Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 822393 razy)

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3615 dnia: Kwietnia 18, 2011, 01:08:18 pm »
Moze ja swoje spostrzezenia napisze :).

Kupilem Xa tylko dla tej gry. Poki co gram sobie w Marvel wersje :). Poniewaz nie gralem duzo na nowych generacjach to bylem niemilo zaskoczony grafika w story mode. Jak sie blizej temu przyjzec to wszystko jest kanciaste, brzydkie, widac tekstury, srednio sie to porusza. Jak przejdzie do tryby walki juz te rzeczy nie sa zauwazalne i nawet robia sie lade. Albo to zludzenie optyczne i podczas walki az tak nie zwraca sie uwagi na takie detale albo podczas story mode dla lepszego dzialania grafika jest zubozona - nie mam pojecia.

Poza tym jezeli chdozi o system walki na poczatku srednio mi lezal. Po jakims czasie zaczyna sie czlowiek przyzwyczajac. Niestety ten pad w Xie jakis za dokladny nie jest albo wlasnie jest za bardzo dokladny :). Nic po srodku. Chodzi o to ze jak idealnie nie wklepiesz kombinacji to cios nie wyjdzie albo fatal co gorsza. Sam nie wiem czy grac na kolku czy na krzyzyku. Gram i na tym i na tym, w zaleznosci od dokladnosci wykonania sekwensji. Podczas walki kolko sie jeszcze sprawdza (ten drazek maly ;P), ale podczas bardziej dokladnych sekwencji krzyzyk, ale jego dokladnosc wlasnie zostawia wiele do zyczenia. Albo to taka lipa, albo trzeba setki razy wykonac dana sekwencje zeby wyczuc pada i aby to dzialalo za kazdym razem. Nie ma to jak granie w mk1-3 na kwlawiaturze. Nie mozna sie bylo pomylic !!! :).

Co do samej gry story mode fajnie zorbiony. Nawet tych zawodnikow ktorych sie nie lubi zaczynamy poznwawac dzieki czemu gra sie nimi coraz fajniej. Jaxa nigdy nie lubilem, dzieki story mode nawet wydaje sie spoko. Fajnie to wszystko polaczone. Dla tych ktorzy szukaja wielkich wzniesien jesli chodzi o fabule, to wszytsko tyczy sie hmm historii ktore kazdy z nas zna czyli mniej wiecej film MK1 no i pozniej rozwiniecie akcji o Mk2 (ale 1000x lepiej niz film :)).

Narazie jesli chodzi o odczucia, poczatek bylem lekko zawiedizony. Teraz jest coraz lepiej. Czuje ze jak czlowiek ogranie jedna postac od gory do dolu, wszystkie mozliwe kombinacje to gra bedzie fajna, poniewaz grajac po kawalku kazdym z osobna mozna wciskac jak w tekkenie cokolwiek i zawsze sie cos trafi, aczkolwiek w tekkenie nawet malpa moze wygrac niechacy, tutaj juz nie i to jets ogromny plus :).
Zle nie jest, polecam gre, krypta daje rade. Fabula na prawde spoko (mimo ze banlana i znana przez nas to fajnie zrobiona). Poziom trudnosci sensowny, nie ma wielkich wpadek. Czy stanie sie klutowa ta gra? Nie wiem. Moze jets i bardzo fajna, ale to juz nie te czasy gdzie cos nas moze zaskoczyc. Kazdy wie co dostaje wiec na chwile obecna moge powiedziec ze jest po prostu OK. Wiekszosc osob nie bedzie zawiedziona ;P

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3616 dnia: Kwietnia 18, 2011, 01:53:13 pm »
to prawda graficznie story nie powala, ale tez nie ma się czego czepiać dla mnie było i tak zajebiscie, samych filmów w story mamy na ok 2 godz oglądania, to naprawde bardzo dużo pracy.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3617 dnia: Kwietnia 18, 2011, 03:11:19 pm »
Za 3-4 dni odpowiemy na WSZYSTKIE twoje pytania związane z MK9;)
Myślę,że za 3-4 dni sam odpowiem sobie na wszystkie pytania,jeśli nie nawalą z przesyłką.Tak w ogóle to wiadomo kto zwyciężył turniej?,który ponoć odbywał się wczoraj w Anglii
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2011, 06:28:26 pm wysłana przez Eric Draven »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3618 dnia: Kwietnia 18, 2011, 07:09:57 pm »

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3619 dnia: Kwietnia 18, 2011, 08:02:43 pm »
Dobra ta reklama, szczególnie jak ta dziewczyna się patrzy.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3620 dnia: Kwietnia 18, 2011, 11:21:06 pm »
kufa mać ;/ już wszystko jest powrzucane na jutuba od wszystkich fatal po cały story mode, ale wytrzymam nic nie oglądam czekam do tego 28 o ile będzie w ten dzień (w co wątpię) ehhh

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3621 dnia: Kwietnia 19, 2011, 09:58:38 am »
Dziś pojawiły się pierwsze oceny nowego Mortal Kombat .IGN VS GAMETRAILERS ;D Już od pewnego czasu przestałem zwracać uwagę na noty w największych serwisach
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19, 2011, 10:00:22 am wysłana przez Eric Draven »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3622 dnia: Kwietnia 19, 2011, 10:43:47 am »
Dziś pojawiły się pierwsze oceny nowego Mortal Kombat .IGN VS GAMETRAILERS ;D Już od pewnego czasu przestałem zwracać uwagę na noty w największych serwisach
Recenzje recenzjami, dobrze pooglądać i zapoznać się z oceną. Jednak w 100% nigdy na nich nie należy polegać, czego najlepszym dowodem jest ocena FF XIII 8- w PSX Extreme, któremu ufałem kiedyś bezgranicznie:/

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3623 dnia: Kwietnia 19, 2011, 10:58:17 am »
Kolejne przemyslenia mam.

Nie wiem czemu tyle lat to robia ale walka z Shao Kahnem to wedlug mnie tragedia. Oczywiscie gra ma byc trudna jezeli chodzi o ostateznego bosa na kazdym poziomie, ale juz na medium jest on bardzo ciezki do przejscia. Cokolwiek nie zrobisz on ma konttratak. CO gorsza ma mlotek na ktorego bloki nie dzialaja, oglusza na pare sekund i kolejny mlotek. Wiec dostaniesz ze 3x mlodtkiem + 2x piescia i po rundzie.

Czemu po prostu nigdy nie zrobia rownych szans, tylk np 3x mniej sily zabieraja nasze ciosy? Wtedy walka by jakos wygladala fajnie i natrudzic by sie trzeba bylo zeby po prostu 3x wiecej ciosow zadac. A tutaj jest fart polegajacy na tym czy uzyje mlotka 20x czy tylko 10.

Nie podoba mnie sie to.

Cala reszta coraz bardziej :). Story mode jest fajne !!! :)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3624 dnia: Kwietnia 19, 2011, 11:03:46 am »
Kolejne przemyslenia mam.

Nie wiem czemu tyle lat to robia ale walka z Shao Kahnem to wedlug mnie tragedia. Oczywiscie gra ma byc trudna jezeli chodzi o ostateznego bosa na kazdym poziomie, ale juz na medium jest on bardzo ciezki do przejscia. Cokolwiek nie zrobisz on ma konttratak. CO gorsza ma mlotek na ktorego bloki nie dzialaja, oglusza na pare sekund i kolejny mlotek. Wiec dostaniesz ze 3x mlodtkiem + 2x piescia i po rundzie.

Czemu po prostu nigdy nie zrobia rownych szans, tylk np 3x mniej sily zabieraja nasze ciosy? Wtedy walka by jakos wygladala fajnie i natrudzic by sie trzeba bylo zeby po prostu 3x wiecej ciosow zadac. A tutaj jest fart polegajacy na tym czy uzyje mlotka 20x czy tylko 10.

Nie podoba mnie sie to.

Cala reszta coraz bardziej :). Story mode jest fajne !!! :)
ODP jest prosta - to jest Shao Khan:D Największy badass ever:D Jedyne miłosierdzie wykazuje, gdy nie robi ci fatalityXD

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3625 dnia: Kwietnia 19, 2011, 11:05:11 am »
(...) Cokolwiek nie zrobisz on ma konttratak. CO gorsza ma mlotek na ktorego bloki nie dzialaja, oglusza na pare sekund i kolejny mlotek. Wiec dostaniesz ze 3x mlodtkiem + 2x piescia i po rundzie. (...) A tutaj jest fart polegajacy na tym czy uzyje mlotka 20x czy tylko 10.

:D Bez Młota to nie robota!, jak zwykł był mawiać mój dentysta.

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3626 dnia: Kwietnia 19, 2011, 11:50:22 am »
:)

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3627 dnia: Kwietnia 19, 2011, 11:52:07 am »
Czy ktoś wie czy w tym MK jest MK HD Kollection? Jak tak to jak to odkryć?

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3628 dnia: Kwietnia 19, 2011, 11:58:58 am »
Chyba sobie nie wyobrazasz ze dali by 2 produkt za ktory beda chcieli dodatkowa kase w MK9. Tak jak by dali jeszcze MK movie i MK Anihilation jak wygrasz challenge tower.

99% ze nie ma, bo wiekszosc nagrod za przejscie calej gry juz jest ujawniona.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3629 dnia: Kwietnia 19, 2011, 03:45:29 pm »
Hanzo - MK HD nie będzie na bank na płytce z MK9;( Oglądałem te kilka recenzji na necie i jakoś mnie dziwią szczerze mówiąc. Co jak co, ale mnie osobiście nie chce się wierzyć, że MK9 to jest gra na 9/10 np. Szykuje się ostry tydzień grania i weryfikacji, ale sam fakt tak wysokich ocen jest dziwny, bo to przecież MK XDD