'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Mortal Kombat II  (Przeczytany 47420 razy)

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
Odp: Mortal Kombat II
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 21, 2010, 03:03:48 pm »
Opó?nienia... Nie widz? innego wyt?umaczenia. Amatora skacz?cego po ca?ej arenie i zadaj?cego paniczne ciosy w pró?nie jest ci??ko zagoni? w róg, ?eby zrobi? mu takie kombo.
Kiedy? Adept te? mnie la? jak m?odego, ?apa? mnie na proste sztuczki, by? szybszy w powietrzu (w sumie nadal jest:), przechodzi? przez moje bloki - sam szybko blokowa? moje zagrania. My?la?em, ?e moje umiej?tno?ci s? do bani, ale wszystko si? wyja?ni?o gdy  zacz?li?my grac przez P2P.

Opó?nienia nadal si? zdarzaj?, tego nie da si? unikn??. Ma?e, czasem niezauwa?alne mog? naprawd? znacznie zmieni? rozgrywk?.

Po prostu nie wierz?, ?e weteran daje si? z?apa? na kombo w rogu (Chyba b?d? musia? sam tego do?wiadczy? :) ). Owszem inne standardowe komba da si? wcisn?? czasami. Adept cz?sto mnie ?apie na zabójcze kombo Kitany lub Reptile'a ale to nie to samo co napieprzanie nieoporuj?cego przeciwnika.

Moon, wed?ug mnie, je?eli go?? robi? ci combo w rogu, to jest na to tylko jedna odpowied?. Zawsze to pisze Adeptowi, kiedy przegram walk?... "Lagi!" :P

Pozdrawiam

D.D.
A WRACAJ?C JESZCZE DO "MORTAL KOMBAT GOLD"...

Moon

• Gość
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 21, 2010, 03:12:13 pm »
Nie mia?em lagów w ogóle z tym ziomkiem. Mia? nick UN (i tu cyferki) - jakos tak. Nie la? mnie w rogu tylko np Reptilem puszcza? kulk? na któr? jak wpad?em to wali? punch na low i upercuta. Dla mnie to trudno zrobi? LIVE a co dopiero online. Ogólnie to s? na necie ludzie przyzwyczajeni chyba do gry na takich warunkach, bo mnie w BB np jedno szarpni?cie psuje juggla, natomiast ?ó?ci jak im szarpie nawet ostro to robi? kosmos na ekranie.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 21, 2010, 03:29:08 pm »
Po prostu nie wierz?, ?e weteran daje si? z?apa? na kombo w rogu (Chyba b?d? musia? sam tego do?wiadczy? :) ). Owszem inne standardowe komba da si? wcisn?? czasami. Adept cz?sto mnie ?apie na zabójcze kombo Kitany lub Reptile'a

No w?a?nie. Zale?y jeszcze jakie combo i kim. Ja mo?e i robi? Ci znane combo Kitan?, ale równie dobrze Ty robisz tak samo Johnnym Cage`m. Jak si?dzie, to 3/4 energii idzie w odsiadk?. Albo Barak?. Kwestia udanego comba przy rogu to tylko i wy??cznie szcz??cie polegaj?ce na tym, ?e przeciwnik pope?ni b??d, a my wykorzystamy to bezb??dnie. Nie raz chwyta?em si? za g?ow? po udanym combie na mnie jak Death Dealer zbiera? ?niwo. I czasami to by?o naprawd? z mojej winy, ?e po prostu sam wpadam idealnie pod cios przeciwnika. Co? takiego jak Moon mia? w "I Turnieju Mortal Kombat II MKC", gdzie wygra?em wi?kszo?? walk tylko z powodu g?upich b??dów Moonka :-) czyli szcz??cie i panika przeciwnika. Ja tak traktuj? te nasze comba. Bo graj?c z kim? równym sobie tylko tak mo?na wykorzysta? sytuacje. Jednak przypominam, ?e chodzi o STANDARDOWE comba przy rogu które mo?na wykona? Reptile`m, Johnnym Cage`m, Barak? i Kitan?. O sztuczkach stosowanych na wolnej walce gdzie? na ?rodku czy wykorzystywanie glitchy typu przeciwnik spada w rogu, a my kucamy i trzy razy uderzamy LP zadaj?c damage, to nie ma mowy.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 21, 2010, 03:57:11 pm »
Ja mam podobnie z tymi "szapni?ciami". Tzn, nawet gdy mi leciutko przytnie graj?c w Mortal Kombat 2 on-line to ju? dla mnie koniec. Wypadam z rytmu, taniec zostaje przerwany. Najgorzej jak s? fajne akcje. Mnie to strasznie frustruje :)

Moon

• Gość
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 21, 2010, 06:33:30 pm »
W ka?dej grze tak jest:) Zw?aszcza wkurza w?a?nie w mordobiciach jak przez to potem ?le timing wyrabiasz:p Naturalnie potem pozostaje wy?cieli? bluzgi.

Offline Hanzo Hasashi

• U?ytkownik
  • No Pain, No Game !
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 22, 2010, 07:53:26 pm »
Moon-raczej jeszcze musisz sporo potrenowa?:-)

Offline Brzeszczot

• U?ytkownik
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 23, 2010, 09:19:02 am »
I to nie tam ?e glitche wykorzystywa? typu schulenie si? pod pociskiem dolnym Liu
?e co?!

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 23, 2010, 12:16:08 pm »
Moon napisa?, ?e nie b??dy wykorzystywane by?y wtedy w grze, czyli odbijanie pocisków wroga naciskaj?c LK b?d?c schylonym (Co jest uznawane za "glitch", czyli b??d który gracze u?ywaj? by zyska? przewag?), tylko umiej?tno?ci gracza przyczyni?y si? do wygranej.
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2010, 12:23:23 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Moon

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 23, 2010, 04:27:03 pm »
Trenowa? musz?, ale te? nie gram jak pierwszy lepszy cie?:p

Offline Brzeszczot

• U?ytkownik
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 23, 2010, 07:55:37 pm »
Moon napisa?, ?e nie b??dy wykorzystywane by?y wtedy w grze, czyli odbijanie pocisków wroga naciskaj?c LK b?d?c schylonym (Co jest uznawane za "glitch", czyli b??d który gracze u?ywaj? by zyska? przewag?), tylko umiej?tno?ci gracza przyczyni?y si? do wygranej.
Dzi?ki. Nie wiedzia?em o takim b??dzie i ?e tak to si? w?a?nie na nie mówi. Przy okazji nie wiedzia?em te?, ?e da si? w MK2 gra? przez sie?. Pewnie potrzebna jest jaka? specjalna wersja?

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 24, 2010, 01:15:54 am »
No OK, a jak traktowa? t? "sztuczk?", kiedy w odpowiednim momencie, niskim kopni?ciem unieszkodliwia si? rzucon? przez Reptile kule energii? Ja z tego korzystam czasami. Czy to jest "be" i "a fu"?

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 24, 2010, 08:50:33 am »
glitch, glitych, nie glitych, a co to za ró?nica?

Je?li jest taka mo?liwo?? kopni?cia fireballa, czy co? tam, to tak samo jak przeciwnik mo?e mi to zrobi?, tak mog? i ja jemu, wi?c jest po równo. Dlaczego gracz ma mie? pretensje do gracza, je?li nie jest to jego wina, ?e developer pomin?? ten fakt? Pomin?li to jest to wykorzystywane. Nie jest to nasza, a developerów wina. Gr? si? sprawdza przed wydaniem.

Jedyni, którzy bucz? o tym najg?o?niej to Ci, którzy zapewne przegrywaj?, bo gra? nie umiej?, a przynajmniej taka wi?kszo??.

No, wypowiedzia?em si? w temacie o MK2, Adept! i jak si? z tym czujesz?

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 24, 2010, 09:03:31 am »
No ja w sumie te? tak uwa?am. Zawsze by?em zwolennikiem tej jednej zasady: "NIE MA ?ADNYCH ZASAD!" (W takim filmie fabularnym o nielegalnych walkach tak wo?ali :P )

Pozdr.

D'A'D

* No Adept, jak si? z tym czujesz?

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 24, 2010, 09:04:37 am »
Je?li jest taka mo?liwo?? kopni?cia fireballa, czy co? tam, to tak samo jak przeciwnik mo?e mi to zrobi?, tak mog? i ja jemu, wi?c jest po równo. Dlaczego gracz ma mie? pretensje do gracza, je?li nie jest to jego wina, ?e developer pomin?? ten fakt? Pomin?li to jest to wykorzystywane. Nie jest to nasza, a developerów wina. Gr? si? sprawdza przed wydaniem.

Kto kiedykolwiek by? z?y o u?ywanie glitchy w Mortal Kombat? S? na tyle nieszkodliwe, ?e nie utrudniaj? rozgrywki, a jedynie dodaj? smaczku.

Dzi?ki. Nie wiedzia?em o takim b??dzie i ?e tak to si? w?a?nie na nie mówi. Przy okazji nie wiedzia?em te?, ?e da si? w MK2 gra? przez sie?. Pewnie potrzebna jest jaka? specjalna wersja?

Odezwij si? na PW to Ci powiem co ?ci?gn?? i jak skonfigurowa? :)

No OK, a jak traktowa? t? "sztuczk?", kiedy w odpowiednim momencie, niskim kopni?ciem unieszkodliwia si? rzucon? przez Reptile kule energii? Ja z tego korzystam czasami. Czy to jest "be" i "a fu"?

Mi tam pasuje, bo i tak wychodzi tylko jakie? 70 % ze wszystkich prób. A jako, ?e lubi? gra? Repkiem, to nie narzekam. W ka?dym razie, nawet LK b?d?c schylonym to i tak strata sekundy, któr? wykorzystam na skok na przeciwnika :)

No, wypowiedzia?em si? w temacie o MK2, Adept! i jak si? z tym czujesz?
http://www.youtube.com/watch?v=GN4MFyqmC9A

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 24, 2010, 09:08:34 am »

Mi tam pasuje, bo i tak wychodzi tylko jakie? 70 % ze wszystkich prób. A jako, ?e lubi? gra? Repkiem, to nie narzekam. W ka?dym razie, nawet LK b?d?c schylonym to i tak strata sekundy, któr? wykorzystam na skok na przeciwnika :)

Hmmmm, a mi si? to udaje w 90% :P, ale i tak lepiej chyba zablokowa? lub przeskoczy?.