Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651648 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2940 dnia: Stycznia 20, 2016, 04:16:31 pm »
Mam nadzieję, że na PC też będzie kompletna edycja. Jak już kupię nowego kompa, to wezmę od razu wersje XL.

Jak już to na okładkę powinni dać Tremora i Tanyę przynajmniej, albo jak juz to wszystkie postacie.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2941 dnia: Stycznia 20, 2016, 05:16:44 pm »
trudno mi uwierzyć, że to koniec, jeśli nie zrobią story packa, to będą skończonymi idiotami.
cieszy za to stage fatality, szkoda, że tylko jedno - te w MK9 były w pytę, miałem nadzieję, że w X pociągną równie dobrze

Spokojnie jeszcze nic nie wiadomo, znając naszą kochaną ekipę Eda to właśnie ta edycja może posiadać "dodatkową zawartość" w postaci dodatku fabularnego, stage fatality itp. Netherrealm będzie się starało opchnąć tą samą grę (o wiele rozszerzoną) za kwotę gry z okresu premiery. Podsumowując MKX może okazać się betą w stosunku do MKXL, co jak co, ale gracze mogą czuć się oszukani jeżeli ta edycja będzie posiadała ekskluzywną zawartość. :)

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2942 dnia: Stycznia 20, 2016, 07:16:10 pm »
Welp...No to czas na rage Pc-towców.

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2943 dnia: Stycznia 20, 2016, 09:59:52 pm »
No to tylko czekać, jak już się wyleje nie wiadro, ale beka POMYJ na ekipę  z NRS że ani KP2 i KOMPLETNA edycja nie wyjdzie na PC. Dość ze wydali chu.... port na blaszaka to teraz gdyby nigdy nic zlewają ich ciepłym moczem. Ale cóż było się można tego spodziewać.

PS: Panowie a ta kompletna edycja będzie zawierać wszystko na płycie :>?? Czy będzie to w formie kodów do pobrania z PSN

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2944 dnia: Stycznia 21, 2016, 12:55:04 am »
Brak KP2 na PC to jeszcze nic, przed chwilą znajomy na Steamie podesłał mi to: http://shoryuken.com/2016/01/20/mortal-kombat-x-on-pc-wont-receive-kombat-pack-2-content/

Nowy netcode też pewnie nie zawita na komputerach. Dzięki NRS.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2945 dnia: Stycznia 21, 2016, 09:50:41 am »
XL ma kosztować 219 ziko?
Fajnie.... jak ktoś se poczekał to ma wszystko za cenę niższą niż dwa KP.....
I też mnie trochę dziwi, że to już koniec.... W ogóle gdzieś jest napisane, że jest to KOMPLETNA edycja czy tylko, że będzie zawierała wszystko co do tej pory wydali goście z NRS....? Jeszcze się okaże, że po tym zapowiedzą KP3 i wersje ULTIMATE MKX na święta.....

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2946 dnia: Stycznia 21, 2016, 10:06:05 am »
Prawdopodobnie jest to GOTY. Najprędzej coś więcej usłyszymy przy najbliższym KK. Który ma odbyć się w FINAŁ sezonu 2 czyli chyba w niedziele jak się nie mylę:>??. Nawet NETCODE nie poprawia na PC R.I.P MKX :(

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2947 dnia: Stycznia 21, 2016, 11:06:04 am »
Co do wersji na PC, to pewnie po prostu nie ma jej kto zrobić. Pewnie po wpadce z jakością MKX, przestali współpracować ze studiem, które je robiło, a nikomu nie chciało się (czytaj byłoby za drogo) wczytywać się na nowo w kod.

Ja póki co nie widzę przesłanek zapowiadających, że to koniec z kombat packami. Nazwanie tej wersji L, a nie "komplete edition" wręcz wskazuje, że tego nie wykluczają. Na tę chwilę stawiałbym, że na początku jesieni zobaczymy nowy zestaw wojowników.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2948 dnia: Stycznia 21, 2016, 01:31:53 pm »
Ja póki co nie widzę przesłanek zapowiadających, że to koniec z kombat packami. Nazwanie tej wersji L, a nie "komplete edition" wręcz wskazuje, że tego nie wykluczają. Na tę chwilę stawiałbym, że na początku jesieni zobaczymy nowy zestaw wojowników.

Akurat nazwy bym nie traktował jako wskazówki. Kompletna edcycja nie musi mówić o tym w nazwie. To są GOTY i koniec.
Moim zdaniem teraz kolejna gra się będzie tworzyła, chociaż mogę być naiwny. A teraz zaprezentuje jeszcze większy poziom naiwności mówiąc, że może wydadzą jeszcze jakieś darmowe DLC, chociaż prawdopodobieństwo z wielu powodów jest tylko trochę większe od 0.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2949 dnia: Stycznia 21, 2016, 07:35:12 pm »
Brak KP2 na PC to jeszcze nic, przed chwilą znajomy na Steamie podesłał mi to: http://shoryuken.com/2016/01/20/mortal-kombat-x-on-pc-wont-receive-kombat-pack-2-content/

Nowy netcode też pewnie nie zawita na komputerach. Dzięki NRS.

Pewnie za trudno im/ nie chce im się/ nie opłaca im się tego robić. To może oznaczać również koniec z mortalami na PC. I tak mordobicia na PC to zjawisko trochę egzotyczne - przez ponad 10 lat chyba nic nie było aż do SF4.

Jeśli chodzi o tą grę - szkoda tylko Triborga, reszta nieważna. Dobrze, że 1 pakiet jest, gdzie są lepsze postacie.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2950 dnia: Stycznia 21, 2016, 07:41:50 pm »

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2951 dnia: Stycznia 21, 2016, 08:52:02 pm »
Czyli co wszystkie dodatki na PŁYCIE czy do ściągniecia ?? Bo już nie wiem.Poza tym cena dojechana.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2952 dnia: Stycznia 22, 2016, 06:01:19 am »
Brak KP2 na PC to jeszcze nic, przed chwilą znajomy na Steamie podesłał mi to: http://shoryuken.com/2016/01/20/mortal-kombat-x-on-pc-wont-receive-kombat-pack-2-content/

Nowy netcode też pewnie nie zawita na komputerach. Dzięki NRS.

Pewnie za trudno im/ nie chce im się/ nie opłaca im się tego robić. To może oznaczać również koniec z mortalami na PC. I tak mordobicia na PC to zjawisko trochę egzotyczne - przez ponad 10 lat chyba nic nie było aż do SF4.

Jeśli chodzi o tą grę - szkoda tylko Triborga, reszta nieważna. Dobrze, że 1 pakiet jest, gdzie są lepsze postacie.

ZANIM PRZECZYTASZ PONIŻSZĄ WYPOWIEDŹ, ZOSTAJESZ OSTRZEŻONY!!!

@Ninja-Spectre - niby tak, jednak tutaj warto się zastanowić czy takie wydanie było w ogóle potrzebne w takim wypadku. Skoro nie zamierzają wspierać produktu do końca to lepiej dla kieszeni graczy byłoby gdyby w ogóle go nie wydawali. Ja osobiście czuję się mocno oszukany, bo nikt nie powiedział mi rok temu, że zamawiam upośledzoną wersję MKX, która nie dostanie wsparcia równego wersji na tak naprawdę słabszy sprzęt niż PC (w sensie PS3.5 oraz Xbox 0.5 :P). Miał być pełnoprawny port z konsoli, jednak sprawa została zawalona. To była ostatnia gra od NRS w jaką zagrałem. Sam nie grałem w SFy ale osoby, do których w kwestii gier mam ogromne zaufanie (m. in. czesiek <3) twierdzą, że tam port na PC nie jest gorzej traktowany od konsolowych oryginałów.

@WszyscyKtórzyPowiedząŻeITakNieGrałemSporoWMKX - #butthurt jest tak bardzo mocny, gdyż autentycznie zamierzałem pograć w MKX po ulepszeniu trybu online. Już pominę fakt, że zainwestowałem w tę "grę" ok. 200zł - 150zł gra + 50zł KP. W MKX pograłem wg. Steama 140h. Kiedy w Dark Souls, który w sumie na PC jest zrobiony na "odwal się", spędziłem 160h bo mimo wszystko ten port jest cholernie grywalny (online nawet na moim starym necie działał bez zarzutu) to coś tu jest chyba nie tak. :D Już przemilczałbym nawet fakt, że jak na bijatykę MKX ma strasznie wygórowane wymagania, gdyby nie to, że autentycznie rozmawiałem z ludźmi, którzy posiadali potężne maszyny a i tak doświadczyli ogromnych spadków FPSów na nieszczęsnym Sky Temple. Poza tym jak to się mówi - nie idziesz do przodu to się cofasz - tutaj ma świetne zastosowanie. Port MK9 był niezły, jednak w MKX zawalili kompletnie zatrudniając partaczy z High Voltage (a po MK9 na PC miałem o nich nawet pozytywne zdanie). Kończąc już ten płacz zapalę znicz dziecku NRS na którym dokonano gamingowej aborcji [ * ]

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2953 dnia: Stycznia 22, 2016, 01:08:56 pm »
Ciężko mnie wkurwili tym XL. Nie chodzi o to, że taka edycja będzie, bo to niewątpliwy plus. Ciśnienie natomiast podniosła mi cena, a w zasadzie stosunek DLC XL (czyli całego packa) do KP2. Jeśli mnie pamięć nie myli to ja za KP1 dałem więcej hajsu niż za całą XL. Ciężko w chuja przycięli i naprawdę odeszła mi ochota na inwestowanie w cokolwiek wydanego przez WB. Temat PC przemilczę. Było wiadomo od razu, że to edycja "na dopinkę", ale takie zlanie graczy komputerowych to cios poniżej pasa, który by jasia klatkę zawstydził.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2954 dnia: Stycznia 22, 2016, 05:43:51 pm »


@Ninja-Spectre - niby tak, jednak tutaj warto się zastanowić czy takie wydanie było w ogóle potrzebne w takim wypadku. Skoro nie zamierzają wspierać produktu do końca to lepiej dla kieszeni graczy byłoby gdyby w ogóle go nie wydawali. Ja osobiście czuję się mocno oszukany, bo nikt nie powiedział mi rok temu, że zamawiam upośledzoną wersję MKX, która nie dostanie wsparcia równego wersji na tak naprawdę słabszy sprzęt niż PC (w sensie PS3.5 oraz Xbox 0.5 :P). Miał być pełnoprawny port z konsoli, jednak sprawa została zawalona. To była ostatnia gra od NRS w jaką zagrałem. Sam nie grałem w SFy ale osoby, do których w kwestii gier mam ogromne zaufanie (m. in. czesiek <3) twierdzą, że tam port na PC nie jest gorzej traktowany od konsolowych oryginałów.

@WszyscyKtórzyPowiedząŻeITakNieGrałemSporoWMKX - #butthurt jest tak bardzo mocny, gdyż autentycznie zamierzałem pograć w MKX po ulepszeniu trybu online. Już pominę fakt, że zainwestowałem w tę "grę" ok. 200zł - 150zł gra + 50zł KP. W MKX pograłem wg. Steama 140h. Kiedy w Dark Souls, który w sumie na PC jest zrobiony na "odwal się", spędziłem 160h bo mimo wszystko ten port jest cholernie grywalny (online nawet na moim starym necie działał bez zarzutu) to coś tu jest chyba nie tak. :D Już przemilczałbym nawet fakt, że jak na bijatykę MKX ma strasznie wygórowane wymagania, gdyby nie to, że autentycznie rozmawiałem z ludźmi, którzy posiadali potężne maszyny a i tak doświadczyli ogromnych spadków FPSów na nieszczęsnym Sky Temple. Poza tym jak to się mówi - nie idziesz do przodu to się cofasz - tutaj ma świetne zastosowanie. Port MK9 był niezły, jednak w MKX zawalili kompletnie zatrudniając partaczy z High Voltage (a po MK9 na PC miałem o nich nawet pozytywne zdanie). Kończąc już ten płacz zapalę znicz dziecku NRS na którym dokonano gamingowej aborcji [ * ]

Na PC pewnie trudniej zrobić, bo trzeba przystosować do wielu konfiguracji, ale skoro powiedzieli A to wypadałoby powiedzieć B . Jak juz to niech ściągną lepszych pracowników.