Autor Wątek: Mortal Kombat - The Movie  (Przeczytany 40174 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat - The Movie
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 13, 2011, 02:09:57 am »
Jeśli mówisz o trailerze "MK Rebirth" to kliknij tu :)

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat - The Movie
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 05, 2012, 02:44:52 pm »
Jak tu mogłem jeszcze posta nie napisać! No więc do tematu. Ocenię zwykły film "Mortal Kombat" i "Unicestwienie". Tylko te dwa obejrzałem, reszty nie. Z "Coquesta" i "Defenders" widziałem tylko fragmenty więc nie ocenię. Zaczynamy szoł  8) No więc oba filmy tryskają akcją i fajnymi efektami specjalnymi. Postacie pomysłowo odwzorowane, jak na tamte lata te filmy to majstersztyk, moim zdaniem prezentują się lepiej niż część współczesnych filmów, których sztuczność razi po oczach. Pierwszy film MK spodobał mi się bardzo. Szczególnie fajne były walki ze Scorpem i Subem. No i jeszcze jak Johny walnął Gora w piłeczki - to mnie rozbroiło i bawi po dziś dzień.
Co do Annihilation, zapowiadał się smacznie na trailerach. A jak wyszło na prawdę? Fajnie, że dodano nowe postacie, takie jak np. świetny Motaro :D Był też Smoke, który jest moją ulubioną postacią łącznie z Subem. Szybki rozwój akcji i dynamika. A teraz wady, które niestety zostawiły drugą część w tyle za pierwszą w moim rankingu:
- Film ogólnie jakiś taki za krótki się wydawał, i chyba nawet taki był,
- Johny zabity przez Shao, a przecież to Motaro go zabił,
- Wspomnienie o Kabalu i Strykerze a brak ich w filmie,
- Ermac i Rain - PORAŻKA! Dwie świetne postacie. Rain nawet żadnej walki nie stoczył, Shao Kał od razu go zabił. Z kolei Ermac szybko zginął w walce z Sonyą, i to nawet żadnych swoich mocy nie pokazał.
- W walce z Sonyą pojawił się też Noob Saibot, ale nawet on marnie skończył.
- Nierozstrzygnięta walka Suba ze Scorpem, Scorpion dał nogę z Kitaną i tyle go widzieliśmy, Sub zwiał zaraz po nim...
No więc część pierwsza lepsza jak dla mnie. :D Dwójkę też lubię ale brakuje jej do świetności. :'(
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2012, 02:46:56 pm wysłana przez Nefarius225 »

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Mortal Kombat - The Movie
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 05, 2012, 03:28:09 pm »
Jak dla mnie żaden film nie jest taki świetny jak gra d;.
Ale według mnie najlepszy był Annhination (Nie wiem jak się pisze ;p).