Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385111 razy)

Offline Sub_ZeroSMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #330 dnia: Marca 29, 2008, 11:24:23 pm »
Po co komu jakieś małe gierki, Lepiej zamiast tego niech dopracowują samą esencję, (filmy końcowe, fatale, style walki i takie tam) albo Kombat albo gra przygodowa jak Shaolin Monks. a nie dadzą wszystko po trochu i wychodzi jedna wielka kupa. 
O właśnie to jest to ,tego mi zawsze brakowało w MK...tekken miał soul calibur miało a MK nie :(

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #331 dnia: Marca 29, 2008, 11:27:37 pm »
Ale MK to nie Teken

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #332 dnia: Marca 30, 2008, 05:25:24 pm »
Ale MK to nie Teken

Ale MK to bijatyka, a nie chodzonkonawalanko coś tam.
:)

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #333 dnia: Marca 30, 2008, 09:57:09 pm »
Ale MK to nie Teken

Ale MK to bijatyka, a nie chodzonkonawalanko coś tam.
:)


Tekken jest bardzo dobrą bijatyką , być może nawet lepsza niz mk...  Zagraj se w T:DR ,  czasami mam wrazenie jak gram ze jak bym sie z kims bil w rzeczywistości.

Offline Sub_ZeroSMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #334 dnia: Marca 31, 2008, 03:17:09 pm »
jak byłem mały to zmarnowałem 2 lata życia na tekkena bo niemiałem skąd załatwić MK4 na PSX :(

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #335 dnia: Marca 31, 2008, 03:18:03 pm »
Teken jest beznadziejny bo jest taki sam jak: virutal,soul calibur i wiele innych.Pozatym chyba od 10000000 lat jest ciągle na tym samym silniku jest nie realistyczny(kopniesz gościa w noge i prysak mu krew ale żenada)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #336 dnia: Marca 31, 2008, 05:13:11 pm »
tibo widziałeś silnik tekkena 5? a propos, mk jest wg ciebie realistyczny? jak ty to mówisz? kopniesz goscia w noge i "prysak" super realityczy keczup. nie mówiąc już o wyrywaniu mózgu przy fatalach itp.


gram właśnie w tekkena 5 na ps2 i powiem wam że jest duuuużo lepszy niż armageddon.

1. grafa ---> jedna z najlepszych ( o ile nie najlepsza jaką można zobaczyć na ps2). mortal poprostu się chowa,
2. duży wybór postaci,
3. "jajo" (chcesz okładać pandę mieczem po pysku? nie ma sprawy :D )
4. NAJWAŻNIEJSZE!!! ---> GAMEPLAY


w tekkenie nie walczy sie combosami (jak w mk) tylko ciosami specjalnymi (chociaż combosy też występują). w mk. chodzi tylko w kółko o wyprowadzanie najsilniejszego comba i albo wejdzie albo gość zablokuje i wsadzi swoje combo i tak do usranej śmierci.
gra jest bardzo szybka, a brak czarów uniemożliwia granie na dystans.
gra jest przez to ciekawsza iiiiiiiii bardziej uczciwa przy graniu z żywym przeciwnikiem

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ
DOTYCHCZASOWE MK NIE SIĘGAJĄ TEKKENOWI DO PIĘT!!
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2008, 05:18:28 pm wysłana przez papa_snejk »

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #337 dnia: Marca 31, 2008, 06:47:06 pm »
Kogo widzą moje piękne oczy ,dawno się nie udzielałeś na forum Papa. OK wracając do tematu to na sam początek chce podkreślic ,że Tibo nie musiał widziec systemu żeby ocenic jaki on jest ,bo jak napisał Teken ma ten sam system walki od 10000000 tysięcy lat. Każda kolejna część Tekena  jest taka sama tylko się zmienia grafika i dochodzą nowe postacie. Ja tego nie rozumiem jak w ogóle ludzie nabierja się na ta komercje.Przecież ten kotlet będzie odgrzewany do końca swiata. Wiadomo teken ma tam swoje plusy ale ma również duże minusy. Chodź by ten system walki niby jest lepszy ,ale tak naprawdę to kwestia przyzwyczajenia i gustu. Możesz mi nie Wierzyc ale ja nie lubię za bardzo tego system Tekena. A po za tym zwróc uwagę ,ze seria MK bardzo często wprowadza nowe elementy do gry i nie robi nas w babuko tak jak twórcy tekena .Również warto zwrócic uwage na to ,że nowe MK maja wiele dodatków w systemie które tworzą grę bardziej efektowną i atrakcyjną ,czego oczywiście nie posiada teken.Chodzi mi tu o przechodzie przez lokacje ,pułapki poroztawiane na mapie, bronie itp. W MK również jest magia ,która moim zdaniem jest ogromnym plusem a z pewnością nie jest minusem tej gry. Po pierwsze gar jest bardziej efektowna i ciekawa. Dzięki c swoim ciosą specjalnym postacie są oryginalne i można nimi stowsowac rożne techniki gry.
Jeżeli jest już mowa o postaciach ,to MK zdecydowanie tu wygrywa .Po pierwsze w MKA jest dostępnych 64 postaci ,więc nie można narzekac na małą ilośc. Po drugie postacie są bardzo oryginalne i ciekawe(co prawda jest pare nie wypałów ale jest ich bardzo mała garstka) w przeciwieństwie do tekena. Pamiętam ,że w tekenie zawsze miałem problem z wyborem postaci bo ,są one blade i nie ciekawe jak gówno.Zawsze gardłem tylko jedną postacią Kingiem bo była to jedyna postac która mi się podobało. Szkoda tylko ,że te najfajniejsze i postacie z tekena to oczywiście te zerżnięte np: King- to tygrysia maska z anieme o tej samej nazwie ,Law – to po prostu Bruce lee.
Co do grafy to oczywiście Teken tu wygrywa ale grafika to nie wszystko .
Co do ścieżki dziwiękowj to trochę trudno mi powiedzieć bo nie garłem w Tekna 5 ale MK zawsze miał ja doskonałą i to by właściwie wizytówka tej serii.
Jeżeli dodac do tych wszystkich plusów (już tak na podsumowanie bo nie chce mi się już opisywac innych elementów tych gier) klimat (którego niestety teken nigdy nie będzie miał) i brutalność razem z fatalmi ,które są cała esencją mortala ,to moim zdaniem MK zdecydowanie wygrywa.
Co prawda to tylko moje skromne zdanie ale ja nie mam się zamiaru opamiętać i zacząc grac w tekena

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #338 dnia: Marca 31, 2008, 07:25:44 pm »
Papa ty mi nie musisz udowadniac że Teken jest dobrą grą bo ja o tym wiem ale to jest tak samo jak z Diablo.Diablo 2 ogólnie jako gra jest lepsza od D1 (lepsza grafa, ciekawsza historia itp).Ale ja wole D1 bo ma lepszy klimat i jest niepowtarzalne.A D2 nie ma klimatu i każdy nowy Hack&Slash który wyszedł po 2002 r jest żmudnie podobny do D2.Bo teraz wszytkie H&S są na nim wzorowane.I tak samo jest z MK i Tekenem.MK jest jeden(no chyba żeby wziąc pod uwage inne bijatyki Midwaya).A takich gier jak Teken jest bardzo dużo dlatego ta gra na mnie nie robi dużego wrażenia.Dlatego moim ulubionym typem gier jest CRPG.Bo każdy DOBRY RPG jest niepowtarzalny.

PS:
Teken ma w oglóe jakąś fabułe ; p

PS2:
Dnatos tam są wyraziste postacie:panda,niedzwiedz i manekin ;D

Dobra koniec offtopu
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2008, 07:39:38 pm wysłana przez Tibo »

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #339 dnia: Marca 31, 2008, 08:20:41 pm »
Dantos, wrócę jeszcze do tej ścieszki dźwiękowej.
Ja mówiłem już kiedyś, że grałem w T3 i oglądałem filmik z T5 i dźwięk tak samo, jak system gry nie różni się niczym, postacie upadają jak worki, albo piłki lekarskie, a nie jak w MK, gdzie słyszymy udeżenia o ziemie poszczególnych kończyn postaci, tak jak w realu.
Ostatnio w święta w T3 grałem z kuzynem i chociaż wygrywałem to nie rajcowało mnie to tak jak w MK, na końcu jakieś powtórki ostatniego ciosu i dźwięk echo, eee wolę fatality.
Nom, ale koniec offtopa.
ps. Acha, Papa popraw sobie podpis, bo ci S zjadło, każdy tak miał, jak się skóra forum zmieniła.
:)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #340 dnia: Marca 31, 2008, 10:25:03 pm »
ehhh tibo nie mówił o systemie walki tylko o SILNIKU GRY!! poza tym nie porównujcie tekkena 3 do 5 bo to bez sensu. a co do muzyki i jej jakości to posłuchajcie sobie tego

http://www.lastfm.pl/music/Tekken+5/+videos/+1-r-6e-mjsqxs

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #341 dnia: Marca 31, 2008, 10:30:46 pm »
Dobra koniec offtopu wkoncu to temat o MK 8 a nie o tekenie ;p

PS:
Co do muzy całkiem fajna  ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2008, 10:32:41 pm wysłana przez Tibo »

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #342 dnia: Kwietnia 01, 2008, 06:28:20 pm »
Przeszukując net w celu znalezienia jakiś ciekawych informacji na temat MK ,natrafiłem na ten filmiki http://www.youtube.com/watch?v=N09OVjLPZHo&feature=related ,który można również znalesc pod nazwa trailer MK8.Jak dla mnie to jakis kolejny feak albo jakieś inne badziewie ,bo po co Midway maiłby puszczac cos takiego w net skoro potwierdził ,że pierwsze info o mk8 dostaniemy podczas midway gamers day.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #343 dnia: Kwietnia 01, 2008, 06:50:20 pm »
Sluchajcie ! 


znalazłem po angielsku ( przetłumaczone na polski ) nowe info o mk8 !!!!
jakie będą postacie !!!

Ed Boon :

W Mortal Kombat 8 spotkamy kilka nowych postaci. Oto spis :
Sub-Zero,Scorpion ,  Zandar ( Nowa postać z rasy Reptile'a )   , Kano , Endona ( Nowa postać kobieta która widzi jak predator ) , shang tsung , Quan Chi  i  Reiko jako ninja .





Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #344 dnia: Kwietnia 01, 2008, 06:54:04 pm »
kiepski zart