Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 655722 razy)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1185 dnia: Marca 01, 2015, 01:19:23 pm »
Ale kapusta. Jeżeli ta lista jest prawdziwa to jestem zawiedziony. Kenshi jest dobrą postacią, ale ileż można. Mam wrażenie, że twórcy uważają jego i Quan Chi za jedyne dobre postacie, które zadebiutowały od "czwórki" w górę. Wychodzi na to, że mogę pożegnać się z Havikiem, Ashrah, Hotaru, Li Mei i innymi zawodnikami, którzy mieli sporo potencjału.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1186 dnia: Marca 01, 2015, 01:30:35 pm »
Li Mei jest w trailerze fabularnym. Ni będzie grywalna, ale jako tako się pojawi. Zaś jako zawodniczka i tak była kiepskawa podobnie jak Ashrah. Szkoda mi Havika i Hotaru:/

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1187 dnia: Marca 01, 2015, 01:58:13 pm »
Jeżeli ta lista okaże się prawdziwa to ja jestem zadowolony :)

Johnny, Sonya, Mileena, Kitana i Kenshi <- tylko pomiędzy nimi zawsze wybierałem, a więc reszta mnie nie interesuje. Nie moje, a już wasze zmartwienie ;)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1188 dnia: Marca 01, 2015, 02:03:48 pm »
Trochę dziwna sprawa sie szykuje z tym rosterem, bo (jeśli przypuszczenia się potwierdzą to):

- Jax playable (living tower)
- Sonya playable (next trailer)
- Liu (living tower)
- Johnny (Raiden's champion w końcu, z dużym fanbasem)

co daje ogromną ilość DOBRYCH postaci + całkiem silną frakcję special forces. W porównaniu do innych frakcji? Lin Kuei ma jak dotąd TYLKO Suba. Nieźle, co?
Mileena wśród swoich sojuszników ma kogo? hmm Goro (DLC), Rekio (ani słowa o nim poza komiksem), Raina (bardzo bym go chciał, ale Boon strollował tą liczbą 5).

Właśnie. Magiczna liczba 5 REVEALED postaci. Jeśli liczyć wszystko co się tam pojawia to do revealu można śmiało zaliczyć też Sonyę i Johnnego. Teraz podstawa to wyjaśnienie słoaw 'revealed'. Gameplayowo, ujawnili 3 postacie (Kung, Takeda, Jacqui), do tego można dodać Mileenę. Erron, Rain, Sonya, Johnny, Shinook, Li Mei, Baraka TEŻ pojawiają się w tym trailerze, ale tylko w (kilku)sekundowych urykwach. Wciąż liczę na mojego ulubieńca, że wejdzie do rostera. Wciąż liczę, że te living towers były np pokazane jako wczesny development i nie wszystko z nich się sprawdzi. Np taki Jax....
Jest już jego córka, grappler to jedna z wariacji Cassie, rzuty posiada też Kano. No... nie widzę miejsca dla tej bezpłciowej postaci, Ed widzi....

Takie tam żale i spekulacje.

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1189 dnia: Marca 01, 2015, 02:12:15 pm »
pierwszy rzut nowych postaci był bardzo obiecujący .. a te Takedy i spółka są mało oryginalni ...

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1190 dnia: Marca 01, 2015, 02:19:04 pm »
Ja mam cichą nadzieję, że będzie Frost i Fujin. W komiksie się pojawili to może i i w grze będą. Zobaczymy. :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1191 dnia: Marca 01, 2015, 02:47:44 pm »
Ogromną ilość dobrych, PurpleRain? Nie jestem pewien, bo w MK9 było dobrych więcej niż tutaj.
Moim zdaniem Johny i Sonya mają słabe designy z tego, co mogłem zauważyć, więc pewnie się nie pojawią. Wiem, że niektórzy będą twierdzić, że nowe pokolenie ma gorsze, ale ja mam akurat na myśli mniejszą ilość detali w ich strojach. Na razie jednak nikogo nie wykluczam, bo nic nie zostało potwierdzone.
Tą piątką wojownikówteż bym się za bardzo nie sugerował, bo 5 postaci może zostać zaprezentowanych, ale to chyba nie wyklucza innych z tego trailera.
Ja szczerze mówiąc nie widziałem tam Baraki, ale skoro są inni Tarkatanie to on też pewnie będzie.
Li Mei chyba powinna być starsza od Cassie i spółki, a tam wygląda jakoś młodo.
Według mnie roster starych postaci, oprócz 10 już ujawnionych, mogłyby uzupełnić te postacie: Mileena, Baraka, Rain, Fujn, Reiko, Tanya i ktoś z DA.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1192 dnia: Marca 01, 2015, 03:00:42 pm »
Li Mei jest w trailerze fabularnym. Ni będzie grywalna, ale jako tako się pojawi. Zaś jako zawodniczka i tak była kiepskawa podobnie jak Ashrah. Szkoda mi Havika i Hotaru:/
Kano też zawsze był kiepski a jakoś w nowej części daje radę i po raz pierwszy przemawia do mnie jako postać. Tak naprawdę dopóki nie zobaczymy ostatecznego ekranu wyboru postaci to nie będziemy wiedzieli kto będzie a kto nie. Ashrah według mnie była dobrą postacią. Miała bardzo fajny design i świetną historię związaną z byciem demonem i mieczem, który spaprał jej umysł. Li Mei również daje radę. Czy to nie czasem ona wygrała "turniej" w "Deadly Alliance"? Potem ta cała historia z uwięzieniem jej ciała w rzeźbie wojownika, no i na końcu zdrada i przyłączenie się do Onagi. Palce lizać.

Kenshi niech spada na drzewo. Naprawdę. Ileż można? To już będzie 5 część, w której się pojawi.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1193 dnia: Marca 01, 2015, 03:02:03 pm »
Tzn myk jest taki, że Kotala i jego ekipę w sumie też można liczyć chyba jako dobrych, nie? Jakistam pokój z Earthrealm, pakciki z Raidenem, normalna gadka i podanie ręki Johnniemu w komiksie. Tylko tyle, że Erron miesza trochę z młodą Cage'ówną. Scoprion dobry, Sub-Zero wychodzi na to, że też dobry... No mało villiansów trochę (jak na ten moment). Z takich krystalicznie złych postaci to na ten moment nie licząc Milenki to mamy Quan Chiego i Kano. No i Ermac pewnie też po częsci, chociaż skoro pracuje dla Kotala to nie wiem jak go liczyć. Mówię, że to tylko takie moje żale/bóle bo nie chcę więcej ekipy special forces...

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1194 dnia: Marca 01, 2015, 04:11:21 pm »
Aha, Kotala i jego ludzi też liczysz. Zobaczymy, jak się to potoczy w fabule. Za 48 dni gra wychodzi, to za 50 już  Story będzie ogarniete  :D

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1195 dnia: Marca 01, 2015, 04:15:08 pm »
Special Forces się za bardzo rozrosło. Wcześniej było sporo z klanów czarnego i czerwonego smoka, a teraz siły specjalne. Zrobiła się jakaś dziwna ekipa, którą zarządza córka Cage'a. Te postaci nie bardzo mnie przekonują. Nagle w pewnym momencie zjawiła się piątka obrońców z Ziemi jak Power Rangers normalnie i robią za kozaków. W takim razie np. Kano tez powinien być wzmocniony swoją drużyną. Jest chociażby Jarek, który choć nie wypadł najlepiej w MK4 to go poprawili w MKA. Dziś można wiele fajnych rzeczy wymyślić z linką. Z wyglądem też można pokombinować i byłoby O.K. Można dorzucić także Hsu Hao, a co tam. według mnie już w tym trailerze mogliby z nim zrobić jakieś ujęcie, gdy zdradza  Special Forces. Są również inni jak Kobra, Kira czy Mavado. Oni wcale nie maja mniejszego potencjału od powiedzmy córki Jaxa.
Osobiście liczę na jakieś tajemnicze postaci z innych światów. Dariuss czy Dairou oraz Hotaru. Jest Havik, jest Nitara czy właśnie też Asrah. Jest w kim przebierać. To postaci rożne od siebie, które nie zostały wykorzystane w 100%. Do tego się różnią, a patrząc na nowe Special forces mam wrażenie jakbym widział jedną i tą samą postać.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1196 dnia: Marca 01, 2015, 04:37:07 pm »
Na razie prawie nic o tych fighter a nie wiadomo, więc jeszcze nie oceniałbym ich jako słabszych i gorszych od innych oraz przede wszystkim nie skreślal od razu. Z dokładniejszymi opiniami i tak trzeba poczekać, aż sami zagramy.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2015, 04:52:31 pm wysłana przez Filx »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1197 dnia: Marca 01, 2015, 04:42:48 pm »
A mi tam się wszyscy nowi podobają, bo wiecie kogoś oceniać to łatwo a samemu zrobić to już nie NRS odwaliło kawał zajebistej roboty ciężko dogodzić każdemu graczowi, a po za tym nie graliśmy nimi to czemu tak ich z góry skreślamy
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2015, 04:47:08 pm wysłana przez Kornixon »

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1198 dnia: Marca 01, 2015, 04:59:42 pm »
Ja nie skreślam nikogo. Wyrażam po prostu swoją opinie na temat tego co widziałem. Postaci mnie te specjalnie nie przekonują. To dzieciaki rodziców, którzy spotkali się z mniejszym bądź większym odzewem.Dziś na ten moment najbardziej zawodzi wszystkich Cassie.Poszła w ślady matki, ale humor ma po ojcu. Czymś się wyróżnia? Ma lepszego fatala od rodziców. Najciekawszą z tych postaci może okazać się Erron Black. Ni stąd ni zowąd znajduje się gość, który nie przypomina nikogo.tajemniczy fighter, który nie jest z żadnego klanu, nie jest raczej czarownikiem wojownikiem ninja, ani władcą jakiegoś wymiaru. Ciekawi mnie kim on jest.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1199 dnia: Marca 01, 2015, 05:07:24 pm »
Taki mortalowy Indiana Jones :D. No ale wiesz arti coś w końcu w tym MK musi iść do przodu nie chcę oklepywać MK:D Mk:A jeszcze raz a tak historia będzie niesamowicie plastyczna wszystko będzie można zrobić. No trochę może racji masz za dużo dzieci wojowników, ale z drugiej strony jako tych dobrych kogo mieli dać jakiś fighterow pojawiających się z dupy a tak ta przysłowiowa elita dobrych to ci sami tylko w wersji junior (jeszcze tylko Raidena JR. brakuje :D).