Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651933 razy)

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1080 dnia: Lutego 26, 2015, 10:48:34 pm »
Ed Boon napisał na twitterze,że nowa postać zobaczymy...JUTRO!

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1081 dnia: Lutego 26, 2015, 10:54:42 pm »
"Brutality"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HWq_iDOEe_Q[/youtube]

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1082 dnia: Lutego 26, 2015, 10:57:56 pm »
Myślałem, że zaskoczą i zaskoczyli. Dość pozytywnie. Miało być brutalnie i było. Brutality wymyślili całkiem ciekawie. To coś innego od fatality, ale nie takie samo. I wygląda na to, że nie ma jedynie jednego tego typu wykończenia. Ermaciem wykonali bodaj dwa. To może się podobać.Spóźniłem się z jakieś 15 minut na transmisję, więc nie wiem co szło na początek, ale to co zobaczyłem było niezłe. Odczuwam lekki niedosyt z braku kolejnych postaci.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1083 dnia: Lutego 26, 2015, 11:03:40 pm »
Myślałem, że zaskoczą i zaskoczyli. Dość pozytywnie. Miało być brutalnie i było. Brutality wymyślili całkiem ciekawie. To coś innego od fatality, ale nie takie samo. I wygląda na to, że nie ma jedynie jednego tego typu wykończenia. Ermaciem wykonali bodaj dwa. To może się podobać.Spóźniłem się z jakieś 15 minut na transmisję, więc nie wiem co szło na początek, ale to co zobaczyłem było niezłe. Odczuwam lekki niedosyt z braku kolejnych postaci.

Na początku pokazywali wariacje Cassie Cage.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1084 dnia: Lutego 27, 2015, 12:39:32 am »
Ed chce nam chyba jutro pokazać Cage'a :/

https://twitter.com/noobde/status/571088766833569792

Oby to był troll!

EDIT:
A jednak mówi, że chodziło mu o CASSIE

https://twitter.com/noobde/status/571092515203362816
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2015, 12:42:48 am wysłana przez Kitana,Sindel,Tomek »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1085 dnia: Lutego 27, 2015, 12:54:51 am »
Hej KiSinTo :) też to chciałem wrzucić ale przypomniałem sobie, że to info od Boona i stwierdziłem, że poczekam na jakiś oficjal.... :P

Te Brutality jakoś dla mnie dupy nie urywały.... Może to przez slajdy. Z jednej strony nastawiłem się na standardowe wykończenie i na początku nie wiedziałem co o tym sądzić. Teraz myślę, że może to i lepiej, że Bruty występują w takiej wersji. Aby je wykonać trzeba przecież spełnić jakieś tam warunki, więc nie będzie szału jak z Death Trapsami w MKD, gdzie zamiast walczyć większość od razu próbowała cię wjebać w jakąś pułapkę i wygrać rundę na pałę......
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2015, 01:02:16 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1086 dnia: Lutego 27, 2015, 01:02:59 am »
Witam, witam,

po moim cichym, aczkolwiek długim podglądaniu forum czas by stare truchło przemówiło :)

Co do Boona, to faktycznie lepiej dmuchać na zimne, niż popadać w mega euforię (damn, kogo Cage mógłby ucieszyć?!), podobno są też podejrzenia, że mogą pokazać Sonyę Cage, która nosiłaby jego nazwisko, ale IMO może być traktowana jako upełnie nowa postać debiutująca w MKX, tylko jaki byłby w tym sens?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1087 dnia: Lutego 27, 2015, 02:00:15 am »
(damn, kogo Cage mógłby ucieszyć?!),
Mnie, jeśli jedną z wariacji będzie Ninja Mime :)


Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1088 dnia: Lutego 27, 2015, 02:33:56 am »
Nie rozumiem negatywnych opinii na temat Brutality. Widziałem po streamie jak ludzie jeszcze komentowali (nie zdążyłem na transmisję) i narzekali. Jak dla mnie to świetne wykończenie, brutalne i pomysłowe. Dużo lepsze niż te co były w UMK3. Jak dla mnie ogromny plus. Chociaż jak zobaczyłem najpierw Brutality Cassie to się lekko zniechęciłem, za to kolejne mnie przekonały. :D

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1089 dnia: Lutego 27, 2015, 08:53:08 am »
Wariacje Cassie i green energy wokół niej, wg mnie potwierdzają 2 rzeczy.
1. Johnnego nie będzie
2. Sonya będzie

Cassie nie ma żadnych ruchów z jej movesetu, czego nie można powiedzieć o JC.

Brutality na plus. Na początku byłem jak WTF, ale z każdą kolejną było coraz lepiej.

D'Vorah  :-* przepiękne.

No i oczywiście troll Ed wrzuca klatkę i jakieś ksiązki na tt. Cage? Really? Oby nie... :(

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1090 dnia: Lutego 27, 2015, 09:37:53 am »
Jesli ktos nie ogladał to łapcie linka https://www.youtube.com/watch?v=xhe-NgyRXzQ Brutality na plus Yeee. Fajnie to rozkminili szybkie wykonczenie bez pier....... :)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1091 dnia: Lutego 27, 2015, 10:01:43 am »
Nie przekreślałbym tak Pana Cage. Może i Cassie ma zieloną poświatę w czasie niektórych ruchów, ale jest to raczek takie nawiązanie do jej ojca. Zauważyłem też w czasie tego wczorajszego streama, że w wariacji Brawler Cassie ma pomarańczowe/żółte rękawiczki. Poprzednio w tej wariacji miała zieloną energię wokół rąk.

Brutality - jak najbardziej na plus. Szybkie i efektowne wykończenie wroga. Jest ich ponad 100 także takie obliczenia z tyłka - jeżeli każda postać ma podobną ich ilość to w nowej odsłonie będzie około 25 lub 30 postaci.

O 15:00 dzisiaj - trailer trybu Story. >:D

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1092 dnia: Lutego 27, 2015, 10:53:46 am »
Też się dołączę do piewców Brutality. Podoba mi się i to bardzo. Na początku miałem trochę wątpliwości po co to tak nazwali. Przecież to wygląda jak Fatality z części 1 czy 2. Z drugiej strony babality w poprzedniej części też zmieniło trochę charakter. Niech się nazywa jak chce, szybkie, bazujące na mocach danego wojownika, których używa w walce. Podoba mi się :) Mogliby to zrobić jeszcze tak, że inaczej wygląda jak się wykonuje bez comba, trochę inaczej z combem 20%, trochę inaczej 30%. Ale pewnie za dużo bym chciał. Jest dobrze.

Offline Jagoda

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ciaponek
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1093 dnia: Lutego 27, 2015, 02:00:41 pm »
Wie ktoś gdzie będzie ta transmisja pokazywana co ma być dzisiaj o 15:00? Bo nigdzie o tym nie pisze.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1094 dnia: Lutego 27, 2015, 02:07:17 pm »
To nie będzie żadna transmisja tylko trailer wrzucony na oficjalne konto na youtubie.