Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 107779 razy)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwca 23, 2010, 06:47:14 pm »
PS. Luna jak rzdzielasz cytaty? I wybierasz fragmenty? Ja jak prooje to mi nie wychodzi:(

Pewnie wykonuję łopatologię, ale jak cytuje tekst to sobie go trzymam skopiowany, wklejam i kasuje kolejne fragmenty które już skomentowałem;p

Troche tragicznie sie to robi

Offline Scorpion111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwca 23, 2010, 09:39:07 pm »
No to ja widzę w 9
-Scorpion
-Sub-Zero
-Reptile
-Ermac
-Rain
-noob saibot
-smoke
-sektor
-cyrax
-shang tsung
-kitana
-motaro
-goro
-baraka
-liu kang
-kung lao
-jax
-sonya
-johny cage
i tp. ;D

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:11:54 pm »
Raina nie będzie XD Mówiłem o tym juz;p

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:17:50 pm »
A Goro zamieniłbym na Kintaro.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:50:56 pm »
A Goro zamieniłbym na Kintaro.

ja tam owle Goro. Kintaro to taka zrzynka z niego. Czterołapym No 1 zawsze bedzie Goro:P I nie marudzic mi tu:P

No to ja widzę w 9
-Scorpion
-Sub-Zero
-Reptile
-Ermac
-Rain
-noob saibot
-smoke
-sektor
-cyrax
-shang tsung
-kitana
-motaro
-goro
-baraka
-liu kang
-kung lao
-jax
-sonya
-johny cage
i tp. ;D

O kurwaaaaa tak się nie będziemy bawić:PPPP Gdzie do chuja Pana sa: kano i rayden?????
A tak ogolnie myslałem nad kenshi i jednak wole Ermaca:) Ninja to ninja, a nie jakiś ślepy palant w lateksie:P I oczywiscie Kabal , zeby był jak w MK III. Nic nie zmieniac taki jak tam:)

A co sądzicie o tym ,aby fatale były zrobione w formie QTE ??? W stylu GOW. Klepiesz kombinacje i poniej jescze QTE. Albo od razu QTE??? Co otym sądzici myli Panowi???
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 10:57:28 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:55:29 pm »
ja tam owle Goro. Kintaro to taka zrzynka z niego. Czterołapym No 1 zawsze bedzie Goro:P I nie marudzic mi tu:P

Forum jest podzielone co do tej kwestii ;) nawet Gulash w 1996 roku w "Secret Service" stwierdził, że Kintaro jest lepszy od tego słabeusza Goro :) ale to kwestia gustu.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:59:25 pm »
Adept:Kintaro jest lepszy od tego słabeusza Goro  ale to kwestia gustu.

Nie mow tak o moim Goro ;(((( To jest tytant ;p

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:02:57 pm »
ja tam owle Goro. Kintaro to taka zrzynka z niego. Czterołapym No 1 zawsze bedzie Goro:P I nie marudzic mi tu:P

Forum jest podzielone co do tej kwestii ;) nawet Gulash w 1996 roku w "Secret Service" stwierdził, że Kintaro jest lepszy od tego słabeusza Goro :) ale to kwestia gustu.

No tak gulek wyrocznia. Sadzę, że Goro jest o niebo bardziej klimatyczny. Goro to kawał smoka:P A projektując kintaro pomysłeli sobie:
-Zróbmy wilekiego skurwiela
- Ale już mamy Goro
- Trudno ten będzie większy. Powiększymy goro i wpierdolimy mu na plecy tygrysa:) I oczywiscie będzie silniejszy:P

Tak to widzę, dlatego Kintaro dla mnie nie ma klimatu. Juz bardziej podoba mi sie Motaro jest Oryginalny w stosunku do Kintaro, który jest zrzynką z Goro.

Adept:Kintaro jest lepszy od tego słabeusza Goro  ale to kwestia gustu.

Nie mow tak o moim Goro ;(((( To jest tytant ;p

No właśnie Adept nie mów tak o Jego Goro:)))))))))

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:14:16 pm »
cokolwiek z QTE=brak przyjemności z oglądania (z powodu zaaferowania się w naciskanie przycisków wyskakujących nomen onem zazwyczaj na środku ekranu gdzie powinna być krew i flaki;p)

Jeśli miał bym wybierać między Goro a Kintaro to też bym stawiał na Kintaro. Możliwe, że jest to spowodowane faktem, iż Kintaro jest większą częścią mnie, pokonanie jego to pokonanie siebie samego, swoich nerwów za dziecka:D

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:21:20 pm »
cokolwiek z QTE=brak przyjemności z oglądania (z powodu zaaferowania się w naciskanie przycisków wyskakujących nomen onem zazwyczaj na środku ekranu gdzie powinna być krew i flaki;p)

Jeśli miał bym wybierać między Goro a Kintaro to też bym stawiał na Kintaro. Możliwe, że jest to spowodowane faktem, iż Kintaro jest większą częścią mnie, pokonanie jego to pokonanie siebie samego, swoich nerwów za dziecka:D

Hahahah Kinatro jest przesadzony na maksa:) A odnośnie QTE w god of war III przyciski były na brzegach ekranu. Odpowiednio kwadrat lewa stron, kólko prawa itd. I wcale nie przeszkadzalo w delektowaniu się rozpierduchą jaką kratos siał:) Wszytko było idealnie widać. Wydłubywane oczy, odcinane nogi itp.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:31:13 pm »
Raczej Kintaro lepiej, zeby był. Bo akcja jest miedzy 2, a 3 turniejem.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:39:56 pm »
Raczej Kintaro lepiej, zeby był. Bo akcja jest miedzy 2, a 3 turniejem.

Jest reset serii. Nawet nie wiadomo, kto wygrał MKI także nie wiadomo czy Goro zginął:)

-Luna-

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:40:27 pm »
A odnośnie QTE w god of war III przyciski były na brzegach ekranu. Odpowiednio kwadrat lewa stron, kólko prawa itd. I wcale nie przeszkadzalo w delektowaniu się rozpierduchą jaką kratos siał:) Wszytko było idealnie widać. Wydłubywane oczy, odcinane nogi itp.
Czy ja wiem, mimo wszystko zwracało sie uwagę głównie na guziki a nie na n'joy;/ W każdym bądź razie Fatality to Fatality, robisz kombinację i się odpala - tak powinno pozostać jako rzecze ortodoks;)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwca 24, 2010, 12:06:28 am »
A odnośnie QTE w god of war III przyciski były na brzegach ekranu. Odpowiednio kwadrat lewa stron, kólko prawa itd. I wcale nie przeszkadzalo w delektowaniu się rozpierduchą jaką kratos siał:) Wszytko było idealnie widać. Wydłubywane oczy, odcinane nogi itp.
Czy ja wiem, mimo wszystko zwracało sie uwagę głównie na guziki a nie na n'joy;/ W każdym bądź razie Fatality to Fatality, robisz kombinację i się odpala - tak powinno pozostać jako rzecze ortodoks;)
Nie zrozumielismy sie:) Ja tez chce kombinacji i ponziej kill him. A gdyby tak po wklepaniu kombnacji obraz sie sciemnial. Wtedy postac podchodzi czy co tam robi i przymierza sie do wykonczenia w standardowej wersji, a zeby bylo mega rzezniczo pojawiaja sie sekwencje przyciskow zeby zrobic mocniejsza wrsje. W GOW III jak wcisnelem na padzie L3+R3 kratos wydlubal oczy posejdonowi:P Na prawde czesciowo bylem zniesmaczony jak wcisnelem galki , a w nastepstwie on poniej jemu oczy. Taki feeling daje wielkiego kopa. mi serce tak walilo po wydlubaniu oczu:P Po czesci wczulem sie jakby sam to robil. Troche chore, ale jakby nie patrzyl tak widze fatale. Zeby w nich uczestniczyc:)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwca 24, 2010, 02:22:16 am »
W kwestii Goro vs Kintaro wygrywa... Shujinko ;D, a tak serio to też wolę Kintaro, Goro zdecydowanie lepiej wypada w wersji lego  :) Ale czemu nie może być np. Raina? Skoro historia jest opowiedziana od początku, to postać, która normalnie pojawia sie np w MK4, dzięki innemu splotowi wydarzeń ujawnia swe oblicze już teraz. Nic w tym dziwnego.

P.S. Czemu nikt nie lubi Tanyii? Lepsza historia od Jade, i ciosy też miała fajniejsze. Dlatego z pełną premedytacją wyznam wszystkim forumowiczom:

TANYA>JADE!!!!!!!!! Ogłaszam mini ankietę w tej sprawie, niech każdy się wypowie i rozwiejemy wątpliwości kto popularniejszy, na razie jeden głos na laskę, która zrobiła w balona samego ucznia mnichów! Liczę na głosy wszystkich 1574 użytkowników forum, nie pozostańcie obojętni!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2010, 02:39:26 am wysłana przez Martins »