Autor Wątek: O nas.  (Przeczytany 93732 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #360 dnia: Października 14, 2011, 10:44:41 pm »
Nie żebym robił za komitet powitalny, ale Cię przywitam :)

Cytuj
Jestem fanem MK [...]
Gdyby było inaczej chyba byś tutaj nie pisał ;]

Cytuj
Jestem fanem fantastyki!
ks. Piotr Natanek: "A może Harry Potter?!" :]

Cytuj
Mam nadzieję, że poznam tu jakichś fajnych ludzi jakby co pisać mi na PW albo na GG (10040831).
Polecam również zajrzeć na forumowego Shoutboxa [u dołu strony głównej]. Tam są sami fajni ludzie [no może poza 2 ciężkimi przypadkami, którzy do późnych godzin nocnych\wczesnych godzin porannych tam przesiadują :] joke...] ;)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #361 dnia: Października 15, 2011, 12:36:43 am »
Mam nadzieję, że poznam tu jakichś fajnych ludzi jakby co pisać mi na PW albo na GG (10040831).

Johnx jest tu najfajniejszy i jest w podobnym wieku co Ty ;)

PS: Robię filmy przy użyciu techniki animacji komputerowej ale tylko czasem :)

Możesz pokazać próbki swoich filmów :)?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #362 dnia: Października 15, 2011, 12:49:55 am »
Hehe tak na prawdę nikt nie wie ile mam lat, ale dla jasności - jestem starszy ;P. No właśnie, pokaż nam swoje dzieła. I filmy i książki :]. A co do tego, że jestem najfajniejszy [jeśli o wygląd idzie] - patrz: avatar.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: O nas.
« Odpowiedź #363 dnia: Października 15, 2011, 09:38:44 am »
Mam nadzieję, że poznam tu jakichś fajnych ludzi jakby co pisać mi na PW albo na GG (10040831).
PS: Robię filmy przy użyciu techniki animacji komputerowej ale tylko czasem :)

Siema Kamcio, z poznawaniem ludzi wszystko powinno być ok, tylko uważaj na Johna X ;D On spogląda na ludzi z kanapy. Co do wieku to tutaj nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy (zwłaszcza Adept :D). Różnice wynikają tylko z poglądów. Także witaj i uważaj na Johna X ;)

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #364 dnia: Października 15, 2011, 10:03:29 am »
Mam nadzieję, że poznam tu jakichś fajnych ludzi jakby co pisać mi na PW albo na GG (10040831).
PS: Robię filmy przy użyciu techniki animacji komputerowej ale tylko czasem :)

Siema Kamcio, z poznawaniem ludzi wszystko powinno być ok, tylko uważaj na Johna X ;D On spogląda na ludzi z kanapy. Co do wieku to tutaj nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy (zwłaszcza Adept :D). Różnice wynikają tylko z poglądów. Także witaj i uważaj na Johna X ;)

Przeczytałem Wasze powitania ale John X już widzę, że chce mnie tutaj przyprawić o nieprzespane noce hehe... Nie no żart  ;) Filmików trochę wstydzę się wysyłać może kiedyś...

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #365 dnia: Października 15, 2011, 12:12:59 pm »
No więc swój pierwszy post na tym forum piszę właśnie tu, bo nie chcę byście nie wiedzieli kim ja jestem. Na imię mam Kamil, chociaż koledzy mówią mi Kamcio i Wy jak najbardziej też tak mi możecie mówić  8) Lat mam 15 ale nie mówcie mi, że jestem jakimś dzieciakiem, bo wiem, że chyba jestem jak każdy kto ma jeszcze rodziców - nawet stare byki (bez urazy). Jestem fanem MK a moje ulubione części to: MK2, MKD i MKT. Ewentualnie MK4. Jestem fanem fantastyki! Piszę książki, tak wiem to możecie uważać za dziwne no ale...  ;) Mam nadzieję, że poznam tu jakichś fajnych ludzi jakby co pisać mi na PW albo na GG (10040831).
PS: Robię filmy przy użyciu techniki animacji komputerowej ale tylko czasem :)

Spoko ja też mam 15 lat i inni nie robią mi z tego wyrzutów.
Zauważyłem, że ja w tym temacie się nie odezwałem. No dobra, a więc zaczynamy.
Na imię mi Patryk (ci z którymi dłużej gadamy na shoucie już wiedzą ;D), mam 15 lat.
Moje ulubione gry MK to : Shaolin Monks, MK2, UMK3, MK9.
Uwielbiam czytać książki. Dla własnych przyjemności przeczytałem : wszystkie tomy Harry'ego Pottera, Kolekcjoner (autorstwa Toma Clancy'ego), oraz kawałek Assassin's Creed Renesans.
Lubię rysować różne postacie z gier oraz anime. Jak na razie narysowałem Cyraxa z rendera MK9.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #366 dnia: Października 15, 2011, 01:44:56 pm »
No więc swój pierwszy post na tym forum piszę właśnie tu, bo nie chcę byście nie wiedzieli kim ja jestem. Na imię mam Kamil, chociaż koledzy mówią mi Kamcio i Wy jak najbardziej też tak mi możecie mówić  8) Lat mam 15 ale nie mówcie mi, że jestem jakimś dzieciakiem, bo wiem, że chyba jestem jak każdy kto ma jeszcze rodziców - nawet stare byki (bez urazy). Jestem fanem MK a moje ulubione części to: MK2, MKD i MKT. Ewentualnie MK4. Jestem fanem fantastyki! Piszę książki, tak wiem to możecie uważać za dziwne no ale...  ;) Mam nadzieję, że poznam tu jakichś fajnych ludzi jakby co pisać mi na PW albo na GG (10040831).
PS: Robię filmy przy użyciu techniki animacji komputerowej ale tylko czasem :)

Spoko ja też mam 15 lat i inni nie robią mi z tego wyrzutów.
Zauważyłem, że ja w tym temacie się nie odezwałem. No dobra, a więc zaczynamy.
Na imię mi Patryk (ci z którymi dłużej gadamy na shoucie już wiedzą ;D), mam 15 lat.
Moje ulubione gry MK to : Shaolin Monks, MK2, UMK3, MK9.
Uwielbiam czytać książki. Dla własnych przyjemności przeczytałem : wszystkie tomy Harry'ego Pottera, Kolekcjoner (autorstwa Toma Clancy'ego), oraz kawałek Assassin's Creed Renesans.
Lubię rysować różne postacie z gier oraz anime. Jak na razie narysowałem Cyraxa z rendera MK9.

O właśnie zapomniałem, ja też rysuję takie postacie jak Patryk i lubię Harry'ego Pottera oraz Assasin's Creed. A tak poza tym siemasz Patryk cieszę się, że spotkałem jakiegoś rówieśnika  ;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #367 dnia: Października 15, 2011, 02:42:41 pm »
Nie Kamil, nie chcę Cię przyprawić o nieprzespane noce... Chciałbym gdybyś był Kamilą :]. I słuchaj rad semka odnośnie tego uważania... Chłop dobrze gada... :D

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #368 dnia: Października 15, 2011, 03:20:22 pm »
Kamil nie ma stresu. Ty zajmujesz się czymś poważniejszym niż ja. Ja robiłem filmiki animacyjne z klocków LEGO i raz zrobiłem parodię MK ^^. johnx to dziwny typ a la nietoperz (bez urazy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #369 dnia: Października 15, 2011, 03:40:06 pm »
Grodek pokaż tą swoją parodię :D. I za nietoperza się nie obrażam ;D - sama prawda :]. Taki już jestem... W nocy działam, w dzień śpię. Oczywiście tylko jak mam wolne od szkoły. Jak nie, to do 3 w nocy max :[

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #370 dnia: Października 15, 2011, 08:27:36 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=i6dBeeIZN4A&feature=channel_video_title
Proszę bardzo johnx. Wiem, że to średniak ale średnio mi te filmy wychodzą i dlatego porzuciłem to.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #371 dnia: Października 15, 2011, 11:07:10 pm »
Nie Kamil, nie chcę Cię przyprawić o nieprzespane noce... Chciałbym gdybyś był Kamilą :]. I słuchaj rad semka odnośnie tego uważania... Chłop dobrze gada... :D

Ja ci zaraz dam Kamilę :D Nie no wiem, że to żart...no przynajmniej mam nadzieję  ???

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #372 dnia: Października 16, 2011, 03:37:55 am »
Nadzieja jest matką głupich ;D. Oczywiście, że żart :]

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #373 dnia: Października 16, 2011, 11:21:39 am »
Johnx, a gdzie komentarz co do mojego filmiku (który moim zdaniem jest żałosny) ?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #374 dnia: Października 16, 2011, 01:19:30 pm »
Hehe jak wiesz mam neta z komórki i filmiki na yt mi nie idą. Obejrzę we wtorek, bo w szkole na komputerach lekcję będę miał :].