Autor Wątek: Mortal Kombat na DS  (Przeczytany 22592 razy)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #45 dnia: Września 16, 2007, 01:10:29 am »
Cytat: "Sicku"
Cytat: "Sim"
Ja o tym śnie od dawna :D odgrzany MK4 z grafą (lub lepszą) jaka była na automatach :D ahh byłoby pięknie. Może zrobią taki bonus kiedy wydadzą MK8 ;)
Byłoby conajmniej nieźle naprawde, jeszcze lepiej jakby dali MK Gold napewno mniej osób grało w tą odsłonę niz w MK4 bo wyszła tylko na jedną platforme. Mało realne chyba ale zwiększyło by to o wiele chęc posiadania MK8  :wink:


No MK Gold spoko, pod warunkiem, żeby podrasowali ją graficznie, żeby była taka sama jak MK na automatach lub lepsza :D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #46 dnia: Września 16, 2007, 01:36:38 am »
O MK: Gold w MK8 można narazie pomarzyć jedynie, ale mam nadzieje że cuda sie zdażają  :D

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 13, 2007, 06:49:30 pm »
omg! jesli bedzie to wersja arcade perfect to kupuje! :) http://www.youtube.com/watch?v=hlPLNyrT2g4&NR=1

=====EDIT=====

UMK dla DS juz w sprzedazy :)

btw, ktos posiada De-eSa?

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 14, 2007, 08:04:15 pm »
Cytat: "LK-9T9"
omg! jesli bedzie to wersja arcade perfect to kupuje! :) http://www.youtube.com/watch?v=hlPLNyrT2g4&NR=1

=====EDIT=====

UMK dla DS juz w sprzedazy :)

btw, ktos posiada De-eSa?


UMK DS w Europie dopiero 30 listopada.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 14, 2007, 10:23:15 pm »
Cytat: "$nake"
Cytat: "LK-9T9"
omg! jesli bedzie to wersja arcade perfect to kupuje! :) http://www.youtube.com/watch?v=hlPLNyrT2g4&NR=1

=====EDIT=====

UMK dla DS juz w sprzedazy :)

btw, ktos posiada De-eSa?


UMK DS w Europie dopiero 30 listopada.

Wsam raz na mikołaja sobie można sprawić (oczywiście jak ma się DS). Co prawda są emulatory, ale ja nawet na tego Mortala nie spojże, bo jest to już 3 kotlet taki sam, tylko znów odgrzany na innej patelni.
Kotlety: UMK3, MK Trilogy oraz UMK na DS.
Eeee do bani. Lepiej już wydać MKG na PC z grafiką MK4 z automatów lub lepszą.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 15, 2007, 12:03:50 am »
Cytat: "Mkmaniak"
...bo jest to już 3 kotlet taki sam, tylko znów odgrzany na innej patelni.
Kotlety: UMK3, MK Trilogy oraz UMK na DS.
Eeee do bani..


nie nooo, ale wy to marudy jestescie :lol: jakby powstal nowy mortal na DS to zaraz bylby kolejny flamewar na 20 stron czemu nie wyszedl na pecety  :roll:

dla mnie MK to gra wieczna, dopoki mam z kim grac, nigdy mi sie nie znudzi :)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 15, 2007, 07:13:04 am »
UMK nie powstal na DS bez powodu. Przeciez nie chodzilo o odgrzanie kotleta zeby kazdy znowu sie zachwycal UMK3. Mortal ten powstal aby gracze tej platfotmy mieli jakas alternatywe od Tetris xD. W koncu jest mozliwosc grania online i w sumie calkiem obiedale tez wyglada single player. A co sprawia wieksza przyjemnosc siedzac w autobusie czy gdziekolwiek indziej majac w rekach konsolke Nintendo i naparzanie w Mortala. Nie dosyc ze ze soba (czyt. komputerem) to ze znajomyimi poprzez online. Poprostu Nintendo potrzebowalo "porzadnej" bijatyki aby wykorzystac w koncu "mozliwosci" DS.
Widzieliscie jak ta konsola wogole wyglada i jakie ma pramatry?
Gdzie tu wymagac nowego MK xD Przeciez jak na to patrze to jak bym widzial tetris. Wiec odgrzany UMK to max co ta konsola uciagnie.  :wink:  :roll:

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 15, 2007, 11:08:22 am »
Cytat: "$nake"
Mortal ten powstal aby gracze tej platfotmy mieli jakas alternatywe od Tetris xD.


hehehe, racja :P

Cytuj
W koncu jest mozliwosc grania online... . A co sprawia wieksza przyjemnosc siedzac w autobusie czy gdziekolwiek indziej majac w rekach konsolke Nintendo i naparzanie w Mortala. Nie dosyc ze ze soba (czyt. komputerem) to ze znajomyimi poprzez online.


i to mnie najbardziej interesuje, mam handhelda sony i wiem jaki to bajer  pograc zawsze i wszedzie, niezaleznie od sytuacji

Cytuj
Wiec odgrzany UMK to max co ta konsola uciagnie.  :wink:  :roll:


powiedzialbym ze nawet ledwo co uciagnie UMK3 :) Juz zostalo znalezionych kilka bugow ktore zacinaja gre -> http://ultimatemk.com/wiki/article/Ultimate_Mortal_Kombat

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 15, 2007, 04:57:27 pm »
Cytat: "$nake"
UMK nie powstal na DS bez powodu. Przeciez nie chodzilo o odgrzanie kotleta zeby kazdy znowu sie zachwycal UMK3. Mortal ten powstal aby gracze tej platfotmy mieli jakas alternatywe od Tetris xD. W koncu jest mozliwosc grania online i w sumie calkiem obiedale tez wyglada single player. A co sprawia wieksza przyjemnosc siedzac w autobusie czy gdziekolwiek indziej majac w rekach konsolke Nintendo i naparzanie w Mortala. Nie dosyc ze ze soba (czyt. komputerem) to ze znajomyimi poprzez online. Poprostu Nintendo potrzebowalo "porzadnej" bijatyki aby wykorzystac w koncu "mozliwosci" DS.
Widzieliscie jak ta konsola wogole wyglada i jakie ma pramatry?
Gdzie tu wymagac nowego MK xD Przeciez jak na to patrze to jak bym widzial tetris. Wiec odgrzany UMK to max co ta konsola uciagnie.  :wink:  :roll:

Szkoda tylko, że to dla posiadaczy DS. Ciekawe, czy o wszystkich się tak zatroszczą. No np. mogli by wynagrodzić straty posiadaczom PC, bo przecież zrobili wielką krzywdę właśnie nam PC-towcom. No, bo kto wydał MKG na DC, jak to była poprawa do MK4. Wielka krzywda. Mogło przynajmniej powstać na PSX, bo z emulacją nie byłoby problemu. Ale daremne moje żale.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 22, 2007, 09:23:23 pm »
MK DS. trafiło dzisiaj na półki sklepowe od razu obdarłem folie z gry i za podałem na DS.. Pierwsze, co się pojawia to wybór gry albo klasyczny Ultimate Mortal Kombat 3 albo tetris z MK Deception. Tetris jest identyczny, co do pierwowzoru. A co do samego Kombata jest bardzo przyjemny, Lepiej mi się grało na DS niż PSP w MK3. Graficznie wygląda tez bardzo przyzwoicie nie tak jak na PSP ale bardzo ładnie, a na górnym ekraniku mamy pokazane Tajne ciosy, razem w wykończeniami więc w każdej chwili gry widzimy tajne ciosy:-) A tak pyzatym to stary dobry Mortal z lat 90’ Gra dobra choć nie powiem że mogła być lepsza;-)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 16, 2008, 10:29:16 am »
jest na DS emulator segi genesis wiec w czym problem? ale i tak  nie ma sensu bo nigdy nie bedziesz mial obslugi WFC... wiec po co?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 16, 2008, 08:59:31 pm »
Co do emulatorów to już wole PSP mam emulator NESA, AMIGI, SNESA, GENESISA/MegaDrive, Game Boya, game Boya Advance, i to sa emulatory z prawdziwego zdarzenia bo np emu Game boya wyglada lepiej to na PSP niż na orginale czyli na Game Boyu Advance :)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 16, 2008, 10:39:02 pm »
Co do emulatorów to już wole PSP mam emulator NESA, AMIGI, SNESA, GENESISA/MegaDrive, ... i to sa emulatory z prawdziwego zdarzenia ...

te emulatory sa do niczego... no chyba ze ma sie PSP slim (niestety mam fat'a :()

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 17, 2008, 07:33:24 am »
To mi przykro, ale ja też mam fata i slima, i na fata mam emulatory wszystkie ;D wiec emulatorów jest dużo i nie szukaj przypadkiem na polskich sronach. bo tam same śmieciarskie emu są.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 20, 2008, 01:19:24 pm »
Heh szkoda że nie mam ds'a  :D :'( >:(