Autor Wątek: Gorzkie zale  (Przeczytany 27778 razy)

Offline /////|LPNE.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 16, 2008, 09:08:39 pm »
:P Transofermers.^^ Przekonwertuj się na format jakiegoś Scorpiona czy coś w tym guście.^^

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 18, 2008, 01:59:08 am »
Adpet tylko w jakies Emo sie nie zamień :D
Nie rozumiecie mnie ! Nikt mnie nie rozumie ! Ide się pociąć ! Świat jest okrutny ! ;D

:P Transofermers.^^ Przekonwertuj się na format jakiegoś Scorpiona czy coś w tym guście.^^
Jeżeli to do mnie , to kompletnie nie rozumiem co chciałeś przekazać , tak jak i nie rozumiem Twojej ksywki
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2008, 02:34:43 am wysłana przez Adept »

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 20, 2008, 08:46:32 am »
dobra gorzkie zale to gorzkie zale:
JA PIE$@%*LE CHYBA JUŻ DRUGI RAZ KTOŚ SOBIE PRZEEDYTOWAŁ MOJĄ PRACĘ KU@#%A MAC JAK MNIE TO JUŻ WKURZA JA SIĘ MĘCZE 4 GODZINY ŻEBY COŚ WYSZŁO A TU KU#@!A KTOŚ IDZIE SOBIE NA ŁATWIZNE NO JA NIEMOGE CHYBA POGRZAŁO TAKICH LUDZI JUŻ DWA WORKI WYRZUCIŁAM Z MOKRYMI CHUSTECZKAMI... NO KU*$@A MAC CZEMU TAKI ŚWIAT POPIEPRZONY JEST NIEDŁUGO CHYBA SIĘ PRZEJADĘ DO PSYCHOLOGA BO JUŻ NERWY TRACE JAK JA NIENAWIDZE TAKICH LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S. CHYBA ZARAZ SIĘ PRZEKRĘCE...

EDIT:
no moze i ta praca była z midway ale ktos se zedytował już moją przerobiona prace! no kurna wiesz jak to człowieka wku*^#@a??
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2008, 02:27:04 pm wysłana przez Mileena »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 20, 2008, 12:00:40 pm »
Jaką prace ? Graficzną ? Skoro była to przeróbka istniejącej grafiki która jest ogólnodostępna to nie masz co narzekać , gdyż i tak nie masz praw autorskich do takiej pracy  ;) Co innego gdybyś narysowała coś od zera wtedy jesteś właścicielem rysunku i możesz się sądzić z przestępcą który bez praw przerobił Twoją prace . Pokaż tą swoją prace i pokaż tą przeedytowaną ( cokolwiek było by tą pracą )

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 03, 2008, 12:38:50 pm »
No i.... wkońcu pękłem, nie mogę już tego dusić w sobie, muszę się publicznie wyżalić...

mam problem stary jak świat... otóż nie mam z kim grać w Mortal Kombat!!!!!!!!! B(((

Próbowałem namówić kumpli, znajomych, brata i nic z tego nie wyszło, bo jestem dla nich "za dobry", "bo MK to staroć i syf", "bo trzeba się uczyć ciosów "(LOL!), blebleble i w ogóle. Co prawda od czasu do czasu mój braciak cioteczny lubi pograć w MK ale dla mnie to zamało :(. Wy też tak macie (o ile gracie jeszcze)?

Heh, ktoś zaraz powie że jest internet który tak bardzo propaguje, jednak od jakiegoś czasu już nie gram online, lagi, desynchronizacje, delay'e(!!!) - to wszystko zaczyna mnie wkurzać jeszcze bardziej!

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 03, 2008, 10:21:42 pm »
Też tak mam, A przez Neta tak nie jest jak na realu.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 03, 2008, 10:43:35 pm »
Nie dalem za wygrana i nekalem dzis brata. :P Mowilem mu ze jak on chcial grac w FIFY, PESy to ja z nim gralem, to  teraz niech on sie odwdzieczy :D Ehhh, niestety, jak zwykle byl  twardy i nie dal sie namowic, ale przynajmniej patrzyl jak gram z CPU i zadawal pytania o ciosy do reptile'a :) hmmm, moze cos z tego bedzie...

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 04, 2008, 09:46:02 am »
hhee to widze ,ze jest nas wiecej ja rowniez mam ten problem.Od czasu do czasu brat ze mna zagra ale jak to pisal LK to jest zamoao.On najwyzej popyka 3 rundki a jak ja sie rozkrece to musze minimum 10 walk stoczyc :D

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 04, 2008, 10:22:27 pm »
Jak ktoś jest z Warszawy z miłą chęcią pogram we wszystkie Mortale. Snes MegaDrive Amiga, Game Boy'e, dreamCast Saturn, PSX, PS2,PS3,PSP (PC odpada)!!

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 08, 2008, 09:32:51 pm »
a ja mam wielki żal do maniaka że ogranicza moją swobodę wypowiedzi. przyznacie mi chyba rację że od niepamiętnych czasów niepisaną, aczkolwiek istotną zasadą tego forum była możliwość niczym nie skrępowanej dyskusji (w tym używania przekleństw w granicach rozsądku). gość się rzuca jak dzikie prosie tylko dlatego że napisałem "pierdoli" (odstawiał wałki i wciskał kit jakim to jest mistrzem MK [pamiętna sprawa fatali na 3 guzikowym bacie na platformie sega genesis/mega drive])

PAMIĘTAJCIE!!!!
To my tworzymy to forum. Bez nas ono nie istnieje, dlatego nie pozwólmy żeby ktoś łamał nasze elementarne prawa!!!!

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 08, 2008, 09:55:17 pm »
W szczególności ty tworzysz te forum!!, Gdzie byłeś jak cię nie było? uważasz się za fana MK kłócąc się z innymi, nie szanując innego fana MK. Nie uważam się za mistrza nigdy tak nie napisałem, a że mi wyszedł fatal a tobie nie, to przykro mi raz jeszcze. Współczuje ci twojej nieracjonalnych wypowiedzi. Jak ludzie by popatrzyli na twoje posty to cały czas coś masz do kogoś.
I to właśnie robisz pojawiasz się sie i siejesz nie pokój i chaos. tylko ty coś chcesz od innych, ale nic od siebie nie dajesz, a jak coś ci ktoś odpowie i ci nie wyjdzie to masz pretensje do garbatego, że ma proste dzieci. Nie ograniczam twoją swobodę wypowiedzi, tylko nie będę patrzył jak ktoś mnie ubliża. Nie ubliżam ciebie i tego samego oczekuje od ciebie. (Bo łatwo jest komuś dosrać, to nie problem, tylko problem jest rozmawiać jak człowiek z człowiekiem a ty masz właśnie problem z tym drugim)  Forum tworzą fani Mortala i dzięki nim się to kręci. 

Mówisz że: PAMIĘTAJCIE!!!!
To my tworzymy to forum. Bez nas ono nie istnieje, dlatego nie pozwólmy żeby ktoś łamał nasze elementarne prawa!!!!

Moim zdaniem Poczytaj konstytucje rzeczpospolitej Polski, Można już ja kupić w każdej księgarni cena od 6zł pisze ‘’OD 6zł” żebyś nie pisał później że widziałeś za 7zł i kłamie, grzecznie mówiąc,

Na tym, kończę rozmowę z Tobą.

« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2008, 10:03:03 pm wysłana przez Maniak »

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 08, 2008, 10:01:49 pm »
to nie jest ubliżanie tylko stwierdzenie faktu. wałkiem jest to że twierdzisz że to zrobiłeś. nawet ludziom z gamefaqs nie wychodzi a ty twierdzisz że ja to poprostu źle robię.
przyczep się do kogoś innego. każdy może tu mówić co chce, ale jeśli to dotyczy ciebie to już nie, prawda? bardzo ciekawe.... hipokryta z ciebie i tyle
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2008, 10:05:38 pm wysłana przez papa_snejk »

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 09, 2008, 12:32:56 am »
Cytuj
wałkiem jest to że twierdzisz że to zrobiłeś. nawet ludziom z gamefaqs nie wychodzi a ty twierdzisz że ja to poprostu źle robię.
Na Twoim miejscu zwracał bym się z odrobiną pokory i szacunku dla starszego i wprawionego w bojach gracza. Zapewniam Cię, że wie o czym pisze. A tak poza tym to śmieszne jest podejście "jeśli czegoś nie mogę zrobić to na pewno nikt tego nie dokona"  ;D

A co do żalów.

Żal mi, że 3dfx upadło, że nie ma secret-service i klimatu sceny gier z lat 90. Żal mi was młodzi gniewni skąd w Was tyle jadu  ;) 

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 09, 2008, 01:02:17 am »
Żal mi, że 3dfx upadło, że nie ma secret-service i klimatu sceny gier z lat 90. Żal mi was młodzi gniewni skąd w Was tyle jadu  ;) 
O stary , całkowicie popieram Twój żal i łącze się z nim . I feel it too men :(

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Gorzkie zale
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 09, 2008, 07:07:37 am »


...Żal mi, że 3dfx upadło, że nie ma secret-service i klimatu sceny gier z lat 90...


Też mi żal tego właśnie wszystkiego Moja pierwsza karta graficzna to włascie Voodo :), to były czasy. MK3 na scenie 90 lata!
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2008, 07:09:52 am wysłana przez Maniak »