Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651608 razy)

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1710 dnia: Marca 21, 2015, 08:46:15 am »
no i git, preorder na steamie złożony jeszcze Barake niech potwierdzą w koncu i bd git
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2015, 08:48:13 am wysłana przez Wichura »

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1711 dnia: Marca 21, 2015, 09:15:15 am »
Czyli na tym Kombat Packu i 4 DLC bedzie koniec jakichkolwiek DLC? Jeśli tak to trochę lipa.

A Takeda, Kung Jin i Mileena są ultra zajebisci!

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1712 dnia: Marca 21, 2015, 10:09:53 am »
No i z wielką przyjemnością witam w gronie wojowników żółtą wojowniczkę! :) Problem jest tylko jeden, niestety wygląda, jakby była po kilku przejściach i załamaniach nerwowych a kostium dupy też nie urywa. Edenia jest chyba pogrążona w kryzysie głębszym niż Grecja :P

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1713 dnia: Marca 21, 2015, 10:29:28 am »
Czyli na tym Kombat Packu i 4 DLC bedzie koniec jakichkolwiek DLC? Jeśli tak to trochę lipa.
Na tym się na pewno nie skończy. Będą ten tytuł doili i doili. :afro:


Jason Voorhees - jak już pisałem wcześniej bardzo podoba mi się ten wybór. Widziałem prawie wszystkie filmi z serii "Piątek 13-go" dlatego obecność Pana w masce mnie cieszy.

Tanya - nie do końca do mnie przemawia jej postać, ale jeżeli mam być szczery to wolę ją niż wielu innych kombatantów. Kobiecych postaci nigdy za wiele.

Predator - już widzę wariację ze znikaniem i narzekanie graczy, że skopiowali od Jaszczura. Predator to wyśmienity zabójca, posiada sporo różnego rodzaju sprzętu także widzę tutaj duże pole dla NRS do popisu.

Tremor - czyżby petycja fanów podziałała? Jestem na tak. Lepszy Pan Ziemniak niż wiele innych postaci. Przynajmniej to będzie jakiś powiew świeżości.

Klasyczne kostiumy - po co ja się pytam? Zdecydowanie wolałbym stroje z innych części. Chociaż po części rozumiem ten wybór - w końcu trzeba połaskotać zagorzałych fanów i niedzielnych graczy.


Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1714 dnia: Marca 21, 2015, 10:30:42 am »
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhh.... ....................

Kiedyś, dawno temu gdy zaczynałem nową szkołę, pierwszego dnia po rozpoczęciu poszliśmy na boisko całą klasą na zapoznawczego browarka. Wiecie jak to jest: Skąd jesteś?, Czego słuchasz?, Też tam chlałem!, Mieszkasz po za miastem? A, to spierdalaj:) Hahhahhaha, śmichy, chichy i tego typu rzeczy... Każdy musiał na nowo wyrabiać sobie pozycję, choć przyznam, że pomimo paru przychlastów skład nowej ekipy chociaż dupy nie urywał był całkiem znośny. Poza dwoma kontrowersyjnymi przypadkami. Jeden z nich pozostanie dla was tajemnicą, lecz drugi po prostu muszę przybliżyć. Tak więc.... Siedzimy sobie, pijemy, żartujemy i co chwilę słyszymy jakiś słaby suchar w wykonaniu pewnego Krzyśka. Gość wręcz desperacko chciał brylować swym poczuciem humoru i to do tego stopnia, że po paru miażdżących docinkach z  naszej strony postanowił pójść na całość. Gostek w pewnym momencie rzecze do nas: 'EJ! A chcecie zobaczyć fajnom sztuczkie?' My na to jako gawiedź spragniona rozrywki: 'Dawaj, Kris, dawaj....' A Krzychu zaczyna coś mleć w ryju. Dosłownie jakby bezzębny dziad kiełbasę mamlał. Zapanowała dziwna cisza dopóki Krzychu się nie pochylił i w pełnym skupieniu nie wycharkał mieszaniny krwi, śliny i mięsa. Podnosi łeb, ślina i krew spływają mu po brodzie, a on pełny dumy bełkocze: 'Widzicie? Pożeram swoje policzki!' Konsternacja jak skurwysyn. Po prostu mózg rozjebany. Dlaczego tu o tym wspomniałem? Bo morda Krzycha dzisiaj wygląda na bank jak nowa buźka Mileeny.
I dlatego jej nie kupuję.
Ogólnie odpicowana jest świetnie ale wolałem już jak miała pyszczysko tarkatana.
Z tego co pamiętam to twarz ma odsłonięta tylko w jednej wariacji? To chyba tą sobie odpuszczę.... Cała reszta: stroje, style, specjale, świetny głos jest git majonez, ale japa jest dla mnie nie do przeskoczenia. Szkoda....... :/

Co do reszty zaprezentowanej prezentacji to w wielkim skrócie:
Takeda wygląda na wypasionego skórkojada. Bicze, miecze i szmery bajery, widać że można typem porządnie namieszać. Oby nie był tylko przegięty.
Kung Jin na początku wydawał mi się najoryginalniejszy z ekipy Cassandry, jednak oparcie wszystkich trzech stylów na łuku to dla mnie chuj w dupie. Jestem zawiedziony nie ważne jak bardzo dopracowane są te wariacje. Tak więc Kung Jin niech spierdala. I to do lasu. Najlepiej Sherwood.
Co tam jeszcze było? Quitality.... Nazwanie tego nowym 'Ality' jest trochę nad wyraz ale jako honorowy człowiek uważam, że ukaranie w ten sposób skurwysyna uciekającego z walki jest jak najbardziej na plus, choć sam nie napieprzam online.
Kombat Pack - świetnie, świetnie, świetnie :) Dżejson jest ok. Predator choć ni jak nie pasuje to bydlaka uwielbiam [już nie mogę się doczekać jego Fatali :D ]. Chętnie też zobaczę wariacje Tanii. No i Tremor...... Mam nadzieję będzie wyglądał bardziej jak w tych artach z linków, które zapodaliście..... :)
Dodatkowo ciekawie zapowiadają się inne bajery z KP.
"Horror skins Vampiress Mileena, Kraken Reptile and Pharaoh Ermac" czekam z ciekawością
"Klassic skins for Kano, Sonya and Liu Kang" skoro Liu wraca to brakuje tylko Shanga i cały pierwszy skład MK wraca :P
" Commando Johnny, Infrared Scorpion and Carl Weathers as Jax"  przy tym to już totalnie świrują
Świetne kilka nowości, które na nowo rozgrzały moje skostniałe od jakiegoś czasu podejście do MKX.

Pozostaje tylko pytanie....
Who,s NeXt?

Edith Piaf:
No i z wielką przyjemnością witam w gronie wojowników żółtą wojowniczkę! :) Problem jest tylko jeden, niestety wygląda, jakby była po kilku przejściach i załamaniach nerwowych a kostium dupy też nie urywa. Edenia jest chyba pogrążona w kryzysie głębszym niż Grecja :P
Skoro nie mogli pokazać Jason bo "jeszcze nie jest skończony" to Tanya pewno jest w jeszcze większej rozsypce. Pewno dopiero robią jej ciuchy więc nie bójmy się, że będzie wyglądać tak jak na reklamówce :)
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2015, 10:43:12 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1715 dnia: Marca 21, 2015, 12:52:22 pm »
Tak jak na początku byłem full ciekaw Tremora, tak teraz nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jednak wolałbym kogoś innego zamiast niego. Predator to samo. Niby super potencjał, fajnie można to rozegrać, ale... no nie płakałbym jakby go nie było. Jason totalnie obojętny, a w zasadzie to może spierdalać. Za to Tanya!!!! Brawo, jedna z najfajniejszych kobitek w MK. Ciekawi mnie jaki skillset otrzyma... zdradziecka, podstępna, kombinująca coś na boku zawsze. Ah gdyby jej dać do pary Raina :) awesomeness over 9000.

Gdyby Kombat Pack wyglądał następująco: Reiko (lub Rain), Fujin (lub Havik), Tanya, Predator (lub Spawn), wtedy na pewno byłoby większe prawdopodobieństwo, że bym go nabył. Teraz zastanawiam się motzno.

Btw, na ile jeszcze DLCków można liczyć? Bo w sumie chętnie zobaczyłbym kilku dodatkowych kombatantów do tego niezbyt zadowalającego mnie rostera.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1716 dnia: Marca 21, 2015, 01:04:50 pm »
no i git, preorder na steamie złożony jeszcze Barake niech potwierdzą w koncu i bd git
Nie sądzę, żeby Baraka się pojawił, chociaż sam na niego liczyłem, a nawet jeśli się pojawi, to jeszcze go nie widzieliśmy, bo ten screen mi Baraki poza kłami za cholerę nie przypominał. Baraka jest jedną z najlepszych pod względem wyglądu postaci, a to dupy nie urywa, więc wnioskuje, że jest to random, a Baraka może pojawić się w jakimś wyrąbistym, super, mega do kwadratu stroju, który wszystkich rozpierdzieli. Jeśli roster się nie rozszerzy, to znamy już cały, a 24 zawodnikiem jak ja i SlaveMe zauważyliśmy jest Liu Kang, chociaż szczerze mówiąc, jeśli nie odświeżą go względem MK9, to wolałbym na jego miejsce Barakę.
Szkoda, że nie dali wszystkich postaci z MK9, bo mi pozostaje taki nie dosyt "Co oni robili przez te 25 lat, że w ogóle nie brali udziału w żadnym wydarzeniu".

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1717 dnia: Marca 21, 2015, 01:15:35 pm »
Szkoda, że nie dali wszystkich postaci z MK9, bo mi pozostaje taki nie dosyt "Co oni robili przez te 25 lat, że w ogóle nie brali udziału w żadnym wydarzeniu".

Stary.. odleciałeś ;) przecież równie dobrze mogą ich dać w story mode i wyjaśnić co się z nimi stało :) właśnie dlatego ubolewam, że grywalni są: Sonya, Jax, Kung Lao, Kitana (mniej, ale zawsze), Johnny, Liu czy nawet Raiden i Kano. Po co czynić postacie z MK9 od razu playable i tworzyć MK9.5? Sam DOCELOWO chętnie zobaczyłbym taki hmm 'armageddon' ze wszystkimi postaciami grywalnymi łącznie z debiutantami z X, ale bardziej w ramach ciekawostki i edycji GOLD a nie zgrabnie poprowadzonego story.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1718 dnia: Marca 21, 2015, 01:40:13 pm »
Pierw słówko co do streama który był zdecydowanie najlepszy do tej pory. Bez zbędnego gadania ponad godzinna czystego gameplayu i tak to powinno wyglądać od samego początku. Nowe postacie sa dobrze przemyślane i najważniejsze nie są kopia swoich rodziców/nauczycieli/kuzynów. Oczywiście zapożyczają ich ruchy,ale używają ich w zupełnie inny sposób. Po streamie na pewno Takeda zyskał wielu sympatyków i nie ma się co dziwić. Jest szybki,zwinny,jego ataki mają duży zasięg i być może jest trochę przesadzony. Na pewno go znerfia przed wydaniem gry. Kung Jin również jest niezły. Ta postać na pewno będzie zmora gdy kto będzie spamował,ale na pewno będzie na to jakiś sposób. Opcja ze zmianą strzał na różne typy jest unikalna i jeszcze w Mortalu czegoś takiego nie było. Millenna za to mnie trochę zawiodła gdyż w większości jest taka sama jak w MK9. Zwłaszcza jej Fatality jest praktycznie identyczne. Za to jej wygląd jak najbardziej na plus. Pokazane na streamie tryby gry są idealne jesli ktoś chce zagrać kilka szybkich rund. Mam tylko nadzieje,że będzie możliwa opcja grania z komputerem a nie tylko z drugim graczem.

Teraz czas na Kombat Pack i szczerze...Nie podoba mi się dobór postaci do niego. Wiem,że teraz pewnie wiele osób mnie zlinczuje,powiesi,wykastruje itd, ale nie mam kurna pojęcia kto to do cholery jest Tremor ani dlaczego jest taki popularny. Tanya również mogła by zostać zastąpiona przez kogoś innego chociażby Reiko który odgrywa w komiksie sporą rolę. W dodatku jej wygląd jest...słaby jak na chwile obecną. Jason i Predator no ok niech sobie będą chociaż w ich miejsce mogło by się pojawić kilka innych postaci.

Skoro Liu Kang został potwierdzony przez dodatkowy strój do niego tym samym poznaliśmy pełną podstawową liste postaci bez DLC.

Scorpion
Sub-Zero
Quan Chi
Shinnok
Sonya
Johnny
Cassie
Takeda
Kung Jin
Kenshi
Erron Black
Kung Lao
Liu Kang
Kano
De"Vorah
Ferra Torr
Reptile
Ermac
Millenna
Total Kahn
Kitana
Jax
Jacqui
Raiden

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1719 dnia: Marca 21, 2015, 02:16:38 pm »
Skoro Liu Kang został potwierdzony przez dodatkowy strój do niego tym samym poznaliśmy pełną podstawową liste postaci bez DLC.

Ja się gubię, bo już nie pamiętam co naprawdę jest oficjalnie potwierdzone, a co jest tylko wiarygodnym przeciekiem. Oficjalnie została podana liczba wojowników w początkowej wersji gry?? Jeśli nie, to na miejscu NS, utrzymywał bym ludzi w przeświadczeniu, że wszystko wiedzą, by po premierze się mile zaskoczyli. Takie pozytywne zaskoczenie z 3,4 niespodziewanych postaci zapewniłoby im fajną promocję w internecie.

Co do kombat packa to mam taką uwagę: Kto jest drugim classic combatant? Chyba nie Tremor. Nic przeciwko chłopu nie mam, to jak go pokazali nawet mnie zaciekawiło, ale classic kombatant... 

I jeszcze takie banalne spostrzeżenie. Tany, jako postaci DLC, domagano się od premiery poprzedniej części. Jasona, przynajmniej od premiery Frediego. O Tremorze i Predatorze ja słyszę od kilku miesięcy, zdecydowanie przeważał pozytywny odbiór. Oni słuchają głosu fanów, przynajmniej jeśli chodzi o postacie za które trzeba będzie osobno zapłacić.  Więc, jeśli bardzo wam kogoś zabraknie, to piszcie do twórców, podpisujcie petycje, działajcie, aby o waszej postaci było jak najgłośniej. Spawn jest dla mnie pewniakiem w kolejnym kombat packu.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1720 dnia: Marca 21, 2015, 02:22:14 pm »
Liu Kang jest potwierdzony gdyż jego strój pojawi się w paczce razem z postacią Tanyi.

The Ultimate Horror Pack
Playable character Jason Voorhees
Horror skins Vampiress Mileena, Kraken Reptile and Pharaoh Ermac

The Klassic Pack #1:
Playable character Tanya
Klassic skins for Kano, Sonya and Liu Kang

The Predator / Prey Pack:
Playable character Predator
Predator-themed skins Commando Johnny, Infrared Scorpion and Carl Weathers as Jax

The Klassic Pack #2:
Playable character, Tremor
Klassic skins for Quan Chi, Jax and Kung Lao

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1721 dnia: Marca 21, 2015, 02:25:48 pm »
Szkoda, że nie dali wszystkich postaci z MK9, bo mi pozostaje taki nie dosyt "Co oni robili przez te 25 lat, że w ogóle nie brali udziału w żadnym wydarzeniu".

Stary.. odleciałeś ;) przecież równie dobrze mogą ich dać w story mode i wyjaśnić co się z nimi stało :) właśnie dlatego ubolewam, że grywalni są: Sonya, Jax, Kung Lao, Kitana (mniej, ale zawsze), Johnny, Liu czy nawet Raiden i Kano. Po co czynić postacie z MK9 od razu playable i tworzyć MK9.5? Sam DOCELOWO chętnie zobaczyłbym taki hmm 'armageddon' ze wszystkimi postaciami grywalnymi łącznie z debiutantami z X, ale bardziej w ramach ciekawostki i edycji GOLD a nie zgrabnie poprowadzonego story.
Chodzi mi raczej o wrzucenie postaci z MK9, które PRZEŻYŁY Story Mode. Nie byłoby to MK9.5, bo często z gry na grę większość postaci pozostaje, ale rzeczywiście, jeśli spojrzeć na to tak jak to opisałeś, to nieco złagodziłeś mój niedosyt :D

Teraz czas na Kombat Pack i szczerze...Nie podoba mi się dobór postaci do niego. Wiem,że teraz pewnie wiele osób mnie zlinczuje,powiesi,wykastruje itd, ale nie mam kurna pojęcia kto to do cholery jest Tremor ani dlaczego jest taki popularny. Tanya również mogła by zostać zastąpiona przez kogoś innego chociażby Reiko który odgrywa w komiksie sporą rolę. W dodatku jej wygląd jest...słaby jak na chwile obecną. Jason i Predator no ok niech sobie będą chociaż w ich miejsce mogło by się pojawić kilka innych postaci.
Tremor jest członkiem Black Dragon, który pojawia się MK:Special Forces. Jest ninja i posiada moce związane z kamieniami. Według mnie to on jest najlepiej prezentującym się wojownikiem z całego Kombat Packa.
Jeśli chodzi o Kombat Pack, to dobór postaci nie powala. Jak napisałem, jedynie Tremor mnie interesuje. W MK9 DLC były lepsze, ale mi to nie przeszkadza, o ile dostaniemy więcej wojowników DLC. Według mnie jednak ich liczba będzie wynosiła maksymalnie 10.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1722 dnia: Marca 21, 2015, 02:30:22 pm »
Liu Kang jest potwierdzony gdyż jego strój pojawi się w paczce razem z postacią Tanyi.

The Ultimate Horror Pack
Playable character Jason Voorhees
Horror skins Vampiress Mileena, Kraken Reptile and Pharaoh Ermac

The Klassic Pack #1:
Playable character Tanya
Klassic skins for Kano, Sonya and Liu Kang

The Predator / Prey Pack:
Playable character Predator
Predator-themed skins Commando Johnny, Infrared Scorpion and Carl Weathers as Jax

The Klassic Pack #2:
Playable character, Tremor
Klassic skins for Quan Chi, Jax and Kung Lao
Czasami to mam wrażenie, że nikt nie czyta moich postów :(
Pomijając już fakt, że DarkSasuke już jako trzeci użytkownik poinformował nas o obecności Liu, to muszę mu podziękować za wklejenie pełnej listy do tematu, bo jest wygodniej :D
Ogólnie skiny są zajebiaszcze, szczególnie dobrze zapowiadają się te z pierwszego Packa :D

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1723 dnia: Marca 21, 2015, 02:32:50 pm »
10 wojowników DLC na pewno nie będzie. Nie podoba mi się, że w tych przepustkach sezonowych do gier NRS nigdy nie ma wszystkiego. Żenada. Mam nadzieję, że te postacie z Kombat Packa będą miały alternatywne stroje. Skoro Predator i Jason nie mówią to niech chociaż mają jakieś fatałaszki na zapas.

Nie rozumiem tego jadu jeżeli chodzi o Tremora. Ludzie pewnie woleliby jakichś nudnych starych kombatantów zamiast niego.

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1724 dnia: Marca 21, 2015, 02:41:52 pm »
Jeeeej! Tanya! <3 Ale się cieszę  :) To ja poproszę jeszcze Reiko, Havika, Frost, Fujina i będzie idealnie  ;D