Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 656005 razy)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 15, 2014, 07:20:52 pm »
Szybki offtop zamierza ktoś czekać na wersję PC ? Bo z tego co widzę większość osób gra na konsolach.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 15, 2014, 08:17:16 pm »
Czekać na wersję PC? Skąd wiesz czy gra nie zostanie wypuszczona na wszystkie platformy w tym samym dniu?

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 15, 2014, 09:27:43 pm »
Tego nie wiem, sugerowałem się MK 9 i Injustice które na PC pojawiły się później.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 15, 2014, 11:32:41 pm »
No powodzenia z MK10 na PC. Po pół roku będzie już tylko pięć osób grało na serwerach ;) have fun!

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 16, 2014, 12:57:33 am »
Ciekawa sprawa. Przecież online na PS4 jest już płatny - o Xboxie nawet nie wspomnę. PC ma pod tym względem przewagę - o ile netcode będzie lepszy niż w MK9. :D

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 16, 2014, 01:00:17 am »
ja gram tylko na PC

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 16, 2014, 01:06:16 am »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 17, 2014, 02:39:48 pm »
RT @OfficialRafaRio @noobde Jason from Friday 13th, then! MKX EB: More likely than a DC Hero.

Jak widać z powyższej odp, jest szansa na jakąś postać w klimatach horrorów. Nie jara mnie to jakoś szczególnie, ale jeśli już muszą to Jason wydaje się być oczywistym wyborem.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 17, 2014, 03:35:15 pm »
Yyy i jak wytłumaczą, że Jason znalazł się w uniwersum Mortal Kombat? Z Fredkiem to wytłumaczyli?

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 17, 2014, 04:11:25 pm »
Yyy i jak wytłumaczą, że Jason znalazł się w uniwersum Mortal Kombat? Z Fredkiem to wytłumaczyli?
Z Fredkiem jakoś to wytłumaczyli, albo raczej przyjęli że postać zwyczajnie istniała w Earthrealm/Dreamrealm idąc tym sposobem myślenia mogą tam wpakować nawet Krzysztofa Ibisza

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 17, 2014, 08:44:27 pm »
RT @OfficialRafaRio @noobde Jason from Friday 13th, then! MKX EB: More likely than a DC Hero.

Jak widać z powyższej odp, jest szansa na jakąś postać w klimatach horrorów. Nie jara mnie to jakoś szczególnie, ale jeśli już muszą to Jason wydaje się być oczywistym wyborem.

Jak dla mnie numer jeden z horrorów to pinhead, dziwne że z nim nic nie kombinują. Największy zjeb z horrorów i klimatycznie on i jego kostka rozwala system. Fredki i Dżejsony się chowają.


Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 17, 2014, 09:00:49 pm »
Tyle, że Jason I Freddy zabijali jakoś fizycznie swoje postacie. Widziałeś ich siekących ludzi i ogólnie robiących krzywdę wszelaką. Pinhead owszem jest mega kozacką postacią mającą więcej klimatu niż Jason, ale...jak byś go chciał przedstawić w bijatyce? Btw na pssite.com pokazał się artykuł o MKX nad którym się tęgo pośmiałem. Utwierdził mnie w przekonaniu, że redaktorzy nie bardzo się przejmują czymś takim, jak rzetelność informacji:D

http://www.pssite.com/publicystyka-1226-7_powodow_dla_ktorych_warto_zainteresowac_sie_mortal_kombat_x.html  dla chętnych

Nawet ja lepiej opisałem to, co nam pokazano:D A zrobiłem to za darmochę jak frayer:D

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 17, 2014, 09:16:00 pm »
Tyle, że Jason I Freddy zabijali jakoś fizycznie swoje postacie. Widziałeś ich siekących ludzi i ogólnie robiących krzywdę wszelaką. Pinhead owszem jest mega kozacką postacią mającą więcej klimatu niż Jason, ale...jak byś go chciał przedstawić w bijatyce?

Dobra masz rację, Pinhead pasuje do GGX a nie MK ;)

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 17, 2014, 09:39:22 pm »
A może klaun Pennywise z horroru "TO" :) ?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 17, 2014, 10:01:18 pm »
Cytat: PSSite
Mają powrócić starzy znajomi, nawet Ci, którzy zostali zapomniani na przestrzeni lat, a zalew świeżej krwi ma uszczęśliwić tych, którzy od Netherrealm oczekują nowości i nieustannego rozwoju serii
Eee? Gdzie była mowa o tych, którzy 'zostali zapomniani'? Raz coś było wspomniane o bossie, którego powrotu nikt się nie spodziewa. Większość postaci i tak ma być nowych.

Cytat: PSSite
Widzieliśmy już dwóch nowych zawodników
To Kotal Kahn i Cassie Cage wcześniej pojawili się w MK? Nie wiem jak mogłem to przeoczyć. :o Dobrze, że dalej zostali później opisani, bo chyba bym padł na glebę. ;P

Cytat: PSSite
więc sięgnął do klasyki i przywrócił klawisz biegu
Button odpowiedzialny za RUN? Dotychczas żyliśmy w kłamstwie i myśleliśmy, że bieg będzie się włączać podobnie jak w Tekkenie. :/

Cytat: PSSite
Oprócz tego, że będą odjechane i czasami fizycznie niemożliwe do wykonania w prawdziwym życiu
Ale pamiętajcie - przecięcie kogoś w pionie na pół, lub wyrwanie serca to rzeczy tylko CZASAMI niemożliwe do wykonania w prawdziwym życiu. Czasami.

Cytat: PSSite
znowu chętnie zagłębię się w historię wiecznego turnieju, w którym stawką są dusze mieszkańców Ziemii
A no tak, bo już wiemy, że znowu stawką turnieju będą dusze Ziemian...

I tak dalej, i tak dalej... Ręce opadają jak takie coś się czyta. :P