Autor Wątek: Pytania i odpowiedzi  (Przeczytany 65076 razy)

Offline WolfBogard

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
  • Lets see what you're made of!
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 03, 2011, 07:05:38 pm »
Jesli chodzi o sam Tournament Mode to tak naprawde ciezko stwierdzic dlaczego jest nie uzywany. Podejzewam, ze jesli bylo by to lepsze czy bardziej fair to zostalo by to narzucone na EVO. Imo preferuje Tournament Mode Off. Dlatego, ze jest adrenalinka i walka o pasek w pierwszech sekundach. Dwoch playerow ma rowne szanse na zdobycie FirstHita. Czesto przegrywam, ale jakos szczegolnie sie tym nie przejmuje. Co jest kluczowe to umiejetnosc operowania dana postacia.

Offline p1teReq.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • GamerTag: p1teReq
Liu Kang Vs Shao Kahn
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 07, 2011, 02:30:21 pm »
Jestem właśnie w tej walce ( http://www.youtube.com/watch?v=p0w38QB62f8 [nofollow] ) jak mam go przejść? :O przecież ten kloc od razu po usłyszeniu FIGHT rzuca się na mnie i nawala po ryju ile się da -,-

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Liu Kang Vs Shao Kahn
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 07, 2011, 02:43:31 pm »
Metoda 1-Skok przez niego + atak pięścią, gdy wylądujesz na ziemi to robisz uppercuta.
Metoda 2-Oddal się od niego i spamuj fireballami (nieraz  shao khan się buguje i będzie robił tylko te swoje śmiechy itd)

Offline dcf

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • GamerTag: ZaratustraPL
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 11, 2011, 07:23:02 pm »
Rozegrałem właśnie moje pierwsze batalie online. Słyszałem, że gra się niekomfortowo, ale to co zobaczyłem to istne slow-motion, dosłownie nie da się nic zrobić.Gram przez Live - czy to normalne?
Mój net to 1 mega od Netii, w żadnej grze jeszcze mnie coś takiego nie spotkało.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 11, 2011, 07:26:50 pm »
Rozegrałem właśnie moje pierwsze batalie online. Słyszałem, że gra się niekomfortowo, ale to co zobaczyłem to istne slow-motion, dosłownie nie da się nic zrobić.Gram przez Live - czy to normalne?
Mój net to 1 mega od Netii, w żadnej grze jeszcze mnie coś takiego nie spotkało.

no to raczej wina tego 1mb netii  ;D  troszkę za mało

Offline dcf

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • GamerTag: ZaratustraPL
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 11, 2011, 08:13:52 pm »
Szkoda. Więc to by było na tyle z kstrzałcenia się na wyższym poziomie. To dziwne, bo w DOA i VF nigdy nie uświadczyłem lagów.
 Najwyżej będę miał w co grać dziewczyną.

To całe szczęście, że kupiłem tylko 48h trial na live.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 12, 2011, 11:32:36 am »
Rozegrałem właśnie moje pierwsze batalie online. Słyszałem, że gra się niekomfortowo, ale to co zobaczyłem to istne slow-motion, dosłownie nie da się nic zrobić.Gram przez Live - czy to normalne?
Mój net to 1 mega od Netii, w żadnej grze jeszcze mnie coś takiego nie spotkało.

no to raczej wina tego 1mb netii  ;D  troszkę za mało

Dokładnie 1mb to trochę mało. Do tego dochodzi jeszcze przepustowość przeciwnika, bo gra online w MK9 idzie P2P. ja mając 10mb czasami zamule jak gram z kimś o tragicznym łaczu.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 12, 2011, 11:58:40 am »
Ja wczoraj miałem lagi ale nie wiem czy to przez to, że PSN miał aktualizację serwera.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 12, 2011, 05:28:35 pm »
Szkoda. Więc to by było na tyle z kstrzałcenia się na wyższym poziomie. To dziwne, bo w DOA i VF nigdy nie uświadczyłem lagów.
 Najwyżej będę miał w co grać dziewczyną.

To całe szczęście, że kupiłem tylko 48h trial na live.

sprawdź jeszcze w Ranked Match, tam jest najlepszy transfer, przynajmniej ja jeszcze nie trafiłem na złe łącze w tej opcji rozgrywki online. Sam mam 6mb to nie narzekam, ale jak czasem trafi się ananas ze słabym łączem to idzie kruwicy dostać  >:(

Offline WolfBogard

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
  • Lets see what you're made of!
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Moonspell
  • PSN ID: MoonSpell83
Odp: Pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 13, 2011, 09:35:09 am »
Ogolnie troche sie pogorszylo po patch 1.04! Z patchem 1.05 maja byc fixy i moze online bedzie lepszy, ale na ta chwile nie wiadomo nic konkretnego - zadnej listy.