Autor Wątek: Mortal Kombat HD Arcade Complation  (Przeczytany 65123 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #30 dnia: Września 26, 2010, 10:56:52 am »
Na zdjęciu pudełka po gry widnieje napis "3D Complite Game Video" oznacza to że gra będzie miał nową szatę graficzną ;D

To 3D oznacza, że będziesz mógł grać w okularach mając telewizor 3D, dzięki czemu będziesz widział trójwymiar. Dlatego też, jest to ekskluzywne tylko na PS3, ponieważ X-Box 360 nie ma możliwości oglądania obrazu w 3D.

Tym samym możemy być niemal pewni, że w pudełku znajdzie się demko Mortal Kombat 2011, więc już nie mogę się doczekać, ale to jeszcze nic niepotwierdzone przez WB.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2010, 01:04:14 pm wysłana przez davidkoz »

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #31 dnia: Września 26, 2010, 11:58:41 am »
Ciekawe jaką być miał minę, jakby tego dema tam nie dali? :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #32 dnia: Września 26, 2010, 01:05:07 pm »
Napisałem, że jeszcze jest to niepotwierdzone przez samo WB, więc dlaczego brak dema miałby być niespodzianką? :P Srutu tu tu, tu, tu robaczku.

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #33 dnia: Października 15, 2010, 03:06:51 pm »
I jak ma się sprawa z mk hd ac? będzie?

Offline Shao

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 05, 2010, 06:56:52 pm »
Kurde panowie...przeglądam ten topic i widzę że najgłówniejszy argument dlaczego mk HD nie wychodzi na xboxa to UWAGA!: "Xbox nie obsługuje 3d"...widzę że żaden na tym forum nie ma pojęcia zielonego o stereoskopii :) Otóż panowie chodzi o 2 obrazy które są na przeróżne sposoby montowane ze sobą ok? Nie będę się rozpisywał ale wpiszcie sobie w googlach anaglif, side by side i shutter i poczytajcie. Otóż grą która doskonale obsługuje 3D na xbox 360 i to na najnowszych 3dtv jest np. najnowsze Call of Duty. Bo w 3D chodzi o 2 OBRAZY PRZESUNIĘTE OBOK SIEBIE. I tak oto mając telewizor 3D można obsłużyć KAŻDY TRYB SIDE BY SIDE. Więc niech ktoś jeszcze raz powie że 3D obsługuje tylko konsola Sony. LUDZIE POCZYTAJCIE NAJPIERW CO TO JEST STEREOSKOPIA! Dziękuję za uwagę.

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 06, 2010, 09:40:09 pm »
Wszystko wskazuje na to ze MK HD  nie ukaze sie w najblizszych miesiacach,premiera PRINCE OF PERCIA jest zapowiedziana na listopad,niestety niema mowy o MK HD,w angielskim sklepie z ps3 widzialem liste premier na najblizsze miesiace,byla tam min PRINCE OF PERCIA,a o MK niema tam mowy.Niestety. To wiec poco cale to zamieszanie ze premiera w listopadzie i dlaczego nic niewiadomo o tej grze.Szkoda bo liczylem na demo bo do MK 9 jeszcze dluuuugi czas a nawet moze byc jeszcze dluzej znajac zycie,prawdopodobienstwo przelozenia premiery jest bardzo mozliwa.Niezdziwie sie nawet jak bedzie to przed wakacjami.POZDROWIENIA.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 07, 2010, 12:30:48 am »
a do którego tam miesiąca te premiery były podane? bo zakładam że wiesz że mk9 jest przewidywane na kwiecień. Może za bardzo znają gości od mk i postanowili w tym sklepie dać sobie spokuj :)

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 07, 2010, 04:53:39 pm »
Premiery byly tam podane do swiat.ja pytalem o to MKHD i niema mowy zeby byla w tym roku a szkoda bo liczylem na demo.Tak wiem ze premiera MK9 ma byc okolo kwietnia ale roznie to bywa jak  np gta 4 ktore przelozyli o kilka miesiecy a o GT5 to juz niewspomne,fani  naciskaja o jak najwiecej postaci i wogule,a Boon mowil ze jesli nie zdaza to dadza reszte  w DLC,czy tak czy tak gra sprzeda sie bardzo dobrze i oni o tym wiedza.Moga dac nam malo postaci a i tak gra sie sprzeda niezle,takze beda mieli wybor albo dadza nam gre w kwietniu ale z okolo 20 postaciami jak oni to mowili albo przeloza premiere i wepchna tam kilka dodatkow.Ale sa to tylko i wylacznie moje spekulacje.Ja osobiscie nie wierze w ich  slowa bo w kazdym wywiadzie gadaja co innego.POZDROWIENIA.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 07, 2010, 07:58:27 pm »
Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że robaczek powinna zrobic jakiś kurs poprawnej (nie super, mega, ekstra) polszczyzny, składni itd...

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 07, 2010, 08:36:26 pm »
dajće spokuj robaczkowi :) ona pewnie teraz intensywnie myśli ;D a nie pszejmóje sie karzdym kdo popełnia dropne buenty orytograficzne ;D a wracając do tematu - pewnie sobie chwilkę dłużej poczekamy na mkhd... ale ja wolę solidnie przygotowaną grę na którą sobie poczekam od gówna którego nie będę mógł nazwać mortalem

Offline LUKASZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 07, 2010, 09:12:28 pm »
No raczej tak.Lepiej dluzej poczekac i miec lepsza wersje niz jakies gowno.No ale ile mozna czekac  :'( skoro w glowie jest tylko MORTAL KOMBAT!!!!

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 07, 2010, 09:20:27 pm »
mnie tam się nie śpieszy. I tak ps3 nie mam, co jednak nie zmienia faktu że jestem ciekawy co tam naszym ziomom wyjdzie :)

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 08, 2010, 04:16:02 pm »
Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że robaczek powinna zrobic jakiś kurs poprawnej (nie super, mega, ekstra) polszczyzny, składni itd...

Robaczek nie będzie robić żadnych kursów, bo za bezcelowe i naiwne uważa próby tłumaczenia komuś czegoś, co ten ktoś uważa za całkowicie niepotrzebne i pożałowania godne. Zastanawia mnie jednakoż jak ten ktoś później będzie próbował wytłumaczyć swej latorośli, że poprawna polszczyzna jednak przydaje się w życiu (ot, choćby w napisaniu podania o pracę, czy pisma o odroczenie rat za ten nowy 100'' TV HD super-mega-wypas-fura-skóra-i-komóra). Oczywiście można twierdzić, że tan, gdzie się aktualnie rezyduje, nie mówi się po polsku, ale to samo tyczy się innych języków (np. takiego angielskiego).

dajće spokuj robaczkowi :) ona pewnie teraz intensywnie myśli ;D a nie pszejmóje sie karzdym kdo popełnia dropne buenty orytograficzne ;D

Jakbyś nie zauważył pojawił się update, więc obijania się nie było. Czego nie można powiedzieć o tobie. ;D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 08, 2010, 06:50:55 pm »
ja na życie zarabiam, a ze stronką robię jak mam czas. ;D a moją metodę działania znasz. A do mojego twardziela (dysku twardego ;D) nie masz dostępu. Skąd wiesz co na nim się kryje? :) a screena również nie mam jak wrzucić. Już Ci tłumaczyłem dlaczego.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat HD Arcade Complation
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 11, 2010, 09:59:21 am »
Czasami lepiej nie wiedzieć co kryje się w twardzielach facetów xD