Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 657889 razy)

Offline slay3r2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #675 dnia: Stycznia 14, 2015, 03:52:08 pm »
Kitana wygląda dużo lepiej niż w mk9. Jak myślicie w 0:53 to było brutality ??

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #676 dnia: Stycznia 14, 2015, 04:34:36 pm »
Wydaje mi sie ze to byl x-ray kung lao, ale moze i masz racje

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #677 dnia: Stycznia 14, 2015, 04:38:18 pm »
http://youtu.be/1cMa1Br4MSo?t=1m5s
#plagiat #zlodziejezNRS #brakoryginalnosci #zalpl #jatoniewiemjakmoznatakkrasc :D

A serio to o czym mówicie to bardzo fajna akcja, ale wątpię żeby to było wykończenie.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #678 dnia: Stycznia 14, 2015, 06:09:46 pm »
Dla użytkowników chrome zwiastun w 60fps :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=22wJ9OZFa-k[/youtube]

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #679 dnia: Stycznia 14, 2015, 08:28:44 pm »
Kitana IMO wygląda świetnie. W końcu jak księżniczka, a nie lateksowa cosplayerka. No i przede wszystkim wygląda kobieco! Na plus jej outfit, bo to coś chociaż przypomina jakąś zbroję wojownika, a nie strzęp materiału mający odsłaniać biust. Dokładnie....zasłonięty biust na plus. MK to MK a nie DOA. Dalej...0:53 to raczej nie żadne fatality/brutality/x-ray tylko zwykły rzut jak ten Raidena z położeniem klienta na ziemi i odstrzeleniem piorunami. Apropo Raidena zauważyłem, że w filmiku dali jego alternatywny X-Ray. Nadal jednak nie wiadomo, czy będzie to jedyna opcja, czy jedna z kilku do wyboru:/ Trochę mnie zaczyna zastanawiać to celowe unikanie debiutów. Ciągle stara gwardia. Póki co starzy zawodnicy są zrobieni zajebiście, więc niby też nie ma co narzekać. Ja jednak czekam na nowe mordy. Ze starej ekipy mogę przyjąć jednego robota i Ermaca. Będę wtedy usatysfakcjonowany. Ciekawi mnie jak oni to zrobią z powrotem starych gamoni, których Sindel i Shao wybili co do jednego. Kamidogu? A może jakieś alternatywne uniwersum, gdzie żyją starzy znajomi (co niektórzy)? A Liu np zamiast walczyć, sprzedaje chińskie nudle w budce z bambusa? Kolejny fajny bonus w filmiku - areny. Zapowiadają się świetnie. Zaraz mnie tu Adept zje, ale urzekła mnie ta taka falloutowa. Zresztą w połączeniu ze skanami ostatnimi, wydawać się może, iż nasza planeta jakiś kryzys przechodzi.

Dziś napisałem nieskładnie, bo mi się nie chce układać ładnych zdać. Męczcie się z czytaniem:D

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #680 dnia: Stycznia 14, 2015, 10:40:59 pm »
Znowu mamy do czynienia z wskrzeszaniem, ale chyba do tego najwyższa pora przywyknąć. Mnie ciekawi cały czas fabuła, co do mojej opinii na temat nowych /starych fighterów. Kitana wygląda fenomenalnie. Nareszcie ktoś wpadł na pomysł, ze z kobitek fighterek nie trzeba robić lasek z wielkimi biustami, wystarczy, że ładnie (nieseksownie, bo to niekonieczne w tej grze) ubrać. Jak zresztą sami zauważacie, wygląda bardzo kobieco i to chyba pierwsza baba, która im wyszła aż tak dobrze. Nie wiele na filmiku pokazana, ale to co widać może powalić na kolana, a  w szczególności fatality. Doskonałe wręcz jest wykonane. Kung Lao też niczego sobie, strasznie szybki się wydaje.Aż chce się grać. Bardzo dobrze prezentuje się Goro, szkoda tylko, że go w akcji nie zobaczyliśmy.
A teraz może inaczej. Czy ktoś ma pomysł jak wytłumaczyć zmartwychwstanie tych wszystkich wojowników? Kung Lao symulował swoją śmierć, a Kitana zapadła w zimowy sen? Oby się pojawił Johny Cage.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #681 dnia: Stycznia 14, 2015, 11:27:47 pm »
Bardzo mi się to wszystko podoba. Podoba mi się również te nieco falloute podejście do aren. Wszystko to jest bardzo fajne.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #682 dnia: Stycznia 15, 2015, 12:00:17 am »
Mimo iż uważam że Kung i Kitana zajmują miejsce ciekawszym postacią, to zrobione są ciekawie. Kitana w tej części wygląda n księżniczkę bardziej niż w jakiejkolwiek wcześniejszej, a Kung Lao dobrze zrobiło postarzenie. W MK9 był takim trochę narwanym młokosem, tutaj okrzepł, nabrał powagi i jakby pozbył się kompleksu Liu Kanga.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #683 dnia: Stycznia 15, 2015, 12:46:04 am »
Kano jest podpięty do matrixa, Raiden ma kapelusz z żaluzji, Kung Lao kapelusz z jarzeniówki abo z tartaku, Quan Chi znaki na ciuchach pokazujące gdzie go napierdalać, a Kitana wygląda jak Leia z wersji SW dla islamistów.

A tak serio, to jaja sobie robię. Prawie się spuściłem na filmiku, jedynie co mi się nie podoba to islamska Kitana. Fakt, że wygląda bardziej jak księżniczka, i jest bardziej kobieca od poprzednich wersji 3D [oprócz tej z MK9, wg mnie zajebiście tam wyglądała], ale arabska wygląd wszystko pierdoli. Jedną rzeczą, której możemy być pewni w ciągle zmieniających się Motalach, jest to że żeńskie członkinie rodów królewskich ubierają się jak dziwki.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #684 dnia: Stycznia 15, 2015, 09:50:10 am »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1EROmqidZQc[/youtube]
W końcu udało im się zrobić postać przypominającą kobietę czy tak wydaje mi się przez tę maskę? :P

Wydaje Ci się przez tą maskę :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #685 dnia: Stycznia 15, 2015, 10:21:10 am »
Chuizm polega na tym, że gameplay pokazuje tylko wizerunek. O Fightingu podagdamy za jakiś czas...
Póki co...
Allah Akbar Kitana.....


Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #686 dnia: Stycznia 15, 2015, 03:54:21 pm »
Bez przesady. Według mnie ciapactwo nadaje się jedynie na kompost, ale nawet nie przyszło mi do głowy, porównaniu Kitany z arabką.

Offline swir

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #687 dnia: Stycznia 15, 2015, 05:46:54 pm »
Nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć, że  i tak wygłąda dużo lepiej niż w poprzednich częściach gry. Co do Goro to póki co bardziej mi się podoba na zdjęciu niż na tym zwiastunie, ale trzeba poczekać na zwiastun z nim w roli głównej.

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #688 dnia: Stycznia 16, 2015, 01:59:57 pm »
Ktoś się przymierza na zakup Pre-Order ?
Trailer porządny, zwłaszcza Kung Lao uderzający Ip stajlem :D
Niestety póki co Goro lepiej wyglądał na obrazku.. ;/

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #689 dnia: Stycznia 16, 2015, 02:19:47 pm »
Ktoś się przymierza na zakup Pre-Order ?
Trailer porządny, zwłaszcza Kung Lao uderzający Ip stajlem :D
Niestety póki co Goro lepiej wyglądał na obrazku.. ;/

Na obrazku był bardziej "mroczny", w trailerze oczy ma czewone a na obrazku żółte(może kwestia wyboru stylu?). Ciekawe czy zobaczymy go w akcji przed premierą ?
Co do preordera to jeszcze się zastanawiam, cena mnie trochę przeraża...