Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160036 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #765 dnia: Maja 26, 2019, 11:20:49 pm »
Adept kazał mi napisać coś miłego o naszych pojedynkach online wiec miło piszę, że całkiem miło się graXD Nawet w porządku ten jego Raiden tylko jakiś taki znikający strasznie. No...ma też fajne alternatywne zielone wdzianko. Takie miłe. Idę spać:p

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #766 dnia: Maja 27, 2019, 09:33:15 am »
Luna-mnie akurat Geras mocno irytuje. I moze nawet nie chodzi o umiejetności, ale sam fakt, że po prostu nie pasuje do Mortala... Zajeżdza Injusticem... Wolałbym kogos klasycznego ze starej gwardii. Fakt jednak jest taki, ze jak ktos potrafi nim grac, to jest trudny. Ja jednak wole szybszych dynamicznych wojownikow, a Geras sprawia wrazenie klocka...z silnymi ciosami;))
Cetrion tez jakos mi nie pasuje... dostała w ch...j ciosów, na tle niektórych wojownikow wrecz do przesady rzekłbym... I tutaj widac jak na dłoni, ze balansu miedzy postaciami to ja nie widze... Niektore postacie, zeby czlowiek nawet 24h na dobe trenowal, to i tak nie osiagnie takiego poziomu jak tymi , ktore na starcie maja wszytskiego wiecej...;)))

Kollectorem gralem troche i to chyba jedyna postac z nowych, ktora mi sie podoba... jest specyficzna w ruchach... ale zdecydowanie chce sie nim grac...;)

Osobiscie gram Jade... moja postac flagowa... ale jak trafiam na wymiatacza np. Scorpionem to ten jego teleport i łatwosc ciosów scorpiona sprawiaja, ze leze i kwicze... Ten pieprzony brak balansu miedzy postaciami...;)))

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #767 dnia: Maja 27, 2019, 10:21:14 am »
Cetrion to typowy zoner. Na Combo Breaker ktoś nią grał z tego co kojarzę. Ja wiem, że musze do swojego wahlarza zagrań dodać rzuty bo w ogóle ich nie używam. No i poprawić grę w cornerze.

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #768 dnia: Maja 27, 2019, 10:38:29 am »
Mateuka - A kim grasz...? Noobem?

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #769 dnia: Maja 27, 2019, 02:18:42 pm »
to ja też się włączę i odniosę do kilku rzeczy

Luna-mnie akurat Geras mocno irytuje. I moze nawet nie chodzi o umiejetności, ale sam fakt, że po prostu nie pasuje do Mortala... Zajeżdza Injusticem...

Też tak myślałem na początku. W sensie, że zajeżdża mi Injustice, ale zmieniłem zdanie. Geras to jeden z najciekawszych newcomerów w ostatnim czasie. Zarówno pod kątem designowym, gameplayowym jak i story-wise. Martwi mnie jedynie to, że jest prawdopodobnie one-shotem i poza MK11 już go nigdy nie zobaczymy, bo w sumie cięzko byłoby umotywować jego obecność fabularnie.

Cetrion tez jakos mi nie pasuje... dostała w ch...j ciosów, na tle niektórych wojownikow wrecz do przesady rzekłbym...

Tu się zgodzę. Cetrion to generalnie jedna z najchujowszych postaci, jakie kiedykolwiek wyszły w MK, a jeśli w sumie odrzucimy fighterów-żarty, czyli Mokapa (z którego mogliby zrobić skina dla Johnnego) i Meata (którego generalnie dałoby się odkupić przy odrobinie chęci), to jest bezapelacyjnie najchujowsza. Ma tragiczne fatality, nieciekawy design z tępym wyrazem twarzy, marginalną rolę w story (pomimo bycia hajpowaną na jeden z najpotężniejszych bytów) i jest napchana ciosami z różnych parafii, które kompletnie nie mają sensu. Gardzę.

--

Ogłoszenie DLCków ma być jakoś w tym, lub przyszłym tygodniu. W końcu, bo przecież ile można czekać... Zresztą i tak whatever, bo wszystkie postacie znamy z przecieków i baaaardzo by się NRS musiało postarać, żeby kogokolwiek zaskoczyć.

--

Co do naszych, forumowych pojedynków, to również z mojej strony potwierdzam, że grało się bardzo przyjemnie. Szczególnie fajnie gra mi się w formacie KotH, gdzie oprócz samych pojedynków, można podpatrzeć taktyki innych i różne ciekawe matchupy. Może dziś wieczorem też będzie okazja pograć? W każdym razie zapraszam. Nunx też wbijaj jak coś, wszyscy są mile widziani.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #770 dnia: Maja 27, 2019, 02:23:43 pm »
Co do Gerasa to mam nadzieję, że złamią klątwę. W MK9 grałem noobem i skarlet. Nie było ich w MKX. W mkx grałem Torrem i Leatherface - nie ma ich w 11. Gerasa mogli by spokojnie przenieść do 12 motywując to tym, że w końcu otrzymał własną wolę i ma swoje własne cele.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #771 dnia: Maja 27, 2019, 03:49:53 pm »
Mateuka - A kim grasz...? Noobem?

Sub-Zero

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #772 dnia: Maja 27, 2019, 04:21:51 pm »
DLC zapowiada sie całkiem fajne, o ile potwierdzą sie przypuszczenia... Czekam na Sindel, zawsze lubilem grac postaciami kobiecymi... oczywiscie poza Cetrion;) Osobiscie żaluje, ze Tanya pojawia sie bardzo okazyjnie... Moim zdaniem niedoceniana postać...

A gdzie Panowie, mozna z Wami pograć... by nie błądzic po sieci...?

I jeszcze jedno... Gracie swoim ulubionym wojownikiem, czy macie opanowanych po kilku z nich i raz tym, raz tamtym...?:)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #773 dnia: Maja 27, 2019, 05:30:42 pm »
A gdzie Panowie, mozna z Wami pograć... by nie błądzic po sieci...?

I jeszcze jedno... Gracie swoim ulubionym wojownikiem, czy macie opanowanych po kilku z nich i raz tym, raz tamtym...?:)
Masz w temacie z kontaktami w dziale MK11 podany link do discorda i prawie zawsze znajdziesz chętnego do gry.

Ja gram trzema postaciami, ale to się zapewne niedługo zmieni i znajdę nową. Nigdy prócz Last Blade 2 i The King Of Fighters 2000 nie zostałem na dłużej z jednym zawodnikiem. Gdyby mi tak zrobili Last Blade 3 i Setsuna znalazł by się w rosterze to pewnie nawet MK bym na jakiś czas odpuścił:D

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #774 dnia: Maja 27, 2019, 06:11:17 pm »
I jeszcze jedno... Gracie swoim ulubionym wojownikiem, czy macie opanowanych po kilku z nich i raz tym, raz tamtym...?:)

Pfff, dajcie mi w końcu Raina i nie gram nikim innym xD

Nie no, dywersyfikacja przede wszystkim, bo można się porzygać. Moim 'mainem', o ile to dobre słowo, jest Erron. Niestety nie mogę nim grać z ludźmi z forum, bo się bardzo szybko rozłączają... ;) Także przerzuciłem się na Kung Lao, cykam dość sporo Jade, a poza tym chcę opanować D'Vorah na poziomie trochę wyższym niż średnio/słaby (bo chuj mnie obchodzi, że w tier listach jest na końcu, skoro wiem, że da się nią grać i to całkiem przyjemnie), Kotala (bo go lubię, skurwiela) i pewnie Kollectora (bo urzekł mnie jego design i playstyle, poza tym czuję, że on w rosterze zostanie na kolejną część, czego nie jestem pewien w przypadku Gerasa - lipa, i Cetrionki - bardzo dobrze)

No i tak jak Luna napisał. Zapraszamy na discorda i lecimy z jakimś KotH! Stawką niech będzie złoty awatar na forum i podpis 'KRUL MK11'

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #775 dnia: Maja 28, 2019, 08:32:00 am »
Dzieki za zaprosznie.
Przy najblizszej okazji skorzystam i chetnie z kims powalcze... znaczy sie dostane lanie... ;)
Niestety ostatnio czasu na luzne granie jak na lekarstwo u mnie...

Ja tam bym nie marudzil na Twojego Errona...  Po to jest w grze, zeby ktos nim gral... Moze za dwudziestym razem bym ch...a pokonal...;) Jak juz telewizor wylecialby przez okno;)
To tez jest zawsze fenomen... Sam testowalem kowboja i totalnie mi nie pasuje, jest dla mnie nijaki, a tu prosze.. okazuje sie ze bywa wyjadaczem ... Tak czesto bywa, ze my sami nie ogarniamy jakiej postaci a rekach drugiej osoby ten sam fighter sieje spustoszenie i wkurwia ludzi;)

D'Vorah ogolnie jest faktycznie w MK11 trudna... albo inaczej... na tle innych mam wrazenie, ze zostala potraktowana malo powaznie... malo ma naprawde dobry ataków... zeby nia wygrac walke trzeba sie nadziubac... dlatego tez pewnie malo osob gra nią...

A Kollectorem sam probuje grac... bardzo specyficzny... ruchy ma takie jakby 'pływajace".... jego sam jeden specjal... dól tył x wyglada nie jak pojedynczy cios a male kombo... ale ma cos w sobie... nie jest nim latwoa wygrac jak ktos dobzre walczy erronem;) ale kazdy zwyciesto nim cieszy... bo to taka menda idealnie pasujaca do Mortala, inaczej niz Cetrion!:)
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2019, 04:40:29 pm wysłana przez nunx »

Offline Kitshu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • PSN ID: kiczoVSky86
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #776 dnia: Maja 28, 2019, 08:42:34 pm »
I jeszcze jedno... Gracie swoim ulubionym wojownikiem, czy macie opanowanych po kilku z nich i raz tym, raz tamtym...?:)

Pfff, dajcie mi w końcu Raina i nie gram nikim innym xD

Nie no, dywersyfikacja przede wszystkim, bo można się porzygać. Moim 'mainem', o ile to dobre słowo, jest Erron. Niestety nie mogę nim grać z ludźmi z forum, bo się bardzo szybko rozłączają... ;) Także przerzuciłem się na Kung Lao, cykam dość sporo Jade, a poza tym chcę opanować D'Vorah na poziomie trochę wyższym niż średnio/słaby (bo chuj mnie obchodzi, że w tier listach jest na końcu, skoro wiem, że da się nią grać i to całkiem przyjemnie), Kotala (bo go lubię, skurwiela) i pewnie Kollectora (bo urzekł mnie jego design i playstyle, poza tym czuję, że on w rosterze zostanie na kolejną część, czego nie jestem pewien w przypadku Gerasa - lipa, i Cetrionki - bardzo dobrze)

No i tak jak Luna napisał. Zapraszamy na discorda i lecimy z jakimś KotH! Stawką niech będzie złoty awatar na forum i podpis 'KRUL MK11'


eee tam ja już to olałem kto czym gra nawet na scorpów się nie spinam i nawet dla zasady ogarnę go jako 3 postać :) co do Kung Lao to polecam fajna pressingowa postać, w której trzeba się trochę nadziubać bo nie ma skutecznych overheadów i 80% ciosów w midzie. fajne combo na początek to bodajże ( już je robie z automatu to moge przycisków dokładnie nie pamiętać ) 2,1,2,1,2 - D,P 1 +(r1 na ps4 ) - G, D+ 4 +(r1) zjada jakieś 30% i szybko się uczy a jak się je ogarnie to potem już się bawisz bo przydaję się w różnych wariacjach.

BTW Erron ma po prostu 1-2 chamskie spamy które są nadużywane, ale jeżeli ktoś umie grać i dostanę od niego wpierdol to nie mam z tym problemu. Mnie najbardziej wkurzają typy którzy skaczą sobie cały czas i grają jak Pizd... przez co nie mogę sobie normalnie pograć i musze ich brać 2-3 ciosami. Zero przyjemności z walki. Chyba przez to wróce na rankedy.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #777 dnia: Maja 30, 2019, 12:32:08 pm »
Ok, to video:

https://www.youtube.com/watch?v=zW1FolJ4Mfk

jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że czas dać D'vorce szansę i w końcu ją jakoś bardziej ograć. Pierwsze moje poważniejsze próby, które miały miejsce dwa dni temu, już za mną (pzdr Mateuka), ale na ten moment wygląda to tak, że raczej combosów nie kleję i jeszcze nie mam jej ogarniętej tak, żeby na spokoju wyskakiwać z nią do ludzi. Zastanawiam się też jakie umiejętności jej dać jako customowe, żeby połączyć wkurwianie z ogarnianiem :D Teraz używam kombinacji z widow kissem (kocham ten ruch) i bombardierem (tym robaczkiem, co go się stawia na ziemi), ale myślę, czy nie lepiej byłoby dać parasite (bo to jest to co aktywuje ten jej krushing blow, czy się mylę?). Tak czy srak, bardzo się do tej postaci przekonałem ostatnimi czasy. Zresztą, zawsze D'vorkę lubiłem i nawet tuż po wyjściu MK11 trochę nią cykałem (w sumie jak większością postaci), ale dopiero teraz czuję, że to jest ten moment, żeby ją wziąć w swoje łapska na poważnie :D

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #779 dnia: Czerwca 01, 2019, 01:55:14 am »
Shang, Nightwolf, Sindel, Spawn + dwóch innych wojowników.

Kto jeszcze po zobaczeniu Shanga w akcji rzuca wszystko by go masterować? Wiem, że na pewno ja :D