Autor Wątek: Postacie: Sub-Zero  (Przeczytany 22370 razy)

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Postacie: Sub-Zero
« dnia: Marca 09, 2011, 08:52:22 pm »

Sub-Zero
  Zabójca klanu Lin Kuei, Kuai Liang cryomanta, władca mocy lodu i chłodu. W odróżnieniu od innych członków jego klanu, on i jego starszy brat Bi-Han, byli porwani jako dzieci przez Lin Kuei i przeszkoleni w technikach zabijania przez całe ich życie. Na początku jego kryptonimem była Tundra, lecz po tajemniczej śmierci  Bi-Hana przyjmuje on płaszcz Sub-Zero na cześć brata. Przy pomocy swego przyjaciela z Lin Kuei – Smoke,  Sub-Zero niestrudzenie poluje na zabójcę swego brata.

Alternatywne stroje:
Costume 2 (Krypta MOD 54):

MK1 (za kupno w wybranych sklepach):

« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2011, 02:54:28 pm wysłana przez Gizmo94pl »

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 09, 2011, 09:00:53 pm »
Dobry pomysł, aby zakładać wątek odrębnie dla każdej postaci. Cóż mogę powiedzieć o subie... Dla mnie bardzo fajna i ciekawa postać; ciekawe specjale, fatale (słynne wyrywanie głowy z kręgosłupem), noi historia. Jedna z kluczowych postaci dla serii. Nie wyobrażam sobie gry bez niego.
W nowej części MK na pewno skupie na nim uwagę i trochę nim pocioram ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 09, 2011, 09:17:04 pm »
Dlaczego Sub-Zero w tej części uderza otwartymi dłońmi... Ktoś mi może odpowiedzieć na to pytanie?

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 09, 2011, 09:43:30 pm »
Dlaczego Sub-Zero w tej części uderza otwartymi dłońmi... Ktoś mi może odpowiedzieć na to pytanie?
Cóż zakładam że posiada taki styl :P
To będzie jedna z postaci co za gram jako trzecia

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 09, 2011, 10:24:19 pm »
Ogłoszenie !
Stworzyłem ten temat by rozmawiać o konkretnej postaci z konkretnej części Mortal Kombat (czyli tej najnowszej  :P).Jeśli ten temat się wam spodoba stworze też odpowiednie tematy innych postaci, więc prosił bym o komentarz w którym powiecie czy jesteście zainteresowani tego typu tematami.

Jak dla mnie to to będzie jedynie próba nabicia postów :P

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 09, 2011, 11:49:52 pm »
Kisinto - to chyba dobrze... W końcu może mnie przegonisz ;D Dziś się kapłem, że taki rozgadany jestem :P...

Gizmo - pomysł w sumie ciekawy :). A co myślę o tej postaci? Jako fan Scorpa stwierdzam iż Sub to cienias jakich mało xD. Dostaje na samym początku, ma głupi kostium i jedyne co umie to śniegiem rzucać :P.

Jako obiektywny gracz... Postać bardzo ciekawa - bez niej MK nie może istnieć. Świetne specjale i debeściackie fatale zwłaszcza w MK1 i MKD.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 10, 2011, 08:29:31 am »
Jako wielki fan owej postaci napiszę tak: Bez Sub Zero i jego nemezisa MK już nie było by tą samą grą. Począwszy od bezwzględnego lodowatego charakteru wyszkolonego zabójcy przez świetny wygląd, a na genialnych ciosach specjalnych kończąc. Dla mnie jego historia splatająca się ze Scorpiona motywami jest jednym z najlepszych wątków Mortal Kombat. Mam nadzieję,że w nowej odsłonie MK nie będzie pierdół w stylu,że to nie on zabił Hasashiego. To ma być Sub zero, ponieważ nadaje to pikanterii temu wojownikowi i jego losom.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 10, 2011, 08:49:06 am »
Cóż jak dla mnie Scorpion zawsze będzie lepszy ale Sub-Zero jest według mnie jedną z najbardziej orginalnych postaci w grze jego historia i ataki są świetne

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 10, 2011, 06:27:41 pm »
Nie trawię go, i nigdy nim nie grałem. Ale będąc u kolegi to że tak powiem syf i kiła chyba najgorsze "wejście" z dema.

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 13, 2011, 08:46:12 pm »
Jak dla mnie postać nr 1 w tym uniwersum. Niezmiennie od Mortal Kombat 1. To nim głównie będę grał w nowym MK.  8)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 16, 2011, 04:26:37 pm »
Można dodać do imienia postaci w tytule tematu - LK-52O \m/

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 16, 2011, 05:18:11 pm »
Nie wszyscy czytali jeszcze story mode, a jak się domyślam to jest jego częścią.Więc nie spoileruj.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 19, 2011, 12:38:11 pm »
Jako ,że ograłem go już lekko w demówce to mogę teraz przelać swoje spostrzeżenia.

1. Aparycja
Wszyscy narzekają, że śnieżynek ma postawę nieadekwatną do tego kim jest,że powienin żwiawiej się ruszać.  Ja natomiast sądzę,że w nowym MK jak się nim zagra to wtedy wszystkie wątpliwości zostają rozwiane. Sub zero jest wolniejszy niż w poprzednich odsłonach, za to zadaje potężne ciosy. Śmiesznym by było jakby przyjmował jakąś pozę kung fu, będąc postacią jaką obecnie jest.

2. Potężne kombosy.
Tutaj nie ma mowy o swawolnym machaniu łapkami i girkami jak u Jasia Klatki. Sub po prostu jak już bije to bardzo mocno zarzucając przeciwnikiem jak ścierą, często ogłuszając oponenta. Wynagradza to brak juggle startera z ziemi. Niektóre komba mają dwa warianty zakończeń - można zrobić hit na high lub podcinkę. Co jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. Nie będę się rozpisywał o kombinacjach, jugglach bo do tego stworzy się po premierze temat,ponieważ obecnie brakuje balansu.

3. Ciosy specjalne.
I tutaj jestem zawiedziony.Zamrażanie trwa moment i na dłuższą metę jest skuteczne tylko w trakcie kombosów. Pocisk jest bardzo malutki ( do tego z MKII może się schować). Nie podoba mi się lodowisko, bo już nim nie jest. Przeciwnik zamiast się do nas ślizgać stoi w miejscu i odrywa przymarzniętą do podłoża nogę. Po za tym Sub bardzo długo ją wykonuje. Lodowy klonik jest ok sprawuje się jak powinien, czyli szybko się pojawia i moment sobie przebywa z nami:) Zauważyłem,że nawet jak stoimy za blisko przeciwka to klonik się nie pojawi,w sytuacji jak staramy się postawić go na przeciwniku. Slizgawka też straciła na mocy. Sub robiąc wślizg już nie zbiera po jumping kicku co dla mnie jest kpiną i mam nadziję ,że to porawią w ostatecznym produkcie.

To by było na tyle, kolejne spostrzeżenia po premierze.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2011, 02:22:20 pm wysłana przez Semek »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 20, 2011, 02:59:19 pm »
Drwal, grubas, drętwe ciosy - jeden z najgorszych designów mojego ulubionego fajtera ever. Nic tylko się pociąć. Z tego co widzę, to każdy w tej części ma lepszy design od niego. Zjebali go na maxa. Niektóre ciosy wyglądają tak paściarsko, że szok. W klasycznym stroju prezentuje się nieco lepiej, ale niesmak pozostaje.

BTW: Szacun dla Gizma za incjatywę - uwielbiam dyskutować o postaciach ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2011, 03:06:56 pm wysłana przez Martins »

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sub-Zero
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 20, 2011, 05:33:08 pm »
Też to niestety dostrzegłem..ale jakby się przyjrzeć, jego ciosy są naprawde mocne, i zadają nie małe obrażenia.
jednak tak jak napisałeś, niesmak pozostaje. Oby Ed coś z tym zrobił  :)