim na profesjonalnych rozgrywkach nie orał?^^ Na zmianę tylko Kabal i Cyrax, a  jakoś nie byłem w stanie się tam Nooba dopatrzyć xD

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1147 dnia: Lutego 27, 2015, 08:18:01 pm »
A mi tam się ludzki Scorpion bardzo podoba nowe postacie także a najbardziej Kung Jin, a co do Nooba nie mam nic przeciwko niemu mógłby się pojawić w MKX, a Smoke no tu już niezbyt po prostu są ciekawsze postacie.

Sub-Zero według mnie też bardzo fajnie wygląda bez maski. Co prawda już miał okazje wystąpić beż maski, ale z brodą go jeszcze nie widziałem i jestem mile zaskoczony :)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1148 dnia: Lutego 27, 2015, 08:26:32 pm »
A mi tam się ludzki Scorpion bardzo podoba nowe postacie także a najbardziej Kung Jin, a co do Nooba nie mam nic przeciwko niemu mógłby się pojawić w MKX, a Smoke no tu już niezbyt po prostu są ciekawsze postacie.

Sub-Zero według mnie też bardzo fajnie wygląda bez maski. Co prawda już miał okazje wystąpić beż maski, ale z brodą go jeszcze nie widziałem i jestem mile zaskoczony :)

Ogólnie szczerze mówiąc to wole postacie w takiej formie nie przepadam za zamaskowanymi ninja, ten wizerunek pasuje jedynie do Reptile'a, pewnie zostanę obsarowany że nie lubię ale trudno się mówi.
A co do Subziego to w takiej odsłonie podobnie jak Scorpion wygląda fantastycznie!

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1149 dnia: Lutego 27, 2015, 08:30:22 pm »
Jak nie zwalą trybu online to nowy "Mortal" będzie jedną z najlepszych bijatyk jakie kiedykolwiek powstały. :afro:

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1150 dnia: Lutego 27, 2015, 08:44:06 pm »
... z człowiekiem noob jest kompletnie bez sensu, bo może cię zblokować tak, że się z miejsca nie ruszysz....
Nie zgadzam się z tezą.

...zaś smoke to porażka na całego, dodana na siłę (ciosy, wygląd, fatality)
Nie, nie i no trochę słabe, ale tragedii nie ma.

A co do trailera to:
na temat Takedy, Jina i Jaxsówny to zdania nie mam. Wygląd może być, ale czy są fajni czy słabi ocenię dopiero gdy pokażą co potrafią w walce.
Co do klimatu gry. Nie znoszę w mortalu wszelkiej techniki. Takie rzeczy jak broń palna, czy roboty obrzydzają mi go. Tu wyjątkowo się skrzywiłem na widok tego samolotu. Żałuję też, że wszystko wskazuje, że nie będzie turnieju. Tak w ogóle to to wygląda, jakby grupa czterech, młodych przyjaciół miała szukać artefaktu na zlecenie jakiegoś guru.  Scenariusz jak z czarodziejki z księżyca. Motyw może i nie jakiś strasznie zły, ale bardzo mało oryginalny.

Dziwi mnie obecność Sindel. Po co kogoś takiego przywracają?

Milena jako boss, ja tego nie widzę. Może, a la Shang w MK2, czy MK 2011, ale nie jako główny.

W trailerze nie ma Quana, a to przecież główny mąciwoda w serii.

Podsumowując byłem zupełnie spokojny, że fabuła mi się spodoba, wierzyłem w nich. Teraz mam obawy, że dadzą coś oklepanego. Wolę być przed premierom źle nastawiony do gry, niż się rozczarować. Czyli trailer mnie ucieszył

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1151 dnia: Lutego 27, 2015, 09:44:06 pm »
Czyżby Takeda w masce? Zapewne jedna z wariacji postaci.


Raiden w starym ubranku jak w MK1:


Sub-Zero :D :




Czy to Takeda?:



Scorpion:


Rain:



Mileena:



Ogólnie tryb Story zapowiada się bardzo ciekawie. Aż slinka cieknie :D

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1152 dnia: Lutego 27, 2015, 09:47:14 pm »
A w nowym zwiastunie Brutality w 0:35 widać Shang Tsunga :D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1153 dnia: Lutego 27, 2015, 10:23:54 pm »
A w nowym zwiastunie Brutality w 0:35 widać Shang Tsunga :D
Ja nie zauważyłem. Możesz pokazać to na jakimś screenie?

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1154 dnia: Lutego 27, 2015, 10:30:20 pm »
Ponoć ta azjatycka laska, która mówi coś o wiosce i amulecie to Li Mei.