Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651383 razy)

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1260 dnia: Marca 02, 2015, 08:53:31 pm »

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1261 dnia: Marca 02, 2015, 11:11:36 pm »
Friendshipy były akurat zajebiste, nie ogarniam ludzi, którzy tak się o nie plują... Za to babality to gówno nie z tej ziemi. Animality to już w ogóle.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1262 dnia: Marca 03, 2015, 03:56:14 am »
Tremor?
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10505103_782961388468702_6700984863395180205_o.jpg
Hmm, może to ten domniemany strój DLC inspirowany Japonią ?
Sensowna teoria.

Friendshipy były akurat zajebiste, nie ogarniam ludzi, którzy tak się o nie plują... Za to babality to gówno nie z tej ziemi. Animality to już w ogóle.
Animality niektóre były niezłe w UMK3. W sumie ja w MK3 zagrałem jako w drugiego bodajże Mortala w życiu i jakoś to wykończenie mi niezbyt nie pasowało. Ale nie było coś już mówione, że w tej części nie będzie 'niebrutalnych wykończeń' bo one nie pasują do klimatu gry?

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1263 dnia: Marca 03, 2015, 10:51:02 am »
Też uważam, że friendship był całkiem spoko. MK od zawsze miał w sobie element humorystyczny i dla mnie to było ok. Całkiem zabawne i na pewno lepsze od wspomnianego animality. Ale teraz nie ma co liczyć na takie rzeczy, bo aktualny mortal jest zbyt mroczny i poważny  ;D Ale może kiedyś, kto wie...  :afro:

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1264 dnia: Marca 03, 2015, 12:42:44 pm »
Ktoś tu kiedyś pisał, ze wykończenia powinny być swoistym wyznacznikiem statusu zwycięzcy i przegranego. W takiej formie nie mam nic przeciw Babality, które jak ta osoba zaznaczyła wcześniej, pokazywałoby przegranego jako leszcza [nie wiem kto to pisał niech chłop przypomni]. Podobnie mogłyby powrócić Friendshipy jako gest respektu czy sympatii. Można by było zrobić też ich mroczniejszą wersję a raczej wersję w stylu czarnej komedii, gdzie wygrany chce jakoś okazać przyjaźń ale koniec końców i tak ucinał łeb przegranego :P
Friednshipy wrzucili do gry z powodu oskarżeń o mroczny i brutalny klimat. Ten MK jest najmroczniejszy jak dotąd, ale nie sądzę żeby dodanie Babality czy Frindshipów jakoś strasznie zjebało ten mrok........
Co Wy na to?

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1265 dnia: Marca 03, 2015, 12:47:43 pm »
Babality jakoś mnie nie przekonuje do końca. Wolałbym już Friendship, rzeczywiście mogłoby to być ciekawe. Jak oni by to pokazali w tej nowej odsłonie. Lecz najchętniej zobaczyłbym Animality. To mogłoby być coć według mnie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1266 dnia: Marca 03, 2015, 01:04:52 pm »
No ja jakoś nie jestem przekonany do Animality :/ Fatale, Brutale wynikają z umiejętności postaci i są brutalne więc ok. Babality i Friendshipy są absurdalne, ale traktuję je z przymrużeniem oka, więc też mi nie przeszkadzają. Zamiana w zwierzę za to jest na serio i ma być brutalna. Trudno mi wytłumaczyć sobie z jakiej paki wojownicy mają umiejętności zamiany w bestie, a nie odpowiada wersja "bo tak i już". Musieliby to nieźle wykombinować bo ja tego nie widzę..... :(

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1267 dnia: Marca 03, 2015, 01:09:11 pm »
To jest wiadome, że musieliby to zrobić dobrze. Bo przecież przykładowo taka Kitana nie może się zamienić w króliczka i rzucić się przeciwnikowi na szyję. To by trochę głupio teraz wyglądało... :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1268 dnia: Marca 03, 2015, 01:16:14 pm »
Mnie bardziej rozpierdala to Animality https://www.youtube.com/watch?v=xMvLPzNtCTM
Noe w takiej wersji tego nie kupię :P

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1269 dnia: Marca 03, 2015, 01:22:46 pm »
Mnie bardziej rozpierdala to Animality https://www.youtube.com/watch?v=xMvLPzNtCTM
Noe w takiej wersji tego nie kupię :P

No to też jest zajebiste :D

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1270 dnia: Marca 03, 2015, 01:33:20 pm »
Ktoś tu kiedyś pisał, ze wykończenia powinny być swoistym wyznacznikiem statusu zwycięzcy i przegranego. W takiej formie nie mam nic przeciw Babality, które jak ta osoba zaznaczyła wcześniej, pokazywałoby przegranego jako leszcza [nie wiem kto to pisał niech chłop przypomni]. Podobnie mogłyby powrócić Friendshipy jako gest respektu czy sympatii. Można by było zrobić też ich mroczniejszą wersję a raczej wersję w stylu czarnej komedii, gdzie wygrany chce jakoś okazać przyjaźń ale koniec końców i tak ucinał łeb przegranego :P

Jestem za. Cholernie mi się podoba ta idea ;) Mecze online nabrały by nowego sensu

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1271 dnia: Marca 03, 2015, 01:36:36 pm »
Ktoś tu kiedyś pisał, ze wykończenia powinny być swoistym wyznacznikiem statusu zwycięzcy i przegranego. W takiej formie nie mam nic przeciw Babality, które jak ta osoba zaznaczyła wcześniej, pokazywałoby przegranego jako leszcza [nie wiem kto to pisał niech chłop przypomni]. Podobnie mogłyby powrócić Friendshipy jako gest respektu czy sympatii. Można by było zrobić też ich mroczniejszą wersję a raczej wersję w stylu czarnej komedii, gdzie wygrany chce jakoś okazać przyjaźń ale koniec końców i tak ucinał łeb przegranego :P

Jestem za. Cholernie mi się podoba ta idea ;) Mecze online nabrały by nowego sensu
Było dość dawno temu w tym temacie. Ktoś to ładnie opisał i dlatego ja również jestem za...........

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1272 dnia: Marca 03, 2015, 03:30:08 pm »
Wiadomo coś o tym, kiedy ujawnią coś nowego?
Chciałbym zobaczyć nową postać albo chociaż gameplay Drużyny. Najlepiej jedno i drugie ;D

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1273 dnia: Marca 03, 2015, 03:36:30 pm »
A ja bym chciał zobaczyć gemeplay z Goro w roli głównej i moją kochankę Frost  :-*

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1274 dnia: Marca 03, 2015, 03:56:56 pm »
Co do fatali jestem za kontynuowaniem wykończeń możliwymi z interakcją aren. To jest chyba od zawsze i to zawsze było dobre. Powiem więcej. Można to zrobić na zasadzie Brutality czy X-raya. Pasek się napełnia i w danym momencie można coś zrobić z oponentem przy pomocy tego co znajduje się wokół. Reszta wykończeń niespecjalnie tu pasuje, lepiej byłoby poszerzyć o kolejny zwykły fatal każdej postaci.