Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651809 razy)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1755 dnia: Marca 24, 2015, 07:00:19 pm »
Zapewne co Kombat Kasty będą się odbywały co tydzień aż do ostatniego tygodnia przed premierą.

No oby tak było :)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1756 dnia: Marca 24, 2015, 07:14:48 pm »
Poproszę na kolejnym streamie następnego gracza turniejowego, którzy spierze Derekowi tyłek. 8)

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1757 dnia: Marca 25, 2015, 12:11:26 pm »
Główne menu gry. Jest ono dośc proste jeśli porównać je do MK9.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1758 dnia: Marca 25, 2015, 03:56:37 pm »
No elo, stream w piątek, poza tym nic się nie dzieje, więc jako, że mam trochę czasu i nudzę się w robo to postanowiłem podzielić się z Wami moim IDEALNYM (hmm, chociaż może nie, to słowo nie będzie tu pasować, bo idealny do końca nie jest w przekroju całościowym Mortali od 1 do X, ale NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNIM!, o, to dobre) rosterem z Mortal Kombat X.

Czyli króciutko: takim, jakiego najbardziej bym sobie życzył, z krótkimi opisami, czemu tak a nie inaczej i JAK. Jest pare kontrowersyjnych kandytatur, ale tak jak mówiłem: it’s just my opinion. Roster będzie liczył 32 postacie + DLC. Nie uwzględniam wymyślonych przeze mnie postaci, wybieram tylko z postaci, które widzieliśmy. Co do fabuły, czyli np. ktoś nie pasuje, bo nie ma jego wątku/zginął/cokolwiek, na ten moment nie jest to ważne. Przy odrobinie dobrych chęci każdego da się wpasować. No, to jedziemy.

AHA, sorry za dużo angielskich wtrąceń, ale, kurwa, korporacja… i czasami brakuje mi polskich słów.

Johnny Cage – wbrew temu, co może się na pierwszy rzut oka wydawać, nie odczuwam wielkiej niechęci do tej postaci. Mało tego, to że twórcy uczynili z niego Earthrealm Championa sprawiło, że jeszcze bardziej go polubiłem. Wydaje się kluczowy dla fabuły, jako jeden z niewielu przeżył na koniec Mortala 9, więc w sumie, czemu nie?

Kano – jego brak akurat bym przeżył, aczkolwiek fabuła potrzebuje kogoś, kto będzie kręcił coś na boku, kombinował, po to by na koniec zadbać tylko o własny interes. Kano nadaje się do tego bezbłędnie, poza tym jego postarzona wersja wygląda designowo świetnie. Aha, jeśli chodzi o story, to myślę, że ciekawym posunięciem byłaby wersja, że zabija on Sonyę. Taki trochę patent z Gry o Tron, gdzie nie zawsze dobro wygrywa.

Noob – świetna postać, wariacje mogłyby być oparte na: Przywoływaniu klona, (pierwsza) Teleportach/Portalach, (druga). Trzecią opiszę trochę bardziej: Disablowanie, (czyli puszczanie tej chmurki, która disablowała blok, ale byłaby ona bardziej rozbudowana, np. w zależności od ‘ulepszenia’ disablowałaby skok, ciosy pięściami etc. Brzmi trochę OP, ale gdyby to fajnie zrobić to wyszłoby mega)
Fabularnie przywrócić go z Soulnado też nie byłoby pewnie trudno, dodatkowo myślę, że stanąłby po stronie Mileeny i pomagał jej odzyskać tron Outworld

Raiden – wiadomo, protector of earth, główny dobry, który w pewnym momencie chce obronić ziemi BY ANY MEANS NECESSARY! Trochę tragiczna postać (mógłby zginąć na końcu jako ostateczna ofiara czy coś takiego, patetycznie, wiem :P)

Reptile – podoba mi się rozbudowanie jego historii. Ze zwykłej postaci, która jest, bo jest, uczyniono dość znaczącą postać w armii Kotala. Wciąż brutalny i ‘pierwotny’, jestem na tak.

Scoprion – ikona, musi być i nara. Ale proszę, jako widmo, a nie, jako Hanzo.

Kitana – jej brak też bym przecierpiał, ale kobitek nigdy mało, jeśli chodzi o bijatyki. Również można by z niej uczynić tragiczną postać, przyszłą królową Edenii, która chce za wszelką cenę odbić swój realm. Np. nawet kosztem uratowania Ziemi.

Mileena - świetnie poprowadzona przez NRS postać. Z klona Kitany bez żadnego backstory uczyniono jedną z głównych pretendentek do tronu Outworld. Good job!

Smoke – oczywiście w postaci human. Mega sympatię zyskałem do niego poprzez MK9. Co do wariacji to jedna z nich musiała by być oczywiście ENRERA, gdzie przemieniałby się w jakieś monstrum stworzone z kłębów dymu, czy coś takiego. Dwie pozostałe to np. jakiś smoke boost, gdzie zyskiwałby ogłuszające ataki i coś w stylu assasin, jakieś teleporty, podwójne skoki, znikanie. No puśćcie wodze wyobraźni :) Fabularnie myślę, że po powrocie z Netherrealm byłby zły, ale z czasem odzyskiwałby swoją dobrą naturę.

Sub Zero – ikona, musi być i nara. Alternate oczywiście w wersji bez maski.  Fabularnie po stronie dobra.

Ermac – kolejny przykład, że NRS może doskonale rozwinąć postać. Akceptuję go takim, jakim jest, w takim designie, jaki jest z takimi mocami, jakie ma, a dusza Shao w nim to dodatkowy smaczek. Excellent.

Rain – moc kontroli nad wodą daje ogromne możliwości. Fabularnie wpasowałby się (w sumie się wpasowuje, bo z tego, co widać po urywkach, gra jakąś rolę w story) idealnie. Wariacje to np. Demigod –tu posiadałby np. te swoje sztylety, lub przyzywał jakąś wodną postać, która wyprowadzałaby ciosy może coś w stylu klona Nooba, Water Master, – czyli manipulowanie strumieniami wody na wszystkie sposoby, Weatherman – manipulacja zjawiskami pogodowymi, pioruny, deszcze, wpływające np. na kształt areny. Ogólnie moja ulubiona postać, więc jego obecność w grze byłaby dla mnie obowiązkowa.

Fujin – potencjał jest nieprzebrany. Kusza, wiatr, tornada, enchanced skoki. No pomysłów na ciosy specjalne nie brakuje. Poza tym jest jedną z najbardziej lubianych postaci post UMK3. Obrońca Ziemi, ziomeczek Raidena, docelowo jego następca.

Kai – kontrowersyjnie, ale jako ‘następca’ Liu Kanga dałby radę. Oczywiście obowiązkowo jedna z jego wariacji to stanie na rękach i wszystkie/większość ataków wyprowadzane z takiej pozycji. Druga to coś z mocami ognia a’la Liu, a trzecia coś w stylu dania mu dużej ilości dashy/szarż. I TAKIEGO SHAOLIN MONKA TO JA ROZUMIEM. Desingowo oczywiście do poprawy sporo, ale wierzyłbym w ekipę NRS. Potencjał mniejszy niż Fujin, ale wciąż zasługujący na ciekawe rozwinięcie.

Quan Chi – kolejny must have, jeśli chodzi o roster. Główny intrygant, wpływający na losy wszystkich zamieszanych w Mortal Kombat. Jedna z najciekawszych postaci z MK4, mój ulubieniec z tej gry, tłukłem nim dupsko wszystkim przeciwnikom jak jeszcze nie było online ;)

Reiko – postać, która definitywnie powinna znaleźć się w MKX. Komiks pokazał wpływ na fabułę. W jednej z wariacji mógłby wykorzystywać coś ze skillsetu Shao Khana, a najlepiej jakby jeszcze miał jego maskę. Dwie pozostałe to coś oparte o Brotherhood of Shadow, czyli jakieś magiczne sztuczki lub Leadership, czyli przywoływanie jakichś ożywieńców. Np. ścianę złożoną z trupów blokującą projectile. Ktoś to chyba miał (w Diablo?) i fajnie wyglądało.

Shinook – Big Bad. Dobrze, że jest. Mam nadzieję, że w formie trochę lepszej niż w MK4, (chociaż mógłby korzystać z kopiowania niektórych ruchów, /ale nie takich jak np. rzut wachlarzem, no ninja please…/) i np. jego wersja BOSS mogłaby nie być grywalna, lub mogła być grywalna jedynie under some conditions.

Tanya – witamy z powrotem,  co do backstory to dałbym jej jakąś rolę w armii Kotala, którego potem tradycyjnie zdradza i dołącza do Mileeny. Świetna postać. Mam nadzieję, że NRS popisze się kreatywnością przy tworzeniu wariacji.

Drahmin – lubię tę postać ze względu na design. Oczywiście przeżyłbym roster bez niego, ale wydaje mi się być ciekawym urozmaiceniem. Fabularnie w końcu jest demonem ścigającym Quan Chiego, a skoro ten drugi zabił Molocha, (co widać po intrze), to miałby niezły powód do dołączenia do historii. Oczywiście żadnych ruchów z rzutem muchami. Ale np. wymienna maczuga zamiast łapy, lub zmieniająca się maska w zależności od wariacji, nadałyby mu trochę kolorytu.

Hsu Hao – tak, kurwa, Hsu Hao. Niesłusznie zabity i (niestety chyba słusznie) uznawany za najgorszą postać w historii MK. Moim zdaniem zasługuje na drugą szansę. Wraz z rozbudową jego wątku, można by rozbudować wątek całego Red Dragon. Fajnie byłoby zobaczyć wewnętrzną walkę o panowanie nad podziemnym światem Earthrealm. Jeśli chodzi o wariacje to nie mam pomysłu, bo zwyczajnie nie grałem w Deadly Alliance, a w MK:A nie pamiętam jego ruchów, ale na stówę dałoby radę. Dobra, przeżyliście jego? To przeżyjecie wszystko. Serio, dałbym mu szansę. Redesign wskazany oczywiście

Kenshi – jego nieobecność (mając Takedę – syna i Ermaca – telekinetyka) również bym przeżył, ale przypomniałem sobie jak zajebista jest to postac i jednak zdecydowałem się go umieścić. Wariacja posessed zapowiada się niesamowicie. Reszta w rękach NRS. Zresztą Takeda nie okazał się jego klonem, więc w sumie nie zaszkodzi żeby jeszcze tu się znalazł. Aha, wskazana jego śmierć pod koniec story.

Mavado – gdyby zrobić upgrade jego designu z komisku, dać mu hookswordy (moja wersja zakłada brak Kabala) i uczynić go szefem Red Dragon (a nie Daegona, który nie pasuje do tej roli), to serio byłaby ciekawa postać. Wariacje to oczywiście linka/hookswords/red dragon weaponry, czyli jakieś granaty, pociski, miny, bomby, może przywołanie jakiegoś generica z klanu do pomocy. Ja w nim widzę potencjał. Zresztą jak w większości post MK3 postaci. Nie wiem czemu, ale jakoś tak staję po stronie tych ‘słabszych’.

Hotaru – wiąże się z Havikiem, który będzie opisany poniżej. No, proste, nie? Skoro Chaosrealm ma być included, to, czemu nie Orderrealm. Jarałbym się. Co prawda full metal design mi nie pasował za bardzo, ale po delikatnym przerobieniu mogłoby to grać. Oczywiście nie jest niezbędny i gdyby był np. DLC by mi nie przeszkadzało, ale dla story, jakiś obrońca Orderrealmu by się przydał. Wariacje? Hmm no tu bym musiał się 1000 razy zastanowić, ale na pewno coś by mi fajnego przyszło do głowy.

Havik – w komiksie na razie szefuje, więc i w story mógłby namieszać. Może, jako SubBoss, może, jako zwykła postać, whatever. Jedna z wariacji na pewno zakładałaby łamanie sobie kości, które przekładałyby się na mocniejsze ciosy. Więc np. za cenę złamania sobie ręki, wyprowadzałby mocniejsze ciosy nogami, szybciej skakał etc., ale jego ciosy pięściami nie robiłyby dobrego damage. Druga oparta na grappach/gryzieniu coś jak Mileeny, ale trochę bardziej ‘chaotyczna’. Trzecia to coś z sorcery, osłabianie przeciwnika, mamienie go, np. powodowanie ‘blurred vision’.

Jacqui – no skoro już jest, to niech będzie. Debiut, ale jako, że jej ojca nie ma w moim rosterze, (co nie jest niespodzianką), to mogłaby przejąć część jego ciosów. Swoją drogą jestem bardzo ciekawy jak NRS poprowadzi tę postać. Wydaje się być na razie tłem dla Cassie i reszty, ale co będzie to się okaże. Nie skreślam, daję szansę. WYKAŻ SIĘ DZIEWCZYNO!

Cassie Cage – idealna osoba do ‘pass the torch’. Można by ją trochę jeszcze podrasować, zmienić głos (bo mnie strasznie wkurwia), ale jako postać jest OK. Idealny przykład jak ma wyglądać potomek kogoś, kto był championem MK i jedną z ikon serii. Co prawda, taką się pewnie nie stanie, ALE jest potencjał (moje ulubione słowo chyba).

D’Vorah – idealna debiutantka. Klimatycznie, designowo i fabularnie wpasowała się cu do wnie! Jestem na TAK, jak najbardziej i mam nadzieję, że nie jest to ostatnia część Mortala, w jakiej ją widzę.
 
Erron Black – uznaję go za potwierdzonego debiutanta na podstawie 1000 screenów i leaków. Jeśli jest nawróconym black dragonem, to zastąpi w moim rosterze Kabala, jeśli nie, to i tak jest dla niego miejsce i z chęcią zobaczę, co NRS przygotował, jeśli chodzi o tę postać. Brakuje mi trochę ‘aury magiczności’ i wydaje się po prostu zwykłym człowiekiem, ale nie osądzam, póki nie zobaczę, co potrafi.

Ferra/Torr – designersko MIAZGA. Klimatycznie – MIAZGA, backstory – eee to jest jakieś? No właśnie, i to największy problem tej (tych) postaci. Martwi mnie, że jest to ich pierwszy i ostatni appearance. Chociaż po cichu liczę, że dodadzą do nich coś extra. Coś, co będzie ich wyróżniać z grona genericów.Tu nasuwa się casus Baraki. Świetna postać, klimat, symbol itp. Itd., ale w story jest zwykłym rzeźnikiem, nothing more. Zero jakiejś głębi postaci, bij, zabij, służ. Mam nadzieję, że wiecie, o co mi kaman.

Kotal Kahn – najlepszy debiut od czasu Ronaldo w Manchesterze United. Kupuję w ciemno. Cokolwiek NRS mi zaoferuje w jego dalszych działaniach przyjmę z otwartymi ramionami. Do tej pory, cudownie przedstawiona nam postać. Kibicuję mu full, liczę, że w następnych częściach Mortala to właśnie też wokół niego będzie kręcić się story. Świetna postać.

Kung Jin – zmieniłbym mu imię, serio. Tylu kreatywnych ludzi w NRS a dali takie sztampowe imię, bleh. Zmieniłbym też wariację z czakramem, która jest pointless i wychodzi, że zaoferowano nam ciekawego fightera. Oczywiście obecność Kung Jina nie wykluczałaby obecności Kung Lao, ALE… biorąc pod uwagę okoliczności, pozwoliłoby jego wujasowi odpocząć jedną grę.

Takeda – designowo do zmiany, gameplayowo, chapeu bas. Trzecia wariacja do wyjebania, ale to nic. Idealnie wkomponowuje się w realia MK. W końcu kurwa, gość jest uczniem Scorpiona i synem Kenshiego (2 ulubione postacie Eda) … to MUSIAŁO coś znaczyć. Obstawiam, że będzie głównym dobrym, jeśli nie teraz, to w kolejnej grze. Martwi mnie tylko to, że NRS zrobi z niego nieskazitelnego hirołsa na wzór Liu. Liczę na więcej wewnętrznych rozterek i wahań.

DOBRA MAIN ROSTER ZA NAMI.
TERAZ DLC:

Goro – ale tylko i wyłącznie sprowadzony do roli zwykłego fightera, czyli tak jak to teraz chce nam zaserwować NRS. Sojusznik Mileeny i jeden z głównych bad guyów. Oczywiście znerfienie go do roli zwykłego kombatanta to jedno, druga sprawa, to mógłby w końcu komuś ważnemu nakopać w story, bo w MK9 jego rola sprowadzała się tylko do zbierania oklepu. Wariacje zrzucam na karb NRSu.

Baraka – głównie przez to, że jest jednym z symboli. Szkoda tylko, że nie rozwiną jego historii i jest on tylko zwykłym zabijaką. Co do wariacji to właśnie ciężko mu wymyśleć, ale jedna oparta by mogła być na zonowaniu, druga bardziej walce w zwarciu, a trzecia hmm no chyba jakiś mix, albo po prostu z nożami/bez noży… whatever. Widzę go, jako ikonę Mortala. Jednocześnie proszę o rozwinięcie jego postaci, równocześnie… dając go, jako DLC troszkę go dyskwalifikuję hmm… Przeżyłbym bez niego, ale wiem, że ludzie nie.

Cyrax – bo cyborg musi być i kropka. Main roster nie zasługuje na żadnego wg mnie, ale to właśnie żółtemu a nie keczupowi dałbym miejsce w mojej grze. Tak, tak. Sektor out. Ale czemu out? Ano temu, że rakiety, flame throwery i inne bajery zostałyby rozdysponowane innym postaciom. Cyrax miałby troszkę większe pole do popisu. Uczyniłbym go wojownikiem walczącym po stronie dobra, ALE przeciw Sub-Zero. Takie wewnętrzne zgrzyty yay. Wariacje? Siateczka, która by się upgrade’owała, różnego rodzaju bomby i różnego rodzaju piły. Myślę, że przeszłoby i sprzedałoby się nieźle.

Frost – ryzykowne, ale jednak. Chyba przez mój sentyment, bo ciężko byłoby wymyśleć jakieś nowe wariacje oparte o lód, ale tak: kobitka musi być w DLC, Frost to jedna z moich ulubionych żeńskich postaci. Backstory i wariacje do dyskusji, ja ją po prostu CHCĘ w grze.

Sareena – jasne, czemu nie? Wolę ją niż Ashrah, Li Mei i Nitary razem wziętych. Potencjał przeogromny. Natura demona jeeeej, jak to można pięknie rozwinąć i wpleść w historię i gameplay. Wariacje dla niej to dość odległy pomysł, ale sobie nad tym pomyślę. Poza tym to kolejna kobitka w DLC, dałaby radę. Redesign wskazany, ale nie aż tak wielki, jaki trzeba by było robić Ashrah, żeby przestała się kojarzyć z żeńską wersją Raidena.

Tremor – fani Tremora w końcu się doczekali. Nie zaliczam się w sumie do nich, ale… to w końcu NOWY NINJA, BRAND NEW!!!! I to jest to, co mi się podoba.  To już nie są zwykłe pallet swapy, to jest coś więcej. Poza tym przy zgrabnie poprowadzonym backstory Tremor mógłby zająć miejsce w ścisłym topie ulubionych postaci i moim i innych. Wariacje to oczywiście earth-based ruchy. Bardziej kloc niż ninja, ale wciąż trzymający się koncepcji.

Predator – trzymając się tego, że MUSI być guest character wybieram jego. Jason to nie jest postać, którą chciałbym grać i ‘omg nie mogę się doczekać!!!111oneoneone’, Predator mógłby kimś takim być. Przerobić go można na 1000 sposobów, arsenał morderczych ciosów jest niewyczerpany. Aż nie mogę się doczekać, jakie Fatality NRS mu wymyśli.

Spawn – porządany przez większość community. Klimatycznie do uniwersum Mortal Kombat pasuje jak nikt. Wariacja oparta na łańcuchu, na kostiumie i kolejna np. na jakichś hellpowers + przyzwanie Malebolgii, jako Fatality. Miodzio, nie? Mam nadzieję, że powstanie jakaś petycja na dodanie go do tego Mortala, bo bardzo chciałbym sprawdzić jak można go wpasować.


No i koniec. Jeszcze na koniec lista postaci, które są w MKX, a w ‘moim’ ich nie ma:

Liu Kang, Sonya, Jax, Kung Lao, Jason.

Czyli, jak widzicie, aż tak wielu z nich bym nie wywalił I dla każdego jest jakieś usprawiedliwienie.
Brak Sektora, Kabala, Nightwolfa i Strykera (i niestety też Jade) też da się wytłumaczyć tak, żeby community nie rozpaczało. Po prostu łatwiej pogodzić mi się, że ich nie będzie, niż, że nie będzie tych z mojego main rostera i DLC.

Jak ktoś to doczytał do końca, to ma u mnie wirtualnego browara. (no, chyba, że Łódź to się dogadamy :D)

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1759 dnia: Marca 25, 2015, 06:36:06 pm »
Przeczytałem wszysciutto. Gdzie browar dla mnie?  :D
Ogólnie roster jak najbardziej ok.
Może i nadal nie jestem przekonany do takich postaci jak Hsu Hao czy Mavado, ale widząc rzeszę moich ulubieńców (Reiko, Havik, Frost, Sareena itp) to myślę, że ucieszyłbym się z takiego obrotu sprawy.
Jedyne co to nie mógłbym przeboleć braku Sonyi.
No kurczę, skoro jest Johnny to miejsce dla niej powinno być wręcz obowiązkowe.
A zamiast Spawna widziałbym Alliena. Pomarzyć każdy może  :laugh:

P.S
https://twitter.com/noobde/status/580742881742180352

AC/DC - Back in Black = Erron Black? ;)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1760 dnia: Marca 25, 2015, 06:55:19 pm »
Ja tam czekam na Shang'a .. Miejmy nadzieję że piątkowy stream pokaże coś ciekawego  :afro:
Wiadomo ile jest planowanych DLC ?

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1761 dnia: Marca 25, 2015, 07:55:02 pm »
Purple to już 2 browary wisisz, bo też przeczytałem. Nie doceniasz forumowiczów i niedługo będziesz musiał wykupić całą rozlewnie ;D.

Co do twoich pomysłów postaci: Tsu Hao i Kai to totalne porażki, nie wiem co tu by było do wrzucania - tu nawet nie ma czego odświeżać - chyba, ze by zrobili całkiem inne postacie z którymi zgadzała by się tylko nazwa. Mavado jakby podrasować i to porządnie (czyli prawie od nowa ;)) to by jakoś uszedł, ale wg mnie zbyteczny. Fujin już lepszy - bóg wiatru to dobry pomysł, ale też by trzeba było trochę go zmienić, bo w MK4 był trochę nijaki. Saarena jakoś mi specjalnie nie podchodzi - całkowicie obojętne czy by sie pojawiła czy nie. W Hotaru jest jeszcze jakiś potencjał, więc mógłby się ew. pojawić. Drahmin nienajgroszy pomysł -mógłby być. Za to Havik już bardzo dobra postać, fajnie jakby się pojawił.
Noob i Rain - trochę może za dużo nindży na obu, tymbardziej jak ma być Tremor. Lepiej już Noob Saibot niż Rain - mroczny wojownik cienia i stary Sub Zero. Jak najbardziej pasuje. Zamiast Raina Tremor już jest - żywioł wody i piorunów już jest trochę mniej innowacyjny jak mamy boga piorunów i wojownika z żywiołem lodu. Co innego żywioł ziemi - w MK jeszcze tego nie było na dobrą sprawę - dlatego Tremor ma duży potencjał - widać po zwiastunie, trochę ninja - trochę wojownik kamienny - że go zaczęli rozwijać. Lepiej jakby był jako podstawowy, a nie DLC.
Z robotów wolę już Sektora (fabularnie by bardziej pasował, bo Cyrax trochę taki oklepany), mogli by go trochę jeszcze rozbudować.
Z gościnnych postaci też wolę Predatora, Jason mi obojetny - wolę generalnie filmy SF niż typowe horrory.

Offline Jagoda

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ciaponek
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1762 dnia: Marca 25, 2015, 08:03:19 pm »
Tak, nie jesteśmy doceniani, to już razem 3 piwa :D

Ja czekam na jakąś walkę Goro, kurde może się doczekamy.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1763 dnia: Marca 25, 2015, 08:18:31 pm »
Jeszcze 3 tygodnie! Mam nadzieję, że nowy "Mortal" spełni moje wszystkie oczekiwania! 8)

Offline Jagoda

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ciaponek
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1764 dnia: Marca 25, 2015, 09:24:02 pm »
Nie wiem ile w tym prawdy, ale znalazłam coś takiego.

Lista alternatywnych strojów dla postaci jest następująca:

(click to show/hide)

Niektóre areny będą miały wariacje (również ujawniono niektóre):

(click to show/hide)

Inne szczegóły gry:

(click to show/hide)

Niektóre spoilery trybu fabularnego:

(click to show/hide)

I ostatnia ciekawostka:

(click to show/hide)

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1765 dnia: Marca 25, 2015, 10:43:44 pm »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1766 dnia: Marca 25, 2015, 11:05:24 pm »
Pokażą Errona, Jaxa i Sonye

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1767 dnia: Marca 26, 2015, 10:52:36 am »
Po pierwsze: cztery browce, tyle tylko, że ja się nie dam spławić virtualem, więc gdybym był w Łodzi albo Ty w Wolnym Mieście to jak najbardziej :)

Po drugie: Nie miałbym nic przeciwko zobaczeniu nowych wersji takiego Mavado czy Hsu Hao, ale jednak nie kosztem postaci typu Kung Lao czy Sonia. Hotaru i Kai musieliby naprawę być odpicowani ale dałbym im szansę. Drahmin i Frost jak najbardziej. Cała reszta też..... No, może ja jeszcze dorzuciłbym Sektora, Kabala, Bo' i  Nitarę. Na Predatora też czekam, an Spawna już nie... Nigdy mnie nie przekonała ta postać, nawet jak pod koniec lat '90 był promowany w naszym kraju przez Tm-Semic a potem Mandragorę.... Po prostu mi on nie podchodzi:)

Po trzecie: Kolejny Kast w piątek? Kurwa, co te nooby z NRS życia nie mają? W piątek się chleje na mieście a nie siedzi i ogląda filmiki na necie. I chuj mnie obchodzi przesunięcie w czasie. Sram na to. Zapowiedź naprawdę sugeruje Blacka i ostatnią dwójkę ze SF. A ich to mogę sobie odpuścić. Obejrzę sobie później, najpewniej zalany w trupa.

Po czwarte:
P.S
https://twitter.com/noobde/status/580742881742180352
AC/DC - Back in Black = Erron Black? ;)
To podwójna podpowiedź: 'Black' odnosi się zarówno do Errona jak i do Jaxa
Albo.... AC/DC = Anti Christ / Devil's Child czyli Spawn :P

Po piąte: Jagoda, skąd masz te rewelacje?
Jeśli część strojów ma być z MK:DA i MKD to czekam na Suba Grandmastera, Dark Raidena i Zombie Mnicha.....
Jeśli to nie fake, Liu nie będzie w Story chyba, że pod koniec. Fabuła będzie poprowadzona tak, że pewno zostanie on przez kogoś wskrzeszony....

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1768 dnia: Marca 26, 2015, 11:18:21 am »
Ta zapowiedź którą wysłałem okazała sie fałszywa. Może nawet to i lepiej bo sugerując się nowym twittem zamieszczonym przez boona w piątek w akcji zobaczymy Errona Blacka,Liu Kanga i Shinnoka! :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1769 dnia: Marca 26, 2015, 11:50:22 am »
To chuj do dupy bo ja nie będę oglądał...:/