Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160396 razy)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 07, 2018, 11:47:51 am »
Łysa kobitka raczej. Tak jak pisałem, albo czas, albo multiverse. Tyle możliwości... tyle spekulacji... Damn, it's soooo good to be back :)

btw, zmień ktoś nazwę tematu na 'Mortal Kombat 11 - Dyskusja ogólna', czy coś ten deseń ;)

Tu jeszcze jeden ciekawy screen:

https://scontent-lax3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/47578903_2118774054810980_2615681314291974144_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-lax3-2.xx&oh=7c42d2151bc7bda7c719ea1ed4c1a7dd&oe=5C9CDFEE

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 07, 2018, 11:58:17 am »
Super trailer! Muzyka troszkę średnia, jak z jakiegoś gimnazjum, ale trailer sam w sobie ciekawy. Chociaż już mam 3 zastrzeżenia, nawet 4.
1. Bronie? Znowu to ma wrócić? Oby tylko jako element otoczenia, bo jak w walce to słabo...
2. Drugi Scorpion w stroju z MK4? O co tu chodzi?! Oby znowu nie namieszali z linią czasową bo już fajnie budowali i zaczynają kombinować.
3. Ta krwa sika jak pojebana od byle kopa, ja wiem, że to Mortal Kombat, no ale aż tak? Będzie krwawo.
4. Przesadzają już z niektórymi ciosami. Za dużo uderzeń ostrzem w potylicę, wbijania w kręgosłup. Scorpion szlachtował Raidena jak wieprza, a ten go raz laską trzasnął i go wyłączył z walki... Troszkę umiaru tutaj.

Wiem, że się czepiam no ale czegoś muszę!
Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Z niecierpliwością czekam na następne informacje!


Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 07, 2018, 12:55:25 pm »
No i miodzio.

 Parę spostrzeżeń off the top of my ..

 - Muzyka była okropna, no ale grafika i (dużo lepsza?) choreografia to wciąż duży plus.

 - Czyli jednak Dark Raiden. Dla mnie spoko - przyda się staruszkowi powiew świeżości.

 - Drugi Scorpion? Meh. Oby nie było czasowego mambo jambo.

Teraz tylko czekać na oficjalne reveal'e postaci. Co jak co, ale czekanie na wyjście nowego Mortala potrafi być równie satysfakcjonujące co sama premiera.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 07, 2018, 12:56:27 pm »
Myślę, że broń będzie wykorzystana raczej tylko w ciosach specjalnych/kombosach. Jednak trzeba poczekać. Do kwietnia zleci szybko. Trailer super wykonany, a na minus muzyka.

Co do postaci to chciałbym, żeby jednak powrócił Quan Chi mimo, ze w 10 zginął.

Ciekawe czy wyjdzie na Nintendo Switch?

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 07, 2018, 01:28:22 pm »
Na Quana podobno nie ma szans (odsyłam do mojego spoilera z poprzedniej str)

Tak, wyjdzie na Nintendo Switch.

Tak, zapowiada się 'czasowe mambo jumbo' :D

Co do reveali to coś dużego ma być 17.01.2019. Może ujawnią wszystkich naraz? Szczerze to chyba lepsze to niż te streamy typa w kaszkiecie i jego przydupasa ;)


Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 07, 2018, 01:36:36 pm »
Ciekawe jak będzie z grafiką na Switchu... Raczej bez fajerwerków. No grunt, że gra będzie na przenośnym systemie. Jak myślicie, będzie system gear jak w I2?

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 07, 2018, 01:41:58 pm »
Kornixon, a wchodziłeś w linka, którego wkeliłem?

'new custom character variations to give you unprecedented to customize the fighters and make them your own'

Poza tym na screenach in-game Scorpion wygląda inaczej niż na trailerze = będzie możliwość customizacji.

Czy będzie DOKŁADNIE TAK JAK W I2? Wątpię.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 07, 2018, 01:43:45 pm »
Nie wchodziłem. Tylko trailer widziałem. Ss z gry też nie. Kurde. To jeszcze screeny mam do pooglądania. Idę zerknę...

Wow... Nieźle to wygląda. Jak to nie są bullshoty to pod względem graficznym jest pierwsza klasa.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2018, 01:54:42 pm wysłana przez Kornixon »

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 07, 2018, 04:18:47 pm »
Mam jakieś dziwne przeczucie, że ta kobitka z klepsydrą to Delia. Tak sobie dziś w sumie rano pomyślałem, że to może być żona Argusa, która jest wkurwiona na Raidena, że poprzez zmianę timeline'u spowodował to, że jej synowie nigdy nie wypełnią swojego przeznaczenia. Przez to, będzie starała się wrócić czas na dawny bieg, co w story spowoduje pewnie spotkanie z wieloma dawno niewidzianymi znajomymi i nieoczekiwane turbulencje. Damn, nie mogę się doczekać tego 17.01 :D

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 07, 2018, 08:16:40 pm »
Super trailer! Muzyka troszkę średnia(...)
Muzyka jak zwykle trafiona jak występ Pięknych i młodych na festiwalu muzyki klasycznej.

1. Bronie? Znowu to ma wrócić? Oby tylko jako element otoczenia, bo jak w walce to słabo...
Ja bardziej stawiam, że zamiast 3 wariacji będą 2 - jedna z bronią, druga bez. To by też tłumaczyło dwie wersje Scorpiona

2. Drugi Scorpion w stroju z MK4? O co tu chodzi?! Oby znowu nie namieszali z linią czasową bo już fajnie budowali i zaczynają kombinować.
Fabuła MK już ogólnie nie będzie taka sama odkąd pojawił się MK9. Jedyne co mogą zrobić, by nie była zakręcona jak tampon w piździe, to całkowity reset serii.

3. Ta krwa sika jak pojebana od byle kopa, ja wiem, że to Mortal Kombat, no ale aż tak? Będzie krwawo.
Ja bym poczekał do gameplayu, bo na trailerze to nie ma co się opierać. Fakt jednak faktem, że będzie krew. No bo co ma być? Skittlesy?

4. Przesadzają już z niektórymi ciosami. Za dużo uderzeń ostrzem w potylicę, wbijania w kręgosłup. Scorpion szlachtował Raidena jak wieprza, a ten go raz laską trzasnął i go wyłączył z walki... Troszkę umiaru tutaj.
Trailer miał za zadanie pokazać dynamiczną walkę ze wskazaniem (jak mi się wydaje) na niektóre elementy. Jak wyżej - poczekajmy do gameplayu.

Wiem, że się czepiam no ale czegoś muszę!
Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Z niecierpliwością czekam na następne informacje!

Nie musisz. Czepianie się trailera który dziś wyszedł jest jak pisanie recenzji Avangers 4 na podstawie również dzisiejszego zwiastuna. Na spokojnie ludziska - poczekajmy na pokaz rozgrywki.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 07, 2018, 10:34:46 pm »
Co mnie tu tak Luna punktujesz? :v

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 07, 2018, 11:37:29 pm »
Tymi dwoma Scorpionami bym się zbytnio nie sugerował, przecież te walki w zwiastunach nigdy nie wiązały się jakoś z fabułą, jedynie z gameplayem, więc pewnie po prostu chcieli pokazać personalizację postaci.
Ta postać to najprawdopodobniej ta kobieta od Jade. Jest to chyba jedyny moment trailera z samej gry, tylko pytanie czy jest to scena z fabuły i ta klepsydra rzeczywiście coś ważnego odlicza (jakiś nowy Armageddon, połączenie timeline'ów?) czy też raczej jest to jakiś win pose tej nowej babki po prostu. Ale wygląda na bossa (pewnie grywalnego) albo kogoś blisko powiązanego z bossem.
Shao Kahn lovely. Design świetny, jeszcze jak mu jakieś backstory fajne zrobią to będzie super. A jak to wrzucą gdzieś do fabuły to w ogóle genialnie.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 08, 2018, 12:05:33 am »
Możesz mieć rację Filx.

Mam ciekawe spostrzeżenia z YT.

https://youtu.be/b6UXNkmnsfg

https://youtu.be/HRvjmAsQbf8

Polecam obadać.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 08, 2018, 12:42:48 am »
Znam oba linki :) ogólnie faktycznie ta ręką Shao jest dość ciekawym motywem.

Ogólnie to... Przeczytałem że ten reveal event jest w Londynie 17.01 i jest to większe wydarzenie, będzie Ed Boon razem ze swoimi brwiami, może też ten w kaszkiecie i reszta ekipy. 14.12 zaczyna się sprzedaż biletów. No cóż... Loty dość tanie w tym terminie, także kto wie, kto wie... Może Wam będę zdawał relację na żywo ;)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 08, 2018, 02:00:57 am »


btw, zmień ktoś nazwę tematu na 'Mortal Kombat 11 - Dyskusja ogólna', czy coś ten deseń

Done.

Ja uważam ze ta ilość krwi broni ma na celu pokazanie iż gra bedzie jeszcze bardziej dopracowana i troszkę chwala sie możliwościami nowego mk. Ta krew wyglada znakomicie (wiem ze to tylko trailer ale robi robotę. Look Scorpiona i Raidena nie podoba mi sie za ch*j. Czekam na wiecej info, ale w końcu cos ruszyło :))