'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "  (Przeczytany 44240 razy)

Offline devastator

• U?ytkownik
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 12, 2007, 10:53:27 am »
Je?li trzeci film MK b?dzie takim gniotem jak Anithilation to ja juz wole zeby ten film wogule nie powsta? ale je?li b?dzie chocia? w po?owie tak dobry jak "jedynka" to czekam z niecierpliwo?ci? :D co do walk to rzeczywiscie niektóre mog?yby byc troch? d?u?sze np Sub vs Liu ale poruwnuj?c walki z jedynki do walk z dwójki to niebo a ziemia w Anithilation by?y fatalne efekty specjalne (jezeli wogule mo?na je nazwac efektami specjalnymi) w miar? dobra by?a tylko walka Smoke vs Liu bo na przyk?ad pojedynek Sub-Zera ze Scorpionem to parodia pozatym stroje wojownikuw w MK 2 te? by?y okropne a najgorszy by? Baraka i Scorpion
ylko MK The Movie

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 14, 2007, 12:30:46 am »
Mi akurat Baraka pasowa? ale Scorpion to fakt, wygl?d straszny (wodog?owie :P).

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 14, 2007, 12:50:35 am »
Ja te? nic do Baraki w MK: A nie mam, wed?ug mnie pasowa?. Je?li natomiast chodzi o walke Liu VS Smoke to ta akcja z pociskiem by?a beznadziejna :?  :? Wida? w 2 by?o ?e chcieli zrobi? wi?cej i d?u?sze walki, ale i tak im to nie wysz?o najlepiej.

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 15, 2007, 02:32:19 am »
Najbardziej zdegustowa? mnie Motaro. Rany zero w nim besti. Spodziewa?em si? takiego samego majstersztyku jak przy Goro a tu co? Poszli na ?atwizn?. Tych b??dów i niedoróbek mo?na wymienia? w niesko?czono?? :? Tak naprawd? ?adna walka w MK: Annihilation nie jest w pe?ni dobra, s? tylko troch? lepsze i gorsze :x a o fabule to ju? nie powiem. Pierwszy film by? dobry i przewy?sza dwójk? pod ka?dym wzgl?dem ;)

Offline Hell Scorpion

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 01, 2007, 08:36:01 am »
Najlepsze walki:

Liu vs Reptile - fajna walka, muza znakomita, a Reptile te? dobrze walczy :D

Scorpion vs Cage - Scorpion jest najlepszy i ?aden Cage tego nie zmieni. Przecie? Cage go nie zabi?, jak mo?na zabi? widmo :) ?

Sub-Zero vs Liu - walka nieco za krótka i te wiadro mi si? nie podoba?o. Jak nie mo?na wygra? uczciwie, to trzeba jako? oszuka?. Walka nieuczciwa, Sub móg?by pokona? Kanga bez wi?kszych problemów, ale jak wiadomo "dobry bohater" zawsze musi wygra? (niestety)

Te walki ??czy jedna rzecz - wygrali nie ci zawodnicy, co trzeba :P

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 01, 2007, 10:09:49 pm »
No w przypadku walki Liu Kang vs Reptile rozegra?a si? no uczciwie je?li w ogóle mo?na mówi? o uczciwo?ci w Mortal Kombat :P

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 02, 2007, 10:01:50 am »
Cytat: "Sim"
No w przypadku walki Liu Kang vs Reptile rozegra?a si? no uczciwie je?li w ogóle mo?na mówi? o uczciwo?ci w Mortal Kombat :P

Rozegra?a sie uczciwie, ale co to by?o pod koniec. Chodzi mi o to ?e po 2-3 ciosach Reptile niby ju? by? znokautowany :roll: A przedtem zapoda? Liu takie combosy a wygl?da?o to jakby nic z tego liu nie odczuwa?. :?

To jest oczywiste ?e musieli wygra? ci dobrzy. Spotkanie Cage ze Skorpionem zako?czy?o sie zaskakuj?co, poniewa? Scorp mia? du?o przewag? i nagle taki numer  :roll: A je?li chodzi o Suba to tam by?o jednak widoczne ?e przez ca?y czas prowadzi? Liu, ale rzeczywi?cie mog?o to sie sko?czy? inaczej.

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 02, 2007, 03:33:51 pm »
Cytat: "Hero"
Cytat: "Sim"

Rozegra?a sie uczciwie, ale co to by?o pod koniec. Chodzi mi o to ?e po 2-3 ciosach Reptile niby ju? by? znokautowany :roll: A przedtem zapoda? Liu takie combosy a wygl?da?o to jakby nic z tego liu nie odczuwa?. :?

To jest oczywiste ?e musieli wygra? ci dobrzy. Spotkanie Cage ze Skorpionem zako?czy?o sie zaskakuj?co, poniewa? Scorp mia? du?o przewag? i nagle taki numer  :roll: A je?li chodzi o Suba to tam by?o jednak widoczne ?e przez ca?y czas prowadzi? Liu, ale rzeczywi?cie mog?o to sie sko?czy? inaczej.

No, ale Sub te? Liu troch? ?adnie poszturcha?.
MKMANIAK

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 26, 2007, 10:13:00 pm »
Ogl?daj?c za m?odzika Mortal Kombat ( kiedy to jeszcze nagrywa?em go na kasety z wideo ) to w pami?ci najbardziej utkwi?a mi walka Liu Vs Reptile , po pierwsze klimat tej walki jest wspania?y . Po drugie muzyka z tej walki jest do dzi? jednym z lepszych kawa?ków pod amatorskie walki ( Yokozuki - Cyber Battle Arena ) ;-) . G?osuj? w tej kolejno?ci
-> Liu Vs Reptile
-> Johnny Vs Scorpion
-> Johnny Vs Goro :P
-> Liu Vs Sub-Zero

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 26, 2007, 10:36:11 pm »
Jak tak d?u?ej si? zastanawiam to walka Jochny vs Goro wcale nie by?a taka super. Mogli by si? troch? pobi?, a nie tak szybko. Fajnie by?oby ogl?da? np. tak? walk? jak Scorp vs Jochny, czy Liu vs Reptile w których si? co? dzia?o, a tu? Wi?cej gadania ni? lania. Hehe ju? walka Goro vs Art by?a lepsza.
Ja my?l? tak:
Jochny vs Scorp najlepsza
Liu vs Reptile
Liu vs Shang
Liu vs Sub
Goro vs Art
Sonya vs Kano
Goro vs Jochny
Shang vs Han.
No to tyle.
MKMANIAK

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 05, 2007, 09:55:41 pm »
Krótko na wed?ug mnie by?a walka pomi?dzy:
Liu Kang vs Reptile

Offline OMENGOUKI

• U?ytkownik
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 05, 2008, 12:49:21 pm »
Cobra ma racj?, pod wzgl?dem technicznym to jest chyba najlepsza walka:) ale rz?dzi równierz Cage vs Scorpion (patent z kopni?ciem w bambus).
Kawa? dobrej roboty.
TRZEBA BY? MANIAKIEM W DANEJ DZIEDZINIE ?E BY CO? OSI?GN??

Offline Kubikiri

• U?ytkownik
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 07, 2008, 06:03:43 pm »
Dla mnie najlepsza jest walka Liu vs. Sub. I to chyba dlatego ze bardzo mi sie podoba?a zr?czno?? i gi?tko?? cia?a aktora graj?cego Sub-Zero.

Offline _cyBeR_

• U?ytkownik
  • umk3
Odp: Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 01, 2008, 09:01:54 pm »
Oczywi?cie ?e Cage vs Scorpion i bardzo mi si? podoba?a walka Cage vs goro szkoda ?e ten lizusowaty ped*? nie zgin??. Zgin?? tylko w drugiej cz??ci a to pech :)

Ultimate Mortal Kombat 3 Rox

_cyBeR_

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
Odp: Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 06, 2008, 04:25:37 pm »
Gdyby Goro by? m?drzejszy to by wygra?, bo dla mnie to nawet nie by?a walka.
Powiedzcie mi, czy jak si? lejecie to walniecie kogo? raz, a? mu okulary pójd? i pó?niej ryczycie, ?miejecie si? i przechwalacie, ?e zmieciecie kogo? jednym ciosem. Noo sooory, ale to przegi?cie.
Walka to nawalanka ?up, cup, a nie ?up, uuaaaa, eeehehhehheh, blablabla.
MKMANIAK