Autor Wątek: Challenge Tower  (Przeczytany 34206 razy)

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 17, 2011, 09:16:54 pm »
Odkryłem pewną ciekawostkę dotyczącą jednego z zadań.
Otóż, w ok. 40 wyzwaniu (nie pamiętam numeru, ale w tym zadaniu Sub-Zero musi pokonać i wykonać fatality na Sheevie) jeśli nie uda nam się za pierwszym razem zrobić na Sheevie fatality, wówczas jej życie regeneruje się do pełna, a oprócz tego na arenie pojawia się Goro. Tak więc jeśli Sub-Zero pokona Sheevę jako pierwszą, a potem pokona Goro, wówczas można zrobić fatality na Goro. Co ciekawe, wtedy (zrobiłem pierwsze fatality) górne ręce Goro 'wnikają' w dolne.

Offline rudnik1983

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 17, 2011, 11:38:57 pm »
Practice? A co to takiego?? Hmmm..... Aaaaaaaa to ten tryb w ktorym mozna okładac bez zadnych konsekwencji bezbronnego przeciwnika ha ha ha ha ;D. A tak na powaznie to sie zgadzam ale niestety tryb practice jest niewymierny w stosunku do normalnego trybu nawet na najłatwiejszym poziomie i tak jest nie tylko w mortalu. Np. rp lp p p rk lp rp lp i w powietrzu lk lk rk cyrax'em. Wyglada to tak ze wyplacasz przeciwnikowi dwie rece po czym od razu wyrzucasz granat. potem lutujesz mu 3 hitowe combo po ktorym koles wpada na granat ktorego wybuch wybija go w powietrze a na koniec dodajesz jeszcze 3 hit nogami. krotkie ale efekciarskie ale tylko wlasnie w practice bo na normalnej wierzy nawet na najlatwiejszym poziomie po rzuceniu granatu przeciwnik cos odwali i poprostu nie wchodzi. Tylko tyle. nie mam zamiaru sie tu dissowac z tego tytulu. pozdro

Offline Fatality

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 24, 2011, 12:13:04 pm »
Gram w tym trybie już jakiś tydzień i przeszłem dopiero 64 zadań bardzo cięrzkie są te zadania ,ale za drugiej strony bardzo ciekawe gdzie możemy poznać nowe fatality czy możemy postrzelać do Zombii czy porozwalać deski ,ale i tak nie przejdę tych wszystkich zadań po prostu jestem za cienki teraz się meczę z Liu Kangiem walczę chyba Cyraxem cięrzkie to jest jak nie wiem co myślałem że nic nie będzie trudniejszego od walki w trybie story z Shao Khanem widocznie się pomyliłem bo to jest jeszcze trudniejsze   :D.

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 24, 2011, 01:14:28 pm »
A ja dalej nie mogę przejśc tego z Jax'em co rozwala Armie Tarakanów.

Offline zipoll

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • GamerTag: no
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 21, 2012, 05:13:10 pm »
Mam takie pytanie odnośnie Challenge Tower poziom 300. Jeśli zapłacę aby pominąć walkę to też odblokuję ten skromny strój Mileny??

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 21, 2012, 05:28:40 pm »
nie :)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 21, 2012, 05:30:17 pm »
Tak, ja ostatnie wyzwanie pominąłem i strój dostałem.

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 21, 2012, 07:52:54 pm »
heh ja ostatnie przeszedłem za 3 razem najgorsza jest millena na goro kintaro i shao khana sa łatwe sposoby najgorsze wywzanie według mnie które po prostu nieogarniałem było pokonanie wymaksowanego nooba raidenem :D

Offline leszak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 30, 2012, 04:35:58 pm »
Witam, przeszedłem 300 zadań, niektore bardzo trudne i spędziłem na jednym po 3-4 godziny :P

Offline Jagoda

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ciaponek
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 11, 2015, 09:39:28 pm »
Z bólem i płaczem doszłam na sam szczyt, obgryzałam pazury i mało pada nie zjadłam, ale 300 zadanie mnie już przerosło i nie wiem jak sobie z nim poradzić.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 25, 2015, 11:13:54 am »
Już mamy to za sobą, właśnie ukończyłem ostatnią misję. Wpadły dwa trofea :D

Offline Morgotheron

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Challenge Tower
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 29, 2015, 09:29:45 pm »
Długo wam zeszło z wieżą? Skończyłem 171 zadanie z Sindel i Sub-zero. Jeśli ktoś miałby problemy z wykonaniem kombosów to jest to w miarę proste. Walnąć kombosa, żeby zaliczyła gleba ta Sindel i wtedy zrobić lodowego klona, bo ta Sindel od razu się rzuca na ciebie byle za daleko nie odchodzić, bo wtedy rozpoczyna ataki specjalne na odległość i nie idzie. Co do lodowej kałuży to zrobienie jej zajmuje bardzo dużo czasu więc najlepiej zamrozić ją i natychmiast zacząć w tym samym miejscu robienie lodowej kałuży. Lodowa kula i ślizg zależą od tego czy je bloknie.

Teraz jestem na zadaniu gdzie Baraką mam pokonać goro, sheeve i kintaro, ale robiłem tylko jedno podejście. Przeciwnicy coraz mocniejsi, choć Goro i Kintaro łatwo zajść za plecy. W sumie najgorsze jest to w wieży, że trzeba się pewnie będzie uczyć grania różnymi postaciami na wyższych lvlach, bo do tej pory wystarczyły proste komba i ataki specjalne.

Jakie według was było najtrudniejsze zadanie?