Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 823873 razy)

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3165 dnia: Marca 30, 2011, 11:56:15 am »
To masz tak ze jak kupisz gre w sklepie;P to nie musisz tego placic;/
ale jak bedizesz sprzedawal to nastepna osoba musi sobie wykupic za 800pkt
tak samo teraz z fifa 11 zrobili
Mam nadzieje ze gra bedzie na tyle dobra ze nie bede chcial jej sprzedac i tyle:P

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3166 dnia: Marca 30, 2011, 12:21:54 pm »
no to chyba dobry sposób na to żeby zwiększyć sprzedaż gry, po tej informacji na pewno osoby które chciały poczekać aż gra stanieje bądź będą już sprzedawane używane na allegro  poważnie się zastanowią a połowa z nich postara się kupić grę jak najszybciej  :) business is business

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3167 dnia: Marca 30, 2011, 01:02:49 pm »
No jeśli chodzi o to forum to wszelkie skargi na online pass są wg mnie głupotą typową...czy jest tu jakiś fan który z zakupem MK9 wstrzyma się powiedzmy pół roku od premiery?? Wątpię. Pewnie wszyscy którzy mają konsolę, zainwestują w preordera itd. Więc spokojna czacha, nikt wam nie każe płacić dodatkowej kapuchy za online jeśli kupicie grę zafoliowaną.

Offline MK_FAN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3168 dnia: Marca 30, 2011, 01:08:38 pm »
No jeśli chodzi o to forum to wszelkie skargi na online pass są wg mnie głupotą typową...czy jest tu jakiś fan który z zakupem MK9 wstrzyma się powiedzmy pół roku od premiery?? Wątpię. Pewnie wszyscy którzy mają konsolę, zainwestują w preordera itd. Więc spokojna czacha, nikt wam nie każe płacić dodatkowej kapuchy za online jeśli kupicie grę zafoliowaną.

Sake na stół i polać mu :D Święte słowa Luna

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3169 dnia: Marca 30, 2011, 01:30:00 pm »
Czy ja wiem czy to tak zadziała:P jesli sie komus gra mimo wsyzstko nie spodoba bo beda bledy online i ktos bedzie chcial sprzedac gre bez tego klucza:P to mysle ze taka gra pojdzie za 50 zl;P na allegro a przeciez najlepiej sie gra we dwoch na jednej konsoli:D jak ktos juz tu wspomnial:P

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3170 dnia: Marca 30, 2011, 01:32:34 pm »
no i cena za samą gre nie jest duża bo 170zł za nowość to nie dużo jak inne nowości chodzą po +-220zł. a dla tych co kupią oryginał ze sklepu mają podwójną ekskluzywnośc grania online za darmo  ;D jeszcze dwadzieścia dni i moja edycja kolekcjonerska będzie w domu o ile państwo kurierzy nie zawiodą  

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3171 dnia: Marca 30, 2011, 01:52:21 pm »
Dlaczego w nie których sklepach premiera jest 19 kwietnia a w niektórych ze dopiero 21 kwietnia?? I na allegro juz mozna kupowac gre za 159 zl:P

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3172 dnia: Marca 30, 2011, 02:22:56 pm »
Czy ja wiem czy to tak zadziała:P jesli sie komus gra mimo wsyzstko nie spodoba bo beda bledy online i ktos bedzie chcial sprzedac gre bez tego klucza:P to mysle ze taka gra pojdzie za 50 zl;P na allegro a przeciez najlepiej sie gra we dwoch na jednej konsoli:D jak ktos juz tu wspomnial:P
Biorąc pod uwagę fakt, że pierwszy jakikolwiek sygnał o MK9 był przez PSN gdy Boon testował online, ogromną głupotą było by ze strony Netherrealm pokpienie tego tematu. O ile w takim MKvsDC mogli sobie pozwolić na buble w kwestii gry sieciowej, bo i sama gra była raczej niespecjalna, tak w przypadku tego MK zwyczajnie nie mogą "dać dupy". No i nie zapomnijmy, że ca całą sprawą stoi WB które też nie pozwoli sobie na tak istotną wpadkę. Wniosek - nie mogą online;)
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2011, 03:42:02 pm wysłana przez Luna »

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3173 dnia: Marca 30, 2011, 02:40:47 pm »
no walki online MKvsDC były tragiczne :/ oby coś się zmieniło w MK2011

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3174 dnia: Marca 30, 2011, 03:09:03 pm »
No i dlatego wlasnie irytuje mnie ze robia jakies szopki do gry online, zeby kupowac oryginalna wersje od razu. Moze sie okaze ze online bedzie porazka i po co mam za to placic? :). Oczywiscie mowicie ze jest tu masa fanow i kazdy kupi pre order. 15 lat czekalem na dobrego mortala i nie zamawiam pre ordera, bo poki nie pogram i nie zobacze ze rzeczywiscie jest wart swojej ceny to wtedy dopiero moze kupie. Nie chce byc zmuszany do kolejnej oplaty za granie w gre. Za 5 lat zrobia oplate za wlozenie cd do czytnika zeby w ogole gre odpalic bo bedzie to biznes dla nich.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3175 dnia: Marca 30, 2011, 03:21:08 pm »
Premiera gry w USA odbędzie się 19 Kwietnia w USA-Canada premiera w Europie odbędzie się 21 a w Polsce całkiem możliwe że 22 w Piątek!! Oficjalna premiera to 21 w Polsce. Tak mi powiedział przedstawiciel Cenegi.

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3176 dnia: Marca 30, 2011, 03:22:35 pm »
 Dla mnie online passy są dobrym pomysłem, gry to jest dobro materialne można bez nich żyć, nie stać cię nie kupujesz. Jak bym pracował w firmie która tworzy gry i się dowiedział że nie dostałem premii bo ludzie wolą kupować używki to bym był wkurzony. Owszem na grach zarabia się dużo ale zauważcie że pracuje nad nimi też dużo osób i trzeba podzielić zyski na nich wszystkich, stworzyć kampanie reklamową i zbierać środki na tworzenie nowych gier. Nie traktujcie tego jako działalność charytatywną, niedługo będziecie narzekać że wam nie dopłacają do tego by grać w ich gry.

 Premiera w piątek, o nie. Oby pre-orderowcą wysyłali wcześniej bo jak będę musiał czekać jeszcze weekend by zagrać to mnie wkurzą. Ach, Cenega jak ja ich kocham.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2011, 03:25:13 pm wysłana przez Gizmo94pl »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3177 dnia: Marca 30, 2011, 03:29:54 pm »
15 lat czekalem na dobrego mortala i nie zamawiam pre ordera, bo poki nie pogram i nie zobacze ze rzeczywiscie jest wart swojej ceny to wtedy dopiero moze kupie.
Wierz mi - jest wart swojej ceny nawet dla nie-fanów MK. A od testowania masz wersję demo więc nie widzę problemu z określeniem się odnośnie tego czy przypada ci ten MK do gustu czy nie.

Odnośnie tego online pass to owszem wkurzający motyw. Jednak patrząc na to obiektywnie, jeśli czekasz na tytuł to łykasz go na premierze więc z biegu masz dostęp. Kupując natomiast gry z 2nd handów płacisz za nie po 80 pln i zdecydowanie nie są to tytuły w których nastawiasz się strikte na online. W takim momencie kupisz sobie ten pass jeśli gra ci naprawdę podejdzie i nie będzie problemu.

Swego czasu wbijałem na DLC i temat wczoraj wrócił jak bumerang po raz n-ty. Obiektywnie jednak analizując to co wiemy o nadchodzącym MK, żaden fan nie ma prawa powiedzieć stwierdzi jakoby był "ruchany" na dopłacaniu do tego co powinno być na płycie. Zawartość nośnika to 30+ zawodników, 30+ aren, multum trybów i cholera wie co jeszcze. Patrząc na tak kompletną grę, nie mam absolutnie nic przeciwko pojawianiu się postaci o ile nie będzie to niosło ze sobą ogromnych kosztów. Poniekąd na takie spojrzenie ma wpływ polityka Capcom. Gdy usłyszałem dzień/dwa temu o planowanej nowej wersji SF4 to mi się słabo zrobiło. Wolę za te dodatkowe 4 postacie dopłacić 40 PLN niż kupować niemalże identyczny zawartością produkt za 100+ PLN. Poza tym...czas chyba przywyknąć do obecnej generacji, nowych modelów biznesowych i nowych praw jakimi rządzi się rynek gier. Chcemy gier poważnych i z pompą - trzeba płacić i pokrywać ogromne koszty produkcji jakie developerzy muszą wkładać w produkt. W innym wypadku jest masa gier na urządzenia mobilne.

Premiera w piątek, o nie. Oby pre-orderowcą wysyłali wcześniej bo jak będę musiał czekać jeszcze weekend by zagrać to mnie wkurzą. Ach, Cenega jak ja ich kocham.
Wierz mi, jeśli zamówię preordera i nie dostanę tej gry w dniu premiery to Cenega spłonie. Szykuję event na weekend zaraz po premierze i nie wyobrażam sobie, że nie ma na nim MK9. 21 to czwartek więc powinni się wyrobić.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2011, 03:34:35 pm wysłana przez Luna »

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3178 dnia: Marca 30, 2011, 04:17:53 pm »
No dobra, jako że mam BANana na Xklocka, to kto chce kupic kod na granie online? :P Kolekcjonerka już zmierza w me ręce  >:D

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3179 dnia: Marca 30, 2011, 04:34:27 pm »
No dobra, jako że mam BANana na Xklocka, to kto chce kupic kod na granie online? :P Kolekcjonerka już zmierza w me ręce  >:D
A nie lepiej ci tak czy siak zostawić sobie online pass bo nóż ci się kiedyś przyda jak zmienisz X'a?