Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817527 razy)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3735 dnia: Kwietnia 24, 2011, 07:30:16 am »
Cóż po 2 dniach ostrego tyrania Mortala mogę stwierdzić że jest świetny gra nie jest na chwilę tylko jest przy niej trochę zabawy zwłaszcza jeśli chodzi o długość Story Mode czy Chalenge Tower gameplay jest bardzo fajny łatwo się opanowuje ruchy ale żeby zrobić jakieś dobre combo już się trzeba trochę pobawić no i powrót do dawnej siły bossów zwłaszcza Shao Kahna jak dla mnie to prawdziwy koks nie łatwo go pokonać dobra trzeba zaraz wracać dalej go tyrać

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3736 dnia: Kwietnia 24, 2011, 08:29:07 am »
Oj piekielny masz racje z tym Shao Kahnem :) co za menda z niego ;D długo nie mogłem go pokonać w finałowej walce w Story Mode ale sie udało wkońcu

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3737 dnia: Kwietnia 24, 2011, 09:27:25 am »
Moje refleksje po trzech dniach katowania gry:

1. Gameplay System walki przypadł mi do gustu bez dwóch zdań. Czuć ducha pierwszych trzech mortali. Większość specjali pozostała niezmieniona, co uznaje za duży plus. Kombosy te podstawowe przyjemnie się wykonuje, ale żeby zrobić coś złożonego trzeba się namęczyć. Z żywym przeciwnikiem jest to cholernie ciężkie do wykonania. Animacje postaci wykonane są wzorowo, aż miło się patrzy. Każdy z fighterów ma swoje charakterystyczne ruchy i nawet proste ciosy jak "hak", czy zwykłe uderzenie z pięści wyglądają u każdego trochę inaczej. Gameplay absolutnie na PLUS !

2. Grafika Jeżeli chodzi o walkę to nie ma się do czego doczepić. Postaci wykonane bardzo ładnie z dbałością o szczegoły. Jeszcze większe wrażenie robią areny. Są po prostu śliczne ! Wiadomo, jedne się bardziej podobają, drugie mniej, ale wszystkie są wykonane po mistrzowsku ! Schody zaczynają się gdy odpalimy story mode... Jakość cut scenek pozostawia sporo do życzenia jeżeli patrzeć pod względem grafiki, ale ja osobiście jestem w stanie wybaczyć to twórcom. Grając w story nie zwracam na to uwagi.

Dźwięk Soundtrack do gry stoi na bardzo wysokim poziomie. Po odblokowaniu muzyki do każdej areny w krypcie odsłuchałem prawie wszystkie kawałki i jestem pod wrażeniem. Jest klimatycznie, mrocznie, mortalowo na maksa! Głosy podłożone pod poszczególnych fighterów w trybie story są świetnie dopasowane ! Nawet Quan Chi brzmi świetnie, a jego głosu nie mogłem strawić gdy pojawiły się wycieki na necie. Johny Klata rządzi :D Odgłosy podczas walki także są spoko. Na tej plaszczyźnie przyznają po raz kolejny DUŻY PLUS !

Fun To co gra oferuje pod względem trybów rozgrywki to jest jakaś MASAKRA ! Jest tego mnóstwo! Story mode, challange tower, masa trybów dla pojedynczego gracza, jak i nieskończona zabawa w multi! Tag Team - mistrzostwo ! Gra jest przepakowana i robi to niesamowite wrażenie ! Nie wiadomo od czego zacząć. Do łask powraca krypta (ja wczoraj odblokowałem ostatni "slot" :D ) Kolejny raz muszę dać PLUSA, ale jakże zasłużonego !

Podsumowując Kupując nowego mortala miałem nadzieję, że poczuję tą magię, co kilkanaście lat temu grając po raz pierwszy na amidze w pierwszą część. Wiecie co - nie zawiodłem się ! Łezka mi się w oku zakręciła niejednokrotnie, widząc ile pracy i serca włożyli twórcy w nową odslonę! Czuję się jakbym się cofną w czasie, gram i nie mogę się oderwać. Nowy mortal mnie nie zawiódl, powiem więcej - Pozamiatał mną dając porządnego "haka" na szczękę !!! Koniec mojego podniecania, idę grać dalej !!! WESOŁYCH ŚWIĄT !!! FIGHT !!!

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3739 dnia: Kwietnia 24, 2011, 02:10:34 pm »
http://gieroliga.pl/news/206/Mortal_Kombat_start_ligi_1v1_na_platformie_PS3/ Liga Mortal Kombat zapisy do 4 maja wystarczy zarejestrowac sie potem wejsc w opcje profil edycja i wybrac rase uzytkownika czyli wybieracie gre a potem zawodnika i potem wchodzicie w opcje Liga i dopisujecie sie.Ja juz sie zapisałem mimo iz nie mam MK jeszcze ale we wtorek jak douzbieram 80zł to bede miał

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3740 dnia: Kwietnia 24, 2011, 02:17:50 pm »
Liga Mortal Kombat 9 będzie również na portalu Honmaru.

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3741 dnia: Kwietnia 24, 2011, 02:52:01 pm »
tymczasowo gram na x360,ale na wakacje może znów kupię ps3

Offline Marko

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3742 dnia: Kwietnia 24, 2011, 11:47:39 pm »
UWAGA SPOILER!!!!!!!!     

Przed chwilą zostałem zaskoczony sekretem w trybie Arcade. Po wygraniu walki na arenie Temple wyskoczyło mi okienko w którym pisało "gratulacje odkryłeś sekretną walkę":czy coś w tym stylu, po czym nastąpiła walka z Noobem S. Miał inny wygląd niż podstawowy i alternatywny strój Nooba w tym MK więc być może pojawi się ten strój w którymś z DLC. Za walkę z tym nicponiem otrzymujemy tajne osiągniecie/trofeum "Brotherhood of Shadow:Discover and fight Hidden Kombatant 4 in Arcade ladder"  Czyli chyba jest więcej tych ukrytych postaci w arcade.

KONIEC SPOILERA!!!!!!!!


Dla tych, którzy już przeczytali sobie pełna listę osiągnięć pewno nie jest to żadna nowość ale ja ograniczałem sobie spoilery przed premiera i takie smaczki bardzo mi się podobają :)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3743 dnia: Kwietnia 25, 2011, 07:42:36 am »
UWAGA SPOILER!!!!!!!!     

Przed chwilą zostałem zaskoczony sekretem w trybie Arcade. Po wygraniu walki na arenie Temple wyskoczyło mi okienko w którym pisało "gratulacje odkryłeś sekretną walkę":czy coś w tym stylu, po czym nastąpiła walka z Noobem S. Miał inny wygląd niż podstawowy i alternatywny strój Nooba w tym MK więc być może pojawi się ten strój w którymś z DLC. Za walkę z tym nicponiem otrzymujemy tajne osiągniecie/trofeum "Brotherhood of Shadow:Discover and fight Hidden Kombatant 4 in Arcade ladder"  Czyli chyba jest więcej tych ukrytych postaci w arcade.

KONIEC SPOILERA!!!!!!!!


Dla tych, którzy już przeczytali sobie pełna listę osiągnięć pewno nie jest to żadna nowość ale ja ograniczałem sobie spoilery przed premiera i takie smaczki bardzo mi się podobają :)

SECRETS----



 



How to Unlock Fleshpit Mileena



Beat Challenge 300 on Challenge tower. A big letdown for busting your ass all the time just to get a revealing alternate costume for Mileena.



While playing Arcade Mode you can unlock some Secret Battles with hidden characters, while three of these are playable, one hidden character is NOT playable. Hopefully he will be released as DLC at a later date!



 



 



 



1. How to Unlock the Jade Secret Battle



During the Shang Tsung Battle, you must win both rounds without getting hit once. This is called a “Double Flawless Victory”, you then must finish the evil sorcerer off by performing a Fatality on this evil Warlock. Do this successfully and you should be taken to fight a hidden Secret Battle against the Emerald Green Female Ninja, Jade. Jade appeared as a Secret Battle in Mortal Kombat 2.



 



 



2. How to Unlock the Noob Saibot Secret Battle



During a fight on the “Temple” Stage, keep an eye on the background for Noob Saibot to pop up. If he does, then you will need to win that round without using Block. If done successfully, you’ll be taken to fight Noob Saibot! Noob Saibot is so named by reversing the names of the two creators of Mortal Kombat: John Tobias and Ed Boon. He first appeared in Mortal Kombat 2 as a “Shadow” Ninja, but was unplayable. You could only fight against him as a Secret Battle. He then appeared as an unlockable playable character in Mortal Kombat 3 and subsequent titles like Ultimate Mortal Kombat 3 and Mortal Kombat Trilogy.



 



 



3. How to Unlock the Reptile Secret Battle



While playing on the stage known as “The Pit 2 (Night)”, keep your eye on the moon. If a shadowy figure flies across the Moon, then you must beat both rounds against your opponent without getting hit a single time. If your energy bar is completely full at the end of both rounds, you’ll earn a “Double Flawless” victory. You’ll need to finish this awesome feat off by performing a Fatality against your opponent. Do so and you’ll be taken to a Secret Battle against the Green Ninja known as “Reptile”. Reptile was the first ever “Secret Character” and appeared as a Secret Battle in Mortal Kombat 1, where you could fit him at the bottom of the Pit stage! So this is a very cool homage to that secret for MK fans.



Here is the Reptile Secret Battle in video form.



 



 



4. How to Unlock the Smoke Secret Battle



In a definite homage to Mortal Kombat 2, you can fight against Robo Smoke by keeping an eye on the trees in the background of “The Living Forest” stage. Fans of Mortal Kombat 2 will remember that Jade and Smoke would peek out from behind the trees, suggesting a secret pertaining to them. Which proved to be true as you could fight against both characters. In MKII a shadow also would fly across the Moon at this stage, some people think it was Noob Saibot in shadow form, thus hinting at all three hidden characters in one stage for those with keen eyes. Thankfully these secrets have been integrated into the Living Forest Stage. As mentioned above, wait for Cyber Smoke to appear in the background and peek out from one of the trees. If he does, at that moment, press Down+Back repeatedly. If done successfully, you will fight against the Cybernetic Robot in a Secret Battle! This is the only time you get to see Smoke in his robot form, as he is unplayable in the game! Hopefully he will be released as DLC.




Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3744 dnia: Kwietnia 25, 2011, 11:21:04 am »
Mi się już udało z Reptilem walczyć, i raz widziałem jak Smoke się wychyla zza drzewa ale nie zdążyłem kliknąć.

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3745 dnia: Kwietnia 25, 2011, 03:15:25 pm »
Dajcie spokój, Shao Kahn i Sub-Bossowie są najłatwiejsi z całej wieży :o
Swoją drogą cieszy mnie że jest dostępny tryb dla 3-4 graczy, można nawet grać ze znajomym w tag teamie, nawet online :)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3746 dnia: Kwietnia 25, 2011, 03:34:53 pm »
Dajcie spokój, Shao Kahn i Sub-Bossowie są najłatwiejsi z całej wieży :o
Swoją drogą cieszy mnie że jest dostępny tryb dla 3-4 graczy, można nawet grać ze znajomym w tag teamie, nawet online :)
4 playerów tag team wypróbowany. Sprawdza się świetnie;)

Offline DarkAsh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3747 dnia: Kwietnia 26, 2011, 02:52:59 pm »
Prosze Państwa okazuje się że scarllet jest ukryta na płycie z gra w wersji z Xboxa 360 -
http://www.youtube.com/watch?v=sSzJA8m1Xr4

Co prawda nie ma własnego Avatara,nie ma prawie żadnych ciosów ani Fatality ale można usłyszeć jej głos,zobaczyć ją w akcji i zobaczyć jej normalny i alternatywny strój

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3748 dnia: Kwietnia 26, 2011, 03:08:03 pm »
Prosze Państwa okazuje się że scarllet jest ukryta na płycie z gra w wersji z Xboxa 360 -
http://www.youtube.com/watch?v=sSzJA8m1Xr4

Co prawda nie ma własnego Avatara,nie ma prawie żadnych ciosów ani Fatality ale można usłyszeć jej głos,zobaczyć ją w akcji i zobaczyć jej normalny i alternatywny strój

czyli "nie ma sensu kupować kredensu" :)

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3749 dnia: Kwietnia 26, 2011, 03:25:46 pm »
Ed już wspominał że jest, ale nie ma kombosów, x-rayów i fatality.