Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817665 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3090 dnia: Marca 26, 2011, 12:22:48 am »
Cytuj
mam wielką satysfakcję, iż Sub jest klockiem , koksem itd. mam większą motywację ,aby go jako cieniasa opanować

no i takie podejście mi się podoba, wole grać albo słabymi albo tymi którymi nikt nie gra, dlatego tak nie lubię Skorpiona i Smoke'a  8)

Tak, a później wpierdziel dostajecie online, bo czas zmarnowany na wymasterowanie słabej postaci jest praktycznie bezproduktywny w porównaniu do średniego treningu mid-tier postaciami. Choć właściwie tak samo robię, ale tylko połowicznie. Bo gram w MK II Reptile`m, który jest najgorszą postacią ze wszystkich (Nawet jest słabszy od Baraki) i zajmuje ostatnie miejsce na liście. Jednak jak przychodzi większe wyzwanie to po prostu nie mam wyjścia i biorę Mileenę czy Kitanę, bo inaczej zostałbym zdeklasowany. Analogiczna sytuacja z Sheevą w UMK3. Często nią gram, jednak nawet gdybym się zesrał to nie wygram nią w turnieju, tak jak i Jade, którą mam obcykaną w małym paluszku. Po prostu low-tier postacie są niegrywalne online.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3091 dnia: Marca 26, 2011, 12:45:52 am »
Ja akurat nie pisałem o Sub-Zero, a o postaciach słabych, którymi lubicie grać :p Nie wiem jaki jest Sub, ale na 100 % high/mid tier jak nic.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3092 dnia: Marca 26, 2011, 12:49:31 am »
Ja akurat nie pisałem o Sub-Zero, a o postaciach słabych, którymi lubicie grać :p Nie wiem jaki jest Sub, ale na 100 % high/mid tier jak nic.

Będzie 30+ postaci :D Wiele przed nami :) Oby jak najlepsza Mortalowa rozgrywka.

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3093 dnia: Marca 26, 2011, 09:23:36 am »
http://www.youtube.com/watch?v=5yWJ-K0XG8o&feature=related UWAGA TO PEŁNA LISTA(w tym kilka ukrytych postaci)SMOKE MA INNY WYGLAD NIZ TAMTO COŚ

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3094 dnia: Marca 26, 2011, 09:30:45 am »
Przecież widać na pierwszy rzut oka że to fake. Nawet w opisie jest napisane że tak będzie PRAWDOPODOBNIE wyglądał roster.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3095 dnia: Marca 26, 2011, 10:29:40 am »
Zauważyłem że w większości krytkujecie nowego Smoke i nie moge zrozumiec dlaczego. Postac ma wreszcie szanse ZAISTNIEC, w końcu może byc oryginalna, odmienna...a Wy się czepiacie.
Większośc osób chciala jego ludzkiej formy no i jest. Jest też ninją , więc o co chodzi? Ma odsłonięte włosy... i co z tego?  Rain z tego co pamiętam w Armageddon też nie miał kaptura i wyglądał całkiem nieźle. Zobaczyliście pare marnej jakości zdjęc i odrazu skrytykowaliście jego design nie widząc go nawet w akcji.
Dodam jeszcze, że czubek głowy to nie jest twarz więc to nie jest sytuacja jak w MK3 gdzie pokazali twarz Sub Zero czy w MK 4 Cyraxa.

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3096 dnia: Marca 26, 2011, 11:04:30 am »
Cytuj
mam wielką satysfakcję, iż Sub jest klockiem , koksem itd. mam większą motywację ,aby go jako cieniasa opanować

no i takie podejście mi się podoba, wole grać albo słabymi albo tymi którymi nikt nie gra, dlatego tak nie lubię Skorpiona i Smoke'a  8)

Tak, a później wpierdziel dostajecie online, bo czas zmarnowany na wymasterowanie słabej postaci jest praktycznie bezproduktywny w porównaniu do średniego treningu mid-tier postaciami. Choć właściwie tak samo robię, ale tylko połowicznie. Bo gram w MK II Reptile`m, który jest najgorszą postacią ze wszystkich (Nawet jest słabszy od Baraki) i zajmuje ostatnie miejsce na liście. Jednak jak przychodzi większe wyzwanie to po prostu nie mam wyjścia i biorę Mileenę czy Kitanę, bo inaczej zostałbym zdeklasowany. Analogiczna sytuacja z Sheevą w UMK3. Często nią gram, jednak nawet gdybym się zesrał to nie wygram nią w turnieju, tak jak i Jade, którą mam obcykaną w małym paluszku. Po prostu low-tier postacie są niegrywalne online.
Mam pytanie a kogo obchodzi ze np Scorpion jest jakiś pro w tej grze a ktoś go nie lubi to ma go wziąć? nie weźmie swoją ulubioną postać nawet jak jest słaba. Widać że się nie znasz na bijatykach nawet z słabej postaci mozesz koksić te najlepszze.

Offline DarkAsh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3097 dnia: Marca 26, 2011, 11:12:28 am »

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3098 dnia: Marca 26, 2011, 11:48:59 am »
Fatal calkiem calkiem ale po jaka cholere Raiden nim rzuca na sam koniec to mozna bylo sobie darowac

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3099 dnia: Marca 26, 2011, 01:08:54 pm »
Finisher Raidena z tym cięciem kończyn słaby i w  zasadzie standardowy jak na tą część, za to końcówka ratuje sytuację.

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3100 dnia: Marca 26, 2011, 02:26:59 pm »
No i mamy potwierdzona SHEEVA:)

Fotka z rostera :)


http://img33.imageshack.us/i/sheeval.jpg/

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3101 dnia: Marca 26, 2011, 02:44:59 pm »
Jaki ryj...

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3102 dnia: Marca 26, 2011, 02:49:49 pm »
Ona od zawsze urodą nie grzeszyła  ;D
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2011, 02:51:52 pm wysłana przez Raven821 »

Offline tajpan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3103 dnia: Marca 26, 2011, 03:52:56 pm »
w porównaniu do MK:A i tak jest o niebo lepiej

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3104 dnia: Marca 26, 2011, 04:58:18 pm »
Cóż jak na razie Smoke to mi się nie podoba na zdjęciach ale zobaczy się jak będzie w grze. Fatality Raidena jak dla mnie ten sam schemat co zwykle krojenie przeciwnika na kawałki ciekawe co wymyślą np Shang Tsungowi. Sheeva dobrze wygląda na avatarze ale ocenie ją jak pokażą z nią coś więcej