Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - Postacie  (Przeczytany 107002 razy)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 17, 2010, 06:29:38 pm »
Ja z Davidkozem uważamy że ten rander ukażę się na targach E3, i Human Smoke będzie 1-szą potwierdzoną, oficjalną postacią w MK9.
Taki rander wymaga intensywnej pracy, na pewno by nie zrobili takiego pięknego randeru, od tak, dla żartu na prima aprilis, Ed lubi robić takie zamieszania, że to od ekipy MK na prima apirilis etc. a i tak się ukażę na targach w sierpniu jako oficjalna postać.
Co do randeru to majstersztyk!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2010, 11:46:34 pm wysłana przez robaczek »

Moon

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 17, 2010, 11:34:05 pm »
Widzę, że Boon postanowił z Unreala nie tylko silnik sobie zapodać, spodobały mu sie zbroje z gier unreal widzę, tudzież nieco Gears of War. Sweet. W dodatku ta broń u pasa sugeruje walkę nią a to z kolei prowadzi do zmiany styli....czyli tego co w MK najbardziej śmierdziało. Sweet^2.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 18, 2010, 09:31:56 am »
Heh wszystko mi sie podoba, tylko co on ma pod ta zbroja ? Pizame ? xD Moze ukradl od Sonyi stroj gepardzicy i nalozyl na siebie bo mu bylo zimno ? xDD Kobieco to wyglada troche xD

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 18, 2010, 10:14:57 am »
Widzę, że Boon postanowił z Unreala nie tylko silnik sobie zapodać, spodobały mu sie zbroje z gier unreal widzę, tudzież nieco Gears of War. Sweet. W dodatku ta broń u pasa sugeruje walkę nią a to z kolei prowadzi do zmiany styli....czyli tego co w MK najbardziej śmierdziało. Sweet^2.

Brawo Moon. Oby więcej takich jak Ty. Trochę pokazała broń i już wiemy, to jest niezwykłe, że będą zmiany stylów. Tak trzymaj!

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 18, 2010, 01:36:50 pm »
No jeśli ukazali broń to nic innego nie można sugerować jak style z bronią.
Bo nie zdaję mi się aby miecz był na pokaz. :P

Widzę że Luna w końcu szczęśliwy :D
Nie mogę się doczekać sierpnia i targów E3 :D
Chciałbym zobaczyć Reptile w nowym stroju, mam nadzieje że nie będzie taki jak z MKDA tylko raczej mkII tylko że ulepszony :D

Moon

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 18, 2010, 04:30:25 pm »
davidkoz, bo po kiego chuja robią niby mu miecz czy co to tam jest przy stroju, jeśli nie mają zamiaru z tego korzystać? Zresztą, w ogóle to jego wdzianko jest bardzo mało fajne... Widział ktoś kiedys zwinnego ninja w metalowym pancerzu ala master chiefXD?

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 18, 2010, 04:55:12 pm »
Mnie się nawet podoba, w każdym razie lepsze niż te rysunki postaci co były wcześniej. Ale i tak nie ma się jeszcze nad czym rozwodzić, jak i tak nieprawdziwe ;).
Poczekajmy na pierwszy konkretny news o Mk9.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 18, 2010, 05:10:27 pm »
Nieprawdziwe? Powiedz mi czy FDMK samo by takie coś zrobiło? lub jakiś fan? nie sądzę.
Ekipa WB to zrobiła i że april fool's day a tak naprawdę pewnie to jest oficjalna postać.
Mydlą nam oczy po prostu. Tak właśnie sądzę z D.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 18, 2010, 05:39:11 pm »
Jak na razie to wiadomo o Mk9 tyle, że ma być i już jakieś tam prace trwają. I chyba jedyna informacja, że akcja ma się dziać między 2 a 3 turniejem (o ile to też nie jest plotką).
Pierwsze Newsy o Mk5 już były chyba od razu po Mk4. Nawet były już jakieś informacje o postaciach,  pierwsza wersja historii,  jakis czas póxniej rendery postaci. Później wyszło Deadly alliance (jako te Mk5), co nie miało wiele wspólnego z początkowymi newsami czy tymi renderami.

O Mk8 tez było wiadomo, tyle, że ma być, i ma być mroczne i krwawe. Wyszedł pierwszy news (wszyscy pamiętają  ;)) i raczej gra nie okazała sie zbyt mroczna i krwawa.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 18, 2010, 06:25:43 pm »
Nieprawdziwe? Powiedz mi czy FDMK samo by takie coś zrobiło? lub jakiś fan? nie sądzę.
Ekipa WB to zrobiła i że april fool's day a tak naprawdę pewnie to jest oficjalna postać.
Mydlą nam oczy po prostu. Tak właśnie sądzę z D.

O Jezus MARYJA, Cobra, oczywiście, że to był żart prima aprilisowy. Render ten stworzył artysta Grant Warwick już w styczniu 2010 roku. Wyraźnie napisał wtedy, że jest to jego interpretacja postaci Smoke`a. Ukończył projekt w marcu i wraz z FDMK zrobili dowcip z oficjalną postacią do MK9. Warwick jak sam napisał "I have designed and created my own version of Smoke from Mortal Kombat, heavily inspired from my love of the series as a child". Jest to jego własna wersja Smoke, zrobił ją, gdyż jest fanem tej serii i w młodości grał w MK. Proszę więc nie pisać o tym projekcie jak o oficjalnym renderze, bo oficjalny nie jest i nie będzie. Grant nie ma nic wspólnego z firmą Midway, jest grafikiem 3d i często na boku właśnie robi rendery postaci takie jak IronMan:



Przestańcie już siać panikę. Tej postaci w takim wyglądzie nie będzie w Mortal Kombat 9. Na tym polega jego biznes. Tworzy wiele popularnych renderów, a ludzie kupują jego tutoriale.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2010, 06:28:09 pm wysłana przez Adept »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 18, 2010, 06:56:42 pm »
Render niezły jako ciekawostka, Ale jeśli tak wyglądałby Smoke w finalnej wersji, mógłby zadowolić chyba tylko graczy-złomiarzy. No, chyba że nic mi nie wiadomo o jakiejś wersji pomiędzy human Smokiem, a Smokiem właściwym.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 18, 2010, 08:34:24 pm »
O Mk8 tez było wiadomo, tyle, że ma być, i ma być mroczne i krwawe. Wyszedł pierwszy news (wszyscy pamiętają  ;)) i raczej gra nie okazała sie zbyt mroczna i krwawa.
Dziś jest rocznica jeśli dobrze pamiętam... ;)

Mi się nawet ten render podoba. Szczegółowo wykonany z finezyjną dbałością o każdy detal..... Zbroja jak tam zbroja, jednak dla mnie najgorzej wygada z tyłu. Też moje pierwsze skojarzenie to Iron Man.... A tak serio to co tak bardzo nad nim ubolewacie? Może wolelibyście żeby wszystkich Ninja przerobili na Raina z MKA?
Wracając do Nie-Prawdziewgo-Smoke'a....
Jak się zastanowić to może teoria Franqeya jest słuszna.... Akcja ma sie toczyć między 2Ą a 3Ą grą więc i Smoke będzie pół-człekiem pół-machiną.....  :P
Dla mnie bomba.... ;)

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 18, 2010, 08:45:02 pm »
Wyglada jak skrzyżowanie Scorpiona z Hotaru. Dobrze, że to fejk.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 18, 2010, 08:50:28 pm »

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - Postacie
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 19, 2010, 07:12:41 pm »
no prawie ;D