Autor Wątek: Gry  (Przeczytany 16415 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 22, 2007, 03:12:41 pm »
Co do zaprzestania produkcji to sie nie zgadzam. Chce nadal oczekiwać na nowe mortale a potem je zakupić :) A jeśli chodzi o tekkena to najwięcej grałem w 2,3,4,5 i mi sie tak średnio podobały :? najczęściej sie w nich wygrywa klikając wszystkie guziki czego nie nawidze.
____________________FURY MK_______________________

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 23, 2007, 12:00:38 pm »
MK 8 mój Boże więc to prawda myślalem że to plotki bo Ed Boon planował(z tego co ja wiem) zakończyć MK na armagedonie stąd ta cała jazda ze wszystkimi w ogóle postaciami bo to miał być koniec MK o rany jeszcze chce im sie z tym męczyć he bardzo amerykańskie myślenie nie zabijać kury znoszącej złote jaja ludzie na serio zaczna mieć tego dość a moim zdaniem Midway lepiej by wyszlo na tym gdyby ludzie za tęsknili za Mortal Kombat niż dziękowali Bogu że z tym wreszcie skończyli takie jest moje zdanie

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 06, 2007, 05:14:05 pm »
METAL GEAR SOLID - gra legenda dzielo mistrza - Hideo Kojimy gra hit jeszcze przed ukazaniem sie. Coś wiecej niz gra... W ta gre sie nie gra... Ta gre sie przezywa. Dla mnie najwiekszy cud tego swiata seria Metal Gear Solid. Fenomenalna fabuła, świetna grywalność niesamowita grafika nieludzkie przerywniki filmowe ( mozna powiedziec ze ta gra to bardziej film niz gra) doskonaly klimat. Poprostu ma wszystko czego mozna wymagac od filmu i od gry na raz. Kto nie gral nie wie co traci a traci bardzo wiele...  :roll:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 07, 2007, 02:14:48 am »
Moja gra wszechczasów ?

Final Fantasy X - niesamowita grafika, prawdziwe dzieło sztuki. Przepiękne lokacje oraz muzyka, która wtapia się w tło i powoduje, że wchodzimy w samo serce gry. Historia, która wciąga nas od samego początku, aż do samego końca, powodując czasem wzruszenie, rozpacz, bawi i zmienia się zaskakując ( przerywana ogromną ilością scenek - cut scenek ). Ogromnie grywalna na wiele godzin gry. Ja sam miałem ponad 200 i szkoda było mi kończyć gre, bo za pierwszym razem kilka rzeczy opuściłem. Polecam wszystkim posiadaczom PS2, a nawet PS3 ( mi chodzi bez problemu ). Prawdziwe dzieło sztuki Square-Enix, dzięki któremu fani doczekali się po raz pierwszy w historii Final Fantasy kontynuacji, która jest tak samo dobra co i sama X.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 07, 2007, 11:32:39 pm »
Ja Pocinam na seriach gier: GTA, GOD OF WAR, TEKKEN, i gram czesto na Amidze i Snesie:-)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 08, 2007, 12:23:29 am »
Grało się w pare dobrych gierek. Jedną z moich ulubionych serii jest Legancy of Kain (a szczególnie ostatnia część Defiance) świetna, oryginalna, wciągająca i fascynująca fabuła, cała seria tworzy jedną całą spójną historię. Polecam ;)
Inna gra, którą gorąco polecam to Jade Empire. To po prostu arcydzieło. Świetna rozgrywka, głęboka pełna wątków fabuła. Przyznam, że ta gra naprawdę wciąga a do tego boski sountrack, która niekiedy wyciska łzy  :wink: Cudo.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 08, 2007, 02:00:21 am »
Cytat: "Maniak"
Ja Pocinam na seriach gier: GTA, GOD OF WAR, TEKKEN, i gram czesto na Amidze i Snesie:-)


Tekken ? Dla mnie najgorsza gra na PS. Nie wiem dlaczego, ale nie nawidze tego systemu walki. Dziecko mogłoby grać i wygra z graczem, który trenuje od jakiegoś czasu. Takie gry tego typu mnie nie bawią. Można dodać jeszcze Soul Calibura ( czy jakos tak ). Naciskasz byle co i tak wyjdzie :D

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 08, 2007, 02:34:01 am »
No co ty. Może i łatwy system walki ale za to jaki elastyczny, można przeróżne kombinacje kombosów robić. Co do kwestii, że "dziecko naciśnie byle co i wygra" to głównie dotyczy postać Edd'ego (od T3) tak mówi wielu zawodowych graczy, że to postać dla początkujących i dlatego niezbyt lubiana przez zawodowców.
Mi osobiście ten system walki podoba bo dzięki temu każda postać jest inna, każdy ma inne podstawowe ciosy i zaawansowane. Poza tym postacie w Tekkenie ruszają się realniej niż postacie w trzech ostatnich Mortalach (przykre ale prawdziwe).

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 08, 2007, 02:37:52 am »
Może i masz racje, ale wydaje mi się,, że głównie jest to spowodowane tym że ja ogólnie nienawidze bijatyk. Nie gram wogóle w tego typu gry, bo nie ma w nich nic. Osobiste spostrzezenie. Mortal Kombat jest wyjątkiem  i tylko dlatego, że gram od dziecka i przypominają mi się stare czasy do których chciałbym wrócić.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 08, 2007, 02:43:19 am »
Ja za to nie lubię bijatyk gdzie trzeba szybko bez namysłu (czyt. bezmyślnie) walić w klawisze. Lubie takie gdzie trzeba techniki :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 08, 2007, 08:06:17 am »
Ja przyznaje że mój ulubiony gatunek gier to właśnie bijatyki. Ogólnie to nie ma której bym nie lubił. Nie które lubie bardziej a inne mniej. Co do Tekkena to kiedyś też się łupało w 2 i 3 najczęściej. W kolekcji mam wszystkie części oprócz Tekken Tag, ale od roku raz na miesiąc tylko zaglądam do 5.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 08, 2007, 12:34:01 pm »
Ja po zagraniu w serie MGS uwazam ze nie ma gry ktora moze sie z nia rownac i uwazam ze gry powinny miec glebie ktorej bijatyki dla mnie nie maja... jak napisales gry w ktorych
Cytuj
bez namysłu (czyt. bezmyślnie) walić w klawisze.
wogole do mnie nie przemawiaja i aktualnie gram tylko i wylacznie w serie Metal Gear Solid ktora jest moja pasja... A w MK gram tylko z przyjaciolmi gdyz jest to swietna rozrwyka podczas grania multiplayer  :wink:

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 08, 2007, 03:06:32 pm »
Cytat: "$nake"
Ja po zagraniu w serie MGS uwazam ze nie ma gry ktora moze sie z nia rownac i uwazam ze gry powinny miec glebie ktorej bijatyki dla mnie nie maja... jak napisales gry w ktorych
Cytuj
bez namysłu (czyt. bezmyślnie) walić w klawisze.
wogole do mnie nie przemawiaja i aktualnie gram tylko i wylacznie w serie Metal Gear Solid ktora jest moja pasja... A w MK gram tylko z przyjaciolmi gdyz jest to swietna rozrwyka podczas grania multiplayer  :wink:

$nake to co napisales to lekka przesada gralme w mgs i przyznaje bardzo dobra gra nawet powiem ,ze swietna ale sa lepsze,a pozatym zalezy o jakim gatunku gry mowimy .Moim zdaniem jedna z najlepszych gier jest Fallout 1 i 2 ,ale nie polecam jej wszystkim graczom ,poniewaz jest bardzo trudana i raczej dla fanow tego gatunku gier

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 08, 2007, 03:40:51 pm »
Nigdy nie grałem w Fallout'a, ale widziałem screeny i mi się nie podoba :? Nie lubie tego typu gier. W MGS'a tak jest to cudna gra. Fabuła wręcz mnie rozwaliła gdy przechodziłem 1,2,3. Zdecydowanie 2 miejsce na mojej liście serii gier :wink:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 08, 2007, 04:02:47 pm »
Dantos... Moze troche przesadzilem nie chce brzmiec jak jakis fanatyk... Staralem sie w mojej wypowiedzi abym tak nie zabrzmial chodzi mi tylko o to aby pomiedzy wieloma grami MGS zawsze sie wyroznial bo jest to gatunek sam dla siebie i zawsze bedzie czyms wiecej niz tylko gra. Ja szanuje kazda osobe bez wzgladu na to jaka jest jego ulubiona gra... o gustach sie nie dyskutuje i kazdy moze miec opinie jaka chce, ja tylko chcialem wyrazic swoja opinie.  :wink:

Edit :
a co do fallouta mialem okazje grac w Fallout Tactics i powiesz szczerze ze ten typ gry mnie jakos nie przekonał do siebie jest to gra typowo taktyczna i zgadzam sie ze nalezy do jednych z trudniejszych. Ja takich gier nie trawie niestety  :wink: