Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160036 razy)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #810 dnia: Czerwca 06, 2019, 08:13:42 am »
Coś wiadomo kiedy go pokażą ? Kiedy wogóle ten pack wychodzi ?

Shang wychodzi 18/25, kolejne postacie co 2 miesiące.

Offline Nazwa użytkownika:

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #811 dnia: Czerwca 06, 2019, 10:51:11 am »
Coś wiadomo kiedy go pokażą ? Kiedy wogóle ten pack wychodzi ?

Shang wychodzi 18/25, kolejne postacie co 2 miesiące.

ej, bo się zgubiłem - w tym packu wychodzi sześć postaci, według leaków szóstą będzie Joker lub Terminator, ale miała być też Sheeva - co z tymi dwiema brakującymi postaciami?

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #812 dnia: Czerwca 06, 2019, 01:15:46 pm »


Świetnie się prezentuje Pan Tsung.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #813 dnia: Czerwca 08, 2019, 01:28:43 am »
ej, bo się zgubiłem - w tym packu wychodzi sześć postaci, według leaków szóstą będzie Joker lub Terminator, ale miała być też Sheeva - co z tymi dwiema brakującymi postaciami?

Leak podaje nam imiona 9 postaci- za dużo jak na ten Kombat Pack, ale za mało jak na ten i kolejny. Póki co nie wiadomo- albo oddzielne DLC, albo w kodzie znajduje się póki co część drugiego KP.

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #814 dnia: Czerwca 14, 2019, 10:46:18 am »
Można cos pożytecznego zrobić z zieloną walutą dusz, bo mam za duzo... zwykłą walute można przy kapliczce zamienic na skiny itp. a zielona..? Oczywiscie jej klasyczne wykorzystanie odkrywania dusz w krypcie mam chyba zaliczone...

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #815 dnia: Czerwca 14, 2019, 05:48:45 pm »
Przy resetowaniu skrzynki za dusze nadal mają ciekawe rzeczy. Tylko tyle mi do głowy przychodzi.

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #816 dnia: Czerwca 21, 2019, 11:52:59 am »
A ma ktoś info, kiedy pojawi sie trailer nowej postaci z DLC... w ogóle kiedy pojawi sie w grze...?
Poki co dostalismy Shanga i kilka skórek...

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #817 dnia: Czerwca 21, 2019, 10:38:31 pm »
Nie wiem czy dobrze pamietam i czy to w ogóle legitne info, ale podobno miała być postać co miesiąc. Kolejną pewnie będzie Spawn żeby mieszać gości z tubylcami.

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #818 dnia: Lipca 03, 2019, 08:05:21 am »
Panowie... rozwiejcie mi watpliwość... W walkach rankingowych, przykładowo w lidze Kombat nie ma mozliwosci walczyc wojownikiem stworzonym pod siebie, a tylko dwoma wariantami domyslnymi...?

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #819 dnia: Lipca 03, 2019, 12:32:02 pm »
Zgadza się niestety.

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #820 dnia: Lipca 05, 2019, 08:56:14 am »
Musze nawiązać do wcześniejszej rozmowy PurpleRain'a z Luną... Wtedy broniłem troche Raina grajacego Erronem, ale wczoraj moje wkurwienie jednak sięgnęło zenitu. Zagrałem kilka pojedynków online, pech chciał, ze 90% z nich to były Errony i Scorpiony. I to jest jakis armagedon... Juz sie rzygac chce graniem ciagle z tymi samymi mordami.
Nie da sie z nimi pograc normalnie... Skorpion to włocznia, teleport , włocznia teleport i to pomysl ludzi na gre... i o ile włocznia jest prosta stosunkowo do przewidzenia, to na ten teleport non stop trzeba uwazac... jest karalny mocno, ale cala walka idzie na bloku bo nigdy nie wiesz czy Ci nie wyskoczy za plecami....
A Erron, ... to juz jest hit. Luna mial racje jednak... Nawet gamoń uzywajacy dwoch kombinacji wygrywa... W rundzie dostaje z buta z 6 razy i za chuja nie wiem jak to blokowac... raz sie uda 4 razy nie... Niestety PurpleRain, akurat wierze, ze grasz nim dobrze i z kombinacjami, ale to jest postac dla totalnych leniwców... najgorzej, ze mega skuteczna!
Na pocieszenie dodam, ze po 2 walkach w dupe z Erronem, skusilem sie na "wkurwie" na wziecie Kollectora i o dziwo... Erron popłynał:)  Gosc sie chyba sam zdziwił...;)

Miłego dnia Panowie:)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #821 dnia: Lipca 05, 2019, 03:25:28 pm »
Nie ma wątpliwości, że są w rosterze zawodnicy którzy wyprzedzają resztę o całe długości. Sonya, Erron i Geras to jest armageddon. Problem Errona polega na tym, że idiotycznie łatwo jest nim wygrywać grając wkurwiającymi skokami. Gerasem trzeba odrobine więcej się napracować. Sonya nie grałem wiec nie wiem jak to w praktyce wyglada ale nawet jej proste kombinacje nieźle koszą.

Offline Opiekun308

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • GamerTag: PC Live-Gamer-Tag
  • PSN ID: PC only
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #822 dnia: Lipca 06, 2019, 10:15:20 pm »
Witam. Na wstępie zaznaczam, że dopiero co podjąłem decyzję o zakupieniu gry Mortal Kombat i za bardzo nie orientuję się w tym temacie. Dlatego też postanowiłem najpierw zapytać o kilka spraw ludzi, którzy już grają w ten tytuł.

Jedyne co wiem na chwilę obecną na pewno, to że chcę kupić wersję Premium Edition, bo zawiera dodatkowe postacie.

1) Czy gra uruchomi się na systemie Windows 8 ? W wymaganiach napisano win 7 oraz 10, więc proszę kogoś o odp, kto może to potwierdzić.
2) Gdzie najlepiej kupić grę i jak się do tego zabrać ? Nie mam pojęcia jak działa Steam i szczerze - nie chcę być oszukany, zanim wydam pieniążki. Proszę najlepiej opisać mi krok po kroku jak totalnemu laikowi, co powinienem zrobić. Na stronie producenta są dwie możliwości wyboru sklepu STEAM lub GAME SHOP. Która opcja lepiej się opłaca ?
3) Z tego co już przeczytałem, to zrozumiałem że niektóre postacie dopiero zostaną wprowadzone do rozgrywki i pytanie z tym związane - czy trzeba będzie je znowu odblokować (czyt. dopłacić mikro transakcje ?) czy posiadając premium (combat pack) zwyczajnie gra pobierze aktualizację i nie będzie nic więcej wymagane ?
4) Nie planuję zostać wielkim mistrzem turniejów, bo traktuję MK raczej jako chwilę na odpoczynek po pracy ale czy grając sieciowe rozgrywki mogę mieć "odczuwalne" problemy jeśli chodzi o prędkość internetu przy opcji 10 mb /s ? W wymaganiach wspomniano o światłowodzie, do którego nie posiadam dostępu ale korzystam z stacjonarnego internetu i myślę, że te 8mb po kablu jest stabilne. Pytam, ponieważ nie chcę się denerwować i przegrywać tylko dlatego, że przez prędkość łącza mam 0.001 ms wolniejszą reakcję na ruch przeciwnika :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o możliwie proste i czytelne informacje (czyt. pisać jak do człowieka, który wczoraj kupił komputer i nie wie w co tu klikać)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #823 dnia: Lipca 10, 2019, 09:44:41 am »
1) Czy gra uruchomi się na systemie Windows 8 ? W wymaganiach napisano win 7 oraz 10, więc proszę kogoś o odp, kto może to potwierdzić.

to jest najciekawsze pytanie, więc tylko je wezmę pod uwagę :) wierzysz oficjalnym wymaganiom sprzętowym podanym przez producenta, czy randomom z internetu :)?

Offline Opiekun308

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • GamerTag: PC Live-Gamer-Tag
  • PSN ID: PC only
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #824 dnia: Lipca 10, 2019, 06:13:16 pm »
Chyba nie chodzi tutaj o moje wierzenia ale raczej o to, czy ktoś odpalił grę na win 8 i potrafi udzielić (potwierdzić dość oczywiste a jednak..) prostej odpowiedzi na zasadzie "TAK działa" albo "NIE nie uruchomi się".
Ale po kilku dniach czekania na odpowiedź to ja już zdążyłem kupić grę, zainstalować i sprawdzić w praktyce. Na szczęście wszystko działa jak należy :D MK 11 uruchamia się na win 8.