Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 656168 razy)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1335 dnia: Marca 04, 2015, 03:52:44 pm »
Krytykom może i się podobało, gorzej z fanami.......
I rozumiem, że MkvsDCU było robione dla kasy, a MK9 jako hołd dla fanów, ale MKX jest robione... hym... no właśnie dla kogo? Bo jak patrzeć to większość fanów jeśli nie wszyscy chciało zobaczyć odświeżone postaci MK3D..... Trochę słabo się na to zanosi.....
"Mortal Kombat" było hołdem dla fanów, ale trzeba przyznać, że przy okazji podłapali masę nowych graczy. Dla kogo robione jest "Mortal Kombat X"? Ekspertem żadnym nie jestem, ale według mnie tacy ludzie jak my nie są głównym targetem tej gry. Tutaj chodzi o rzucenie się na portfele niedzielnych graczy. Takich, którzy na grę specjalnie nie czekają, ale zaciekawieni tym i tamtym grę kupią.

I dlatego tych postaci z ery 3D nie będzie. Musimy się pogodzić, że szanse na ich ujrzenie są malutkie. Twórcy mogą podsycać nadzieję, ale w sumie robią tylko niepotrzebne zamieszanie. My uwielbiamy tę serię, więc my chcielibyśmy ujrzeć Havika czy Tanyę. Dla niedzielnego gracza jednak ta gra to Raiden, Liu Kang, Scorpion i Sub-Zero.

Znowu wrócę do trailera wersji mobilnej "Mortal Kombat X". Radzę go sobie dobrze obejrzeć. Tam nie ma żadnych urywków z czwórki, "Deadly Alliance" czy "Deception". Zamiast tego są daty wydania tych gier. Tak jakby się ich wstydzili. Smutne, ale prawdziwe.

Wydanie każdej gry poprzedzają różnego rodzaju badania. W końcu nawet od tego jakie są postacie w bijatyce będzie zależeć sprzedaż. Te postacie nie są wybierane przez przypadek. Chociaż i tak mimo wszystko dorzucenie 2 postaci z ery 3D nie wyrządziłoby nikomu krzywdy.

Większe zmiany w rosterze może zobaczymy w kolejnej części. Wiem, że to odległa przyszłość. Jak "Mortal Kombat X" sprzeda się w bardzo dużej liczbie egzemplarzy i zarządzi to może w końcu ludzie z NRS będą mogli bardziej ryzykować, nie będą się bali.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1336 dnia: Marca 04, 2015, 04:07:22 pm »
Jeśli te postaci się potwierdzą to troszkę szkoda. Brakuje szczególnie postaci z MK4. Tu tych fighterów wszystkich lubię, szczególnie Johnny Cage. To jest pierwsza wymyślona postać do Mortal Kombat i od początku mojej przygody z serią najczęściej wybierałem jego. Brakuje postaci tajemniczych. Duża część to zwykli śmiertelnicy, którzy należą do sił specjalnych bądź Białego lotosu. Gdzie Fujin, Reiko, Tanya?
 Z drugiej strony jednak ktoś tu wcześniej napisał, że grę można byłoby nazwać MK Special Forces, a kiedyś coś takiego było. Czy mieliby poruszyć ten temat i miałaby być to zapowiedź kolejnych czasów...w Naszym rozumowaniu MK4 i dalej?Jak czytam teksty typu  "Liu Kang miałby byc bossem albo zombie" to łapię się za głowę i się zastanawiam czy dobrze trafiłem. Toż to głupota. Jeśli już chcą wyciągać z grobów wojowników to niech ich zrobią na posyłki Quana Chi, który jest właścicielem ich dusz i niech walczą dla niego w odświeżonej formie. Ze Scorpiona zrobili gościa widmo to i z nich też mogą. A bossem czemu miałby nie zostać właśnie Quan Chi? Zaraz jeszcze ktoś wpadnie na genialny pomysł i zrobi z Kunga Lao bossa, a z Jaxa sub bossa.

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1337 dnia: Marca 04, 2015, 04:09:36 pm »
Chłopaki niestety ale podejrzewam że wersja na ps3 i xbox 360 może zostać anulowana. Warner Bros zrezygnował z wydania nowego Batmana na starą generację, tak samo Dying Light.
Chłopaki z NRS cały czas mówią o tym, że są skupieni tylko na nowej generacji.

Nawet tak nie mów..  :( Nie będę znowu kupować specjalnie nowej konsolki dla jednej gry. Już raz tak zrobiłem w 2011 roku dla mk9.
A zresztą kogo ja oszukuję.. jak by tak wyszło to pewnie bym zakupił, ech  :-\

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1338 dnia: Marca 04, 2015, 04:36:55 pm »
Chłopaki niestety ale podejrzewam że wersja na ps3 i xbox 360 może zostać anulowana. Warner Bros zrezygnował z wydania nowego Batmana na starą generację, tak samo Dying Light.
Chłopaki z NRS cały czas mówią o tym, że są skupieni tylko na nowej generacji.

Nawet tak nie mów..  :( Nie będę znowu kupować specjalnie nowej konsolki dla jednej gry. Już raz tak zrobiłem w 2011 roku dla mk9.
A zresztą kogo ja oszukuję.. jak by tak wyszło to pewnie bym zakupił, ech  :-\


Kur.......... mam nadziej ze to nie prawda, a w ostatecznosci przesuną na czerwiec.:( Nie wyobrażam sobie teraz wycofania wersji kolekcjonerskich na PS3 lub XBOX360. Przeciez to nie jest produkowane miesiac przed premiera tylko grubo kilka w tył skoro sie decyduja na wydanie gry na starsza generacje. Ja tez nie mam zamiaru kupowac nowej konsoli (mam x360) dla jednej gry :) tak jak przedmówca przedemna podkreslił. Nic trza zaczekac i zobaczyc jak zareaguje na to WB narazie jest to plotka i ma nadzieje ze tak zostanie :) Tyle w temacie AMEN:)

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1339 dnia: Marca 04, 2015, 05:24:57 pm »
Informacja o tym, że gra zostanie wycofana na konsole starej generacji, powinna ukazać się dużo wcześniej niż miesiąc przed premierą gry. Według mnie to ktoś puścił plotkę i ludzie się teraz nakręcają. Jaki był by sens tego to ja nie wiem. :)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1340 dnia: Marca 04, 2015, 05:27:33 pm »
Nie lepiej zainwestować w wersję na PC? Jest najtańsza i takie tam.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1341 dnia: Marca 04, 2015, 05:31:00 pm »
Nie lepiej zainwestować w wersję na PC? Jest najtańsza i takie tam.

Oczywiście że byłoby dużo lepiej, gdyby nie to, że trzeba by było jeszcze włożyć około 700 zł. żeby ta gra poszła na tym PC :)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1342 dnia: Marca 04, 2015, 05:32:34 pm »
Nie lepiej zainwestować w wersję na PC? Jest najtańsza i takie tam.

Oczywiście że byłoby dużo lepiej, gdyby nie to, że trzeba by było jeszcze włożyć około 700 zł. żeby ta gra poszła na tym PC :)
Coś w tym jest. Ja mam nadzieję, że na moim jako tako pójdzie chociaż trochę się obawiam. Nowy komputer dopiero gdzieś na wakacje także mam nadzieję, że w kwietniu obędzie się bez rozpaczy.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1343 dnia: Marca 04, 2015, 06:08:37 pm »
Jeszcze nie ma co płakać na 3 strony tematu, bo nie ma potwierdzenia tej trójki starych postaci. Z konsolowych mk 3d za dużo do wrzucenia nie ma - z Deception tylko Havik, Onaga i ew. Hotaru by się nadawali, z DA (aż musiałem pogoglować, aby przypomnieć sobie jakie tam postacie były) to Frost pasuje, ew. Drahmin, Kenshi już nie bardzo, skoro jest Ermac. Z MK4 już więcej - Tanya, Reiko, Fujin czy Shinnok.
Ogólnie z 5 postaci by mogło być z tych MK 3D, ze starych któregoś robota i tyle. A na resztę miejsc nowe postacie - nowego sub-bossa stworzyć, jest bóg piorunów, był bóg wiatru - może by tak bóg ognia, wody itp. Grunt, żeby nowe postacie były fajne i klimatyczne, pierwsze nowe postacie im wyszły, a potem był tylko powrót starych.

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1344 dnia: Marca 04, 2015, 06:16:00 pm »
potwierdzenie jest przynajmniej w przypadku Jaxa ..

« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2015, 06:29:46 pm wysłana przez vicek668 »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1345 dnia: Marca 04, 2015, 07:00:41 pm »
Twórcy robią nam przedpremierowy armagedon. Roster na razie się nie podoba, ale jeszcze nie cały znamy i może to wyjdzie fajniej, jak już zagramy. Porozpaczac jednak muszę. Mieli idealną liczbę żywych z MK9! Dodaliby kilku z MK4 i MODA i byłoby git.
Z 4 i DA liczę na Fujina, Shinnoka, Reiko, Tanye, Li Mei. Mam nadzieje ze to uratują.

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1346 dnia: Marca 04, 2015, 07:05:16 pm »
Twórcy robią nam przedpremierowy armagedon. Roster na razie się nie podoba, ale jeszcze nie cały znamy i może to wyjdzie fajniej, jak już zagramy. Porozpaczac jednak muszę. Mieli idealną liczbę żywych z MK9! Dodaliby kilku z MK4 i MODA i byłoby git.
Z 4 i DA liczę na Fujina, Shinnoka, Reiko, Tanye, Li Mei. Mam nadzieje ze to uratują.
rooster znamy cały .. nie wiadomo co będzie w dlc ale ja dlc nie uznaje

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1347 dnia: Marca 04, 2015, 07:24:02 pm »
Dopóki nie ma żadnego video z gameplay'em, który by pokazał te postacie to nic dla mnie nie jest potwierdzone. Ani to, że będa Animality, ani to, że mają wycofać Mortal Kombat X z konsol starej generacji i nie wiem co tam jeszcze bo wszyscy wiemy jaki Jest Ed.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1348 dnia: Marca 04, 2015, 07:33:48 pm »
Twórcy robią nam przedpremierowy armagedon. Roster na razie się nie podoba, ale jeszcze nie cały znamy i może to wyjdzie fajniej, jak już zagramy. Porozpaczac jednak muszę. Mieli idealną liczbę żywych z MK9! Dodaliby kilku z MK4 i MODA i byłoby git.
Z 4 i DA liczę na Fujina, Shinnoka, Reiko, Tanye, Li Mei. Mam nadzieje ze to uratują.
rooster znamy cały .. nie wiadomo co będzie w dlc ale ja dlc nie uznaje
Nie, nie znamy. Nigdzie nie ma potwierdzenia tego składu. Taki roster to sobie mogą wsadzić. Kurna, skoro Jax, Kitana, Kung Lao i inni będą w MKX żywi, to czy musieli w MK9 ginąć? Im dłużej czytam o tym rosterze, tym bardziej wnerwiony jestem. To zapowiadało się fajnie do połowy stycznia. Teraz to g. Nadal mam nadzieję, że podczas gry moje odczucia się zmienią i jestem zadowolony, że gra to nie sam roster i są też różne tryby i towery. Ciekawi mnie survivor.
Tak właściwie to roster w takim składzie przyjmę tylko wtedy, jak gameplayowo ci wojownicy będą genialni.

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1349 dnia: Marca 04, 2015, 07:41:40 pm »
potwierdzenie jest przynajmniej w przypadku Jaxa ..



jeszce raz wkleje i proszę się nie oszukiwać .. mi też jest przykro że jest jax