Autor Wątek: MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio  (Przeczytany 60066 razy)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 18, 2007, 11:48:45 pm »
Powiem tak :

OMG WTF  :?

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 18, 2007, 11:50:29 pm »
Cytat: "$nake"
Powiem tak :

OMG WTF  :?


Oh my God World Trade Center?

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 19, 2007, 12:06:28 am »
Cytuj
Oh my God World Trade Center?

Oh My God What the Fuck  :roll:  :P

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 19, 2007, 12:30:43 am »
haha dobre

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 19, 2007, 08:35:17 pm »
Jak się temu bliżej przyjrzeć to raczej wszystkie bio są pokręcone mimo, że niektóre (pozornie) mają sens. Dla mnie to po prostu Trilogy II, który tak samo jak pierwszy Trilogy podsumowuje daną generację serii Mortal Kombat. Lepiej by było gdyby fabuła nie była tak przeciążona a raczej banalna. Krótko mówiąc pare (jeśli nie większość) postaci powinna po prostu zdechnąć.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 19, 2007, 09:02:27 pm »
Cytat: "Sim"
Jak się temu bliżej przyjrzeć to raczej wszystkie bio są pokręcone mimo, że niektóre (pozornie) mają sens. Dla mnie to po prostu Trilogy II, który tak samo jak pierwszy Trilogy podsumowuje daną generację serii Mortal Kombat. Lepiej by było gdyby fabuła nie była tak przeciążona a raczej banalna. Krótko mówiąc pare (jeśli nie większość) postaci powinna po prostu zdechnąć.


Takze uwazam ,ze historia powinna byc bardziej banalna ,moim zdaniem
tworcy troche sie zapebdzili.Pewnie taka pogmatfana historia miala byc plusem mka ale skelpac cos takiego z 62 postaciami to troceh trudne.
W ogule to co sie porobilo w tych nowych mortalach to lekka przesada
np:Sub stal sie mistrzem morozu, Liu jest sobie duchem, a Rayden to jakis piepszony Dark lord.Wiadomo ,ze fabula musi sie rozwijac ale mi takie zmiany nie leza  w 100% wolalem jak Sub byl raczej takim skrystobujca ,poslancem, poprostu nija a Rayden Obronca ziemi.Nico obawiam sie co bedzie sie dzialo w mk8

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 19, 2007, 09:20:01 pm »
Cytuj
wolalem jak Sub byl raczej takim skrystobujca ,poslancem, poprostu nija a Rayden Obronca ziemi.

a czy to ważne? dyskredytuje to jakoś postać którą grasz? możesz sobie wyobrażać co chcesz!

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 19, 2007, 10:08:03 pm »
Racja zgadza sie ze wszystkimi poza papa_snejk'iem poniewaz kazdy kto sie zaglebia w Mortal Kombat i historie w niej opowiedziana moze sie poczuc zazynowany gdy fabula ta nie "trzyma sie kupy" i jest niejasna i wrecz momentami bez sensu. Ale racja ciezko jest polaczyc 62 postacie jakas historia aby nie bylo niedomowien. Moze to denerwowac ale co zrobic... napisac wszystko od poczatku?  :wink:

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 19, 2007, 11:27:01 pm »
Racje tez tak uważam moim zdaniem oni zaczeli sie juz gubic w MK4. Nowy opiekun krulstwa miał być Fujin ale jednak nie został. I dwa razy zmieniali historie do Mk5. W MKDeception juz wogle zwariowala hista!!

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 20, 2007, 12:31:39 am »
Zamiast tego co jest w MK: Armageddon to (moim zdaniem) powinno być tak (po Deception):

Shujinko pokonał Onage dzięki skoncentrowanej mocy wojowników dobra. Jednak stary wojownik nie czuł takiej radości jak inni. Udał się w daleką drogę aż do najwyższych szczytów, tam postanowił medytować i czekać na swój los. Wtedy niebo zrobiło się ciemne, Shujinko czekał na to, wtedy za nim staje mroczny Rayden, który w gniewie i furii koncentruje energię a Shujinko nie reaguje tylko składa pokorny hołd (ukłon czy coś w tym stylu w każdym razie odnosi się z szacunkiem) i czeka. Wtedy Rayden niszczy Shujinko a za Raydenem stoi tajemnicza postać, która wchłonęła siłę życiową Shujinko. Okazuje się, że to Shinnok. Zniewolił Raydena wykorzystując sytuację kiedy on poświęcił się by zniszczyć Onagę wtedy zebrał jego esencję, przetworzył i stworzył mrocznego Raydena a do tego zniewolił Liu Kanga w jego martwym ciele. Niczego nieświadomi wojownicy dobra wraz z Fujinem będą musieli stawić czoło okrutnej zemście Shinnoka.

Tak bym to mniej więcej widział. Trzeba by jeszcze dopracować szczegóły 8)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 20, 2007, 06:25:35 pm »
w zasadzie chciałem tylko powiedzieć (po raz 55) że pasjonowanie się tymi dennymi historyjkami jest ŻENUJĄCO GŁUPIE!!! jak lubicie takie rzeczy to poczytajcie sobie jakieś dobre fantasy. JEST O NIEBO LEPSZE OD WYPOCIN VOGELA I RESZTY WARIATÓW!

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 20, 2007, 06:58:35 pm »
papa_snejk o czym ty wogole gadasz jak ktos sie interesuje seria MK to chce wiedziec o tym jak najwiecej i nikt sie tym jakos nie pasjonuje tylko stara sie zrozumiec wszystkie zakamarki serii i aby to wszystko iwedziec to jak to mowisz trzeba sie pasjonowac mortalem aby sie poswiecic i pzremyslec i poczytac o tym wszystkim.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 20, 2007, 08:21:08 pm »
mnie zawsze interesowało jak dana postać wygląda, czy ma dobre ciosy itp. reszta jest niepotrzebna

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 20, 2007, 09:25:12 pm »
Cytat: "papa_snejk"
w zasadzie chciałem tylko powiedzieć (po raz 55) że pasjonowanie się tymi dennymi historyjkami jest ŻENUJĄCO GŁUPIE!!! jak lubicie takie rzeczy to poczytajcie sobie jakieś dobre fantasy. JEST O NIEBO LEPSZE OD WYPOCIN VOGELA I RESZTY WARIATÓW!


Cytat: "papa_snejk"
mnie zawsze interesowało jak dana postać wygląda, czy ma dobre ciosy itp. reszta jest niepotrzebna


Ok spoko, Twoje zdanie ale nie musisz po raz 55-ty raz nam to mówić, raz wystarczyło. Nie wiem co chcesz przez to osiągnąć. Ty po prostu odbierasz gre na podstawowym poziomie czyli nieważne kim byle pograć a inni odbierają to głębiej: fabuła, świat, historie postaci. Mnie Mortal urzekł swoim światem i fabułą (wliczając w to postacie) a inne mordobijki to raczej mnie nie ciągną (oczywiście są różne powody nie tylko kwestie fabularne). Poza Mortalem to lubię jeszcze Tekkena co prawda w jego przypadku mniejszym stopniu fabuła a raczej system rozgrywki mnie wciągnął choć w trójce zaczęło być ciekawie ale nie zmienia to faktu, że w przypadku Tekkena bardziej mnie "miodność" brała. Czyli można powiedzieć, że Twój stosunek do Mortala jest taki sam jak mój stosunek do Tekkena ;)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 20, 2007, 11:27:56 pm »
Zgadzam sie ze Simem. W Mortalu na począdku oprócz samej rozgrywki wciągneła mnie fabuła :) Potem same postacie. Gdy dana postać bardziej mnie wciągneła to chce o niej więcej się dowiedzieć. Mam to samo też zdanie na temat ilości postaci. Jest w tej chwili ich bardzo dużo ( za dużo ) z około 30-40 powinni zginąć :roll: W MK8 wystarczy jak bedzie z 25 :wink: