Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 657921 razy)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1590 dnia: Marca 15, 2015, 01:02:12 pm »
No i wuj. Ja i tak skupiam się na singlu plus może frakcje i towery, ale to prawda- w tamtym roku pokazywali nam same świetne rzeczy, a w styczniu/lutym informacje były coraz gorsze. Na koniec się okaże, że każdego wojownika trzeba wykupić albo każdy będzie na start bez ciosów i one też za kasę będą (no ok, poniosło mnie).
Swoją drogą, trochę może się zajmę rosterem. Ostatnie miejsce przypadnie pewnie Liu Kangowi, ale sądzę, że NRS chce nam zrobić niespodzianke, bo jak na razie ani razu nie mogliśmy zobaczyć fightera numer 24. Nieźle go bunkry ją,  więc pewnie chcą nas zaskoczyć. Swoją wypowiedź rozwine później, jak będę miał czasu więcej.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1591 dnia: Marca 15, 2015, 01:41:33 pm »
Pojawiła się cała masa plotek na temat postaci MKX. Według nich finalnym bossem ma być Liu Kang i pewne tajemnicze monstrum przyzwane przez Quan Chi. Postaciami do odblokowania mają byc Liu Kang,Shinnok,Noob,Shang Tsung i Ludzka forma Scorpiona Hanzo. Jesli chcecie poczytać więcej to zapraszam. Jest to masa informacji oczywiście ze spoilerami.

(click to show/hide)

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1592 dnia: Marca 15, 2015, 02:09:23 pm »
czyli tak jak myślałem liu kang bosem

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1593 dnia: Marca 15, 2015, 02:21:08 pm »
Chuja z tym Kombat Packiem. Dają Jasona, jakiegoś pierdolca z Lord of the rings, Predatora. Natomiast jak fani wolą postaci z czasów MK 5-6, to oni walą w trąbę i robią zjebanych gości spoza uniwersum MK. Dla mnie sam fakt wydawania DLC  zasługuje na chłostę penisem po policzkach. Zamiast zrobić Drahmina, Havika, Li Mei i Hotaru. Oni zaś wpierdalaja Krugerów, Jasonów i innych mało potrzebnych palantów do MK. Do tego łaske robią, że dadzą Kabala i Cyraxa :D Zjeby ubili top tierów. Jedne z najlepszych postaci w MK. Szkoda się spuszczać.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1594 dnia: Marca 15, 2015, 02:25:20 pm »
Cholera, jeśli ta lista jest prawdziwa, to ja jestem kontent.  W zasadzie wszystkie moje ulubione postacie by się znalazły, poza Shao.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1595 dnia: Marca 15, 2015, 02:33:54 pm »
Hmm Erron Black na prawdę nazywa się Salazar Blade i jest ojcem Sonyi ?
Ten kto czytał ostatni komiks wie że Erron nie chciał skrzywdzić Cassie, także coś w tym może być.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1596 dnia: Marca 15, 2015, 03:07:15 pm »
Pojawiła się cała masa plotek na temat postaci MKX. Według nich finalnym bossem ma być Liu Kang i pewne tajemnicze monstrum przyzwane przez Quan Chi. Postaciami do odblokowania mają byc Liu Kang,Shinnok,Noob,Shang Tsung i Ludzka forma Scorpiona Hanzo. Jesli chcecie poczytać więcej to zapraszam. Jest to masa informacji oczywiście ze spoilerami.

(click to show/hide)
Skąd info? Bo jeśli to się potwierdzi to jestem w niebo wzięty :D

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1597 dnia: Marca 15, 2015, 03:33:28 pm »
jeżeli ten roster by się potwierdził to kupuje ps4

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1598 dnia: Marca 15, 2015, 03:35:55 pm »
To chyba jednak będzie totalnie fake. Jeśli tak,to ktos miał bardzo wybujała wyobraźnie.
http://www.gamefaqs.com/boards/802908-mortal-kombat-x/71405905

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1599 dnia: Marca 15, 2015, 04:16:50 pm »
Cytuj
To chyba jednak będzie totalnie fake. Jeśli tak,to ktos miał bardzo wybujała wyobraźnie.
http://www.gamefaqs.com/boards/802908-mortal-kombat-x/71405905

Dlaczego fake?

Cóż, jeśliby ta lista się sprawdziła to byłbym naprawdę zadowolony. Minęła mnie generacja PS2 i jak wróciłem sprawdzić co tam było to raczej się zawiodłem, także nie będę płakał po tych postaciach. Zawsze mogą się pojawić w MK11, bo zakładam, że X będzie sporym sukcesem i seria się nie skończy.

Coś mi się jednak nie zgadza, przynajmniej wg. Mortal Kombat wika, ojciec Sony nazywał się Herman Blade i był majorem. Tutaj twierdzą, że nazywał się Salazar i był związany z Black Dragons?
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2015, 05:08:44 pm wysłana przez Rv0000 »

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1600 dnia: Marca 15, 2015, 04:18:14 pm »
Pierwszy wariant Jasona
Variation #1: Shatner Mask

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1601 dnia: Marca 15, 2015, 06:40:46 pm »
Czyli spoko. Roster fajny, wszystkie postacie, które mógłbym chcieć, może oprócz Skarlet, ale nie wszystko można mieć.  Jest lepiej niż wcześniej,  więc ja oficjalnie przestaje narzekać.
Blood god na subbossa to genialny pomysł. Wszystko fajnie. Jedynie Liu na bossa mi nie pasuje, ale może to zniose, jak fajnie to wprowadzą.

EDIT: Czyli moje przypuszczenia się sprawdzają. Liu ozywiony prze Quana i szczerze mówiąc podejrzewałem,  że pomiędzy Cassie i Takeda coś będzie. Szykuje się znakomitą gra.
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2015, 06:44:50 pm wysłana przez Filx »

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1602 dnia: Marca 15, 2015, 07:43:27 pm »
Ja bym za bardzo się nie napalał, koleś który opublikował te informację otrzymał je od "Kuzyna który pił w weekend z kolegą który jest w jakimś stopniu powiązany z NRS" ;D

Ten cały "przeciek" brzmi całkiem sensownie, ale osobiście podchodzę do tego z przymrużeniem oka.
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2015, 09:29:46 pm wysłana przez Raven821 »

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1603 dnia: Marca 15, 2015, 08:14:44 pm »
Ale historia zaczyna być coraz bardziej pogmatwana. Scorpion nie będzie widmem, zmartwychwstań ciąg dalszy, poszerzanie rodzin Cage, Briggs i Blade. Teraz trzeba czekać na bossa. Nie wiem skąd ta chęć robienia z Liu Kanga złego charakteru i robienie z niego bossa. Po pierwsze podobno bossem ma być ktoś kto nim był. Stawiam, więc na Shinnoka. Jeżeli będzie to ktoś inny to wolałbym Quan Chi. Walka z kimś takim mogłaby być niezwykle ciężka. Dajmy na to, że mielibyśmy walczyć z wszystkimi duszami jakie posiada nam znanymi , a na sam koniec z nim.

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1604 dnia: Marca 15, 2015, 08:41:01 pm »
Wątpię żeby boss był playable więc Shinnok czy Quan Chi odpada.