Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 384397 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 25, 2007, 11:28:06 pm »
Piractwo na PSP tez swietnie daje sobie rade i nie potrzebuje zadnych plyt, tak samo jest z PS3 gre sciagniemy z netu na dysk!!! Juz tak jest!!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 26, 2007, 12:04:48 am »
w polsce to chyba nigdy dobrze nie bedzie  :x Aż mi niedobrze jak patrze na ten cyrk w sejmie. Ja tutaj kupilem PS3 za dwa tygodnie pracy, a w polsce muialbym chyba pol roku pracować i nie wiem czy bym odłożył.

Ale dobra nie wyjezdzajmy poza temat ;d Co do smaego MK:8 wydaje mi się że jakies newsy otrzymywać będziemy po wydaniu MK:Amrageddon na Nintendo Wii.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 26, 2007, 04:00:33 pm »
Cytat: "davidkoz"
w polsce to chyba nigdy dobrze nie bedzie  :x Aż mi niedobrze jak patrze na ten cyrk w sejmie. Ja tutaj kupilem PS3 za dwa tygodnie pracy.


a gdzie mieszkasz? ile kosztuje ps3 na zachodzie?
ale wracjając do mojego małego offtopu to powiem tylko "skoro nie widać różnicy (między xbx360 a ps3) to po co przepłacać?"

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 26, 2007, 04:32:08 pm »
Cytat: "papa_snejk"
Cytat: "davidkoz"
w polsce to chyba nigdy dobrze nie bedzie  :x Aż mi niedobrze jak patrze na ten cyrk w sejmie. Ja tutaj kupilem PS3 za dwa tygodnie pracy.


a gdzie mieszkasz? ile kosztuje ps3 na zachodzie?
ale wracjając do mojego małego offtopu to powiem tylko "skoro nie widać różnicy (między xbx360 a ps3) to po co przepłacać?"

Ja mam zamiar kupić PS3 ponieważ tylko tam wyjdzie MGS i jestem przyzwyczajony do pada od PS2 a tam jest prawie taki sam :) Dobra koniec już offtopa.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 27, 2007, 12:21:39 am »
PS3 w dzień premiery kosztowało mnie 425 funtów. Mieszkam w Szkocji.

Offline Jarzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 07, 2007, 01:02:19 pm »
Na zachodzie szybciej można kupić konsole. Kuzyn mojego kumpla też już ma PS3, a kupił go za chyba 400 euro(nie pamiętam), a u nas - kosztuje ok. 2500 złotych. I jak na to zarobić?

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 07, 2007, 01:20:46 pm »
Pracować?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 08, 2007, 01:44:09 am »
ile ? rok, dwa aby kupić PS3 w PL ? Jak ktoś ma rodzine, wydatki, płaci rachunki to raczej z PS3 może się pożegnać

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 08, 2007, 01:47:00 am »
Co innego jeśli jeszcze nie jest samodzielny i nie ma narzuconych wydatków w postaci rachunki i utrzymanie to tak trzy/pięć miesięcy pracy i ma się PS3 (to czysta teoria jakby co ;)).

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 08, 2007, 12:44:31 pm »
No macie racje ale nie mozna powiedziec ze w polce nie ma ludzi ktorzy maja taka prace ze moga sobie pozwolic na takie rzeczy jak PS3  :wink:  A tacy zwykli szarzy smiertelnicy rzeczywiscie moga miec problem z uzbieraniem tak duzej kwoty w ktotkim odstepie czasu aby zakupic upragniona konsole... Na razie sie nie pali bo w sumie nie ma az tylko konkretnych gier na Ps3 aby jakos szalec i robic wszystko za wszelka cene zeby ta konsole zdobyc... Ja czekam na wyjscie Metal gear Solid 4 a to nastapi prawdopodobie dopiero w 2008r wiec do tego czasu na perno cena konsli spadnie... A specjalisci przewiduja ze cena Ps3 w ciagu niezpelna roku na spasc o jakies 100 $ wiec badzmy dobrej mysli  :wink:

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 14, 2007, 05:10:00 pm »
hehehe... musimy jednak pamietać, ze w polsce sa "świry" które zrobią wszystko zeby zagrać na ps3..... bo cena 2.000 (około) to jak na polskie realia dość duzo:);) chociaż pewnie po roku cena spadnie.

co do mk8 to mi się marzy mortal kombat ze wszystkimi postaciami, kazda postać ma po kilka stylów walki, fatality sekwencyjne i zwykłe:):) hehehhehee ja bym chciął mieć cos takiegoD::D:D::D:D:D::D:D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 14, 2007, 11:44:19 pm »
Cytat: "michałek111"
(...) mi się marzy mortal kombat ze wszystkimi postaciami, kazda postać ma po kilka stylów walki, fatality sekwencyjne i zwykłe:):) hehehhehee ja bym chciął mieć cos takiegoD::D:D::D:D:D::D:D


chciałbys za dużo  :wink: Nie musi mieć dużo. Poprostu ma być dobry.

Offline michałek111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 15, 2007, 01:12:36 pm »
pewnie, ze tak:) marzenia pojedyńczych graczy to jedno, a realia to drugie. ja uważam, ze twórcy i tak nas zaskoczą czymś nowym, czymś co spodoba sie większości:):):):):):):):) poza tym uważam, ze nawet gdyby wyszedł kolejny "mortal kombat 4" to i tak fani chcieliby go zobaczyć:):) i przetestować:):) hehehhehee ale to tylko moje zdanie;):)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 15, 2007, 02:25:57 pm »
Po tylu odslonach Mortal Kombat w 8 czesci musi byc cos co przyciagnie nie tylko fanow Mortala bo poprostu to mordobicie robi sie nudne a nowe pomysly poprostu niewypalami (np. fatality w MK Armageddon)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 15, 2007, 03:48:46 pm »
Ja tam uważam,że jak już wyjdzie to będzie to przełom w grafice i grywalności :) Po tych wieściach od twórców nie moge się doczekać nowego Mortala. Trzeba być zawsze dobrej myśli :wink: