Autor Wątek: Mortal Kombat vs. Street Fighter  (Przeczytany 8611 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat vs. Street Fighter
« dnia: Lutego 14, 2012, 05:49:26 pm »

Mortal Kombat vs. Street Fighter!! Tak całkiem możliwe, ten temat nigdy nie stygnie przez fanów, a jak informuje nas Ed Boon twórca gry że szykuje się do pierwszego spotkania z Capcom w sprawie MKvsSF. jeżeli Edzio nie żartuje możemy się spodziewać kolejnej fuzji ze świata Mortala, oby tym razem lepszej niż MKvsDC.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2012, 05:52:53 pm wysłana przez Maniak »

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 14, 2012, 06:22:58 pm »
Nie wierzę, po prostu nie wierzę. Wyobrażacie sobie, że Capcom pozwoliłby na ćwiartowanie ich postaci? Jakie fatale miałby mieć postacie z SF?? "Zabijanie" minami?? Co z systemem sterowania, bo przecież te są zupełnie różne.

No ciekawe co Ed wymyśli...

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 14, 2012, 07:32:10 pm »
Czyli Kolejny Mortal Kombat 2d :P.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 14, 2012, 07:39:55 pm »
Dzisiaj czytałem na jakiejś stronie,że niby był to żart ze strony Boona :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 14, 2012, 07:46:45 pm »
Ludzie, Ed Boon od lat mówi, że z chęcią by widział crossover. Nic nowego pod słońcem.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 15, 2012, 07:52:38 am »
Dzisiaj czytałem na jakiejś stronie,że niby był to żart ze strony Boona :)
Ja mam taką nadzieję... Zawsze byłem negatywnie nastawiony do crossoverów. W pierwszym przypadku moje obawy sprawdziły się - mkvs.dc okazał się kompletnie nieudanym produktem... Po prostu jakoś słabo to widzę - bo np. jak powiedział sla, jak wyglądać będą fatale postaci ze sf. Mnie martwi jeszcze jedna rzecz - fabuła... Nie mam pojęcia jak to zrobią. Jednak chcę wierzyć, że Ed nas nie zawiedzie... Oby.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 15, 2012, 08:37:12 am »
Ja tam czekam na kolejną odsłonę czystego MK. A jak chcą robić jakieś dziwadła, to niech zrobią kopaninę 2D+ z postaciami z horrorów ze stajni WB z Freddym i Jasonem na czele. A może remake Killer Instinct?

Oczywiście, że Ed nie jedenraz pierdzielił głupoty, zwłaszcza na twitterze, także dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu prasowego od NRS, to kubeł zimnej wody i czekamy.

Przypuszczam, że do momentu ukazania się MK na Vitę nic nowego nie usłyszymy. Dopiero po premierze i osłabnięciu hype'u na przenośnego mortala doczekamy się info o jakiejś nowej produkcji NRS.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 15, 2012, 08:38:12 am »
Jeśli ten kolaż dojdzie do skutku to spełni się moje jedyne marzenie odnoszące się do mordobić. Dwie serie, które są dla mnie najlepsze klimatycznie i rozgrywkowo.... to nie może nie wypalić. O dziwo na początek wolałbym kolorową, cukierkową i karykaturalną wersję od Capcomu. Od nich, ponieważ już udowodnili, iż nie ma dla nich granic i są w stanie wrzucić do kotła niby dwa niejadalne ze sobą składniki (SF, Tekken), bardzo dokładnie wymieszać stwarzając przepyszną strawę. Nawet jeśli świat Mk ma być ogołocony z brutalności na rzecz milionów rozbłysków oraz przyjąć system walki "capcomowski" to i tak to będzie świetna bijatyka. Chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości ?
Natomiast jak sobie radzi w crosoverach Ed z ekipą wszyscy wiemy bardzo dobrze :P Jedyna jaskółką na niebie może być fakt, że MK9 jest świetną grą i idąc tym tropem Mk vs SF, może wypalić.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 15, 2012, 06:16:13 pm »
Semek nie mam żadnych pytań do SFxTekken ale SF zupełnie nie ma jak się łączyć do MK. Jakie mają mieć niby wykończenia postacie z SF? Same Brutality?

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 15, 2012, 08:29:49 pm »
Mk vs SF - nie widzę tego... Cukierkowe MK - no sorry. Kocham MK za krew i flaki na ekranie. Już raz ugrzecznili MK (MKvsDCU) i no sorry, jak to odpaliłem ostatnio, to dziwię się, że Midway miał w ogóle czelność nazwać wykończenia fatalami. Jak pójdą w cukierkowość SF to co będziemy mieć? Sweetality? Wykrzywiona-Gębality? Czy co?

SF vs Tekken jak najbardziej. MK vs SF - never!

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 13, 2012, 08:21:28 am »
A SF vs MK mógłby wyglądać tak ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5V7X32O_b8E[/youtube]

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat vs. Street Fighter
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 13, 2012, 03:18:40 pm »
najlepszy flash mob jakiego widziałem :D megA!