Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160037 razy)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #630 dnia: Kwietnia 19, 2019, 12:22:34 am »
Nie wiem Adept co tam Ci się mogło podobać.
Mnóstwo nieścisłości, niedopowiedzeń, postacie znikające bez śladu bez żadnych wzmianek co się z nimi dzieje, nastolatka pokonuje byłego Elder Goda, który istnieje pewnie miliardy lat, więc jego skill powinien być wyjebany plus jeszcze to, że ma boskie moce i zrzucił samego Lucifera z tronu piekła.
Jakiś gej leje imperatora Outworld i ma go na swoje usługi. Bo nagle w Outworld istnieje takie prawo, że jak najebiesz imperatora to możesz z nim zrobić co chcesz. :v
Źli cały czas dostają wpierdol, bije ich dosłownie każdy.
Niektórych postaci mogłoby w ogóle nie być i tak nikt by nie zauważył. Wystąpiły tylko po to żeby Takeda czy inny Kung Jin mogła jej dwa razy najebać (patrz Ferra/Torr).
Bezsensowny względem MK11 zgon Baraki.
Jax emeryt lejący Liu Kanga akutalnego Mistrza Mortal Kombat.
Znalazłbym na bank więcej takich smaczków, ale nawet mi się nie chce myśleć o tej fabule.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #631 dnia: Kwietnia 19, 2019, 01:54:54 am »
Nie wiem Adept co tam Ci się mogło podobać.
Mnóstwo nieścisłości, niedopowiedzeń, postacie znikające bez śladu bez żadnych wzmianek co się z nimi dzieje, nastolatka pokonuje byłego Elder Goda, który istnieje pewnie miliardy lat, więc jego skill powinien być wyjebany plus jeszcze to, że ma boskie moce i zrzucił samego Lucifera z tronu piekła.
Jakiś gej leje imperatora Outworld i ma go na swoje usługi. Bo nagle w Outworld istnieje takie prawo, że jak najebiesz imperatora to możesz z nim zrobić co chcesz. :v
Źli cały czas dostają wpierdol, bije ich dosłownie każdy.
Niektórych postaci mogłoby w ogóle nie być i tak nikt by nie zauważył. Wystąpiły tylko po to żeby Takeda czy inny Kung Jin mogła jej dwa razy najebać (patrz Ferra/Torr).
Bezsensowny względem MK11 zgon Baraki.
Jax emeryt lejący Liu Kanga akutalnego Mistrza Mortal Kombat.
Znalazłbym na bank więcej takich smaczków, ale nawet mi się nie chce myśleć o tej fabule.


O podobnych rzeczach napisałem tutaj: https://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2333.msg40240#msg40240

Ale oprócz tych rzeczy, fabuła jest dorosła i ciekawa. A teraz z tym przenikaniem światów i spotykaniem swoich wersji z różnych alternatywnych rzeczywistości, jest ona jeszcze lepsza.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #632 dnia: Kwietnia 19, 2019, 09:14:34 am »
żeby jeszcze bardziej zrozumieć niedorzeczność fabuły MKX polecam obejrzeć ten filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=gvI9FplbM0k (nie pamiętam już całości, bo oglądałem dawno, ale z większością rzeczy mogę się zgodzić).

Nie, ta fabuła nie jest dojrzała i ciekawa. Wręcz odwrotnie. Jest przeznaczona dla młodego, niewymagającego pokolenia i jest niesamowicie infantylna, a 'power levele' wręcz nie istnieją. Oczywiście jeśli Ci się to podoba, to jest to Twoja sprawa i absolutnie nie mam zamiaru Cię tu gnoić za swoją własną opinię, zwłaszcza, że jest podparta jakimiś argumentami. Ja jednak twierdzę zupełnie inaczej więc... let's agree to disagree.

Btw, kiedy będzie można zacząć rozmawiać o obecnej story już na luzie, bez spoilerów? Od wtorku? Środy? Czy dajemy sobie jeszcze trochę czasu? Chociaż i tak nie wszyscy ludzie w tę story zagrają, a raczej obejrzą filmiki na yt.


Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #633 dnia: Kwietnia 19, 2019, 09:24:26 am »
Btw, kiedy będzie można zacząć rozmawiać o obecnej story już na luzie, bez spoilerów? Od wtorku? Środy? Czy dajemy sobie jeszcze trochę czasu? Chociaż i tak nie wszyscy ludzie w tę story zagrają, a raczej obejrzą filmiki na yt.

Ja proponuję wrzucać wszystko w spoilery do dnia premiery, czyli wtorku.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #634 dnia: Kwietnia 19, 2019, 09:44:59 am »
Jeszcze tylko na 14-22 i można zaczynać święta :)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #635 dnia: Kwietnia 19, 2019, 10:02:01 am »
ZA - ZDRO - SZCZĘ....

...albo w sumie nie, bo rozpraszałoby mnie tylko w świąteczny czas, który powinienem spędzić z rodziną i bliskimi :)

A tak, spokojnie dostanę sobie prezent idealnie w moje imieniny i idealnie żeby zabić czas przed Avengersami i całkiem przypadkiem nie wpaść na nic w necie :) Nie chcę sobie zaspoilować drugiego wielkiego wydarzenia w tym roku :D

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #636 dnia: Kwietnia 19, 2019, 10:32:13 am »
Btw, kiedy będzie można zacząć rozmawiać o obecnej story już na luzie, bez spoilerów? Od wtorku? Środy? Czy dajemy sobie jeszcze trochę czasu? Chociaż i tak nie wszyscy ludzie w tę story zagrają, a raczej obejrzą filmiki na yt.

Myślę, że w środę już można będzie na luzie rozmawiać. Proponuję zrobić osobny temat w dziale MK11 poświęcony story/lore, oraz osobny na gameplay. Nie mieszało by to tematów wrzuconych obecnie do jednego wora i łatwiej by się było potem odnaleźć. Dla mnie fabuła to nadal tylko dodatek i środek do odblokowania pucharka/zawartości. Rozumiem zarówno zdanie Adepta jak i reszty, ale po raz kolejny podkreślam - medium gry gatunku mordobicia to nie coś, gdzie można odjebać wiekopomną fabułę. Ba! Nie na tym powinni skupić się developerzy. Czytając jednak komentarze odnoszę ogólne wrażenie, że naprawdę niektórzy to się spodziewali chyba sagi na miarę pierwszej trylogii Gwiezdnych Wojen. Nie chodzi mi bynajmniej o nasze forum, bo takie głosy są wszędzie gdziekolwiek się zajrzy. Wiecie czym dla mnie będzie dobre story w MK? Zwykłym akcyjniakiem klasy B. Tylko tyle mi do szczęścia potrzeba.

Malvado lucky bastard niezły weekend się zapowiada. Możesz odpalić wieczorem jakiś share-play. Chętnie podepnę się na jakiegoś VS albo co. Mnie dziś dopiero wysłali przesyłkę, więc dotrze po świętach. Z racji tego, że mam fajny grafik to zagram solidnie dopiero w okolicy czwartku-,-

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #637 dnia: Kwietnia 19, 2019, 11:34:16 am »
Jeszcze tylko na 14-22 i można zaczynać święta :)


Gdzie zamawiales?

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #638 dnia: Kwietnia 19, 2019, 11:34:59 am »
Games4You - Sosnowiec, mają też punkty w Gliwicach, Katowicach, Czeladzi :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #639 dnia: Kwietnia 19, 2019, 12:59:18 pm »
Na YT był dostępny film [już go WB anihilowało] pt Mortal Kombat 11 (PS4) - Story Mode [No Commentary, 1080p, 60 FPS]...
Film miał 5 godzin bez 30 sekund. Pytanie czy 'no commentry' oznacza tylko nie komentowanie filmu ale poprzedzenie go jakimś wstępniakiem, czy jest to 5 h czystego trybu story.....?

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #640 dnia: Kwietnia 19, 2019, 01:08:59 pm »
Na YT był dostępny film [już go WB anihilowało] pt Mortal Kombat 11 (PS4) - Story Mode [No Commentary, 1080p, 60 FPS]...
Film miał 5 godzin bez 30 sekund. Pytanie czy 'no commentry' oznacza tylko nie komentowanie filmu ale poprzedzenie go jakimś wstępniakiem, czy jest to 5 h czystego trybu story.....?

Zapewne 5h Story mode.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #641 dnia: Kwietnia 19, 2019, 01:24:40 pm »
story + walki, na TYM już też widziałem wyliczenia i faktycznie cała całość mniej więcej tyle trwa, w zależności oczywiście od tego jak sprawnie rozpierdalasz wszystkich po drodze.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #642 dnia: Kwietnia 19, 2019, 05:11:31 pm »
Wow... Drugi fatal Kano wygląda jak ze snu jakiegoś totalnego psychopaty. Jestem pod wrażeniem.

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #643 dnia: Kwietnia 19, 2019, 09:43:03 pm »
Oczywiście z Sonyą w roli głównej :D

Nie no,  ile  tej grze mam wiele jak narazie do zarzucenia tak trzeba przyznać  jedno- najbardziej dojebany Kano w historii <3

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #644 dnia: Kwietnia 19, 2019, 09:51:24 pm »
Ja nie oglądam juz nic z mk11 od dawna. Na temat fabuły wypowiem się dopiero jak sam ją ukończę. To samo tyczy sie gameplay'u ponieważ nawet w Bete nie grałem. Jestem strasznie nakręcony tak ze objeździlem chyba wszystkie mozliwe sklepy w mojej okolicy jednak w zadnym śladu mk11. Więc dopiero po świętach bedzie trening przed starciami online :)