Autor Wątek: Mortal Kombat Komplete Edition PC  (Przeczytany 39682 razy)

Offline Morgotheron

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 28, 2015, 10:45:03 am »
Jak najefektywniej ustawić klawisze na PC? Wcześniej miałem ustawione TGUJ, a teraz zmieniłem na UIOP i wydaje się ok, muszę jeszcze mały palec i serdeczny trochę przyzwyczaić. Czy PCtowcy dużo odstają od konsolowców w walkach online? Mam jeden problem wyzwanie 170 Sheeva i Sub Zero, ciężko wykonać te ataki specjalne na Sheevie, bo ona zawsze nie chce w nie wchodzić. Macie jakieś porady?

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 28, 2015, 12:04:18 pm »
Przerzuć się na konsolę?

Szczerze mówiąc, to nie wydaje mi się, żeby konsola miała definitywną przewagę nad kompem, bo jak ktoś jest przyzwyczajony do kompa, to nie ma problemów z klawiaturą. Zdarzają się nawet przypadki, że na turniejach gracze posługują się klawiaturą.
Niestety co do ustawienia klawiszy nic Ci doradzić nie mogę, ale zaraz wparuję johnx i da Ci wyjaśnienie w postaci opowiadania składającego się ze 100 000 słów i wszystko zrozumiesz ;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 28, 2015, 08:38:29 pm »
Już zadawałeś to pytanie tutaj: http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2151.msg38565#msg38565

Wątek scalam z tematem głównym odnośnie portu PC MK9 (na tak proste kwestie nie ma sensu tworzyć nowego tematu).

Co do wyzwania 170 to sam nie wiem które to jest, w sumie przecież jest ich 300. Ale łap pierwszy z brzegu link na YT, a reszta zależy od Twojego skilla :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rw2Eu3MQQng[/youtube]

Niestety co do ustawienia klawiszy nic Ci doradzić nie mogę, ale zaraz wparuję johnx i da Ci wyjaśnienie w postaci opowiadania składającego się ze 100 000 słów i wszystko zrozumiesz ;)
Ehhh :D Nie skomentuję :D

Offline Morgotheron

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 28, 2015, 09:35:01 pm »
Dzięki johnx, miałem przerwę od Mortala, ale szybko wracam, bo czasu teraz mam więcej. Gościowi z filmike zeszło 20 minut i ledwo tą 171 przeszedł, więc pewnie będzie ciężko. Spróbuje z tym nowym ustawieniem klawiszy.

Offline Celt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #34 dnia: Września 17, 2015, 06:28:21 pm »
Witam,

jestem nowy na forum. Chciałem pograć w MK9 na PC online ale nie widzę żadnych graczy w pokojach. Może ktoś pomóc może coś w ustawieniach steama trzeba pozmieniać?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #35 dnia: Września 17, 2015, 07:31:24 pm »
Witam,

jestem nowy na forum. Chciałem pograć w MK9 na PC online ale nie widzę żadnych graczy w pokojach. Może ktoś pomóc może coś w ustawieniach steama trzeba pozmieniać?
Witaj. Scaliłem Twój wątek z głównym tematem o MK9 na PC. Problem pustych pokoi był już niejednokrotnie poruszany na forum. Z czego udało nam się ustalić to zwykle wystarczało wykonać 2 proste kroki.
1. Ustaw wszystkie opcje graficzne na minimalne. Pokoje są puste jeśli komputer nie radzi sobie ze zbyt wysokimi ustawieniami gry. Jednak jeśli problem nadal występuje mimo najniższych ustawień, przywróć poprzednią konfigurację, bo wyraźnie to nie była jej wina i wykonaj krok 2.
2. Zmień region pobierania w opcjach Steam. W tym celu uruchom Steam, wybierz opcję Steam w lewym górnym rogu okna ---> Ustawienia ---> Pobieranie ---> Region pobierania ---> Ustaw na np. Germany - Hamburg lub Germany - Frankfrut.

Offline Celt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #36 dnia: Września 17, 2015, 08:24:05 pm »
Witam,

dzięki za odpowiedź ale w dalszym ciągu nie widzę nikogo w pokojach. A gra czasem nie musi być kupiona w sklepie Steam mam wersje pudełkową zakupioną na Allegro? Bo wyskakuje mi informacja że jest to modyfikacja albo skrót spoza Steam.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #37 dnia: Września 17, 2015, 08:52:46 pm »
Witam,

dzięki za odpowiedź ale w dalszym ciągu nie widzę nikogo w pokojach. A gra czasem nie musi być kupiona w sklepie Steam mam wersje pudełkową zakupioną na Allegro? Bo wyskakuje mi informacja że jest to modyfikacja albo skrót spoza Steam.
Nie rozumiem. Gdzie taka informacja/błąd wyskakuje?

Offline Celt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #38 dnia: Września 17, 2015, 09:43:33 pm »
W programie Steam jak dodałem grę z poza Steam.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #39 dnia: Września 17, 2015, 11:40:21 pm »
Czekaj, ale dlaczego dodałeś grę spoza Steam? Powinieneś otrzymać płytkę skoro miałeś wydanie pudełkowe i w pudełku klucz który jest wymagany do aktywacji gry w bibliotece Steam.

Offline Celt

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #40 dnia: Września 18, 2015, 11:00:01 am »
Wielkie dzięki, nie zauważyłem już jest ok. Zaczynam mocno trenować;)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #41 dnia: Października 18, 2015, 08:09:42 pm »
Po przeczyszczeniu kompa gra chodzi trochę lepiej, ale nie idealnie.
Trochę popatrzyłem tych alternatywnych strojów - dziwne, że wszystkie nindże nie mają tego samego klasycznego stroju - Ermac, Scorpion, SuB-Zero i Reptile mają ten z MK1,  Smoke i Noob Saibot mają z Mk2. Rainowi nie dali żadnego alternatywnego stroju. Wolę te stroje z MK2 - są normalne maski, a nie jakieś chusty z Mk1. Mogli dać wszystkim z Mk2 byłoby dobrze. Millena nie ma jakiegoś klasycznego stroju, który maja Jade i Kitana. Chyba, że te stroje są gdzies poukrywane w krypcie, nawet nie wiem.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat Komplete Edition PC
« Odpowiedź #42 dnia: Października 19, 2015, 04:09:52 am »
Millena nie ma jakiegoś klasycznego stroju, który maja Jade i Kitana. Chyba, że te stroje są gdzies poukrywane w krypcie, nawet nie wiem.
Właśnie MK na PC ma to do siebie że ma wszystko odblokowane już na samym starcie, więc możesz odblokować całą kryptę, a nie zobaczysz różnicy w grze. Tzn. jeśli dobrze kojarzę są zablokowane tylko rzeczy w galerii (concept arty itd.), ale na pewno nic z czego można korzystać jako tako w grze.